Masines demonstracijas už šeimą ir žodžio laisvę Italijoje pederastai ir kiti iškrypėliai nutraukia smurtu

Autorius: ProPatria.lt Šaltinis: http://www.propatria.lt/2014/1... 2014-10-10 22:22:12, skaitė 5109, komentavo 2

Masines demonstracijas už šeimą ir žodžio laisvę Italijoje pederastai ir kiti iškrypėliai nutraukia smurtu

Šį savaitgalį buvo sužeistas kunigas, kuomet šimtai  tylių už šeimą pasisakančių demonstrantų buvo ne tik įžeidinėjami žodžiais, bet ir fiziškai užpulti homoseksualų ir anarchistų protestuotojų, įvairiuose renginiuose visoje Italijoje. Bolonijoje, Turine, Genujoje, Aostoje ir Roverete sekmadienį pederastai ir kiti iškrypėliai, taip vadinami "LGBT aktyvistai" ir anarchistai pradėjo savo išpuolius prieš vis labiau populiarėjančią „Tyliųjų Sargybinių“ ir jų demonstracijas prieš pederastų "santuoką" bei kitus pederastų ir kitų iškrypėlių darbotvarkės punktus. Šimte miestų ir mažesnių gyvenviečių demonstracijose dalyvavo per 10 000 žmonių.

Šiauriniame Rovereto mieste, nepaisant to, kad „Sargybiniams“ buvo išduotas oficialus leidimas burtis miesto aikštėje, į renginį atvykusi grupelė anarchistų reikalavo nutraukti renginį. Kaip teigė liudininkai, anarchistai sugriovė „Sargybinių“ įrangą, rėkė ir įžeidinėjo renginio dalyvius, mėtė į juos kiaušinius, net fiziškai smurtavo prieš susirinkusiuosius. Policijos renginyje nebuvo, nepaisant to, kad buvo tikėtasi smurto protrūkio. Tai lėmė, jog du akcijos dalyviai, kunigas Matteo Graziola ir jauna moteris buvo sužeisti ir nugabenti į ligoninę.

Taip pat nukentėjo vienas policininkas, o policijos atstovas pripažino, jog į įvykio vietą reikėjo atvykti anksčiau.

Italijoje pastaruoju metu vis auga smurto protrūkiai ir agresija prieš „Tyliuosius Sargybinius“, prireikia vis daugiau policijos apsaugos vien tam, kad dalyviai patektų į jų organizuojamus renginius. Bolonijoje renginys virto chaosu, kai „Sargybiniai“ buvo priversti  prasiveržti pro klykiančius, besiplūstančius ir besistumdančius demonstrantus, kuriuos vargiai nulaikė policija, vien tam, kad patektų į renginį. Protestuoti prieš „sargybinių“ demonstraciją aktyvistai buvo sukviesti antinacionalinės pederastų ir kitų iškrypėlių organizacijos „Arcigay“ pastangomis.

Vėliau Bolonijos policija buvo priversta perkelti maždaug šimtą „Sargybinių“ organizacijos narių iš oficialios renginio vietos – San Francesco aikštės į Piazza Galvani aikštę, kur nepaisant policijos apsaugos, jie turėjo pradėti savo akciją, apsupti triukšmaujančių protestuotojų. „Sargybinių“ organizacijos atstovas portalui Tempi.it sakė, kad demonstrantai mėtė butelius, spjaudėsi ir rėkavo nešvankybes, nepaisant jo jog renginyje dalyvavo ir vaikai. Mažiausiai vienas iš radikalų paleido dūmų bombą.

„Apie aštuoniasdešimt žmonių negalėjo patekti į susibūrimo vietą dėl susidariusio chaoso, tuo tarpu daug šeimų su vaikais buvo priversti tiesiog išeiti iš renginio.  Labiausiai liūdina tas faktas, jog motina, stumdama vežimėlį su savo vienerių metų vaikeliu buvo apiberta įžeidimais, bei apspjaudyta“ – sakė „Sargybinių“ organizacijos atstovas.

Vietoje to, kad išvaikytų įžeidinėjimais besipliekiančius radikalus, Bolonijos policija nusprendė iš aikštės išgabenti „Sargybinius“. Kaip praneša vietinė žiniasklaida, būtent tuo momentu radikalai sugebėjo prasiveržti į minią ir užpuolė policininkus, „Sargybinius“ ir dešiniosios „Forza Nuova“ partijos atstovus. Vaidai baigėsi, kuomet policija pradėjo vytis užpuolikus, kurie bėgo iš įvykio vietos.

Ankstesnėje „taikioje“ demonstracijoje prieš „Sargybinius“ dalyvavo Bolonijos miesto tarybos narė Kathy La Torre, "Arcigay" organizacijos vadovai, ir žmonės, kurie nešė Italijos komunistų partijos ir komunistinio jaunimo vėliavas. 

Turine „Sargybinių“ renginys buvo pasitiktas klyksmais, įžeidinėjimais, kurie skambėjo per garsiakalbį, taip siekiant sustabdyti renginį. Policija turėjo nustumti radikalus pasitelkdama į pagalbą skydus. Bandyta prasibrauti pro policijos užkardą ir sukelti tokią pat sumaištį kaip Bolonijoje. Panašūs įvykiai vyko ir Aostoje, kur priešininkų demonstrantai klyksmais trukdė „Sargybinių“ įžanginę renginio kalbą. 

Genujoje, kaip teigė „Sargybinių“ atstovas savo pranešime spaudai, buvo susirinkę apie du šimtai dalyvių, kurie pasisako už šeimą ir saviraiškos laisvę.  Kol dalyviai tyliai ir ramiai skaitė knygas, priešininkų demonstrantai bandė išskaidyti minią, įžeidinėjo ir tyčiojosi iš renginio dalyvių vaizduodami erotines scenas ir mėtydami dujines bombas.  Ir čia įžanginė kalba buvo nutraukta dėl rėksmų ir skanduočių. Atstovas teigė, kad net besibaigiant renginiui, baigiamoji renginio kalba buvo užgožta rėksmingų skanduočių iš radikalų pusės.

„Ta aikštės dalis, kuri buvo apsupta  apsaugos buvo visiškai užpildyta priešininkų demonstrantų. Tačiau net apsupti renginio dalyviai liko abejingi ir nereagavo į provokacijas.“ 

Genujos  renginio dalyviai gyrė policiją, jų atsidavimą ir profesionalumą, kuris padėjo išvengti baisesnių pasekmių. 

Nepaisamt Italijos spaudos apibūdinimų, „Sargybiniai“ yra nekonfesinė organizacija, susikūrusi praėjusiais metais Italijoje kaip atsakas į „anti-homofobijos“ įstatymo projektą, pateiktą pederastų atstovo, deputato Ivano Scalfarotto. Demonstracijose dalyvauja įvairių sričių atstovai, nepriklausomai nuo religijos ar amžiaus. Dalyviai sustoja miesto aikštėse eilėmis ir tyliai skaito.

Įstatymo projekto oponentai teigia, jog jam įsiteisėjus bus kriminalizuoti visi prieštaraujantys homoseksualizmui reiškiniai visuomenėje.

Ši grupė neapibūdina savęs kaip judėjimo, bet teigia esantys pilietiškas pasipriešinimas ir reikalauja saviraiškos laisvės ir pripažinti vaiko teisę augti šeimoje, kurioje jis galėtų turėti ir mamą ir tėtį.  

„Esame nuolatinis, tylus judėjimas, pasisakantis už saviraiškos laisvę ir už natūralią šeimą, kuri remiasi vyro ir moters sąjunga.“ – teigia judėjimo atstovai. „Stovime aikštėse visoje Italijoje, priešais valdžios institucijas, savo gausiu, tačiau tyliu buvimu, primename, kad neįmanoma nutildyti tų žmonių sąmonės, kurie atsisako užsimerkti ir nematyti to, kas vyksta.“

Brandis teigia, jog pederastų ir kitų iškrypėlių judėjimas tik auga ir atsižvelgiant į įvykius policija privalo apsaugoti taikius demonstrantus nuo tų, kurie, kaip pasirodo, neturi jokios gėdos dėl savo agresyvaus elgesio net ir vaikų akivaizdoje.

„Labai dažnai policija, nepaisant to, jog buvo įspėti apie gręsiančius neramumus, nedirba savo darbo.“ Jis teigė jog asociacija už gyvybę ir šeimą „Jurists For Life“ ketina imtis veiksmų prieš Roverto policiją. „Į renginį jie atvyko per vėlai ir nieko nedarė dėl susidariusios pavojingos situacijos.“

Brandis taip pat teigė, kad „Jurist For Life“ organizacija rengia pasitarimą dėl vidaus reikalų ministro.

