20min

Straipsniai skaityti per paskutines...

Savaitgalį Vilniuje vyko mitingas Konarskio gatvėje šalia "LRT' . Organizatoriai teigia, kad  visuomeninė LRT, kai jai ėmė vadovauti Monika Garbačiauskaitė


Valstybinio transliuotojo (VT) lapkričio 11 d. laida „LRT forumas“ buvo skirta pedofilijos ir žudymų istorijos temoms. Laida išties pavykusi, nenuobodi, nuotaikinga. Joje buvo išssakyta tiek taiklių pastebėjimų, tiek ir nevengta apglaitėtino seilėjimosi. Tačiau ekspertai.eu atkreipia dėmesį į Evaldo Pašilio vadovaujamos bendruomenės atstovą – Kauno apygardos vyriausiąjį prokurorą Darių Valkavičių. Ar tai tiesiog idiotas, ar tai puikus, aukščiausio lygio komikas – tesprendžia skaitytojai ir žiūrovai.


Ar ne per daug Lietuvos mylėtojų, kurie nori pamylėti Lietuvą kiekvienas atskirai? Kiekvienas iš jų randa „svarių priežasčių“, kad negali mylėti Lietuvos drauge su kitais dviem. Jei prie savo kaimenę protestuoti prieš Lietuvos naikinimą kviečia vienas „asilas“, tai neina kiti du „asilai“ su savo kaimenėmis, o jei protestuoja kitas „asilas“, tai neina anie du „asilai“ ir jų kaimenės.


Aš sakiau, kad galbūt galime pasimokyti iš Pietų afrikiečių pavyzdžio.


Alytaus meras teigia kad, gauti pirmieji vandens tyrimų rezultatai kelia šoką, nes aptikti junginiai ne tik šimtus kartų viršija normas, bet kai kurie jų netgi gali sukelti vėžinius susirgimus Alytaus meras Nerijus Cesiulis pranešė, kad gavo pirmuosius vandens tyrimų rezultatus, kurie jį labai gąsdina.Šį rudenį psichoterapeutas M.G.Maksimalietis (Marius Gabrilavičius) pradėjo seminarų turą „Totali blaivybė - visapusiškos sėkmės garantas“. Seminarai jau vyko Utenoje bei Panevėžyje. Planuotas susitikimas Alytuje neįvyko dėl tuo metu ten siautusio gaisro - bilietai buvo išpirkti, tačiau saugant žmonių sveikatą seminaras buvo atšauktas.  Utenos bei Panevėžio salės lūžo nuo susirinkusiųjų, norinčių suprasti, kuo susijusi totali blaivybė ir visapusiška sėkmė.


Atėjūnas iš Nigerijos Bavarijoje įviliojo į prieglaudą 5 metų mergaitę ir ją išprievartavo. Miunchene teisiamas 32 metų nusikaltėlis iš Nigerijos Čubudem M., kuris 5 metų mergaitę apgaule išviliojo iš vaikų žaidimų aikštelės, atsivedė į imigrantų prieglaudą, ir čia, savo kambaryje, išprievartavo. Tai įvyko 2018 metų kovo mėnesį Karlsfelde (Bavarija).


Baisu!!! ANTIFA sunaikino bažnyčią Čilėje, rašoma lenkų portale wPolytice. Buvo sunaikintos Jėzaus Kristaus ir Dievo Motinos skulptūros. Bažnyčios baldai ir daiktai buvo velkami į gatvę ir čia deginami. Nuotraukose matoma, kad vienas iš vandalų laiko ANTIFA vėliavą. Bažnyčią ši tarptautinė teroristų-fašistų organizacija nusiaubė pasinaudojusi neramumais Čilėje.


Spalio 25 d. Lietuvoje minima Konstitucijos diena.Pasinaudodamas šia proga Aurelijus Zizys tikrina, ar Lietuvoje nors kiek veikia konstitucijos 25 straipsnis.


Pasak mero Antano Černeckio, jis kalbėjosi su Audriumi Misiūnu telefonu ir, neva, apie jokį uždarymą Misiūnas su niekuo nekalbėjo.Vilius Petkauskas melagis, žmonių klaidintojas, skundikas ir presstitutas. 15min bendradarbiaujant su „Facebook“ programa, kuria siekiama stabdyti melagingų naujienų plitimą socialiniame tinkle. Kokia kilni misija – dirbti skundikais.


