WEF infiltracijos programos: Jaunieji pasaulio lyderiai, pasaulio formuotojai ir naujieji čempionai

Autorius: Anonimusas Šaltinis: https://www.thelastamericanvag... 2022-10-14 09:14:00, skaitė 324, komentavo 3

WEF infiltracijos programos: Jaunieji pasaulio lyderiai, pasaulio formuotojai ir naujieji čempionai

Pastaraisiais mėnesiais Pasaulio ekonomikos forumo jaunieji pasaulio lyderiai, "Global Shapers" ir "New Champions" susirinko paremti Davoso misijos. Kas konkrečiai yra šios grupės ir kam jos atstovauja?

Nors Pasaulio ekonomikos forumo Jaunųjų pasaulio lyderių programa pastaraisiais mėnesiais daugeliui tapo pažįstama, ne mažiau svarbios ir įtakingos programos, tokios kaip "Global Shapers" ir "New Champions", yra mažiau žinomos. Tačiau žvilgsnis į šias iniciatyvas leidžia geriau suprasti Pasaulio ekonomikos forumo (WEF) ir juos remiančių globalistų politikų planus.

Oficialioje jų svetainėje rašoma, kad "Jaunieji pasaulio lyderiai" yra "dinamiškos išskirtinių žmonių, turinčių viziją, drąsos ir įtakos skatinti teigiamus pokyčius pasaulyje, bendruomenės akceleratorius". YGL teigia, kad turi daugiau nei 1 400 narių ir alumnų iš daugiau nei 120 šalių. Jie teigia, kad jų nariais yra verslo novatoriai, verslininkai, technologijų pionieriai, pedagogai, aktyvistai, menininkai, žurnalistai ir kt. Kadangi jie yra WEF kūrinys, jie taip pat teigia, kad "siekia skatinti viešojo ir privačiojo sektorių bendradarbiavimą pasaulinio viešojo intereso labui".

"Unlimited Hangout" tyrėjas Johnny Vedmore'as neseniai paskelbė privalomą perskaityti tyrimą apie YGL, kuris galutinai įrodo, kad Klauso Schwabo mentorius Henry Kissingeris - ieškomas karo nusikaltėlis, buvęs valstybės sekretorius - buvo YGL iniciatyvos kūrimo iniciatorius. Ataskaitoje taip pat pabrėžiamas dabar jau akivaizdus šios ir panašių organizacijų tikslas. Vedmore rašo:

"Klausas Švabas tapo svarbiausio Henrio Kisindžerio (Henry Kissinger) projekto paveldėtoju - asmenų ir organizacijų infiltracija į pasaulio šalis, siekiant sukurti globalistines vyriausybes, paremtas pasenusia ir bejausme amerikietiškojo imperializmo koncepcija."

Kaip pats Klausas Schwabas aiškiai nurodė, YGL vaidmuo - "prasiskverbti" į nacionalinės valdžios kabinetus ir propaguoti suinteresuotųjų šalių kapitalizmo ir ketvirtosios pramonės revoliucijos viziją.

Jaunųjų pasaulio lyderių susitikimas 2022 m.

Rugsėjo pradžioje kalbėdamas kasmetiniame YGL susirinkime Klausas Schwabas pripažino WEF ir YGL vaidmenį.

"Taigi sukūriau šią koncepciją ir taip susižavėjau, kad nusprendžiau sukurti fondą ir suburti suinteresuotąsias šalis. Taip gimė Davoso idėja", - sakė Švabas per pranešimą "Apie pasaulio padėtį". "Nuo pat pradžių Davose rinkdavomės ne tik verslo lyderiai ar vyriausybių vadovai, bet, ko gero, pirmasis didelis žmonių raginimas rūpintis aplinka buvo Romos klubas lygiai prieš 50 metų. Ir mes suteikėme Romos klubui platformą propaguoti jo "Augimo ribų" idėjas.

