Kas yra rasė, arba Keli pastebėjimai rasistams ir kitiems „patriotams“

Autorius: Mindaugas Peleckis Šaltinis: http://radikaliai.lt/radikalia... 2014-09-30 03:57:17, skaitė 5486, komentavo 0

Kas yra rasė, arba Keli pastebėjimai rasistams ir kitiems „patriotams“

Yra tokia žmonių padermė, mananti, kad visi turi gyventi taip, kaip ji. JIE, tie žmonės (būtent taip toliau juos ir vadinsime, – su aliuzija į Ričardo Gavelio JUOS), aiškina tokius dalykus, kad plaukai šiaušiasi.

Kartais nusipurtau, kai pagalvoju, ar ne košmaras yra tai, ką regiu atmerktomis akimis. Nejau sapnuoju, skaitydamas, pavyzdžiui, tokias Lietuvos rasistų mintis, kaip antai:

„Valstybė saugo savo piliečius ir veikia jų asmeninei naudai. Masė žmonių yra idiotai, todėl ir reikalinga valdžia. Per kvaili yra žmonės, kad darytų sprendimus dėl Euro. Per kvaili, kad net vos referendumo dėl ES įstojimo nesugadino, todėl teko prekybos centrams alų po 1 ct dalint. Gal pasakysiu naujieną, bet kainos kyla nuolat (tai vadinasi infliacija). Taip veikia ekonomika ir kaltinkim Eurą, jei nuo to bus lengviau.“

Rasistas sukritikavo ir žydus, palaikančius Palestinos laisvę, pareikšdamas, kad tai ne jų, o Izraelio valstybės reikalas. Taip pat paaiškino, kad „negrai“ yra mokslinis dalykas, o ne požiūrio reikalas.

Kad rasizmas yra „mokslas“, jau girdėjome. Apie „rasinę higieną“ ir panašius „mokslus“ kalbėjo rudmarškinių ideologai.

Kyla klausimas: kokie jie „Lietuvos patriotai“, jei eurą palaiko, o ne litą? Rusija jiems – blogis, o ES – gėris? Rasizmas – gėris ir Izraelis – gėris? Ar čia aš kažko nesuprantu, ar teisūs sąmokslo teorijų kūrėjai, kad Adolfas Hitleris „sukūrė“ Izraelį (perkeltine prasme)?

Pasitelkime etimologiją. Žodis „rasė“, sužinome atsivertę etimologijų žodyną, kilo iš hebrajų kalbos žodžio „roš“ („galva, pradžia, kilmė“, http://www.etymonline.com/index.php?term=race&allowed_in_frame=0).

Tai štai kodėl JIE, rasistai, palaiko „roš“... 

---

LDiena.lt: autorius savo retoriniu klausimu "...ar teisūs sąmokslo teorijų kūrėjai, kad Adolfas Hitleris „sukūrė“ Izraelį (perkeltine prasme)?" gana tiksliai nusakė Adolfo Hitlerio ir jo politiką palaikiusio tarptautinio mafijinio klano indėlį į Izraelio atsiradimą. Be rasistinių Vokietijos įstatymų, be žydų persekiojimo ir naikinimo - pasaulinis sionizmo judėjimas niekaip negalėjo surinkti tiek biomasės, kad fiziškai išstumtų savo brolius semitus arabus iš Palestinos. Prisiminkime - iki II-ojo pasaulinio karo Palestinoje tik 9-10% gyventojų buvo semitai-judėjai, likę 90% - semitai-musulmonai.

Tačiau rasistinės represijos, idealiai pasitarnavo sukuriant milijoninę žydų emigracijos bangą iš visos Europos, o pinigų srautai sėkmingai ją nukreipė būtent į "Pažadėtąją žemę". Karas iš tų žmonės buvo atėmęs praktiškai viską ir buvusiems prakutusių biurgerių, amatininkų, inteligentų vaikams, išauklėtiems aplinkinių neapykantos ir paniekos sąlygomis, įkišti į rankas amerikietišką automatą ir pasiųsti šaudyti "žemesnės rasės" atstovus, "trypiančius D-evo jiems paskirtą žemę" tebuvo, kaip sako rusai "technikos reikalas".

Šitaip ir atsirado dar viena rasistinė valstybė pasaulyje.