LDiena.lt atsakymai į klausimus #5, 3 dalis. Rugsėjo mėn. klausimai 17-22 (iš 29)

Autorius: Anonimusas Šaltinis: http://ldiena.lt... 2019-10-12 16:31:00, skaitė 217, komentavo 1

LDiena.lt atsakymai į klausimus #5, 3 dalis. Rugsėjo mėn. klausimai 17-22 (iš 29)

Gerbiamiems žiūrovams pristatau atsakymus į rugsėjo mėnesį užduotus klausimus.

Pirma trečios dalies pusė (17, 16 ir 19 klausimai):

Ir antra trečios dalies pusė (20, 21 ir 22 klausimai):

17. KOB
Kiek reikia sumokėti už vienos V. V. Piakin Vopros-Otvet serijos įgarsinimą lietuvių kalba?

18. Anonimas
Fašistini buržuji Ragelski nuo kada cenzūruoti pradėjai? Nacistine kiaule, kodėl ištrynei straipsnį "Genocidas, kurį pripažinti Vokietijai užtruko dešimtmečius: Namibija tikisi daugiau negu atsiprašymo"?

19. Anonimas
Kokia Jūsų nuomonė apie tai, kad neva Μūsų Planetai Žemei teliko 12 metų iki jos su(si)naikinimo? Ką apskritai manote apie Žemės resursų tausojimą, gamtos saugojimą ir kitas "žaliąsias idėjas"? Kurioms idėjoms pritariate, o kurioms nepritariate?

20. Tijūnas
0:25 Kokių priemonių imatės, kai Jūsų vaikas padaro skląstį? Ar pavaišinate beržine koše

21. Anonimas
2:58 Jūsų pamąstymas, kokiam Lietuvos įvykiui/reiškiniui,personai ar personų grupei statytumėte paminklą ir kurioje vietoje?

22. Anonimas
14:05 Ar Jūsų įvardyti srutų nešiotojai A. Ramanauskas, R. Savukynas ir visus juos lydinti plejada yra tik protiškai nepilnaverčiai asmenys gavę iš Lietuvos spec. tarnybų ir šūdeličio „Carte Blanche“ ir jų pagalbos tos pačios tarnybos bei šūdelitis sprendžia savo einamas užduotis, kaip pavyzdžiui, vykdo provokacijas, puolimus prieš oponentus, kritikus, įvairius opozicionierius ir panašiai? Mainais į tai šie veikėjai gali rengti savo šizofreniškus „performansus“, be baimės būti patraukti į kokią nors rimtesnę teisinę atsakomybę.