Paprastas uodas tampa mirtina grėsme, nes atėjūnai iš Afrikos Europoje sparčiai platina Vakarų Nilo kartštligę. Vykdami į gamtą artimu laiku susidursime su labai sudėtinga problema. Teks saugotis ne tik erkės, bet ir paprastojo uodo Culex pipiens


Piliečiai reikalauja laikytis Konstitucijos 26 str. bei įstatymų jiems suteiktų garantijų auklėti SAVO vaikus pagal šeimos, o ne LGBTQ tikėjimo dorovines nuostatas. Kas gali nurodyti - kokiu teisiniu pagrindu šurajevai ir kiti homoseksualizmo plėtros aktyvistai bruka savo analinės pažangos tikėjimą SVETIMIEMS vaikams prieš jų tėvų valią?!


Lietuvoje dirbančių užsieniečių skaičius per pastaruosius metus kone padvigubėjo ir šiuo metu artėja link 2 proc. visų dirbančiųjų Lietuvoje. Pagal profesijas išsiskiria sunkiasvorių sunkvežimių vairuotojai, o dirbančiųjų iš užsienio pajamos šiek tiek nusileidžia šalies darbuotojų pajamų vidurkiams.


Galėčiau ramia sąžine pacituoti išsišokėlį lakūną, kuriam mano senelis prikirpo sparnus: "šikau ant jūsų problemų ir tapšnojau". Bet mano ir mano senelio - Landsbergių partijos, juoko dėlei, pavadintos "Žmonių" valdovo pareigos verčia suvaidinti empatiją tokiems liumpenams kaip jūs, nepamirštant apdergti konkurentų prie valdžios lovio.Vytautas Landsbergis iki šių dienų lieka vienu iš įtakingiausių šiuolaikinės Lietuvos žmonių. Pagyvenusio Lietuvos valstybingumo patriarcho įtakingumą priimta aiškinti Landsbergio moraliniu autoritetu ir jo dalyvavimu kovojant už Lietuvos nepriklausomybę, tačiau tikrosios „tautos tėvo“ galingumo priežastys daug klaikesnės. Buvęs Sąjūdžio lyderis sukaupė medžiagą, kompromituojančią pirmojo Lietuvos ešelono politikus, ir gali juos visus šantažuoti. Didelę paspirtį kaupiant kompromatus kelių kartų Landsbergių klanas įgijo darbuodamasis TSRS specialiųjų tarnybų labui


Gal kas žino kokiu būdu ir kas per DEVYNIS mėnesius iš šitų paliegėlių, distrofikų, žmonių turinčių lengvą negalios diagnozę, nulipdys tikras žudančias KARO mašinas, ar bent jau profesionaliai gausybę Lietuvos PRIEŠŲ galinčius atremti kareiviukus?


| 1970-01-01 | Lietuva | |


LDiena.lt mano kukliame asmenyje sudalyvavo protesto mitinge prie Lietuvos Radijo ir Televizijos centro, kuriame visuomenės atstovai protestavo prieš homoseksualizmo lobistų ir pederastijos propagandstų užvaldytą valstybinį transliuotoją bei jų antivisuomeninę veiklą.


Dovilė Šakalienė (g. 1978 m. birželio 1 d. Kaune) – visuomenės veikėja, 2016–2020 m. Seimo narė išrinkta su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga.Reklamos ir propagandos tikslas yra parduoti savo prekę visaip ją giriant ir peikiant kitos firmos prekę... Kiekvienas, pasakytas ar parašytas žodis gali būti propaganda. Jeigu jūs tikite tuo ką sakote, tai yra jūsų tiesa; jeigu jūs ką nors sakote, bet tuo netikite, tai yra propaganda. Svarbiausia yra nemeluoti sau pačiam.


Negali likti abejingas ir nereaguoti į įvykius, vykstančius Vilijampolės socialinės globos namuose. Jaučiu moralinę atsakomybę ir pilietinę pareigą išreikšti savo nuomonę ir požiūrį į šiuo metu ten esančią situaciją. Šiuose namuose dirbu 15 metų, todėl situaciją žinau gerai. Žinau, kaip buvo prieš daugiau kaip 10 metų, prieš 5 metus ir kaip yra dabar. Esu ta socialinė darbuotoja, kuri visada dirbo daugiau nei apibrėžta pareigybėse, savo gyvenimą – darbinį ir asmeninį susiejusi su neįgaliaisiais žmonėmis.


