Artūras Paulauskas ir LRytas.lt - pagrindiniai vatnikų informacijos platintojai

Autorius: LDiena.lt Šaltinis: LDiena.lt... 2015-02-18 18:19:34, skaitė 9831, komentavo 1

Artūras Paulauskas ir LRytas.lt - pagrindiniai vatnikų informacijos platintojai


Lietuviškas nacionalinis saugumas turi būti būtent toks:
raudonas iš prigimties, kurčias iš principo ir taikytis Dievui į langus - dėl visa ko, kad savų nesužeistų

Interneto portalas LRytas.lt praneša savo skaitytojams apie dar vieną atskleistą puolančios Rusijos ataką - šį kartą ją Feisbuke aptiko ir savo gležna krūtine priėmė smūgį Artūras Paulauskas, Seimo "Nacionalinio saugumo ir gynybos" komiteto vadovas, o taip pat, buvęs tarybinės okupacinės prokuratūros darbuotojas, sąžiningai tarnavęs okupantams ir atstovavęs kruvino okupacinio režimo interesus teismuose prieš kruvinai okupuotus ir kruvinai užengtus Lietuvos piliečius.

Ataka vyko ir vis dar tebevyksta Feisbukinėje grupėje "Atostogos pajūryje":

Kaip savo anonimkėje pavadinimu "VSD tirs Lietuvą ir JAV menkinančią „Facebook“ paskyrą" rašo LRytas.lt:

Valstybės saugumo departamento prašoma ištirti socialinio tinklo „Facebook“ paskyrą, pavadintą „Atostogos pajūryje“. Beveik 45 tūkst. sekėjų turinčioje paskyroje nuolat pateikiama Lietuvą ir JAV menkinanti informacija, Ukrainos valdžia vadinama fašistų chunta. Pasak Seimo Nacionalinio saugumo komiteto pirmininko Artūro Paulausko, tai kvepia propaganda ir nesantaikos kurstymu.

Kažkodėl jaučiu kad netrukus, VSD įpareigos kiekvieną mūsų mielos bananinės respublikos pilietį raportuoti apie ką js kalbasi su kaimynu virtuvėje prie butelio puodelio kavos ir kieno vardą šaukia žmona orgazmo metu - o tai juk maža ką...