Kitame "Unlimited Hangout" rašytojo Matthew Ehret tyrime aptariama Romos klubo "kertinės" 1972 m. ataskaitos "Augimo ribos" kilmė. M. Ehretas išsamiau aptaria WEF ir Romos klubo įkūrimo ryšį:

"Seras Alexanderis Kingas ir kompiuterinis modelis, išgarsėjęs 1972 m. išleistoje knygoje "Augimo ribos", nustatė naują skilimą tarp žmonijos noro vystytis ir tariamo gamtos troškimo ilsėtis matematinėje pusiausvyroje. Šis neomaltūziškas kompiuterinis modelis buvo panaudotas siekiant pateisinti netinkamų ir perteklinių nenaudėlių valgytojų išnaikinimą, o vėliau buvo įtrauktas į trečiąjį oficialų Pasaulio ekonomikos forumo (WEF) susitikimą Davose, kur Aurelio Peccei pristatė Klausas Schwabas ir tūkstančiams pritariančių dalyvių pademonstravo "Augimo ribų" magiją. 

Šį konkretų susitikimą rėmė Nyderlandų princas Bernhardtas - žmogus, kuris jau buvo pasižymėjęs tarp aukščiausio lygio imperijos vadovų, 1954 m. įkūręs liūdnai pagarsėjusius Bilderbergo susitikimus, o vėliau, 1961 m., - Pasaulio laukinės gamtos fondą (kartu su Džulianu Haksliu ir princu Filipu Mountbattenu). Šiame aukščiausiojo lygio susitikime buvo ne tik įtraukti Romos klubo gyventojų modeliai į kibernetika pagrįstą planavimą, bet ir oficialiai pristatytas Davoso manifestas - dokumentas, kuriame "suinteresuotųjų šalių kapitalizmo" ir ketvirtosios pramonės revoliucijos sąvoka oficialiai įtvirtinta kaip šio "jaunesniojo Bilderbergerio" metinio aukščiausiojo lygio susitikimo valdymo manifestas."

Seras Alexanderis Kingas taip pat buvo atsakingas už 1991 m. paskelbtą tolesnę ataskaitą "Pirmoji pasaulinė revoliucija". Šioje prieštaringai vertinamoje ataskaitoje yra skyrius "Bendras žmonijos priešas yra žmogus", kuriame pateikiama ši dažnai cituojama pastraipa:

"Ieškodami naujo priešo, kuris mus suvienytų, sugalvojome, kad tai galėtų būti tarša, visuotinio atšilimo grėsmė, vandens trūkumas, badas ir pan. Visi šie reiškiniai ir jų tarpusavio sąveika iš tiesų kelia bendrą grėsmę, dėl kurios reikia visų tautų solidarumo. Tačiau įvardydami juos kaip priešus, pakliūname į spąstus, apie kuriuos jau įspėjome, t. y. supainiojame simptomus su priežastimis. Visi šie pavojai kyla dėl žmogaus įsikišimo ir juos galima įveikti tik pakeitus požiūrį ir elgesį. Taigi tikrasis priešas yra pati žmonija."

Kai kurie skaitytojai šį teiginį interpretavo taip, kad Romos klubas pripažino, jog pasinaudos taršos, visuotinio atšilimo, vandens trūkumo ir bado idėja, kad suvienytų žmoniją, jog problema yra žmonija. Romos klubas ir jo šalininkai teigia, kad ši ištrauka yra ištraukta iš konteksto ir paprasčiausiai rodo, kad jų vadovybė pripažįsta geopolitines problemas, kurios netrukus ištiks žmoniją.

Klausas Švabas (Klaus Schwab), sakydamas kalbą metiniame YGL susirinkime, aptarė WEF vaidmenį ir paaiškino, kaip ši organizacija per pastaruosius 50 metų sugebėjo tapti įtakinga jėga. K. Švabas taip pat kalbėjo apie tai, kaip svarbu jaunimą pratinti prie savo "daugiašalės partnerystės" filosofijos. Toliau Švabas gyrėsi daugiau kaip 200 WEF įkurtų "bendradarbiavimo platformų", Ketvirtosios pramonės revoliucijos centrais dešimtyje šalių ir kitais įvairiais būdais, kuriais WEF "įsiskverbė" į pasaulio vyriausybes. Jis taip pat atkreipė dėmesį į penkias skirtingas sritis, į kurias orientuojasi WEF platformos, t. y. regioninį ir pasaulinį bendradarbiavimą, gamtą ir klimatą, naująjį socialinį susitarimą, pramonės transformaciją ir ketvirtąją pramonės revoliuciją (4IR).

