Fašistų spindesys ir skurdas

Autorius: Giedrius Grabauskas Šaltinis: http://bukimevieningi.webnode.... 2015-02-15 00:18:59, skaitė 4994, komentavo 1

Fašistų spindesys ir skurdas

sieg_heil_marius_kundrotas_0.jpg

Valstybės Atkūrimo  diena Lietuvoje minima plačiai, šiai renginiai skirti renginiai vyksta  daugelyje mūsų šalies miestų be miestelių.  Kaune vieną minėjimą organizuoja Kupčinskų klanas  bei kitos elito grupuotės, kurios pasisako už Lietuvos okupaciją ir kitus nusikalstamus veiksmus, tame tarpe fašizmo atgimimą bei elito vykdomą masinę gyventojų deportaciją į Vakarus.

Tuo tarpu prieš amerikiečių kariškių vykdomą Lietuvos okupaciją, prieš fašizmą ir už tikrą laisvę bei taiką pasisakančios patriotinės jėgos renkasi į alternatyvų minėjimą, kuris prasidės  vasario 15d. 13 val. eitynėmis nuo Mykolo Archangelo bažnyčios (Soboro) iki Rotušės aikštės,  šioje aikštėje vyks šventinis minėjimas.

Bet štai vasario 12 dieną ,,Facebook“ socialiniame tinkle pradėjo plisti toks tekstas:

"Pilieti, Rusijos prokremliniai pakalikai vėl siunčia išbandymus mūsų valstybei. Tie patys žmonės, kurie 1991 metais kvietė Rusijos  tankus šaudyti į mus, dabar nori sukiršinti mus su sąjungininkais-NATO ir JAV. Rusiškos, prokremliškos jėgos organizuoja eitynes Kaune šį sekmadienį. Todėl kviečiu atvykti vasario 15 d.12.45. min. prie Soboro ir palaikyti mūsų sąjungininkus bei parodyti kad Lietuvos dauguma mano kitaip nei ši prokremliška vatnikų grupė."

Ar reikia kažkaip paneigti tokių kurstytojų tekstus? Aišku, kad to daryti net neverta. Tik pravartu pabrėžti, kad taikos šalininkai, antifašistai Giedrius Grabauskas, Žilvinas Razminas ir dar daug prieš fašizmą ir už tikrą laisvę pasisakančių visuomenininkų lemtingomis 1991 metu dienomis budėjo Vilniuje, saugojo Aukščiausiąją Tarybą ar kitus pastatus. Tad tokių tekstų autoriai yra tipiški melagingos propagandos skleidėjai.

Įdomu pasiaiškinti-kas tokių melagingų paskvilių autoriai? Ir kas tie atgimstančio lietuviško fašizmo šaukliai? Tai pirmiausia anonimas ,,Daktaras Kas“, kauniečiai Martinavičius, Kaminskas, Didžiūnaitis bei kiti jų bendrininkai-aršiausi konservatoriai arba jiems artimi neofašistai, vilniečiai Adomėnas, Langaitis –aršūs fašistinio tipo konservatoriai ir dar visa eilė etatinių provokatorių. Greta jų vieni kitus agituoja ir gatviniai fašistėliai-visokie Vasiliauskai, Tyntos bei jų parankiniai. Telkiasi  jungtines pajėgos-elitiniai fašistai ir gatviniai fašistai.

Italijos žurnalistas, žinomas antifašistas D. Kjeza pagristai pabrėžia, kad fašizmas prasideda nuo atviro žmonių žeminimo, nuo ciniško ksenofobijos kurstymo. Tai perauga į persekiojimus, į smurtinius išpuolius, ir jei nėra laiku sustabdoma, virsta masiniais neramumais ar fašistinės priespaudos įsigalėjimu. Taip atsitiko ir Ukrainoje.  Ten JAV slaptųjų tarnybų palaikomi ir Ukrainos oligarcho I.Kolomoiskio bei jo bendrų finansuojami neofašistai surengė ginkluotą perversmą Kijeve, po to prasidėjo nuožmus pilietinis karas, kurio  metu jau žuvo dešimtys tūkstančių žmonių. 

Pabaigai galime pateikti pikantiškas detales iš feisbuko socialinio  tinklo, kur vyksta fašistinių elementų  diskusijos, svarstoma apie patriotinių jėgų Valstybės Atkūrimo dienos minėjimą vasario 15 dieną (kalba netaisyta):

Renatas Vasiliauskas: "Matei, tie lochai maskoliniai razminkos ja myza i kelnes pamatysi as pasiimsiu peili i ta rengini."

Aušrys Kriščiūnas: "jomajo, kokį dar  peilį užteks ir su kastetais prasinešt sudubasinkit kaip reikalas bolševikines kiaules, razmino nelieskit lai pajaučia baimę"

Renatas Vasiliauskas: "Padarysim jiems odesa nesijaudink."