ATSARGIAI - LDiena.lt tai "VSD kontržvalgybos projektas, skirtas sunaikinti opozicinę mintį Lietuvoje" © Kristina Sulikienė

Autorius: LDiena.lt Šaltinis: http://ldiena.lt... 2014-10-01 15:48:14, skaitė 12909, komentavo 2

ATSARGIAI - LDiena.lt tai

Kol dėl kreivo kodo nebeveikia naujienų įrašymo forma - siūlau pasiskaityti naujos Lietuvos internetų žvaigždės, seniai perspjovusios visokius atseit "geriausius blogerius" a lia pedoliberastas Mykolas Pleskas (buržujus Kleckas). Šioji Lietuvos interneto padangės kometa, žavinti savo skaitytojus šmaikščiu žodžiu ir žvitriu žvilgsniu - tai garbioji Kristina Sulikienė.

Gerą šiupsnį Kristinos Sulikienės straipsnių, autorės ir anoniminių bendraautorių vertinimu - vertus po 500 EUR už štuką, per neapsižiūrėjimą buvau įkėlęs ir aš. Tuomet buvau dar jaunas ir kvailas ir nežinojau, kad gerbiamoji Kristina - tai ne šuns pypas ir man - parazitui, geruoju nesibaigs. O juk aš ir dabar mielai perpublikuočiau kone kas antrą VisuomenėDotCom straipsnį - nes gi įdomu skaityti! Beje, net ir niekam, išskyrus žvalgybą ir kontržvalgybą, nežinomoje LDienoje Kristinos Sulikienės ir jos redakcijos straipsniai buvo vieni skaitomiausių.

Nevargindamas jūsų, brangūs skaitytojai beprasmiais pasakojimais apie bandymus susišnekėti, noriu iš karto jus nukreipti ten, kur viskas vietoj to, kad pasibaigtų - (jaučia mano širdis) dar tik prasideda! O būtent į vieną paskutiniųjų garbiosios ir įžvalgiosios Kristinos įrašų, kuriame ji išvilko LDieną.lt į dienos šviesą.

Patikėkite manimi - skaityti ne šiaip verta, o BŪTINA:

Prielaida: ldiena yra galimai VSD kontržvalgybos projektas, skirtas sunaikinti opozicinę mintį Lietuvoje?

Jeigu jus stebina - kodėl tai viso labo "prielaida" ir kodėl tik "galimai", o ne garantuotai, galiu informuoti - kad garbioji Kristina Sulikienė, dar galimai siautėjanti po FeisBuką kaip pusprotis personažas "Al Sulikas" (bet tai tik prielaida) yra puiki advokatė, galinti pasodinti net patį Baraką Obamą už gimimo liudijimo klastojimą (tačiau to nedaranti, nes dar ne laikas) ir ji puikiai žinodama, su kokia klastinga struktūra veikiančia per mano asmenį, susidūrė - šitaip apsaugo save nuo galimų teisinių savo teiginių pasekmių.

Aš gi, savo ruožtu sakau:

Viskas, kas parašyta garbiosios Kristinos Sulikienės tinklapyje VisuomenėDotCom apie mane ir apie LDiena.lt - yra GRYNA TIESA nuo PRADŽIOS iki GALO nuo PIRMOSIOS antraštės raidės iki PASKUTINIOJO komentaro taško.

Džiūgaukime, broliai ir seserys! Nesgi nuo šiolei visiems mums yra kur sužinoti visą tiesą - nenuslėptą, nepagrąžintą ir nė per nago juodymėlį neiškraipytą!

Nepražus Lietuva, kol ant jos žemės gyvena tokios didžiavyrės moterys. Kaip Dievą myliu - nepražus. 

Man pagaliau pasidarė ramu - einu parašysiu laišką Putinui, kad nuo šiolei aš nebelaukiu, kol jis išvaduos mūsų Tėvynę... Nebereikia. Kam jis man, kai Lietuva turi Sulikienę?..

LDiena.lt autorius, administratorius, redaktorius ir redakcija - Laurynas Ragelskis,
amžinas parazitas ant Lietuvos interneto kūno ir nunuilstantis opozicinės Lietuvos minties naikintojas