Mano bičiulis Alius į politiką niekada nesikišo, bet vieną dieną ėmė pritarti pedagogų streikui. Girdi, seniai reikėjo, kiek galima kęsti patyčias? O kur nors turguj, girdint visiems, Alius pradeda šaukti ant gerbiamos vyriausybės, kritikuoti Eurosojuzą, NATO, piktintis euro banknotais ir kuo aistringiausiai ilgėtis lito. Ir vis balsu, tarp žmonių, vis apsidairo, ar girdi kas nors.


Šiandien stovime prie slenksčio. Jei sėkmingai jį peržengsime, žengsime aukštyn keliu link progreso, taikos, klestėjimo, žinių ir išminties pasaulio, kurio neįsivaizduojame. Norint peržengti šią ribą, reikia aiškiai suprasti, kas yra civilizacijos šaknys; tai reikalauja sugebėjimo atskirti stilių ir turinį; ir reikalauja, kad mes vertintume medžiagą aukščiau stiliaus.


Ar taps šis įsilaužimas į URM pagrindu apkaltinti Rusiją Lietuvos užpuolimu?Vladimiras Putinas pareiškė, kad ne tik "urviniai rusofobai", bet ir agresyvūs nacionalistai skelbia karą rusų kalbai, o keliose šalyse tai netgi tapo...


Aušvico buhalteris Oskaras Grioningas, būdamas 93 metų, bus teisiamas už karinius nusikaltimus, o 86-erių lordas Grevilis Džaneris išvengė teismo bei kaltinimų seksualine prievarta prieš vaikus 22 epizoduose, nes jam buvo diagnozuota „senatvinė silpnaprotystė“. Ši keistenybė paaiškinama paprastai. Grioningas – gojus ir vokietis, tuomet kai lordas Džaneris – žydas, ir ne šiaip žydas, o užimantis aukštą padėtį.


O Lietuvos žiniasklaida pranešė ir apie pikantiškas būsimo ambasadoriaus asmeninio gyvenimo detales. Žurnalistai priminė, kad 2011 metais Gilchristas paskelbė esąs homoseksualas ir išdidžiai atidarė LGBT festivalį "Baltic Pride", kuris tais metais vyko Estijos sostinėje.


Vakar teko susidurti su rajono paauglių gauja. Nieko naujo turbūt, tačiau kai judi mašina, o ne kojomis, – daug ko nepastebi. Mane tas susidūrimas nustebino. Ir taip gana nemaloniai. Prie stotelės pastebėjau nepilnamečių susirinkimą. Šūksmai, riksmai. Nežinau, gėrė jie, rūkė ar vartojo. Tačiau praeiviai aplenkdavo nekukliai tą vietą. Ir vėliau kaimynai pasakojo, kad bijo pro čia eiti namo ir suka tolimesniu keliu. Mano paprašymas išsiskirstyti paveikė skirtingai.


Rusijos - Gruzijos santykiuose vyksta nuostabūs įvykiai, kurie yra svarbūs ne tik Tbilisiui ir Maskvai, bet ir visai potrybinei erdvei. Žiniasklaida skaičiuoja Gruzijos ekonomikos praradimus dėl vasarinio rusofobijos protūkio, Gruzijos prezidentė ragina užmegzti dialogą su Kremliumi, užsienio reikalų ministras prašo atnaujinti oro susisiekimą su Rusija, o Vladimirą Putiną iškeikęs televizijos laidų vedėjas atleidžiamas ir šaukiamas į prokuratūrą. Rusijos metodas: bausti už blogas manieras rubliu, Gruzijos atveju visiškai pateisino ir dabar gali būti drąsiai pritaikytas kitoms „nekaltoms okupacijos aukoms“ už skandalingus chamiškus išpuolius.Kadaise ant margo svieto gyveno vienas socialistas Baranas ir jis buvo labai nelaimingas.


Jei patiko rašinėiai- imk ir naudokis. Bent jau palaikink ir pakomentink. Ačiū.


Seimas be prieštaravimų, bendru sutarimu,  pritarė po pateikimo socialdemokratų projektui, kad būtų baudžiami ne sekso paslaugų teikėjai, o pirkėjai.


JAV Aukščiausiasis Teismas nepalankų Venckienei sprendimą priėmė užpraeitą savaitę. Venckienės šalininkai sako, kad į Lietuvą grįžusi buvusi teisėja atvers visas kortas. Jos šalininkai rengiasi masiniams piketams ir protestams. Sūnus Karolis Venckus bando suburti mamos palaikymo komandą. Socialiniame tinkle "Facebook" mirga Venckienės sūnaus platinamos žinutės apie motinai gresiantį pavojų.


Palaikyk mus FeisbukePaveiksliukai


Video

Orai

Draugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA
Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis