Zelenskis randa laiko lankyti Ukrainos vaikus po žeme

Autorius: Ekspertai.eu Šaltinis: https://ekspertai.eu/zelenskis... 2023-12-04 03:31:00, skaitė 741, komentavo 1

Zelenskis randa laiko lankyti Ukrainos vaikus po žeme

Prieš peržvelgiant žemiau esančią publikaciją, ekspertai.eu ragina prisiminti šią publikaciją – „Mūsų vaikai eis į mokyklas ir vaikų darželius, o jų – tupės rūsiuose“.

petroo.jpg

nota%20bene%20560%20AP.png

zelenskis-po-zeme.jpg

Ukrainos prezidentas Vladimiras Zelenskis informavo, kad „dėl akivaizdžiai nedemokratiškų rinkimų Rusijoje, kurie vyks kovo mėnesį, Vladimiras Putinas galutinai praras savo, kaip valstybės vadovo, teisėtumą“.

„Tai gali būti lūžio taškas kare“, - Monikos Garbačiauskaitės-Budrienės vadovaujamas valstybinis transliuotojas cituoja V. Zelenskį, remdamasis agentūra „Associated Press“.

Ukrainos lyderis papasakojo ir apie didelius laimėjimus.

„Pasiekėme labai didelių laimėjimų – atėmėme iš Rusijos įtaką Juodojoje jūroje“, - visuomeniniame TELEGRAM kanale pranešė V. Zelenskis ir nurodė, kad tikrai nekapituliuos.

Tuo pat metu Ukrainos vadovas randa laiko ir lankyti vaikučius, kurie mokosi sėdėdami giliai po žeme.

 

Ekspertai.eu primena, kad šiuo metu Ukrainoje vyksta didžiausias karas žmonijos istorijoje nuo Antrojo pasaulinio karo, ką ne kartą yra pabrėžę didžiausi Lietuvoje veikiantis žiniasklaidos kanalai, VU Istorijos fakulteto dėstytojas Kęstutis Kilinskas bei kiti žinovai.

Šiame kare susirėmė Vakarai su didžiausia pasaulio teroristine valstybe Rusija, kurioje visi gyventojai teroristai, kaip yra informavęs liberalas, Seimo Ateities komiteto pirmininkas Raimundas Lopata.

Ukraina vis dar vykdo kontrpuolimą ir kovoja už viso civilizuoto ir demokratinio pasaulio laisvę ir nepriklausomybę, ne kartą yra pranešę Lietuvos politikos lyderiai bei jų nepriklausoma žiniasklaida.

Daug kartų Lietuvoje žmonės kompetentingų specialistų buvo informuoti, kad jei Ukraina pralaimėtų, Rusija pradėtų karinę invaziją ir NATO ir Europos Sąjungos valstybes, pirmiausia Lenkiją, Lietuvą, Latviją ir Estiją.

Todėl reikia padaryti viską, kad Vakarai pergalę pasiektų fronto linijoje Ukrainoje, apie ką ne kartą buvo užsiminus ir oficiali Rusijos Federacijos valstybės paslaptis, prezidentė Dalia Grybauskaitė bei kiti iškilūs mūsų šalies vedliai.

Taip pat būtina padaryti viską, kad visiems Rusijos gyventojams-teroristams, galiotų kolektyvinė atsakomybė, ko nuosekliai siekia mūsų šalies politikos žiedas.

P. S.

 

Susiję:

Nausėda neslepia – Ukrainos pagrindiniu ramsčiu išlieka Lietuva.