20min

Straipsniai skaityti per paskutines...

Rita Miliūtė - kruvinoji VSD marčia, turtingiausių Lietuvos žmonių ir verslo grupių advokatė, moteris pagal kurios dūdelę šoka VSD, STT, moteris su kuria per lovą karjerą padarė Jakilaitis, kruvinoji mirties našlė, žmogus iki šiol galintis pakreipti ištisus politinius procesus norima linkme. Rita Miliutė, žemaitė. Kretingiškė, buvusi pionierių vadovė. Komjaunuolė. Dar būdamas jauna žurnalistė sugebėjo apsukti galvą tuometiniam Valstybės saugumo departamento generaliniam direktoriui Arvydui Pociui.


Kovo 10 dieną buvo pranešta, kad Lietuva teiks paramą Graikijai kovojant su pabėgėlių humanitarine krize. Į Graikiją „numatyta siųsti materialinių išteklių atsargų (palapinių, lovų, miegmaišių, pagalvių ir avalynės), kurių bendra įsigijimo vertė – 79 639,39 euro, taip pat skirta 50 000 eurų finansinė parama iš Vyriausybės rezervo lėšų pabėgėlių humanitarinei krizei Graikijoje spręsti,“ - sakė premjeras Saulius Skvernelis. LRT.


Lietuvoje koronaviruso padėtis kaista. Nustatytų atvejų skaičius nuolat auga. Vyriausybė ragina gyventojus būti sąmoningus ir izoliuotis. Tačiau, kaip visada, didelėje bandoje yra juodų avių. Šimtus lietuvių, kurie dėl didelių valdžios pastangų grįžo namo, dvi savaites turėjo karantinuotis gana civilizuotoje aplinkoje. Jie buvo apgyvendinti viešbučiuose su karštu maistu ir internetu. Tačiau daugeliui tai nepatiko.


Internacionaliniame NATO batalione Lietuvoje rastas koronaviruso COVID-19 židinys. Pasak kapitono Everto-Jano Danielso, nustatyta 20 infekcijos atvejų. Ši žinia dar kartą iškėlė klausimą dėl pandemijos  metu iš esmės jau žlugusių „Defender Europe 2020“ pratybų tikslingumo. Kiekviena nauja informacija apie „didžiausias NATO pratybas Europoje“ pasirodo esanti anekdotinė, tačiau Aljanso sekretoriatas ir Rytų Europos „fronto linijos“ šalys jas vis tiek ruošiasi pravesti, idant pademonstruotu savo ryžtingumą  Rusijai.


Keletas svarbių dalykų, kuriuos žinome iš sakralinių mokymų



Ar pajutote ore tvyrančią kumečių baimę prieš pono bizūną? Tai mūsų lietuviškos "laisvės" smaradas... Vagys ir išgamos, perversmo būdu užgrobę valdžią Lietuvoje, duoda IDIOTIŠKĄ VISOMIS PRASMĖMIS įsakymą UŽDARYTI 14-ai parų VISUS, iš užsienio į Lietuvą sugrįžusius žmones.


Pateikiu žinomo Rusijos finansisto prof.Valentino Katasonovo straipsnio „Koronavirusas gimė ne Kinijoje, o galvose velnio apsėstų pinigų šeimininkų. Dokumentais patvirtinta teroristinė operacija „COVID-19“ vertimą. Pažymėsiu, kad šiuo metu turimi duomenys apie COVID-19 struktūrą neleidžia teigti, kad jis negalėjo būti „patobulintas“ laboratorijoje, tačiau, lygiai taip pat negalima atmesti, kad jo negalėjo sukonstruoti gamta, kurią intensyviai keičia žmogus.


Mūsų kraštui nebaisios jokios krizės – nepriklausomas Žmonių (Landsbergių-Šimonytės) partijos portalas pranešė, kad „Lietuva krizės neatlaikyti negali“. Geradariai mūsų valdžiai skolins tiek milijardų, kiek tik reikės. „Nors kiekvieną karantino savaitę šalies ekonomika smunka po 0,5 proc. punkto, Lietuva krizės neatlaikyti negali, – tikina ekonomistai.