„Jie mums grasina ir puola mus“- sakė jis. „ Mes nereaguojame ir  dar turime sustabdyti savo demonstracijas anksčiau nei planuota, vardan viešosios tvarkos išsaugojimo, o policija nedaro nieko, kai esame puolami.“

„Tik įsivaizduokite, kokia būtų reakcija jei kas nors iš mūsų pasakytų blogą žodį lesbietei. Tas  žmogus iš karto būtų suimtas.“ – teigė Brandis.

Jis palygino šiuos įvykius, kaip panašius į tuos, kurie vyko 1970 metais, kai Italijos politiniai neramumai buvo pasiekę aukščiausią tašką ir kairieji agitatoriai rengė reguliarias riaušes. Brandis dalyvavo antikomunistinėse demonstracijose aštuntajame praėjusio amžiaus dešimtmetyje ir teigia, jog dabartinė situacija darosi vis panašesnė į tų dienų situaciją, ypatingai dėl to, kad spauda palaiko kairiuosius.

„Tomis dienomis, jie puldavo mus ir jeigu mes bandydavome apsiginti, mus suimdavo, o spauda viską aprašydavo taip, lyg mes patys būtume išprovokavę konfliktą.“ – prisiminė Brandis.

Jis mano, kad toks anarchistų, komunistų ir homoseksualistų atsakas į „Sargybinių“ organizuojamas demonstracijas tikrai buvo ne atsitiktinumas.

„Septyniose, devyniose ar net dešimtyje aikščių prasideda neramumai ir smurtas? Žinoma, tai ne atsitiktinumas. Jie yra profesionalys aktyvistai. Jie tai daro tyčia, bandydami išprovokuoti mus.“

„Jūs galite būti tikri, jei nors vienas iš mūsų pasiduotume provokacijoms ir reaguotume į įžeidimus, mes ir būtume tie, kurie atsidurtų areštinėje. Provokatorių grupės yra turtingos, jie turi stiprų finansinį pagrindą, yra remiami vyriausybės, ES ir Europos Tarybos.“

Genujos „Sargybiniai“ iškėlė panašius klausimus ir nuogastavimus sakydami: „Renginys, kuris yra visiškai teisėtas, yra sutrukdomas  ir negalima situacijos suvaldyti taip, kad jis nebūtų nutrauktas ir vyktų toliau? Kas nutiktų jei mes apsikeistume vietomis su tais, kurie puolė mus? Tai kelia susirūpinimą, kad atsiranda naujų teisių, kurios suvaržo fudamentalią saviraiškos laisvę.“

Parengta pagal www.lifesitenews.com

---

Grupė "Aš prieš europos sąjungą Lietuvoje": Gal tūkstantį kartų kalbėta apie tai, kad iškrypėliai lieka iškrypėliais, nors ir kaip juos gražiai nupieštų parsidavusios prostitucinės valdžios, nors ir kaip patys iškrypėlių aktyvistai bandytų gražiai save nupiešti prieš žmoniją, jie vistiek lieka dvasinės padugnės.

Be supratimo kas jie yra ir be nuovokos kas yra tikrosios vertybės, jie pasiruošę kaip orkos tarnauti savo šeiminikams. Tai aukos pasaulio pasileidimo, tokių yra labai daug rūšių, kurie neturi jokio gebėjimo save suvaldyti ir nepasiduoti gyvuliškumui (nors gyvuliai taip tikrai nesielgia).

Žmogus nesuvaldantis savo geismų, savo supuvimo lydimas jis tampa nebevaldomas, tuo labiau, jei valdžios pradeda juos laikyti "vargšais nuskriaustais", tuo labiau jei yra daug kvailelių, kurie lengvai pasiduoda gerai organizuotų iškrypėlių manipuliacijai, nepamirškite, juk jei valdžios už juos, tai mokesčių mokėtojai - jūs jiems mokate už jų orgijas ir panašiai.

Nepamirškime, jei jiems duosite į pagalbą nors pirštą, jie nutrauks ir ranką, kol galų gale jūsų nesudraskys į gabalus, juk apsėsti žmonės tampa jau nebe žmonėmis.

Galų gale noriu padėkoti autoriams už tai, kad netyli.