Prisiminus Overtono langą: pederastijos ir kitų iškrypimų aktyvistai iš gatvių maršų persikelia į tiesioginę politiką

Autorius: Sarmatas.lt Šaltinis: http://www.sarmatas.lt/02/pris... 2015-02-04 11:52:09, skaitė 7347, komentavo 0

Prisiminus Overtono langą: pederastijos ir kitų iškrypimų aktyvistai iš gatvių maršų persikelia į tiesioginę politiką

paveikslėlis
Kaip iš "nepriimtino" žingsnelis po žingsnelio padaryti "savaime suprantama"

Šiandien Facebook socialiniame tinkle mums (sarmatas.lt redakcijai) parašė vienas iš draugų, susirūpinęs tuo, jog LGBT atstovai nesislėpdami stengiasi daryti įtaką lyg ir tradicinės orientacijos partijose, per tų partijų narius. Šiuo atveju turima omenyje buvo valstiečių ir žaliųjų partija (lyg ir tradicinės orientacijos), bei liberalų su socialdemokratais (apie tradicijas duomenų nėra).

Kokios čia sąsajos su Overtono langu? Tiesioginės.

Ir kaip pavyzdį pateikė visų tų pasisakymų-planų Facebook tinkle nuotraukas. Paskaičius susidaro tikrai įdomus vaizdas, kurį įvertinti siūlome ir jums mielieji skaitytojai.

Konstatuodami, jog iki šiol savivaldybėse buvo vagys, melagiai, homofobai ir idiotai (žemiau esančio pasisakymo citata), jie (LGBT?) turi istorinę (!) galimybę … čia frazė nutrūksta taip ir neįvardijus konkrečiai kokią galimybę. Bet, galbūt, perskaičius visą tekstą šis dalykas paaiškės:

Romas Zabarauskas:

Help!!! Mielieji, poryt griztu i Vilniu ir absoliuciai nerimstu del savo miesto. Jau kovo 1 bus savivaldybes rinkimai. Man baisu: negi vel isrinksime vagis, melagius, homofobus ir idiotus? Man tikrai baisu… O turime istorine galimybe – kandidatuoja daug LGBT draugisku kandidatu. Turim juos palaikyti ir reitinguoti, kad ir uz kokia partija balsuotume. Ruosiu trumpus interviu su palankiais kandidatais, kuriuos kita savaite publikuosiu (jei yra kandidatu norinciu prisijungti, parasykite – ne visus suspejau patrukdyti). Bet as galvoju… O gal yra savanoriu, norinciu padeti skleisti zinia?! Jei yra zmoniu, galinciu skirti tam laiko nuo kitos savaites, parasykit man zinute. Pasikviesiu i namus ar kur, pagalvosim, gal paprasciausiai verta skambinti kuo daugiau pazistamu zmoniu su atvira diskusija/patarimu ka reitinguoti, gal dar ka sugalvosim… As labai nenoriu, kad sita galimybe tureti normalia Vilniaus valdzia issprustu is ranku… Ir LGBT klausimas nera siauras, tai susije ir su emigracija, ir su turizmu, ir bendrai parodo poziuri i daug ka… Zodziu rasykit ir susirinkime kartu paagituoti, nes papostinti Feisbuke neuzteks!!!

Toliau neperrašinėdami teksto įdėsime visos, toliau sekusios diskusijos fotografijas eilės tvarka:

1 foto
1 foto

2 foto
2 foto

3 foto
3 foto

4 foto
4 foto

5 foto
5 foto

Kaip turbūt yra aišku – diskusija tuo nesibaigs, tačiau tam, kad išvengti mūsų dėmesio gali pasislėpt į pogrindį, kas iš esmės nėra svarbu, nes mes tenorėjome tik atkreipti rinkėjų dėmesį į tas visuomenines ir politines struktūras, kuriuos pasinaudodamos jau minėto Overtono lango principu, į visuomenę įkala tokią požiūrių gamą, po ko ji niekaip nebegali būti vieninga kaip vienetas. Ir savaime suprantama nebegali atstovėti savo prigimtinių teisių. Ji tampa silpna kaip kūdikis. Ko pasekoje jai gali vadovauti bet kas.. net ir tos pačios ją suardžiusios struktūros.. ir jų skleidžiamai ideologijai pasipriešinti nebelieka kam.

Ir čia norėtųsi užduoti beveik retorinį klausimą mūsų lyg ir normalios orientacijos politikams.. – gerbiamieji, o jūs turite kažkokius principus, prisilaikote kažkokių tradicijų, kuriomis remiatės priimdami tokius ar kitokius sprendimus – ar jūs turite kažkokias vertybes, kurias jums būtų perdavę jūsų tėvai, o ne aplinka…?

Ar visi jūsų sprendimai remiasi tik asmenine, partine ir klanine nauda, nusispjaunat į tą terpę ir visuomenę, kuri jus išaugino ir suteikė galimybes pakilti iki tokio lygmens kuriame esate dabar? Ar nejaučiate nė mažiausio sąžinės graužimo didindami sau atlyginimus tūkstančiais, kai mūsų šalyje yra pensininkų gaunančių varganą pensiją nesiekiančią nė tūkstančio litų?

Ar jums nesvarbu kas jus išrinks rinkimų metu ir ką jūs realiai atstovausite, ar svarbiausia tiesiog būti išrinktam, kad ir paties velnio, visiškai neatsižvelgiant į tuos, kam jūsų brukama politika yra pasibjaurėtina?

Ar jūs apskritai turite sąžinę?

Sarmatai