COVID-19 pas valdžią pasireiškia visai kitaip, negu pas visus kitus normalius piliečius. Paveikta viruso, pradinėje ligos stadijoje, valdžia praranda adekvatumą. Ji ima neigti PSO pripažintas apsaugos priemones (pvz. kaukių ir ligos testavimo reikalingumą), piktybiškai jų neužsakinėja, nekaupia rezervo, ima lankytis didžiausio gyventojų susikaupimo vietose (krepšinio rungtynėse), ir net pati stengiasi organizuotis visokius masinius renginius (muges, eitynes, mitingus).


1945 m. gegužės 14 d. iš Simno rajono NKVD skyriaus viršininko gauti duomenys apie tai, kad Seminiškių miško rajone, 37 km į vakarus nuo Alytaus, 8 km į pietvakarius nuo Simno, slepiasi „miško brolių“ gauja, ginkluota rankiniais ir sunkiaisiais kulkosvaidžiais, automatais ir šautuvais. Ši gauja paskutinių 10 dienų laikotarpyje smulkiomis grupėmis iš 10-15 žmonių išeidavo iš miško ir užsiiminėdavo vietinių gyventojų plėšimu ir atskirų gyventojų išsivedimu į mišką...



Lietuvos apeliacinio teismo (LAT) teisėjai Aloyzas Kruopis, Regina Pocienė ir Linas Šiukšta 2020 m, kovo 25 d. paliko man galioti tris kardomąsias priemones: 1) intensyvią priežiūrą, 2) 10 000 Eur užstatą, 3) dokumentų paėmimą. Nutartyje Lietuvos apeliacinio teismo teisėjai nurodo: Argumentus dėl tariamai kitokios teismų praktikos kitose baudžiamosiose bylose sprendžiant kardomųjų priemonių klausimus kolegija atmeta. Pažymėtina, kad skunde nepaminėta apie jokią konkrečią galiojančią teismų praktiką taikant BPK normas, reguliuojančias kardomųjų priemonių taikymą.


Primename, kad Vilius Petkauskas apie "Būkime vieningi" ne kartą yra paskleidęs tikrovės neatitinkančios informacijos.


Daugelyje diskusijų ir pareiškimų popiežius Pranciškus išsakė pasipiktinimą europiečiais, mat pastarieji bijojo imigrantų. Kovo pradžioje Popiežius sugrįžo prie šios temos po „anti-imigrantų“ partijų sustiprėjimo per rinkimus Italijoje. Remiantis „Reuters“ ataskaita, „popiežius Pranciškus sekmadienį išreiškė susirūpinimą dėl nacionalinės politikos, kuri yra diktuojama baimės“.


Savo ruožtu ir Lietuva padėjo šiai valstybei ankstyvoje koronaviruso protrūkio stadijoje, tačiau Nausėda ragina nepamiršti apie Kinijos žvalgybos užmačias. Pas savo darbdavį, Jo Ekscelenciją, susirinko Lietuvos žvalgybos institucijų vadovai. Ar pakviesti, ar patys įsiprašė — nepranešama. Vadovų kadencijos eina į pabaigą. Jo Ekscelencija kadenciją skaičiuoja dar tik antrą pusmetį. Prelegentai susirinko aptarti ne gerovės valstybės kūrimo reikalų.


Mažai kas iš kasdieninių spaudos skaitytojų yra informuoti apie vieno iš lietuviškos žiniasklaidos kanalų - 15min savininkus. Taigi informuoju savo skaitytojus: 100% 15min akcijų priklauso didžiausiai Baltijos šalyse žiniasklaidos grupei „Postimees Grupp“. Vienintelė „Postimees Grupp“ akcininkė yra Estijos investicinė bendrovė „UP Invest“. Didysis „UP Invest“ akcininkas yra Estijos verslininkas Margus Linnamäe, kuriam priklauso 78% akcijų.



Prezidentas Gitanas Nausėda kovo 27 d. vaizdo konferencijoje su Rukloje dislokuotos NATO priešakinių pajėgų bataliono kovinės grupės vadovybe aptarė koronaviruso infekcijos (COVID-19) situaciją ir valdymo priemones. „Pandemija skaudžiai palietė Lietuvos visuomenę ir daugelį valstybės institucijų. Deja, ji neaplenkė ir Lietuvoje dislokuotų NATO priešakinių pajėgų karių. Noriu išreikšti jiems paramą ir paraginti išlaikyti kovinę dvasią“, - pasakė šalies vadovas. Prezidentas pabrėžė, kad tokio masto krizės sąlygomis itin svarbus yra kariuomenės pasirengimas ir parengties išlaikymas.