4IR yra dar vienas Klauso Schwabo mėgstamas projektas, apie kurį pirmą kartą buvo paskelbta 2015 m. gruodžio mėn. Paprasčiau tariant, 4IR - tai skaitmeninis ateities panoptikumas, kuriame skaitmeninis stebėjimas yra visur, o žmonija naudoja skaitmenines technologijas, kad pakeistų mūsų gyvenimą. Šis pasaulis, dažnai siejamas su tokiais terminais kaip daiktų internetas, kūnų internetas, žmonių internetas ir pojūčių internetas, bus paremtas 5G ir 6G technologijomis. Žinoma, Švabui ir kitiems globalistams 4IR taip pat tinka labiau centralizuotam planavimui ir kontrolei iš viršaus. Tikslas - stebėti ir sekti visuomenę, kurioje visi sandoriai būtų registruojami, kiekvienas asmuo turėtų skaitmeninį ID, kurį būtų galima sekti, o socialiniai nepatenkintieji būtų užblokuoti iš visuomenės, naudojant socialinio kredito balus.

Paklaustas, kokie, jo manymu, yra "pagrindiniai iššūkiai", su kuriais susiduria žmonija, Schwabas teigė:

"Šių metų gegužę rengdami metinį susitikimą pasirinkome temą "Istorija lūžio taške". Mes iš tiesų esame posūkio taške. Sakyčiau, pažvelgus atgal, turėjome laikotarpį po Šaltojo karo, kuris tęsėsi iki 1989 m., kai griuvo siena. Dabar prasideda laikotarpis po Šaltojo karo. Labai reikšmingas laikotarpis baigėsi, o dabar prasideda naujas laikotarpis. Kaip visada, pereinamasis laikotarpis yra sunkus." 

Toliau Schwabas apibūdino įvairias jėgas, kurios, jo manymu, formuos ir darys įtaką ateinančių penkerių-septynerių metų pasauliui. Šios jėgos apima geopolitinį persitvarkymą iš vienpolinio pasaulio į daugiapolį ar net dvipolį. Schwabo teigimu, tai lems "daugiaideologinį pasaulį", kuris bus nestabilus. Jis taip pat paminėjo "geoekonominį suderinimą", tiekimo grandinės pertvarkymą ir energetikos transformaciją, apimančią dekarbonizaciją ir energetinį saugumą. Švabas šią transformaciją apibūdino kaip "brangiai kainuojantį procesą". Galiausiai Švabas sakė manantis, kad ateinančius kelerius metus lems "ekonomikos militarizacija" ir pandemijos.

"Mes išėjome iš pandemijos, o ši pandemija buvo labai brangi ne tik finansine, bet ir psichologine prasme. Klausimas apie kitą pandemiją yra ne apie tai, ar ji ateis, ar ne - manau, kad ji ateis, bet apie tai, kada su ja susidursime", - YGL sakė Švabas. "Norėdami išsiugdyti atsparumą, turime išsiugdyti atsparumą tokioms pandemijoms. Vėlgi labai brangiai kainuoja, tai matote Kinijoje, užsidarant.... mes dar nesame išėję iš miškų."

Švabo paminėjimas, kad reikia būti "atspariems" pandemijoms, yra keistas, palyginti su jo paminėta Kinija, kurioje autoritariniai uždarymai kankina Kinijos žmones jau beveik trejus metus. Neaišku, ar jo teiginiai skirti patvirtinti, ar užsiminti apie "būtiną blogį" kelyje į atsparumą.

Įdomu tai, kad A. Schwabas dar kartą pamini Kiniją, kalbėdamas apie tai, kokią teigiamą įtaką jis įžvelgia ateinančiais metais. Konkrečiai jis mano, kad vadinamoji ketvirtoji pramonės revoliucija atneš teigiamų pokyčių ir "naujų gebėjimų".

"Kas galėtų įsivaizduoti savo gyvenimą be interneto?", - klausė Schwabas. "Tačiau internetui tik 20 metų. Žvelgdamas į technologijų plėtrą, manau, kad esame lūžio taške. Tik dabar pasiekėme eksponentinį vystymosi etapą".

Schwabas tęsia:

"Kai prieš du mėnesius diskutavau su (Kinijos) premjeru Li Ko-čiangu, jis paminėjo, kad vien Kinijoje šiuo metu yra 150 milijonų gerai išsilavinusių žmonių. Ketvirtoji pramonės revoliucija yra didžiulė jėga. Ir tai pakeis mūsų gyvenimus."

Galiausiai, norėdamas įkalti tašką, Švabas pakartoja, ką tiksliai jis turi omenyje sakydamas 4IR ir ką ji atneš.

"Leiskite man apibendrinti, ką tai reiškia. Tai reiškia, kad įžengsime į didžiulio pokyčių pagreičio, didžiulio sudėtingumo ir neapibrėžtumo laikotarpį. Labiausiai nerimauju dėl to, kad, jei imtume klausimą, ar sugebėsime susidoroti su pokyčiais ir kaip susidorosime su pokyčiais? Jau dabar matote, kad vyriausybės ne visada supranta, ką reiškia naujos technologijos, matote, kokį poveikį visuomenei daro tai, kad ji ima nerimauti, nes negali susidoroti su visais nuolat vykstančiais pokyčiais."

Atrodo, kad šis pareiškimas rodo suvokimą, jog šis planuojamas perversmas ne tik pareikalaus milžiniškų finansinių išlaidų, bet ir gali kainuoti tiek daug, kad žmonės susijaudins dėl pokyčių, kuriuos inicijuoja WEF.

"Global Shapers" bendruomenė

Jaunieji pasaulio lyderiai nėra vienintelė WEF programa, kuria siekiama daryti įtaką jaunimui. Pasaulinio masto formuotojų bendruomenė yra "jaunų žmonių, skatinančių dialogą, veiksmus ir pokyčius, tinklas", skirtas jaunesniems nei 30 metų asmenims. Šią organizaciją 2011 m. įkūrė Klausas Schwabas, o jos tikslas - "suteikti jauniems žmonėms" galimybę aktyviai dalyvauti "formuojant vietos, regionines ir pasaulines darbotvarkes".

Global Shapers" nariai tai daro kurdami "miestų centrus", kuriuose gali pradėti projektus, skirtus WEF ir Jungtinių Tautų darnaus vystymosi tikslams (DVT) įgyvendinti. WEF teigia, kad 500 miestų centruose 150 šalių ir teritorijų yra daugiau nei 15 000 "Global Shapers". Šiuos centrus remia WEF "reikšmingais finansiniais ir nepiniginiais įnašais", įskaitant "darbuotojų laiką, technologines priemones ir galimybes bendrauti ir bendradarbiauti su savo narių tinklu".

Centrų vadovai kviečiami į kasmetinį aukščiausiojo lygio susitikimą "Global Shapers" Ženevoje (Šveicarija), kur jie bendrauja su kitais nariais ir mokosi, kaip skleisti WEF suinteresuotųjų šalių filosofiją ir, sąmoningai ar nesąmoningai, "Didžiojo persitvarkymo" darbotvarkę.

Nors deklaruojamas "Global Shapers" tikslas yra "savarankiškai organizuotis ir kurti projektus, kurie tenkintų jų bendruomenės poreikius", iš tikrųjų jie nesąmoningai tarnauja WEF technokratų tikslams. Iš pirmo žvilgsnio projektai atrodo geri, o kai kuriais atvejais net naudingi. Jie apima pagalbą nelaimių atveju, kovą su skurdu, aplinkosaugos iniciatyvas ir pastangas kurti įtraukias bendruomenes. Dauguma žmonių gali pritarti šiems projektams, o jaunam žmogui, siekiančiam papildyti savo gyvenimo aprašymą visuomenei naudingais darbais, "Global Shapers" bendruomenė atrodo puikus pasirinkimas.

Deja, šių gerų ketinimų kupinų žmonių iš viso pasaulio geri darbai yra nusavinami siekiant suteikti WEF ir į jį panašiems žmonėms teisėtumo požymių. Šiais projektais WEF turi į ką atsiremti, kai klausiama, ką konkrečiai jų organizacija nuveikia. Tačiau, žvelgiant į 2022 m. "Global Shapers" metinį susitikimą, visos aptartos temos puikiai atitinka minėtas Klauso Schwabo ir WEF darbotvarkes.

Susipažinkite su naujaisiais čempionais

Liepos viduryje vyko dar vienas WEF programos susitikimas "Naujųjų čempionų dialogai 2022", kurio paantraštė - "Navigacija neapibrėžtume". "Naujųjų čempionų dialogai" buvo virtualus verslo lyderių, vyriausybių ir pilietinės visuomenės susitikimas, skirtas "aukšto lygio dialogams ir į veiksmus orientuotoms diskusijoms, kad, nepaisant tebesitęsiančio pasaulinio neapibrėžtumo, svarbiausias bendradarbiavimas būtų tęsiamas".

Susirinkimas buvo reklamuojamas kaip virtualūs mainai, kuriuose daugiausia dėmesio skiriama "tarptautiniam ir vidaus neapibrėžtumui ir trikdžiams", "nepaprastam verslumo ir atsparumo lygiui", taip pat klimato kaitai, ekonominiam nestabilumui ir technologinėms naujovėms.

Kas yra naujieji čempionai? WEF juos apibūdina taip:

"Naujosios čempionės" - tai dinamiškos, sparčiai augančios įmonės, kurios ketvirtosios pramonės revoliucijos laikotarpiu diegia naujus verslo modelius, naujas technologijas ir tvaraus augimo strategijas. Naujosios čempionės atsižvelgia į savo poveikį visuomenei ir siekia dalyvauti kuriant geresnę ateitį."

WEF teigia, kad metinis naujųjų čempionų susitikimas skiriasi nuo Davose vykstančio metinio susitikimo, nes juo "siekiama pritraukti verslininkus ir novatorius iš besiformuojančių rinkų".  Naujųjų čempionų susitikimas Kinijoje rengiamas nuo 2007 m. ir apibūdinamas kaip "antrasis ramstis" tarp WEF pasaulinių susitikimų. Paskutinis asmeninis Naujųjų čempionų susitikimas įvyko 2019 m. liepą Daliane (Kinija) prieš COVID-19.

2022 m. virtualiame "Naujųjų čempionų" susitikime ir toliau buvo siekiama daryti įtaką verslininkams ir įmonėms, kad jos atitiktų WEF Didžiojo persitvarkymo darbotvarkę. Darydami įtaką verslininkams ir korporacijoms, kad jos priimtų įvairius WEF propaguojamus standartus (pavyzdžiui, ESG), jie gali aplenkti nacionalines vyriausybes.

Iš 2022 m. liepos mėn. susitikimo diskusijų pavadinimų aišku, kad "Naujieji čempionai" siekia to paties tikslo kaip ir WEF metinis susitikimas, YGL ir "Global Shapers". Diskusijų pavadinimai: "Prisitaikymas prie kintančių ESG reikalavimų", "Pasaulinės maisto krizės išvengimas" ir "Tvaraus perėjimo į energetiką skatinimas". Daugiau informacijos apie ESG apgaulę rasite mano ankstesniuose tyrimuose.

Kita diskusija, skirta Metavese, vadinosi "Inovacijos siekiant poveikio: Metaverslo ribos". Kaip jau pranešiau 2021 m. lapkritį, Metaverslas gali tapti skaitmenine distopija, sukurta tam, kad visuomenė būtų įkalinta technokratiniame košmare.

Tuo tarpu konferencijoje "Gamtos finansavimo galios išlaisvinimas" buvo toliau plėtojama WEF vizija apie "gamta pagrįstą ekonomiką", kurią jie vadina "gamtos finansavimu". Šioje diskusijoje buvo atkreiptas dėmesys į neseniai Kinijos parengtą penkerių metų planą, kuriame daugiausia dėmesio skiriama didžiuliams finansiniams ištekliams ekologinei apsaugai ir atkūrimui finansuoti. Kaip ir į visas WEF programas, rekomenduoju į šią ekologinio plovimo kalbą žiūrėti su dideliu druskos grūdu.

Apskritai, kaip ir programa "Jaunieji pasaulio lyderiai", "Pasaulio formuotojai" ir "Naujieji čempionai" yra dar viena globalistų aštuonkojo, kuris gana veiksmingai įsiskverbė į pasaulio vyriausybes ir jomis manipuliuoja, dalis.