TAI VIS TIK PABĖGO??? IR AČIŪ UŽ DĖMESĮ...

Autorius: Jolanta Blažytė Šaltinis: https://www.facebook.com/jolan... 2023-03-03 14:27:00, skaitė 341, komentavo 2

TAI VIS TIK PABĖGO??? IR AČIŪ UŽ DĖMESĮ...

TAI VIS TIK PABĖGO???? IR AČIŪ UŽ DĖMESĮ...

Oficialu: JAV FTB vadovas pranešė, kad Covid virusas, tikriausiai, nutekėjo iš laboratorijos.

Soriukas, šikšnosparni. Taip žiauriai mes tave apkaltinom.

Tuo pačiu noriu pasipuikuoti, kad bent jau Lietuvoje tikrai buvau pirmoji, kuri pusiau rimtai pusiau juokais išplatino sąmokslo teoriją apie tai, kad virusas galbūt pabėgo iš ten, iš kur neturėjo pabėgti.

Kažkas manęs jau paklausė: ar būna sunku žinoti daugiau, nei žino pats FTB vadovas?

Nu ne, žinokit, visiškai nesunku. Atvirkščiai – net faina. Juk tiek daug dėmesio, kurį gavau po šios sąmokslo teorijos išplatinimo, nesu gavusi net tada, kai nusifotkinau Stiliaus viršeliui ir šokių projekte „Šok su žvaigžde“ sušokau bent 5 šokius.

Taigi, pirmiausia mano personai dėmesį parodė leidinys 15min, išleidęs straipsnį garsiu pavadinimu „J. Blažytė platina sąmokslo teorijas“.

Į 15min užduotą ritmą koja kojon žengė ir dalis „labai išsilavinusio“ Lietuvos elito, nepagailėjusio savo brangaus laiko apmąstymams tema „Ar ta Blažytė visai išprotėjo?“

Nežinau, ką veikė mano visažinė kaimynė Zozė, bet įtariu, kad lakstė apie mano namus ir laistė juos šventintu vandeniu, besitikėdama paklydėlę Blažytę atvesti į protą.

Ekspertas S. Čaplinskas parašė asmeniškai man skirtą komentarą „ virusas atsirado nuo skujuočio ir taškas“. Tą komentarą buvo galima suprasti ir paprasčiau : „nu baik tu , čiuvake, nusišnekėti“.

Labiau gailestingieji ir labiau mokslo kalbą suprantantys LR piliečiai siuntė man visokiausius labai rimtus mokslinius tyrimus ( kuriems buvo išleista milijonai dolerių), įrodančius kad virusas tikrai ir labai tikrai nukeliavo nuo šikšnosparnio iki žmogaus. Va taip keliavo, keliavo ir nukeliavo...

Kai ši epopėja šiek tiek aprimo, prasidėjo antra serija pavadinimu „marmalizacija, kaip visuotinis gėris“.

Tada vėl išsišokau su nauja sąmokslo teorija, pranešdama, kad respiratoriniams virusams sukurti bandos imuniteto neįmanoma. Iš kur šią mintį ištraukiau? Ogi iš seno namuose besivoliojančio virusologijos vadovėlio. Kadangi tas vadovėlis, kurio citatą paviešinau, buvo parašytas rusų kalba, tai iš karto sulaukiau Lietuvos saugumu besirūpinančių piliečių verdikto: „J. Blažytė platina Kremliaus parengtą informaciją ir siekia, kad visi Lietuvos žmonės išmirtų“. Influencerių siunčiami klausimai „ar tu, dūra, nežinai, kas yra bandos imunitetas“ buvo tik kaip desertas.

Ai, tiesa, dar turėjau įdomią diskusiją su duomenų mokslininku, kuris man vis bandė įrodyti, kad „suskiepijus visus iki vieno Lietuvos gyventojus, virusas pasitrauks“. Tada, atsimenu, maldavau mokslininko nurodyti viruso pasitraukimo koordinates. Nebeprisimenu tiksliai, kaip ta diskusija baigėsi, bet lygtai susitarėme su duomenų mokslininku susitikti kažkur prie šiukšlių konteinerio. Gaila, kad šiuo metu nežinau ne tik viruso pasitraukimo, bet ir paties mokslininko buvimo koordinačių.

Paskui dar platinau sąmokslo teorijas apie marmalų žalą, apie jų sukeliamus miokarditus, insultus, nevaisingumą ir pan...Bet toliau jau nebesiplėsiu – kas jau pamatė to marmalo žalą ir beprasmybę, tas jau pamatė. O kas nepamatė, tas jau ir nebepamatys.

Vienu žodžiu, labai noriu visiems padėkoti už mano personalijai skirtą dėmesį. Kur dar kitur galėjau jo gauti tiek daug, jei ne jūsų pastangose mane atvesti į protą.

Kiek Lietuvoje mano garbei buvo sugadinta popieriaus ir nubrozdinta kompiuterių klavišų!!!!... Ir man tai nekainavo nė cento. Ačiū jums, mano mielieji maitintojai, labai ačiū.