Viktoras Jašinskas: 2021 metų, rugsėjo 13 diena bus įrašyta į Lietuvos įstoriją kaip JUODASIS PIRMADIENIS

Autorius: Viktoro Jašinsko Facebook įrašas Šaltinis: https://minfo.lt/aktualijos/st... 2021-09-13 12:47:00, skaitė 598, komentavo 29

Viktoras Jašinskas: 2021 metų, rugsėjo 13 diena bus įrašyta į Lietuvos įstoriją kaip JUODASIS PIRMADIENIS

Prisidengiant LR rinkėjų nerinkto, ne savo rogėse sėdinčio klerko, prezidento avansu patvirtinto Sveikatos ministro, ekstremaliosio situacijos operacijų vadovo sprendimu, oficialiai bus pradedama totali, antikonstitucinė Lietuvos piliečių segregacija. Galimybių pasas taps įrankiu skirstyti visuomenę į privilegijuotus ir atstumtuosius.

Istorijos spiralė apsuko 360 laipsnių ratą. Vėl grįžome į tuos laikus, kai mega korporacijos nekompetentingų valdininkų-prisitaikėlių pagalba, apstatytų pigiai perkamais pseudo ekspertais, pasisavino tiesos monopolį, kurį gana sėkmingai skleidžią ir indoktrinuoja visuomenę taip vadinamų masinės informacijos priemonių pagalba. Tai atvira propaganda, nieko bendro neturinti su realybe. Informacija akivaizdžiai fabrikuojama, pateisinant vienos pusės veiksmus ir juodinant bei menkinant kitą. Tai kelias į visišką valdžios ir visuomenės supriešinimą, kuris veda ne kur kitur – į diktatūrą ir totalią kontrolę.

Realiai tam priešintis ir pasiekti rezultatų galime tik dviem būdais – visuotinėmis nepaklusnumo akcijomis ir teisiniais ieškiniais valdantiesiems, už perteklines priemones, įgaliojimų viršijimus, nusižengimus LR Konstitucijai ir tarptautinei teisei. Visi kiti pasiūlymai yra utopiniai ir jokių greitų, apčiuopiamų rezultatų neduos, o tik dar labiau sustiprins valdžios pozicijas bei suteiks jiems pagrindą naudoti jėgą prieš savo tautiečius.

Jau dabar, net neprasidėjus masiniam visuomenės pasipriešinimui, LR Seimas ir LR Vyriausybė atsitvėrė solidžiomis tvoromis ir apsistatė policijos ir riaušių malšinimo pareigūnais. Visa tai – už mūsų visų, mokesčių mokėtojų lėšas, kurių atsiranda gintis nuo įsivaizduojamos grėsmės, bet trūksta elementarioms socialinėms reikmėms. Tai, be abejo, toliau kels visuomenės nepasitenkinimą valdančiaisiais ir priešprieša toliau augs.

Bet jie nesitrauks, jie paprasčiausiai negali ir joks dialogas – neįmanomas. Jiems už paklusnumą pažadėta galimybė „įsisavinti“ ES skiriamus milijardus, kurios jie jokiu būdu neatsisakys. Jei prezidentas, bandantis laviruoti per vidurį, bet akivaizdžiai bijantis taip vadinamos žiniasklaidos, nesiims jokių veiksmų, jau greitai teks atsitverti ir jam. Tada visų jų, anksčiau ar vėliau, laukia tas pats likimas – politikos sąvartynas. Istorija negailestinga, deja mažai kas jos mokosi. Jie vis dar naiviai tikisi, kad didieji žaidėjai ir didieji pinigai priims juos prie savo stalo.


Žinau, bus nelengva ir sunku pasakyti kiek visa tai tęsis, nors lauke vėl jaučiamas lengvas permainų vėjelis. Viskas priklausys nuo mūsų visų aktyvumo, ypač nuo akademinės, teisės ir medicinos visuomenės atstovų įsitraukimo. Kova gali užsitęsti, tačiau kelio atgal nebėra. Tik visi kartu galime sustabdyti šią beprotybę, nes iškilo tikra grėsmė prarasti valstybingumo likučius, bei ilgainiui dingti ir iš pasaulio žemėlapio. Tokia realybė ir tai ignoruoti reiškia mirties nuosprendį Lietuvai.

241732365_4786130854753171_3740089980922212401_n.jpg