Vilniaus apygardos prokuratūros prokuroras priėmė nutarimą ikiteisminio tyrimo metu paimtą didelį kiekį etilo alkoholio perduoti visuomenės reikmėms, pranešė prokuratūros spaudos tarnyba. Sveikatos apsaugos ministerijos Ekstremalių sveikatai situacijų centrui neatlygintinai perduota daugiau kaip 17 600 litrų etilo alkoholio dezinfekcijai ir sveikatos priežiūros reikmėms skirtų priemonių gamybai.


Naujasis Lietuvos Fiureris Saulius Skvernelis pasirinko grįžtančius į tėvynę lietuvius atpirkimo ožiais už savo nusikaltimus ir, naudodamasis savo išskirtine padėtimi, kursto jiems neapykantą Hitlerio žodžiais.


Kovo 10 dieną buvo pranešta, kad Lietuva teiks paramą Graikijai kovojant su pabėgėlių humanitarine krize. Į Graikiją „numatyta siųsti materialinių išteklių atsargų (palapinių, lovų, miegmaišių, pagalvių ir avalynės), kurių bendra įsigijimo vertė – 79 639,39 euro, taip pat skirta 50 000 eurų finansinė parama iš Vyriausybės rezervo lėšų pabėgėlių humanitarinei krizei Graikijoje spręsti,“ - sakė premjeras Saulius Skvernelis. LRT.


Dar nei vienoj valstybei afrikiniai "deimantai" nesukure geroves, o buvo tik siurbeles.



Rusijos kariškiai išsilaipina NATO „Praktika de Mare“ oro bazėje esančioje į pietus nuo Romos, suformuoja transporto kolonas ir keliauja į šiaurinę Italiją - koronaviruso epidemijos epicentrą. Radiacinės, cheminės ir biologinės saugos karinė (РХБЗ) vadovybė priešais televizijos kameras išskleidžia Apeninų pusiasalio žemėlapį ir numato gelbėjimo operacijos regioną. Sąjungininkus NATO bloke nuo to kas vyksta Italijoje ištiko paralyžius, labiau primenantis komą.


Matydami, kad komunistinė Kinija, siekdama savo ilgalaikių nacionalinių interesų Lietuvoje įgyvendinimo, siunčia savo paramą Lietuvai.


Kai Korėjos Liaudies Demokratinės Respublikos prezidentas Kim Jong Unas sužinojo, kad buvusi Lietuvos p-rezidentė Dalia Grybauskaitė tapo kovos su koronavirusu fondo vadove ir ėmė rinkti iš jos pačios valdymo metais nuskurdintų lietuvių pinigus savo fondui, kuri...


Tačiau finansų ministras ir prezidentas priešinasi griežtoms reguliavimo priemonėms, kurios labiau primena "karo komunizmo", o ne "išsivysčiusio kapitalizmo" laikus. Taigi, valstybės vadovas ir Finansų ministerija stumia žmones į naują panikos raundą ir verčia pirkti produktus ateičiai.


Sveiki, mielieji, kaip ir žadėjau, atsakau į Jūsų užduotus klausimus. Labai atsiprašau tų, į kurių klausimus neatsakiau. Tiesiog nesu kokia žvaigždė, kad viešai visiems pasakočiau apie savo asmenin…



Положение окончательно запутали снова русские, сначала модернизировавшие зенитно-ракетные комплексы С-300, а потом выкатившие систему С-400 «Триумф». Почти на пальцах пояснив, что в бою самолеты именно с самолетами сталкиваться станут куда реже, чем с зенитно-ракетными комплексами при прорыве к цели. И с этим делом у ВВС Альянса теперь возникли практически непреодолимые трудности.


Anot Italijos sveikatos ministerijos tyrimo, 99% mirusių nuo koronos viruso sirgo gretutinėmis ligomis. Ištyrus 355 mirusiųjų pacientų klinikinius atvejus, buvo pastebėta, jog vos 0,8% pacientų nesirgo jokia lėtine liga. Beveik pusė visų mirusių - 48,5 procento - prieš užsikrėsdami Covid-19 virusu jau sirgo 3 ar daugiau lėtinėmis ligomis. 25,6 procento pacientų sirgo dvejomis gretutinėmis ligomis, o 25,1 procentų pacientų buvo diagnozuota viena lėtinė liga.


