Šįryt Kiaulėje Rūkė - nemokami gedulingi pusryčiai. Vaginofobai JAV rinkėjai nubaudė elitą

Autorius: Blogeris Zeppelinusas Šaltinis: https://www.facebook.com/bloge... 2016-11-09 11:27:32, skaitė 4336, komentavo 0

Šįryt Kiaulėje Rūkė - nemokami gedulingi pusryčiai. Vaginofobai JAV rinkėjai nubaudė elitą

Panašu, jog atsakymas į klausimą - kas artimiausius keturis metus bus Laisvojo ir Demokratinio Pasaulio lyderis - jau duotas. Juo bus Respublikonų partijos kandidatas Donaldas Trumpas.

Nutiko tai, ko nesitikėjo pažangusis elitas, korporacinė žiniasklaida ir garsūs politologai - nepolitkorektiška retorika ir į tolerancijos ideologijos rėmus netelpančiais radikaliais pažadais besisvaidantis kandidatas gavo daugumos JAV rinkėjų pasitikėjimą.

Respublikonai ne tik išsaugojo Kongreso Atstovų rūmų kontrolę, bet ir po dviejų obamokadencijų pertraukos įspūdingai iškovojo Prezidento postą.

Ir padarė tai būtent tas kandidatas, kurį visas, be išimties elitas, žiniasklaida ir politologų bendruomenė buvo linkę nurašyti, kaip visiškai neįmanomą variantą.

Ką gi, JAV piliečiai pasirinko, ir mums visiems teks gyvento su tuo pasirinkimu artimiausius keturis, o gal net ir aštuoneris metus. Trumpas jau nebe jaunas žmogus, šis postas yra viso jo įspūdingo gyvenimo kulminacija.

Manau, kad didžiausia jo motyvacija šiame poste bus nuveikti ką nors didingo - ir taip patekti į Istorija.

Kaip Laisvajam Pasauliui ir mums tame tarpe tai atsirūgs - dar sunku prognozuoti.

Nei džiūgauti, nei liūdėti skubėti neverta. Palaukime truputį.

Na, o Kiaulė Rūkė chebra prašė pranešti pažangiam jaunimui, kad Hillary Clinton politinių pakasynų proga šiandien pas juos bus patiekiami Gedulingi Pusryčiai. Atėjusiems su raudonomis aptemptomis ar nukarusiu klynu kelnėmis - mokėti nereikės.


Įdomu, ar Lietuvos liberastų intelektualizmo švyturys "Keulė rūkė", pasikeitus Trampo statusui persidažys?