Pasakyk, kas tavo draugai, pasakysiu, kas esi tu: tautininkai ir liberastai iš vien prieš „puolančius kacapus“

Autorius: LTnacionalistas Šaltinis: http://ltnacionalistas.wordpre... 2014-09-23 09:27:21, skaitė 5547, komentavo 0

Pasakyk, kas tavo draugai, pasakysiu, kas esi tu: tautininkai ir liberastai iš vien prieš „puolančius kacapus“

Sekmadienį, tarptautinės dienos "Už taiką" Vilniuje buvo surengtos eilinės eitynės už Ukrainą.

Kaip ir nieko įspūdingo.

Eilinis Lietuvą užvaldžiusių JAV-ES-NATO okupantų, buržuazinių administratorių ir jos palaikytojų pasirodymas.

Tačiau šios eitynės išsiskyrė savo „margumu“ ir „įvairove“. Mūsų redakcijos kuklia nuomone, pagal įvairovės kriterijus jos niekuom nenusileido 2013 metų liepos 27 d. žydrai-vaivorykštiniam žygiui Gedimino prospektu. Net visi Lietuvos žmogaus teisių gynimo institutai galėtų didžiuotis.

Nors neįgudusiai akiai gali atrodyti, jog tautininkai ir liberastai yra iš esmės skirtingus požiūrius atstovaujančios stovyklos, bet šiandien jų susikabinimas rankutėm Daukanto aikštėj, parodė kas yra kas net ir optimistiškiausiai (jų atžvilgiu) nusiteikusiems žmonėms:

Dešinėje: Liberalų Sąjūdžio narys, Vytautas Danilevičius, iš vien su tautininkais žygiuojantis
Tautininkai ir liberastai „atidirbinėja“ savo šeimininkui. Dešinėje - "Liberalų sąjūdžio" narys, Vytautas Danilevičius, iš vien su tautininkais žygiuojantis “už Ukrainą”.

Šioms dvejoms „patriotinėms“ grupėms linkime ir toliau eiti „progresyviuoju“ keliu ir tikimės, jog tai ne paskutinis kartas, kai matome, kada iš esmės du geriausi draugai „susieina“ vardan gražaus tikslo.

O galbūt tai taps gražia tradicija?


Kartu už Maidano chuntą: lytinių ištvirkėlių paradus miestų gatvėse rengiantys liberastai dabar kartu su kai kuriais “patriotais” stoja į priešakines “kacapų” medžiotojų ir rusofobinių isterikų eiles.