Kovo 26 d. Prancūzijos baudžiamasis tribunolas išdavė leidimą patraukti baudžiamojon atsakomybėn nepriklausomo Žmonių partijos portalo redaktorę Rasą Lukaitytę-Vranauskienę. „Ji kaltinama tuo, kad 2020 m. kovo 23 d. viešai, dėl rasinės ir religinės neapykantos apšmeižė advokatą prof. dr. Stanislovą Tomą, pareikšdama, kad jis neva ne advokatas, ne profesorius, ne daktaras ir „vandalas“. Ji kaltinama ir tuo, kad pavadino fašistų karo nusikaltėlio J. Noreikos memorialinę lentą „kultūros vertybe“, - sakoma S. Tomo pranešime visuomenei. Baudžiamojo tribunolo posėdis įvyks birželio 8 d. R.


Vyriausybė suprasdama, kad dėl koronaviruso gali negauti visų jau paskirtų Lietuvos valdžiai pinigų, ėmė skubėti įsisavinti tai, kas dar įmanoma. „Europos Sąjungos fondų administravimo sistema, įgyvendindama Vyriausybės priimtą Ekonomikos skatinimo ir COVID-19 sukeltų pasekmių mažinimo priemonių planą (ESP), reaguodama į situaciją šalyje ir siekdama lankstumo, spartina investicijų pagal 2014-2020 m. ES investicijų veiksmų programą tempą“, - skelbiama Vyriausybės pranešime visuomenei „Spartinamas ES investicijų tempas Lietuvoje“. Tam tikslui Finansų ministras kovo 23 d.


Kaip pati ponia prezidentė pareiškė, ji "pasirengusi kiek galėdama prisidėti sprendžiant iškilusias problemas savo žiniomis, patirtimi ir patarimais. Fondo taryba prižiūrės, kad sukauptos lėšos būtų naudojamos skaidriai ir efektyviai, kartu sprendžiant, kam labiausiai reikia pagalbos — medikams, mokytojams, vaikams, senjorams". Ir ilgai nedelsdama iškoneveikė savo pačios 2016 metais paskirtą sveikatas apsaugos ministrą Aurelijų Verygą.



Vyriausybės kanceliarija Ministro Pirmininko pavedimu įpareigojo  Kultūros misteriją (o prireikus kartu su suinteresuotomis institucijomis) išnagrinėti Nacionalinės vartotojų konfederacijos, Lietuvos žmogaus teisių gynimo asociacijos ir kitų visuomeninių organizacijų pareiškimą „Dėl konstitucinio šalies valdymo“ (2020 m. kovo 24 d.).


Italijos Lombardijos gubernatorius Attilio Fontana išvadino šakalais tuos, kurie rėkia, kad Rusijos pagalba Italijai yra bevertė Lietuvos žiniasklaida pasigavo propagandinį itališką straipsnį: „80 …


Ar teko girdėti, kad demokratas Barakas Obama kada nors viešai kritikuotų dabartinį JAV prezidentą, respublikoną Donaldą Trampą? O gal buvęs Rusijos prezidentas Dmitrijus Medvedevas atkreipė dėmesį į Vladimiro Putino trūkumus? Ir pats Putinas niekada nekritikavo Boriso Jelcino ar Michailo Gorbačiovo. Buvę Lietuvos prezidentai Valdas Adamkus ir Rolandas Paksas laikosi etikos normų ir nekalba apie įpėdinius. Nors jie gali pasakyti daugybę dalykų.


Psichoterapeutas M.G.Maksimalietis savo feisbuko puslapyje išplatino pranešimą apie planuojamus veiksmus prieš portalą 15min.lt


| 1970-01-01 | Lietuva | |



Koronaviruso pandemijos sukeltas ekonomikos nuosmukis gali būti dar didesnis nei 2008 metų pasaulinė finansų krizė, pareiškė Pasaulio prekybos organizacijos (PPO) vadovas Robertas Azevedas (Roberto Azevêdo), praneša RIA Novosti.  Anksčiau Tarptautinio valiutos fondo (TVF) vadovė Kristalina Georgieva pareiškė, kad TVF šiemet prognozuoja pasaulio ekonomikos nuosmukį dėl koronaviruso, tokį pat ar net rimtesnį nei jis buvo 2008 metų finansinės krizės metu.


