Lemiama akimirka artėja nenumaldomai! Ar atlaikys balkonėlis?

Autorius: Algimantas Rusteika Šaltinis: https://www.facebook.com/algim... 2022-01-31 19:38:00, skaitė 596, komentavo 5

Lemiama akimirka artėja nenumaldomai! Ar atlaikys balkonėlis?

Štai ir atėjo lemiamos nemigo naktys, kada premjeros, patriarchai ir dulkiai, apsvaigę nuo sustiprinančių LRT propagandos dozių ir apipilti šalto prakaito, drebėdami žiūri tamsoj į lubas, kada bliūkšta bukalaurų galimybės ir visi gyvieji mokesčių mokėtojai jaučia, kad artėja tiesos ir atsakomybės valanda.

Omicrono okupuotam demokratiniam pasauliui sveikinant kanadiečių Maršą ir tvyrant hibridinėms tautinių maršistų grėsmėms, permainų vėjas brazdina Seimo stogą ir auga įtampa dėl balkonėlio pamokslo baigties, nulemsiančios valstybės ir visos tautos ateitį.

Kaip praneša gerai informuoti antivakserių šaltiniai, prieštaringai vertinamas Lietuvos šeimų sąjūdžio vedlys Raimondas Grinevičius galimai išsinuomavo balkonėlį Pilies gatvėje.

Iš kurio, esą, kas galėtų paneigti, bus sakomos alternatyvios kalbos vatnikų, nežmonių ir nekonservuotų brangių Lietuvos žmonių minioms ir kurstoma kėsintis į autoritetą komjaunuolio ir marksizmo dėstytojo, rezistento Nr.1, kuris vienas iškovojo ir padovanojo nedėkingai šunaujai Nepriklausomybę.

ITAR-TASS nuotraukoje - jedinstveninkas Raimondas Grinevičius alternatyviame balkonėlyje rengiasi antivalstybinei veiklai. Tik pažiūrėkit, kokios prorusiškos jo akys ir nežmogiška vatniko šypsenėlė! Raimi, baik pagaliau, nes dar gali padaugėti rastų lavonų be smurto žymių statistika. Tai kas, kad jie ir taip jau numirę.