20min

Straipsniai skaityti per paskutines...

Šiandien 18,40 Lietuvos laiku nusileidus iš Londono į Vilniaus oro uostą buvau sulaikytas.Dėl ko,kokie kaltinimai-nežinia ?


"Egzistuoja elektroninė siena — padedi pasą, jei turi ES pilietybę. Vartai atsidaro, skenuojamas veidas, jis (skenavimo aparats — Sputnki) užstrigo. Po tam tikro laiko atėjo sienos apsaugos pareigūnai, pakvietė mane parodyti savo daiktus, perkratė absoliučiai visus mano daiktus, keikvieną daiktą perdėliojo. Jie paprašė manęs parodyti viską, ką turiu piniginėje, nusiimti viršutinius drabužius. Tai buvo išsamus patikrinimas", — sakė žurnalistas.


Aleksandras Lukašenka susitikime su Latvijos ministru pirmininku Krišjaniu Karinšuv pasiūlė rimtai išplėsti Baltarusijos ir Latvijos bendradarbiavimą.


Vytautas Landsbergis iki šių dienų lieka vienu iš įtakingiausių šiuolaikinės Lietuvos žmonių. Pagyvenusio Lietuvos valstybingumo patriarcho įtaką priimta aiškinti Landsbergio moraliniu autoritetu ir jo dalyvavimu kovojant už Lietuvos nepriklausomybę, tačiau tikrosios „tautos tėvo“ galybės priežastys yra daug klaikesnės. Buvęs Sąjūdžio lyderis sukaupė medžiagą, kompromituojančią pirmojo Lietuvos ešelono politikus, ir gali juos visus šantažuoti. Didelę paspirtį kaupiant kompromatus kelių kartų Landsbergių klanas įgijo darbuodamasis TSRS specialiųjų tarnybų labui.


Daugelis laisvųjų masonų ir visi kiti masonai į paveldą žvelgia labai rimtai. Ir labiausiai patyręs meistras Masonas, ir naujai įstojęs mokinys vertina pamokas ir žinias, kurios yra prieinamos kiekvienam studijuojančiam. Pagarba laisvam menui ir mokslui suteikia masonams unikalų požiūrį į pasaulio architektūrinius paminklus bei sveiką pagarbą matematiniams skaičiams ir raidėms.Mus valdo informacija. Kas yra įkraunama į mūsų galvas - sąmonę ir pasąmonę, tuo pagrindu mes vėliau ir priimame savo sprendimus. Būtent nuo to priklauso, ne tik ko mes siekiame gyvenime, bet ir kokiais būdais. Informaciją, kuria mes programuojami, galima suskirstyti į kelias rūšis pagal pateikimo būdą (IPB): - tekstinė; - verbalinė; - vaizdinė; - garsinė; - mentalinė.


Lietuvos biudžete atsirado pinigų? Juk ankščiau valstietis Karbauskis sakė, jog mokytojams nėra pinigų. Nėra net armijai. Ir armijai reikės skolintis, sakė Skvernelis. Iš kur atsirado pinigų Europos Rytų Studijų centrui? Pedagogai, atsiminkit Skvernelio ir valstiečių prioritetus kai ateisit balsuoti už Prezidentą. O gal kovo mėnesį svarstomas Lietuvos biudžetas?


Mane dažnai kviesdavo į įvairius renginius užsienyje, įskaitant ir Rusiją, ir aš nesiruošiau leistis įbauginamas demokratinių fašistų, todėl laisvai važinėdavau / Меня часто приглашали на мероприятия за рубежом, в том числе и в России. И я не собирался пугаться демократических фашистов, поэтомусвободно ездил.


Pastarosiomis dienomis Lietuvos vidaus ir užsienio politika vis blyksteli ekscentrika. Lietuvos politikai eilinį kartą kartą ieško „Kremliaus rankos“ valdžioje, kurios respublikoje net mintyse nėra, ir tuo pat metu grasina Latvijai skundu JevroKomisijai dėl jos ketinimų pirkti energiją iš Baltarusijos atominės elektrinės.


Penktadienį Radviliškio rajone, Šeduvoje, pradėta litvakų miestelių istorijos, kultūros bei atminimo muziejaus „Dingęs Štetlas“ statyba. Pasak „Dingusio Štetlo“projekto vadovo, Šeduvos žydų memorialinis fondo steigėjo Sergejaus Kanovičiaus, žymiausių pasaulio muziejininkų ir architektų kuriamas muziejus, remdamasis Šeduvos žydų istorija, papasakos ir primins panašių miestelių išnaikintų bendruomenių istoriją. Čia bus atkurtas kažkada vienos didžiausių Europoje žydų diasporos miestelių gyvenimas. Muziejų atidaryti numatoma 2020 metų vasarą, pranešė Šeduvos žydų memorialinis fondas.Ožys - provokatorius - specialiai apmokytas ožys, naudojamas skerdyklose, mėsos kombinatuose  ir KITUR.  Ožio pareigos apima avių bandos palydėjimas į skerdyklą, nors pats ožys išeina iš ten sveikutėlis, žinodamas paslėpto išėjimo vietą. Ožys - provokatorius nuramina bandą ir suteikia jai pasitikėjimo (rytdiena, gyvenimu kaip Švedijoje). Toks ožys turi oficialias pareigas mėsos kombinate, yra skiriamos lėšos jo išlaikymui (apsaugai).


Turbūt mažai kas žino jog iki Spalio revoliucijos 1917 m., Rusijos istorijos vadovėliuose buvo aprašomos dvi Rusios: Русь Московская и Литовская (Maskvos Rusia ir Lietuvos Rusia). Tačiau nuvertus Rusios carą bolševikai perrašė istoriją ir neįtraukė Lietuvos Rusios į vadovėlius. Baltijos jūrą kaip žinia buvo pradėta vadinti Baltijos tik 17-18 amžiuose. Nepaisant to jog Baltijos jūros pakrantėj išsidėsčiusios 9 valstybės, tik tris valstybes Lietuvą, Latviją ir Estiją vadina Pabaltijo tautomis. Terminas 'Pabaltijo tautos' atsirado tik 19 amžiuje.


Ekspertai.eu elitinė skiltis XXX kviečia susipažinti su viena geriausių menine prasme 2017 m. fotografijų. Šia nuotrauka Vilniaus meras, liberalas Remigijus Šimašius pasidalino socialiniuose tinkluose su savo gerbėjais. Kairėje stovi Ukrainos prezidentas, milijardierius Petro Porošenka, dešinėje – pats Vilniaus meras R. Šimašius, žmogus, kuriam buvo liepta paliudyti, kad jis matė ant keturačio važiuojantį Andrių Ūsą prieš pat jo mirtį.


Prisimenu sovietinius laikus sveikatos srityje. Tuometinio dėmesingumo pacientui galima tik pavydėti. Neretai tas dėmesingumas buvo aiškiai perdėtas. Kaip kitaip vertinti tuos faktus, kad ligoninėse teko gulėti vos ne mėnesius, „kol nukris paskutinis šašas“.


Juos vežė kaip vergus. Anglų laivai plukdė daugybę žmogiškų prekių į abi Amerikas. Juos vežė šimtais tūkstančių: vyrus, moteris ir netgi mažus vaikus. Kai jie sukildavo ar tiesiog nepaklusdavo įsakymams, juos žiauriai baudė. Vergvaldžiai pakabindavo juos už rankų ir padegdavo kojas. Juos degino gyvus, o likusias galvas pamaudavo ant iečių, kurias pastatydavo aplink turgų kaip įspėjimą kitiems belaisviams.Tuos, kurie jau, savo naudai, geranoriškai atsisakė Lietuvos pilietybės – viešai smerkime, gėdinkime ir siųskime Nach--...hause!


Redakcija gavo Algirdo Paleckio, nuo spalio mėn. laikomo Lukiškių kalėjime, apkaltinus jį šnipinėjimu “Rusijos naudai”, laišką.


Nepriklausomas Žmonių partijos portalas delfi.lt pranešė, kad „praraja Europos ambicijų ir realybės yra milžiniška“. Apie tai skelbiama publikacijoje „Jei NATO neliktų amerikiečių: tyrimas parodė, ko vertos Europos ambicijos – Lietuvai grėstų okupacija“. „JAV pasitraukia iš NATO, Europa lieka viena, o Rusija nieko nelaukia ir puola Lietuvą bei Lenkiją.


