Kodėl bankų mafija persekioja islamą?

Autorius: Versijos.lt Šaltinis: http://versijos.lt/kodel-banku... 2015-02-03 08:40:41, skaitė 4809, komentavo 2

Kodėl bankų mafija persekioja islamą?

Kodėl-bankų-mafija-persekioja-islamą-700x408.jpg

Apstulbusios ir įbaugintos publikos akyse prasideda naujas spektaklis, kurio siužeto galėtų pavydėti Šekspyras.

Dar visai neseniai Prancūzijos valdžia siuntė savo piliečius, kaip taisyklė – musulmonus, kovoti už vakarietiškas vertybes į Siriją, ginklavo juos, apmokė efektyviai žudyti moteris ir vaikus, o dabar stebisi pralietu krauju savo miestų gatvėse.

Tačiau įdomiausia visame tame yra tai, kad įvykių priežastys slypi pačiame paviršiuje, tačiau, kaip tai dažniausiai būna, didžioji dalis paprastų gyventojų akivaizdaus dalyko suprasti nesugeba.

Nereikia būti genialiu analitiku, kad suprastum paprastą tiesą. Vakarų civilizacija demonstruoja visam pasauliui degradacijos ir išsigimimo pavyzdį. Kad tai suprastume, pakanka pastudijuoti demografinę situaciją visose „išsivysčiusiose“ šalyse.

Katastrofiškas moralės smukimas, kaip seksualinės revoliucijos pasekmė, atvedė į nebesustabdomą gimstamumo lygio mažėjimą visose „auksinio milijardo“ šalyse. Artimiausių dešimtmečių perspektyvoje Amerikoje ir ES liks gyventi vieniši senukai iš titulinių tautų ir kelios kartos musulmonų.

Tačiau pasauliniam elitui, kuris kontroliuoja finansų rinkas ir didžiąją politiką, elitui, kurį sudaro buvusių prekiautojų vergais, kolonizatorių, piratų ir kitų aferistų palikuonys – visa tai nerimo nekelia.

Jie su dideliu džiaugsmu išvalytų planetą nuo visų gyventojų, pasilikę sau kelis milijonus vergų asmeniniams poreikiams tenkinti.

Įvairiausių bankinių klanų atstovams svarbu išsaugoti finansinę sistemą, pagrįstą palūkanų procentais. Kai visas pasaulis jiems skolingas, jie gali skirti paklusnius politikus į svarbius postus ir kontroliuoti pasaulį.

Pati didžiausia grėsmė Naujajai Pasaulio Tvarkai, pagrįstai apgaule ir žmogiškosiomis ydomis, kelia islamo pasaulis. Ir ne tik dėl to, kad tame pasaulyje remiamos daugiavaikės šeimos ir gerbiami stiprūs giminystės ryšiai. Ir ne dėl to, kad musulmonai neturi jokio noro išmirti. O dėl to, kad ten egzistuoja islamiška finansinė sistema.

ISLAMIŠKA FINANSŲ SISTEMA

Jeigu trumpai, tai islamo pasaulį uždrausta imti palūkanų procentus. Jeigu reikalingi pinigai verslui plėtoti, reikia turėti ne užstatą ir kreditinį reitingą, o kokybišką verslo planą, sąžiningo žmogaus reputaciją ir tvirtą, susitelkusią šeimą, kuri gali laiduoti už savo atstovą. Išduodamas kreditą, islamiškas bankas gauna dalį būsimoje įmonėje ir pasiima dalį jos pelno, šitaip padengdamas savo investiciją.

Bankininkų mafijai tokia schema mirtinai pavojinga, juk tokiu atveju jie nebegalės pūsti finansinių burbulų ir, rengdami dirbtines finansines krizes, susiglemžti iš prasiskolinusių klientų ne tik atskiras įmones, bet ir ištisas valstybes.

Islamas kaip religija ir kaip gyvenimo būdas kelia pavojų bankų mafijai ir būtent dėl to tarp musulmonų Vakarų spectarnybos suranda psichiškai nestabilių žmonių, kuriems pripumpuoja ekstremistinių idėjų, narkotikų ir panaudoja juos terorui ir karams.

Būtent dėl to Vakarai užgriuvo visa savo karine galia Afganistaną, Libiją, Siriją, mėgindami smurtu išprovokuoti pasaulio bendruomenę sukiršinti su islamu, kuris kelia grėsmę bankų klanų valdžiai.

Šiandien suklastoti teroro aktai Prancūzijoje prieš penktarūšį žurnaliūkštį, spausdinantį visas religijas įžeidinėjančias bjaurastis, turi sukelti prancūzų ir kitų titulinių Europos tautų pasipiktinimą, kas labai naudinga bankų mafijai.

Žmonijos duobkasiams labai svarbu apdrabstyti purvais visą pasaulį ir priversti visus tą purvą plautis ir teisintis, kol bankininkai toliau gena savo kontroliuojamas šalis į skaitmeninį konclagerį. Plastikinės kortelės, čipai dokumentuose, o toliau – skaitmeninis antkaklis pavers žmoniją bankininkų vergais.

Visų šalių piliečiams vertėtų atidžiau įsižiūrėti į savo vyriausybes ir į savo kredito-pinigų sistemas. Jeigu valstybėje visa finansinė sistema pagrįsta palūkanų procentais, o valdžia diegia čipizavimą, vargu ar tai byloja apie valdžios suverinitetą ir darbą tautos labui. Greičiau tai bus akivaizdus požymis, kad tokia valdžia tarnauja tarptautiniam bankininkų internacionalui.

IŠEITIS

Kovoti su mafija galima tiktai kuriant mechanizmus, kurių pagalba galima bus apsiginti nuo kreditinio pavadėlio ir skaitmeninės vergovės.

Kiekvienas, kuris turi sąžiningo ir doro žmogaus reputaciją, kuriantis šeimą ir užtikrinantis šiai šeimai gerovę gali tapti savo giminės vienytoju. Ir sutelkęs visus giminės resursus, padėdamas giminės nariams kurti savo pasaulį, pagrįstą sąžine, priimti į savo ratą tiktai tuos, kurie vėlgi užsitarnavo dorų ir sąžiningų žmonių reputaciją. Vienydamiesi mes tapsime stipresni.

www

----
LDiena.lt: ir vėl primygtinai primenu susipažinti su analitiniu straipsniu apie vakaroidinės agresijos tikrąsias rpežastis: "Ilgalaikė biblinio projekto vadeivų strategija kaip įveikti koraninį islamą".