Autorius: BūkimeVieningi Šaltinis: http://bukimevieningi.webnode.... 2015-01-28 12:16:26, skaitė 5107, komentavo 1
Graikija turi pasukti geopolitinį kursą į Rusijos pusę, pareiškė partijos „Nepriklausomi graikai“ spaudos atstovas Gavrilas Avramadis.
„Mūsų partija mano, kad Rusija yra svarbus partneris ir ne veltui „Nepriklausomi graikai“ partijos vadovas Panos Kamenos lankėsi sausio 15d. Maskvoje, kur buvo susitikęs su Rusijos Valstybės Dūmos Tarptautinių reikalų komiteto pirmininku Alekseju Puškovu.
Iš Maskvos taip pat gautas signalas. Rusijos Federacijos žemės ūkio ministro Nikolajaus Fiodorovo teigimu, jeigu Graikija nepasiduos spaudimui, bus sudarytos sąlygos importuotį produkciją į Rusiją.“
G.Avramadis taip pat pasidžiaugė, kad Rusijos dujos, pietų ir vidurio Europai bus tiekiamos per Turkiją ir Graikiją.
Naujuoju Graikijos premjeru prisaikdintas kairiųjų partijos „Syriza“ lyderis Alexis Tsipras, kuriam suteiktas mandatas suformuoti naująją vyriausybę.
Naujajame parlamente „Syriza“ su koalicijos partneriais „Nepriklausomi graikai“ turės 162 vietas iš 300.
Partijos „Syriza" vadovas Alexis Tsipras, griežtai pasmerkė Ukrainos vyriausybę.
"Mes neturime priimti ir pripažinti neofašistų valdžios Ukrainoje", sakė Ministras Pirmininkas Graikijoje, Alexis Tsipras.
Rusijos prezidento Vladimiro Putino patikėtinis politologas Sergejus Markovas palaikė nuomonę, kad A.Tsipras vyriausybę Kijeve vadina neofašistais. Jis mano, kad tokiu būdu A.Tsipras yra demokratijos ir laisvės pavyzdžiu, tiems, kurie nepripažįsta faktų, susijusių su neteisėta Kijevo veikla.
Net jei A.Tsipras būtų priverstas peržiūrėti šią poziciją - jos esmė nesikeis. Ir tokiu būdu Europos Sąjungoje atsirastų pirmą vyriausybę, kuri Kijevą tiesiogiai skaito - neofašistais.
Informacijos šaltinis: http://mojahercegovina.com/sok-iz-atine-nova-vlada-okrece-grcku-prema-rusiji-vlasti-u-kijevu-nazivaju-neonacistima/
LDiena.lt: primenu neišmoktas istorijos pamokas - po Antrojo pasaulinio karo Graikijoje DEMOKRATINIŲ RINKIMŲ METU nugalėjo tuometinė Graikijos komunistų partija, aktyviai dalyvavusi partizaninėje kovoje prieš fašistus. Ir nors "visas civilizuotas pasaulis" turėjo pripažinti, kad Graikija tapo dar viena valstybė, kuri SAVANORIŠKAI - PILIEČIŲ DAUGUMOS valia atsisakė kapitalizmo "gėrybių", tačiau kapitalistinių šalių remiami retrogradiniai kariškiai įvykdė karinį perversmą. Didžioji Britanija tučtuojau į Graikiją įvedė savo okupacines pajėgas, nes chuntistai neturėjo jokių šansų kovoje prieš daugumos liaudies palaikomus buvusius partizanus.
Tarybų Sąjunga Jaltos susitikimuose buvo įsipareigojusi, kad Graikija - bus Didžiosios Britanijos įtakos zonoje, mainais į Tarybų Sąjungos įtaką Lenkijoje, ir savo susitarimų laikėsi, tiesiogiai nesikišdama į britų okupantų kovą prieš vakarykščius "antihitlerinės koalicijos sąjungininkus". Nors ir gaudami ginklų iš Tarybų Sąjungos, teisėtos graikų valdžios kariniia daliniai negalėjo laimėtikovoje prieš britų, o vėliau prie jų prisidėjusių "viso pasaulio demokratizatorių" jankių tankus, lėktuvus ir karinius laivus - po keturių karo prieš okupantus metų 1949-ais partizanams antifašistams teko vėl sugrįžti į pogrindį.
Karinė chunta, į sostą pasodinusi iš šalies išspirtą karalių, valdė Graikiją iki 1975-ų metų ir graikai puikiai žino, kas yra chuntos organizuotas perversmas ir kas yra chuntistinis valdymas. Todėl visiškai natūralu ir suprantama, kad LIAUDIES, o ne šūdeličio, šūdaristokratijos, šūdverslio ir šūdkapitalisčių interesus atstovaujanti valdžia tiesiai ir atvirai pavadino buvusioje Ukrainoje valdžią užgrobusius perversmininkus CHUNTA ir atsisakė pripažinti CHUNTISTŲ "teisę" šeimininkauti užgrobtoje valstybėje
Be abejo, Graikija patirs milžinišką politinį spaudimą, tačiau aplinkybės jai kaip niekad palankios - jos ekonomikai blogiau būti negu yra nebegali, finansinė sistema praktiškai nebeegzistuoja, šalis yra bankrotas todėl gali ramiai nutraukti bet kokius savo "finansinius įsipareigojimus", o tiksliau - tarptautinių palūkininkų primestą vergovę. Lygiai kaip tą po 2008-ųjų krizės padarė Islandija, parodžiusi užsienio "investitoriams" ir bankams, kartu su islandų šūdeličiu melžusiems šalį, kelią į ten kur nesueina.
O mums telieka pasidžiaugti, kad plečiasi išsivadavimo nuo globalių korporatyvinių-bankinių klanų ir jiems tarnaujančių šūdelitinių "nacionalinių" klikų kova. Neabejoju, kad anksčiau ar vėliau ji pasieks ir Lietuvą.