Rita Miliūtė - kruvinoji VSD marčia, turtingiausių Lietuvos žmonių ir verslo grupių advokatė, moteris pagal kurios dūdelę šoka VSD, STT, moteris su kuria per lovą karjerą padarė Jakilaitis, kruvinoji mirties našlė, žmogus iki šiol galintis pakreipti ištisus politinius procesus norima linkme. Rita Miliutė, žemaitė. Kretingiškė, buvusi pionierių vadovė. Komjaunuolė. Dar būdamas jauna žurnalistė sugebėjo apsukti galvą tuometiniam Valstybės saugumo departamento generaliniam direktoriui Arvydui Pociui.


Simbolių kova vyko ir virtualiojoje erdvėje. Buvęs užsienio reikalų ministras, buvęs Seimo narys, profesorius Povilas Gylys: "Manau, kad Lietuvoje daugiau nei ketvirtį amžiaus.vyksta daugumos nesuvokta naujausių laikų istorijos privatizacija. Tą privatizaciją, nusavinimą vykdo grupė dvariškių — ponų ir jų liokajų. Sausio 13- a irgi privatizuota. Ji priklauso ne visai Lietuvai, bet tik dvarui. Na, tiems su neužmirštuolėmis atlapuose".Šaltinis: http://www.us666.ru/intervencyiindex2.htm „Man tiesiog darosi baisu dėl mano šalies, kai pamanau, kad Dievas yra teisingas“. JAV prezidentas Tomas Džefersonas (Thomas Jefferson) „Manau, kad visus, kurie pelnosi iš karo bei prisideda prie jo kurstymo, pačią pirmą jo dieną turi sušaudyti jo šalies piliečiai“. Ernestas Hemingvėjus (Ernest Hemingway) Kad įtvirtintų ir išlaikytų savo „teisę“ eksploatuoti kitas tautas, Amerika reguliariai naudojo įvairias prievartos formas, ir pirmiausia – karinę. Štai žinomų ginkluotų intervencijų sąrašas.


Lietuvos apeliacinio teismo teisėjų kolegija paskelbė sprendimą civilinėje byloje dėl tarptautinio įvaikinimo. Bylos nagrinėjimo Lietuvos apeliaciniame teisme metu dar kartą buvo išklausyta norimo įvaikinti vaiko nuomonė. Teismas, priimdamas sprendimą, turi atsižvelgti į vaiko norą, jei jis neprieštarauja jo paties interesams. Įvaikinimo bylose visais atvejais turi būti siekiama nustatyti kas naudingiausia vaikui artimiausiu metu ir ateityje.


Kiekvienos kalendorinės šventės proga bažnyčia primityviai reklamuoja vulgarizuotas rytietiškas tradicijas, sudievindama svetimų tautų pranašus, ir ugdydama meilę svetimų kraštų žemei. Pradedantiems Naujuosius metus ir naują savo dvasinio gyvenimo kelio ratą mums, kaip ir kasmet, vėl siūlomi žydų Beatliejaus, jų mitinio didvyrio Jėzaus gimimo iš šventosios dvasios tvartelyje sakmė. Sausio 6 d. kasmet prikišamai reklamuojama pasaka apie tris Azijos karalius, atkeliavusius pasveikinti „mums visiems“ užgimusio žydų karaliaus… Tiesa, šie mitai skirti įkvėpti ir pažadinti žmonių dvasingumą.


Ramūnas Karbauskis išsakė savo nuomonę apie "Grigeo" skandalą ir šios parazituojančios įmonės dangstytojus


Gegužės 14 dieną įvyko vietos rinkimai tankiausiai apgyvendintose Vokietijos Šiaurės Reino Vestfalijos žemėje, kur gyvena 17,9 milijono žmonių. Patriotinė partija Alternatyva Vokietijai (AfD) neturi daug šansų šiame regione, kur daug migrantų, be to partija kamuoja vidinės rietenos. Prognozuojama „didelės koalicijos“ sudarymas po rinkimų, kur Merkel Krikščionių demokratų partijos jaunesniaisiais partneriais numatomi socialdemokratai su Martinu Šulcu priešakyje.Kelis kartus per mėnesį, o kartais ir kas savaitę valstybinis transliuotojas centrinį dėmesį skiria Žmonių partijos vadovo žmonai, Lietuvos socialinių mokslų daktarei, edukologei, kontekstinio ugdymo pradininkei, konsultantei švietimo klausimais Lietuvoje, tarptautinių mokyklų tarybos švietimo vertintojai ir didžiausio ikimokyklinio ugdymo įstaigų tinklo Baltijos šalyse „Vaikystės sodas“, Karalienės Mortos mokyklos bei „Six Senses“ International Preschool steigėji Austėjai Landsbergienei. Garsi moteris portalo lrt.