Tikrai geras filmas apie TIKRĄ mūsų šiandieninį gyvenimą, vieniems viskas - kitiems kas liko. Be jokių liberastinių pagrąžinimų, visokių paverkšlenimų apie demokratiją ir kažkokias teises.


Pranešu, kad šiandien ryte Feisbukas pradėjo cenzūruoti remiančius A. Verygą. Žinau tris kolegas, kuriems FB atsiuntė pranešimus, kad jie ką tai ne taip padarė (visiems skirtingi, tačiau dviem priekaištai susiję su pasisakymais dėl Verygos).  Primenu, kad šiuo metu vykdomas kuoktservatorių perversmas nuversti Verygą, taip pat kad FB cenzūrą pas mus vykdo filadelfijai iš laikraščio 15 min. Rekomendacija - atsisakykite cenzūruotis. Paramą A.Verygai reikšti dar aktyviau.


Aleksandro Sacharuko viešai duoti parodymai, kaip buvo šokdintas premjeras A. Kubilius, ir niekieno nepaneigti – normalioje teisinėje valstybėje turėjo prilygti atominės bombos sprogimui. Bet mūsų valstybėje viskas yra supuvę ir likę po senovei. Apie jokį tyrimą nėra net ir kalbos. Prieš tai išviešintoje NSGK išvadoje ministro ir ministro pirmininko G. Kirkilo šokdinimas buvo paminėtas tik šiek tiek.


| 1970-01-01 | Lietuva | |



Kol didžioji dauguma piliečių gyvena mirtinoje baimėje dėl viruso, kuris ir pagydomas, ir preventinamas, bei džiaugiasi griežtomis valstybės priimtomis priemonėmis, kaži ar bent mažytė jų pačių dalis pagalvoja, o kas toliau?


Vokietija ketina išplėsti saugių šalių sąrašą dar 14 valstybių. Tarp jų yra ir Ukraina. Daroma tai tam, kad migrantus iš šių šalių būtų galima deportuoti į jų tėvynę supaprastinta tvarka, rašo Sputnik radijo autorė Darja Čerednik. Sąrašas sudaromas, remiantis statistiniais duomenimis: jei per kelerius metus Vokietijos migracijos tarnybos patenkina mažiau kaip penkis procentus šių šalių piliečių prieglobsčio prašymų, tada šiose šalyse nėra grėsmės gyventojams.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Jūs įsiminsite šią datą – 2015 liepos 22. Vieno iš intelektualiausių JAV žvalgybininkų bendruomenės narių nuomone, būtent tą dieną Amerika įžengs į patį niūriausią savo ekonomikos periodą per visą savo istoriją – 25 metus truksiančią Didžiąją Krizę. Ne per seniausiai buvo paviešinta ataskaita, kurioje savo nuomones tarpusavyje suderino visi 16 JA žvalgybos komiteto skyriai. Ataskaita parodė, kad šios agentūros jau pradėjo bendromis pastangomis vertinti pasekmės, kurių bus susilaukta, kai žlugs d


Recently, the Brno University Hospital in the city of Brno, Czech Republic, has been struck by a cyberattack right in the center of a COVID-19 outbreak that is taking up steam in the small European country. Well, the hospital officials have not disclosed the variety of the security violation; but, the incident was considered severe enough to suspend essential surgical invasions and re-route new critical patients to nearby St. Anne’s University Hospital, that’s what the local media stated.



В Иране встретили один из главных национальных праздников — Навруз — Новый год по иранскому солнечному календарю. Однако, по мнению эксперта РИСИ Марианны Бакониной, радость праздника была омрачена коронавирусом, сильно ударившему по стране, а также бесчеловечными и незаконными санкциями США, которые не остановил тот факт, что Иран ведет ожесточенную борьбу с новой болезнью.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Šimtmečiais būtent Europa faktiškai nustatinėjo pasaulio politiką ir nuspręsdavo šalių ir tautų likimus esančių už tūkstančiai kilometrų nuo jos teritorijos. Tik po Antrojo pasaulinio karo situacija pasikeitė - okupacijos ir bombardavimų aplanditos ir suniokotos Europos šalys užleido lyderiavimą Vakarų pasaulyje Jungtinėms Amerikos Valstijoms.


