Autorius: Algimantas Lebionka Šaltinis: http://lebionka.blogspot.com/2... 2022-11-12 16:40:00, skaitė 329, komentavo 5
Prieštaringai vertinamos "Pfizer/BioNTech" ir "Moderna" mRNA vakcinos turi įvairių pavojingų šalutinių poveikių. Tarp jų yra smegenų uždegimas, kuris kartais kelia pavojų gyvybei. Neseniai atlikto tyrimo duomenys rodo, kad skiepytų žmonių rizika susirgti šia liga gerokai padidėja, nors straipsnio autoriai, įdomu, nori tai užglaistyti...
Naujas JAV tyrimas, atliktas naudojantis trijų didžiausių draudimo bendrovių ir jų duomenų bazių duomenimis, be kita ko, rodo, kad vartojant "Pfizer/BioNTech" arba "Moderna" eksperimentines genų injekcijas, labai padidėja smegenų uždegimo rizika. Taip tikriausiai yra dėl to, kad spyglių baltymai pereina kraujo-smegenų barjerą ir sukelia atitinkamas uždegimines reakcijas. Ne veltui stiprūs galvos skausmai yra vienas dažniausių šios prieštaringai vertinamos vakcinos šalutinių poveikių.
Žmonėms, paskiepytiems "Pfizer" vakcina arba stiprinamąja vakcina, rizika susirgti encefalitu arba encefalomielitu per kitas šešias savaites buvo 40-70 proc. didesnė. Moderna vakcinos rizika buvo dar didesnė po antrosios pirminės dozės arba stiprinamosios vakcinacijos. Encefalitas yra pačių smegenų uždegimas, o encefalomielitas - galvos ar nugaros smegenų nervų dangalų uždegimas. Abi ligos gali būti nuo palyginti lengvų formų iki sunkių ar net mirtinų.
Berensonas pabrėžia, kad dar iki šios publikacijos medicinos žurnaluose buvo paskelbta keletas pranešimų apie tokius uždegimus. Tarp jų buvo Belgija, Japonija, Taivanas, Peru, Tailandas ir Jungtinės Amerikos Valstijos. Kai kuriuos iš šių pacientų galima gydyti steroidais ir kitais imunosupresantais, tačiau kitų pacientų sveikata ir toliau bus sutrikusi iki komos būsenos. Pavyzdžiui, šioje šalyje gydytojas daktaras Josef Thoma pateikė išsamią informaciją apie šią problemą.
Tačiau šis tyrimas ypač "įdomus" tuo, kad: Tyrėjai turėjo suprasti, kad po skiepijimo tokių uždegimų rizika labai padidėja, tačiau akivaizdžiai į tai neatsižvelgė, nes šis šalutinis poveikis tyrime nepaminėtas. Iš tikrųjų jie neanalizavo turimų duomenų visumos, o analizavo juos tik mažomis imtimis. Šio metodo "privalumas"? Kuo mažesnė duomenų bazė, tuo lengviau atmesti išvadas kaip atsitiktinumą. Taigi Berensonas teigė: "Penkiuose iš šešių tirtų baseinų mokslininkai nustatė, kad žmonėms, gavusiems mRNA injekcijas, smarkiai padidėjo smegenų uždegimo rizika - nuo 43 iki 89 proc. (Vienintelė išimtis buvo po pirmosios "Moderna" injekcijos.) Tačiau mokslininkai atmetė šias išvadas." Tai buvo padaryta nepaisant to, kad, kaip matyti iš tyrimo priede pateiktų duomenų, ypač po kiekvienos "Pfizer" injekcijos buvo užregistruota daugiau encefalito atvejų.
Žinoma, galime tik spėlioti, kas lėmė tokį savotišką duomenų vertinimo būdą, tačiau galime pasakyti tik tiek, kad tyrimui vadovavo vakcinomis besidominti FDA.
JAV Maisto ir vaistų administracija finansavo šį tyrimą ir prisidėjo prie jo: vadovavimas tyrimo projektui, rezultatų interpretavimas, rankraščio rašymas, sprendimas dėl pateikimo, indėlis į duomenų rinkimo ir analizės duomenų koordinavimą.
Net jei mokslininkai ignoruoja encefalito rezultatus ir konkrečiai pripažįsta tik skiepų sukeltus širdies pažeidimus, pirminiai duomenys patvirtina visus kritiškai nusiteikusių medicinos ekspertų, pavyzdžiui, daktaro Josefo Thomos, perspėjimus. Diskutuojant apie vis dažnesnius skiepus, jokiu būdu negalima ignoruoti šios vakcinacijos rizikos.