Antanina Strumilienė: Lietuvoje valdininkų daugiau negu uodų prie Nemuno

Autorius: Antanina Strumilienė Šaltinis: https://minfo.lt/aktualijos/st... 2023-06-01 17:54:00, skaitė 371, komentavo 2

Antanina Strumilienė: Lietuvoje valdininkų daugiau negu uodų prie Nemuno

Marijos Žemėje mokesčiai tuojau bus didesni už algas. Tapsime korumpuočiausia vieta gaublyje, o biurokratų vogimas taps jų veikimo principu. Jurga rašo: "Modeliu, rodos, renkamės komunistinę Venesuelą?"

Iš Seimo atėjo žinios, jog valdantieji nusprendė, kad jie šventai laikysis Konstitucijos.

Eksšedbarinis Teisės ir teisėstvarkos komitetas nutarė, kad buvusių KGB bendradarbių paviešinimas prieštarautų Konstitucijoje įtvirtintam teisinės valstybės principui ir todėl tai numatančios pataisos Seime net nebus svarstomos. Seimas nesvarstys buvusių KGB bendradarbių paviešinimo klausimo. Ir taškas.

Pasirodo, jie gali, kai nori, laikytis Konstitucijos. Kaip "faina". "Kažkaip net gaila, jei toks Seimas pasileistų…"- rašo Alvis M. Šlovė, gerbiantiems Konstituciją. Tris kartus VALIO! "Pala pala", - sako Giedrė, - buvusių "kabėbistų" išslaptinimas Konstitucijai prieštarauja, o vienos lyties asmenų "šeiminių" santykių įteisinimas - ne?"

Va taip, vaikučiai ir jų tėveliai. "Panašu, kad Šimonytė ir Gabrielius su "šaika" nusprendė: jei griaut Lietuvą, tai iki galo.

2018 metais Švietimo ministerija nacionaline idėja Lietuvai buvo paskelbusi tikslą: "Mokytojas - prestižinė profesija" ir numatė jo įgyvendinimo priemones iki 2025 metų.

2023 metais Lietuvos mokyklos pradėjo "įgyvendinti vieną iš tokių "priemonių". Internetas sumirgėjo nuo atraščių: "Mokyklų vadovai maldauja mokytojų, kad jie nepaliktų mokyklų".

"Gręsia katastrofa - mokytojų tiesiog nėra. Vien Vilniuje trūksta virš tūkstančio mokytojų". Akivaizdu, kad iki "visiško prestižo" liko jau visai nedaug...

Kaip reikia nekęsti Lietuvos, jos vaikų, mokytojų, kad Švietimo ministrės pareigas galėtum pavesti Evelinai Dobrovolskai - Teisingumo ministrei? Pusmokslei, neįveikusiai nė magistro studijų.

Tai - ciniška patyčia iš univesitetų, profesūros, iš akademikų, iš Lietuvos mokslo. Tai - spjūvis ne tik švietimui. Ar teko girdėti, kad kur nors pasaulyje būtų šalis, kur švietimo ministras būtų be išsilavinimo?

Žinau žmonių, kurie aukštąjį baigė net kalėjime. Gal, būdama ministrė, Dobrovolska galėtų šiek tiek pasimokyti? Ar mokytojai nesijaučia pažeminti? Ar Lietuvoje viskas normalu?

Jūs, vyriausybės "mužikėliai", "elitiniai nabagai", savo valdžios ir garbės troškimu susigadinote ne tik savo karjerą, politinę ateitį ir gyvenimą, bet ir nekrologą. Rašant šias eilutes iš pykčio temsta kompiuterio ekranas. O televizijos ekranas gali perskilti nuo jūsų edukuoto chamizmo, nusišnekėjimų, arogancijos, neišmanymo, gėdos, sąžinės ir savigarbos neturėjimo.

Šimonytės kabinete nė vienas jo narys, įskaitant ir ją pačią, nėra savo vietoje. Faktas.

Žmonės nėra nei "kremliniai", nei "vatnikai", bet tiek jie dar supranta. Tomui pritrūko žodžių. Ir apie ministrę Dobrovolską jis prabilo eilėmis:

Ji sunkiai gėrė mokslo karčią taurę,
Kol pagaliau patapo bakalaure,
Bet darbo ji gal nemažai įdėjo,
Kol tapo advokato padėjėja?

Ir štai sėkmė rinkimuos mergą "bistrią"
Pakėlė netikėtai į ministrę,
Šiam poste ji pražydo kaip gėlė -
Jos taikinys dabar bus IGNAS VĖGĖLĖ.

Ji neketina ir švietimui nusileisti -
Ateina bakalaurė profesūros teisti…

Ar Aukščiausiasis galės atleisti jų nuodėmes?

Nemanau.

Valdžios "mužikėliai", atminkite: be žemiškojo Dobrovolskos "teisingumo" ir Teismo dar yra Aukščiausias - Tautos ir Sąžinės Teismas, - kuriame yra ir prokuroras, ir Teisėjas, ir net budelis, bet nebus Advokato. Ir prieš ši Teismą jūs - tik šapelis.

Nuotraukose: Teisingumo ir Švietimo ministrė ir jos "vertybės", kurios ims mutuoti greičiau nei virusas. O už ministerijos lango tikrai ne Evelinos rankšluoščiai džiūsta.