Putinas palaiko Palestinos valstybingumą

Autorius: LTnacionalistas Šaltinis: http://ltnacionalistas.wordpre... 2014-12-02 01:11:02, skaitė 5702, komentavo 1

Putinas palaiko Palestinos valstybingumą

388103_russia-president-putin.jpg
Lapkričio 29-ą dieną Rusijos valstybės vadovas, Vladimiras Putinas, oficialiai pareiškė savo palaikymą Palestinos valstybingumui ir nepriklausomybei.

„Rusija nuosekliai pasisakė už kuo greičiausią palestiniečių teisių įvykdymą, kad būtų įtvirtina nepriklausoma, artima ir veiksni valstybė“ – Putino laišką Palestinos prezidentui Mahmudui Abasui cituoja pasaulinė žinių tarnyba „PRESS TV“.

Jis pridūrė, kad „Mes esame įsitikinę, jog Palestinos nacionalinio suverenumo įgijimo tarptautinės teisės pagrindu klausimas bus svarbus faktorius užtikrinant išsamų ir teisingą taiką Artimuosiuose Rytiose“.

Šis laiškas buvo skirtas Tarptautinei solidarumo su palestiniečių tauta dienai, kuri kasmet minimą nuo 1977-ųjų metų.

Po Antrojo pasaulinio karo Palestinos teritorijoje įsikūrusi ir atvirą terorą prieš vietos gyventojus pradėjusi sionistinė Izraelio valstybė iki šiol engia ir žudo palestiniečius, tuo pačiu vykdydama Vakarų globalizmo agresinius-hegemoninius planus Artimuosiuose Rytuose.

Kova dėl Palestinos laisvės ir nepriklausomybės, prieš Izraelio vykdomą terorą, tuo pačiu yra ir kova prieš pasaulinę sionizmo galią bei įtaką, kova prieš tautų pavergimą, išnaudojimą ir pažeminimą, už jų laisvės ir nepriklausomybės siekį.