Gyvenimas per trumpas, kad gaišti laiką visokiems niekams

Autorius: Blogeris Zeppelinusas Šaltinis: https://www.facebook.com/bloge... 2017-09-15 21:22:10, skaitė 1267, komentavo 7

Gyvenimas per trumpas, kad gaišti laiką visokiems niekams

Sprendžiant iš gedulingo šurmulio socialiniuose tinkluose guminės pūslės taikliojo svaidymo meistrai ir vėl nuvylė tautiečių lūkesčius? Matyt, dvimetrinių milijonierių komanda prakišo kokiems autsaideriams? 

Čia spėlioju, nes nežinau. Šiemet nutiko pirmas kartas, kai iš mano dėmesio lauko visiškai išnyko...krepšinis. Tik iš atgarsių viena ausimi žinojau, kad lyg ir turėtu vykti čempionatas, ir kad yra kas deda į jį daug vilčių. Bet nesekiau nei atrankinių varžybų, nemačiau nei vienų varžybų ir net tyčiomis ignoravau visą tai liečiančią informaciją portaluose. 

Nors nebuvo lengva, tenka pripažinti. Nes iš dešimties antraščių daugumoje portalų kokios septynios-aštuonios būdavo apie guminės pūslės svaidymo kažkur Europos žemyno pakraštyje peripetijas. 

Bet kai užsispiri, tai ir pavyksta. Taigi, pirmi metai be krepšinio. Visai smagu, turiu pasakyti. Panašiai, kaip su Eurovizija, kurią toks likimas mano gyvenime ištiko gerokai anksčiau. 

Tuo renginiu visiškai nesidomiu ir nieko apie jį nežinau jau kelinti metai. Su išimtimi barzdotos moters pergalei, apie kurį neįmanoma buvo nesužinoti. Bet tos barzdylos dainos taip ir negirdėjau. Sugebėjau susilaikyti nuo pagundos. Didžiuojuosi tuo.

O dabar net nežinau, kam ir kaip prakišo mūsų rinktinė. Ir gerai. Ramiau miegosiu.

Matyt, taip bus ir ateityje. Su ta išimtimi, jei nugirsiu, jog vyrai iškopė į kokį finalą. Tada jau teks pažiūrėti, jei transliacija prasidės iki kokios 22:00 val. 
 

#GuminėsPuslėsTaikliojoSvaidymoMeistrai
#IrVėlNetapomeMesČempionais
#Eurovizija
#Krepšinis
#Istambul