Vyriausybė patvirtino penkerių metų laikotarpiui (2019–2023 metams) metinę pagrindinių miško kirtimų normą – 11 850 hektarų valstybinių miškų ploto, t.y. 6 proc. didesnę nei galiojo 2014-2018 metais. Šis Vyriausybės sprendimas priimtas Miškų ūkio konsultacinės tarybos siūlymu. „Net ir padidinus metinę kirtimų apimtį bus įgyvendinta Miškų įstatyme nustatyta sąlyga – neviršyti metinio medienos prieaugio. Šiuo metu kaupiamas medienos prieaugio tūris valstybiniuose miškuose kasmet yra apie 24 proc., arba 1,8 mln. m³“, - pasakė aplinkos viceministras Martynas Norbutas.


Paulius Gritėnas: „Paaugliai dažniausiai apie lytiškumą kalbasi su savo bendraamžiais, patys jie neinicijuoja pokalbio nei su tėvais, nei su kitais suaugusiais. Dauguma paauglių informacijos ieškosi internete, ar facebook Valstybinis Tautos Frontas kuris pasiulys Arklių porno Rašysiu ir kritikuosiu tol, kol mūsų švietimo sistema nesupras, kad lytiškumo ugdymo trūkumas vėliau lemia daug visuomenės problemų. Nuo vyrų depresijos ir savižudybių iki moterų diskriminacijos, nuo homoseksualų, translyčių asmenų įžeidinėjimo iki neplanuoto nėštumo sujauktų gyvenimų.



Kol žiniasklaida konspektuoja kiekvieną mirtį, šiek tiek sveiko proto iš statistikos Italijoje. Gi ten per parą šimtai žmonių miršta. Štai „Bloomberg“ antraštė skelbia: 99% iš tų kas mirė nuo viruso turėjo kitas ligas. Kas vieną ligą, kas dvi, kas tris. Mūsų superobjektyviąjai žiniasklaidai tokie straipsniai neįdomus. Siekiame kuo greičiau iš baimęs įsivesti karinę padėtį Lietuvoje ir apsiriboti judėjimą net ir valstybės viduje.


Na ką, valstybė pamėtėjo milijardą, prasideda susigrūdimai. Žiniasklaida mirgėte mirgės apie tai, kaip viskas baisu, o mes tokie neatsakingi, taip neteisingai vaikščiojam, kvailai apsiperkam, kokie nepilietiški, ir kaip viską valdžią daro gerai gerai. Štai jau rikiuojasi ir eilutė prie įsisavinimo. Toje eilutėje pirmoji, aišku, ta pati žiniasklaida, privati ir didele dalimi priklausanti užsienio kapitalui, bet už mūsų pinigus pelningai protus dulkinanti mums.


Fresh air, sunlight and improvised face masks seemed to work a century ago; and they might help us now. When new, virulent diseases emerge, such SARS and Covid-19, the race begins to find new vaccines and treatments for those affected. As the current crisis unfolds, governments are enforcing quarantine and isolation, and public gatherings are being discouraged.


Ar jūs kada nors girdėjote apie “Overtono langą” (Overton window)? Kaip atsispirti sąmoningai demoralizacijai?


Tenka girdėti visokių versijų ir nuomonių apie žmonijos valdymą, bet jos dažniausia būna kaleidoskopinio arba fragmentinio lygmens. Nusprendėme padaryti video laidą apie žmonijos valdymo būdus ir viską suprantama kalba paaiškinti kaip yra valdoma žmonija, tame tarpe ir jūs. Video laidos tikslas nėra parodyti kas valdo, o labiau stengiamasi pateikti kaip valdoma žmonija, tie kurie supras šią informacija, sužinos ir tuos, kas valdo.



Taip drauge. Atėjo laikas šiam nemaloniam pokalbiui. Taip drauge. Nemalonu, ypač - jei tu esi vatnikas. Praleisk. Rask paskaityti sau ką nors malonesnio. Tau savūkyno elfe bus smagu skaityti. Bet tu to nesuprasi. Tavo smegenys yra per silpni. Per mažai RAM-ų ir jie lėtai sukasi. Praleisk šį pokalbį ir tu... Skiriu adekvatams.


Palaikyk mus Feisbuke



Paveiksliukai


Video

Orai

Draugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA
Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis