Šeimų sąjūdžio organizatoriai yra ta pati sistema?

Autorius: Nepatogus rašytojas Šaltinis: https://www.facebook.com/nepat... 2021-06-18 07:00:00, skaitė 1272, komentavo 13

Šeimų sąjūdžio organizatoriai yra ta pati sistema?

Ir toliau įtariu, jog šeimų sąjūdžio organizatoriai yra ta pati sistema, nes, negi, atsitiktinumas į savo pačių organizuojamą renginį, jau bene trečią kartą pasikviesti žmones, kurie nemoka giedoti Lietuvos himno, jaudinasi, blaškosi? Tai padarė tie patys organizatoriai arba tas "X", kuris organizuoja diversijas viduje. Gal jį ar juos reikia indentifikuoti?

1. https://www.youtube.com/watch?v=FFbkbbd8V5Y

2. https://www.youtube.com/watch?v=8Jmj3Vp3LxA

Aišku, kad kažkas už tai atsakingas, nes tai turi poveikį, apie kurį noriu parašyt ir dar pabandyt išsukti taip, kad žmonės, kurie susibūrė, pakilo, nenusiviltų, net jei organizatoriu tikslas būtent toks.

Štai, ta pati ponia, kuri ne tik, kad nesugieda himno taisyklingai, bet po to, nusišypsojusi šalia esantiems, už vieno seimo nario nugaros ima skanduoti - #Ant_kartuvių_jį.. #Kartuvėm_ruoškis! Ši moteris ir toliau kelis kartus bando užkrėsti ten esančius skanduoti jos šaukinius. Ne visai sėkmingai. Matosi jos pasimetimas

Žiūrėkite video nuo 6:40 ir stebėkit tą ponią kairiam kampe - https://www.facebook.com/knygnesysgyvai/videos/309997314095379 | Manot atsitiktinumas? Aš nemanau. Ji gal ir ne kokia tai sąmoningai dirbati darbą, bet tikrai sąmoningai atrinkta.

Šalia jos esantis vyras, su kuriuo ji šnekučiavosi, po kelių minučių perima iniciatyvą ir ima garsiai šaukti - #Eik_tu_naxui_bled!

Jūs man pasakykit - ar organizatorius siekiantis pokyčio leis sau tokias klaidas trečią kartą? Kodėl niekas neprižiūri tvarkos? Chaosas aplink.

Ir jei leidžiama tam vykti, vadinasi, tikslas visai kitas - tokie parėkavimai, minios tampymas po beprasmybę, ją tiesiog išvargins. Tai ir turi būt padaryta. Kas bus su tais, kurie nepavargo - na, bus sukurtas, koks naujas judėjimėlis, kuris savo neveiksnumu nuvils iki galo tuos, kurie buvo patikėję.

Ir žinot, kodėl Maldeikis ir konservatoriai taps populiaresni? Nes jis tų visų rėkaujančių, piktų žmonių apsupty atrodo žymiai solidžiau.

Negi, tai ne tobulas nuorinimo šou?

Kažkur girdėjau sakant - už tokius renginius, kurie vyksta dabar, valdžia tik primokėtų, kad jie dar tęstųsi ir save taip sunaikintų.

Aišku, šiuo atveju, jei dar tikima šią idėja, yra geriausia nekreipti dėmesio į organizatorių ar to "X" diversijas ir dar labiau vienytis - taip jų tikslas liktų nepasiektas.

Ir faktas, kad aš esu su tais, kurie ateina į tokius renginius, bet kitas faktas - aš sąmoningai nesidedu tikėjimo etiketės, kad galėčiau ir toliau laisvai mąstyti.

Taip galit ir jūs.

Ir nereikia čia burnot ant manęs.