Vyro manifestas

Autorius: Versijos.lt Šaltinis: http://versijos.lt/vyro-manife... 2014-12-29 11:29:38, skaitė 3427, komentavo 6

Vyro manifestas

Vyro-manifestas-708x346.jpg

Yra, žinoma, vilties, kad moterys perskaitys ir supras, bet tos volties labai mažai…

Moterys, merginos, žmonos, sugyventinės, sugulovės ir visos kitos moterys!

Jeigu tu manai, kad esi stora, tai greičiausiai taip ir yra. Neklausinėk manęs, kodėl, aš atsisakau atsakyti į šį klausimą.

Jeigu tu kažko nori, pakanka to paprašyti. Kad nekiltų nesusipratimų: mes, vyrai, labai paprasti. Mes nesuprantame ir pakęsti negalime subtilių užmaskuotų klausimų. Užmaskuoti klausimai neegzistuoja. Užmaskuoti klausimai, užduodami aplinkiniais keliais, irgi neegzistuoja. Tiesiog tiesiai pasakyk, ką nori pasakyti.

Jeigu užduodi klausimą, į kurį nelauki atsakymo, tai nesistebėk, jeigu neišgirsi atsakymo, kurio nenorėjai apskritai išgirsti.

Mes esame PAPRASTI. Jeigu aš prašau, kad paduotum man duonos, tai aš prašau duonos ir daugiau nieko kito neturiu galvoje. Tai – ne kaltinimas, jog ant stalo nepadėta duonos. Neegzistuoja nei dvigubos reikšmės, nei užslėpti kaltinimai.

Mes esame PAPRASTI. Kartais aš negalvoju apie TAVE. Ir čia nėra nieko blogo. Apsiprask su tuo. Neklausinėk, apie ką aš galvoju, nebent tau kiltų noras pasikalbėti apie politiką, ekonomiką, filosofiją, futbolą, alų, žvejybą, automobilius.

Vaikščiojimas po parduotuves – ne malonumas ir ne pramoga ir niekad, niekad, niekad ja netaps.

Kad ir kur mes išeitume, drabužiai, kuriais tu šiuo konkrečiu momentu apsirengusi, tau labai tinka. Prisiekiu!

Tu turi pakankamai drabužių ir apavo. Verksmai šiuo atveju – tai tiesiog šantažas. Jeigu pirkdamas tau skudurus nuvarysiu šeimą į bankrotą – tai nereikš mano meilės tau įrodymo.

Daugelis vyrų pasitenkina trimis poromis apavo. Kartoju: mes PAPRASTI. Kaip tau gali šauti į galvą mintis, kad aš žinau, kuri iš tavo 30 porų batų gali tikti prie šitos suknelės?

Paprastų atsakymų TAIP ir NE absoliučiai pakanka, kad ir koks klausimas būtų užduotas.

Jeigu tau iškilo problema, tiesiog paprašyk, kad tau padėčiau, o ne kad užjausčiau ir pagailėčiau, kaip tai daro tavo draugės.

Galvos skausmas, kuris tęsiasi jau aštuntą savaitę – tai nebe galvos skausmas. Keliauk, velniai griebtų, pas gydytoją!

Savo vyriškus žaisliukus mes mylime lygiai taip pat, kaip tu myli rankines. Jūs to nesuprantate. Mes – irgi.

Jeigu aš tavęs paklausiau, kas atsitiko, o tu atsakei „nieko tokio“ – tai aš tavimi tikiu ir elgiuosi taip, lyg viskas būtų gerai.

Neklausinėk manęs ar „man su tavimi gerai?“ Būk tikra: jeigu man su tavim būtų negerai, tai aš jau seniai būčiau kažkur kitur.

Svarbiausia taisyklė: apie ką eitų kalba, jeigu kyla abejonių – pasirink patį paprasčiausią paaiškinimą.

MES IŠ TIKRŲJŲ ESAME LABAI PAPRASTI.

AČIŪ.

Bet, kaip jau sakiau, aš beveik neturiu vilties, kad moterys bent truputėlį suprato apie ką apskritai eina kalba šitame manifeste…

www