A. Anušausko pasiaukojimas karantino metu dėl dovanos NATO sąjungininkams 2020 12 20

Autorius: Anonimusas Šaltinis: https://youtu.be/CgU8rVFin2I... 2020-12-20 22:27:00, skaitė 1070, komentavo 6

A. Anušausko pasiaukojimas karantino metu dėl dovanos NATO sąjungininkams 2020 12 20

Cielas majoras Tomas Balkus - Lietuvos kariuomenės vado bobikas smegenopisos reikalams

Ekspertai.eu ir „PressJazz TV“ pasiekė informacija, kad naujasis Krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas, siekdamas NATO sąjungininkams padaryti išskirtinę Kalėdinę dovaną, esą persistengė – neva dar apšilti nespėjęs ministras nurodė LR kariuomenės vadui surinkti kariuomenės orkestro muzikantus ir įrašyti muzikinį kūrinį.

Ši infomacija iš karto pasirodė įtartina – argi griežto karantino metu, kada visi trys Lietuvos prezidentai vieningai prašo tautos „SUSTOKIME!“, kas nors gali organizuoti masinį renginį tik tam, kad rizikuojant žmonių sveikata, būtų galima padaryti vieno kūrinio įrašą?

Tačiau jei informacija yra, ir ji susijusii A. Anušausku, ją būtina tikrinti. Patikrinus netikėtai paaiškėjo, kad visa tai tiesa – šaltiniai nemelavo. Dar blogiau – atsikleidė, kad kariuomenės muzikantai buvo priversti pasidaryti testus nuo koronaviruso.

Tačiau ne PGR testus (!), kurie parodo, ar žmogus testo atlikimo metu serga virusu ir ar yra potencialus ligos nešiotojas, o tik greituosius testus, kurių Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) nerekomenduojama naudoti koronaviruso infekcijai diagnozuoti (plačiau apie šiuos testus galite rasti Sveikatos apsagos ministerijos internetinėje svetainėje ČIA).

Jūsų dėmesiui, nedidelė mini muilo opera, apie visą šią labai neskanią istoriją, kurią užfiksavę asmenys buvo pavadinti provokatoriais.

Malonaus žiūrėjimo.

https://youtu.be/CgU8rVFin2I