Pedoskandalo atgarsiai - į Seimą vilios knygute „Meškučiai Seime“. Jau galite pavartyti

Autorius: L24.lt Šaltinis: http://l24.lt/lt/visuomene/ite... 2023-03-27 13:13:00, skaitė 419, komentavo 16

Pedoskandalo atgarsiai - į Seimą vilios knygute „Meškučiai Seime“. Jau galite pavartyti

Kovo 29 d., trečiadienį, 13 val. įvyks Seimo kanceliarijos parengtos knygos vaikams „Meškučiai Seime“ sutiktuvės. Su knyga susipažinti galima čia https://www.lrs.lt/sip/getFile3?p_fid=56347

Seimo lankytojų centre (Gedimino pr. 60) vyksiančiame knygos pristatyme renginio dalyvių laukia įvairios staigmenos, pažintis su autore ir dailininke, linksma žinių apie Seimą viktorina. Taip pat bus eksponuojama R. Praninskienės megztų ir nertų meškučių paroda. Įėjimas į renginį atviras.

„Meškučiai Seime“ – pirmas tokio pobūdžio Seimo kanceliarijos parengtas grožinės literatūros leidinys vaikams, kuris pristato įstatymų leidžiamosios institucijos darbą. Pradinių klasių mokiniams skirtos knygos tekstą sukūrė Informacijos ir komunikacijos departamento darbuotoja Rasa Praninskienė. Knygelė iliustruota Seimo rūmų nuotraukomis, kurias dailininkė Rūta Virbalytė papuošė meškučių piešiniais.

Kaip teigia R. Praninskienė, „Meškučiai Seime“ – tai informatyvi, pažintinė knygelė apie Seimo darbą, istoriją ir Seimo rūmus. Apie tai mažuosius skaitytojus supažindina jų geriausi draugai – pliušiniai šleivakojai. Skaitydami knygelę vaikai kartu su meškučiais patirs įvairiausių nuotykių, sužinos įdomių istorijų ir susipažins su nepaprastais dalykais, kokius galima pamatyti tik Seimo rūmuose“.

Knygos personažai Seimo rūmuose aplanko vietas, kurias Seimo gidai kiekvieną dieną pristato parlamento lankytojams. Todėl šia knyga vaikams Seimas pristatomas kaip visuomenei atvira institucija, kurioje laukiami ir mažiausi lankytojai.