Valentinas Mazuronis prisidirbo?

Autorius: BūkimeVieningi Šaltinis: http://bukimevieningi.webnode.... 2015-02-17 23:19:19, skaitė 6589, komentavo 1

Valentinas Mazuronis prisidirbo?

Visi pamena 2003 m. LR Prezidento R.Pakso nušalinimą, o liaudiškai šį procesą galima vadinti "klizma". "Klyzmą" suorganizavo tie, kuriems pradėjo slysti iš rankų valdymas ir pastebėjo, kad netenka dar vieno įrankio - R.Pakso.

Kas jie, tie kurie suorganizavo "klizmą"? Tai galimai JAV spec. tarnybos kurioms tarnavo tuometiniai Lietuvos užverbuoti agentai.

"Klizma" pavyko ir pasekmes R.Paksas jaučia iki šiolei.

2013 m. į Lietuvą ateina kompanija "Chevron", tuometinis aplinkos ministras V.Mazuronis po apsilankymo JAV ir gavęs "pyrago" ir grįžęs į Lietuvą pradėjo giedoti amerikoniškas giesmes ir reikšti priešpriešą ilgamečiui bendražygiui R.Paksui.

Kas nutiko, kodėl taip? R.Paksas tuo metu kategoriškai pasisakė prieš skalūnų išgavimą Žemaitijoje

Galimai prabudo, R.Pakso sąžinė ir Žemaitiškas supratimas, kad popierius (pinigai) yra nevalgomi, o po šitų skalūnų išgavimų Žemaitijai paliks užterštas vanduo ir neatitaisoma žala gamtai.

V.Mazuronis neatsispyrė "pyragui" ir po to kaip sakant, už "pyragą" galimai įsipareigojo atidirbti, t.y prastumti skalūnų aferą ir sudaryti visas sąlygas "Shevronui" išgauti skalūnų dujas.

Stengėsi žmogus visaip kaip tik išgalėjo, televizijose meluodamas žmonėms, kad jo niekas asmeniškai neremia ir visa šita yra išgalvota.

Kartais, vargšas V.Mazuronis televizijos eteryje „patapdavo“ finansų ministru ir sapaliodavo apie darbo vietas kaimo vietovėse kuriose bus išgaunami skalūnai ir didžiulę ekonominę naudą Lietuvai.

Žemaičiai bandė visomis priemonėmis sustabdyti šią aferą ir neatitaisomą žalą gamtai, buvo nutarta net gi kreiptis į Rusijos bei Baltarusijos prezidentus, ko pasekoje JAV "Shevronas" pasitraukė... .

V.Mazuronis liko ant ledo, kaip sakant pyragas jau apvalgytas ir neatrajosi JAV vaišintojams, o vaišintojams atidirbti reiks. 

V.Mazuroniui partijos TT dėka atsiranda galimybė tapti ES parlamentarų, kuo jis ir pasinaudojo, nors jau tada galimai žinojo, kad greičiausiu metu su savo sūneliu "neš muilą" ir TT partijos.

Pasinaudojo partija, pasiėmė šiltą kėdę ES parlamente, iš kurios JAV vaišintojams galimai atidirbinės kita kryptimi,- karo kurstymu su kaimynine Rusija ir giedodamas JAV karo giesmeles iš serijos "Rusai puola“, pamiršdamas draugystę su Juriju Borisovu... .

Kaip sakant darbas prasidėjo: Europarlamentaras Valentinas Mazuronis, pašventintą vėliavą (nutraukoje), kaip palaikymo ir vienybės simbolį Ukrainos tautai, įteikė režisieriui Jonui Ohmanui nuvežti jiems...