Главный вопрос, который затрагивает концепция новой военно-воздушной стратегии НАТО – глобальные интересы США, отметил эксперт РИСИ Григорий Тищенко. «Это первый документ такого рода со дня основания альянса в 1949 году. В нём декларировано, что ВВС должны иметь потенциал для проецирования силы практически в любой точке мира и возможность преодолевать системы ПВО, достигая превосходства в воздухе, – подчеркнул политолог. Он обратил внимание, что впервые в этом документе есть призыв к тому, чтобы ВВС НАТО действовали в совокупности с силами всех союзных государств, а также сотрудничали с гражданской авиацией.


Jame nuo 2008 iki 2012 metų valdžioje buvusiems konservatoriams primenama "Snoro" banko byla, jie kviečiami į Niujorko teismą papasakoti, kaip 2011 metais...


Daug kas klausia: jei negražu save vadinti pagonimis, tai kaip tuomet vadintis tiems, kas linksta prie senosios protėvių pasaulėžiūros?


Rinkėjų papirkinėjimais pagarsėjusi kandidatė į Mažeikių mero postą Landsbergistė Lina Rimkienė, neseniai visus socialdemokratus viešai išvadinusi bolševikais, sulaukė atpildo. Moters dienos proga …Aš niekada į jokį postą nerinksiu R.Šimašiaus, nes jaučiu jam gilų fiziologinį pasišlykštėjimą: jo seilėtai-debiliškai veido išraiškai, dirbtinai kvailelio šypsenai, kikenimui. Mane pykina nuo jo girgždančio balso tembro. Tokią antipatiją, matomai, galima paaiškinti mūsų skirtinga smegenų struktūra, smegenų žievės laukų skirtumais, sąlygojamais skirtingu neuronų skaičiumi juose, kurie tarp žmonių siekia 150— 370%. Šie skirtumai „sukelia tarp žmonių unikalius barjerus, kurių neįmanoma kompensuoti švietimu ar aklėjimu,“ - tvirtina žymus smegenų veiklos specialistas prof. S.Saveljevas.


Europos Komisijos duomenimis, socialinių rodiklių švieslentėje Lietuvoje skurdas ir socialinė nelygybė yra pagrindinės problemos.


Pristatome naujausią "Laisvės TV" laidą Jumoristinę laidą. Ši laida atsirado po to, kai buvo demaskuotas Algis Ramanauskas ir jo veikla.


1991 metų sausio naktimis entuziastai-revoliucionieriai prie laužų saugojo Lietuvos Aukščiausiąją Tarybą, o paskui tie, kurie laimingai gyveno TSRS laikais, uždėjo jiems naštą ant kupros. — Mariau, kaip ir visa Lietuva liūdi dėl Sausio 13-osios žuvusiųjų? — Aišku, man liūdna ir gaila, tačiau labiausiai mane liūdina tai, kad šviesios mintys, kurias puoselėjome tomis 1991-ųjų sausio naktimis, vėliau buvo išniekintos tų, kurie atėjo į valdžią.


Ir štai esminis klausimas: O jei tėvai būtų buvę išgėrę kokio vyno, tai nejaugi Kalėdų Senelis būtų vaiką paėmęs? Čia ta Kalėdinė pasaka ir pagalba pagal kai kuriuos seimūnus?Sausio 11 d. popietę Vilniuje, prie Lietuvos išdaviko ir Lietuvių Tautos išgamos Mindaugo paminklo, įvyko mitingas „Lietuvos Vėliavos neuždrausit!“. Mitinge pasisakė žydkrikščių-okupantų vyskupas Jonas Kauneckas, politikai Naglis Puteikis ir Arvydas Juozaitis, skambėjo signataro-grafomano eilės, buvo mojuojama buržuaziniais trikoliorais.


Bekalbant su sūnumi jis man papasakojo paslaptį, kurią turėjo su globėja Ž. Sūnus: „Ž. mano kojas ir rankas apklijavo lipnia juosta. Tada aš mažais žingsneliais ėjau,kritau,tada atsistojau ir vėl ėjau (parodo kaip ėjo).“


Palaikyk mus FeisbukePaveiksliukai


Video

Orai

Draugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA
Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis