Autorius: ŠeimaIrNamai.eu Šaltinis: http://seimairnamai.eu/kenksmi... 2018-03-09 10:25:16, skaitė 1210, komentavo 1
Kodėl kalbame apie programas? Todėl, kad mes pritraukiame prie savęs tą vyrą, kuris visiškai atitinka vieną ar kitą programą. Jis atspindės programos esmę, jis įrodys mūsų svarbiausių įsitikinimų teisingumą. Kaip taisyklė, žmogus veikia iškart pagal kelias programas, kadangi viena išteka iš kitos, viena maitinasi kitos sąskaita ir t.t. Taigi. Pačios kenksmingiausios programos.
Aš pati. Iš čia – „aš galiu pasikliauti tik savimi, jeigu ne aš – tai niekas to nepadarys ir neišspręs“.
Vyrai silpni. Iš čia – „vyrai apskritai nieko nesugeba, kreivarankiai, pasiduoda, sutikę pačią pirmą kliūtį“.
Vyrai – ožiai. Iš čia – įsitikinimas, kad bet kokie santykiai su vyrais yra pavojingi, anksčiau ar vėliau jie baigsis, reikia laukti neišvengiamų kiaulysčių iš vyrų pusės.
Vyras negali vadovauti. Nes aš turiu viską kontroliuoti. Jeigu juo pasikliausiu, vyras būtinai padarys ne taip. Tik aš pati žinau, kas man gerai, o jis nežino, dėl to negali spręsti už mus abu.
Vyrais negalima pasikliauti jausmų srityje. Iš čia – jis gali be niekur nieko išduoti, reikia būti atsargioms su vyrais.
Vyrai nesupranta moterų. Iš čia – „net nemėginsiu jam ką nors paaiškinti ir kurti gilių, kupinų pasitikėjimo santykių“.
Visi vyrai nevykėliai. Tuo pat metu faktas, kad sėkmingi vyrai visgi egzistuoja, sąmoningai ignoruojamas. Iš čia – „jam niekada nieko nesigaus“.
Vyrams negalima nieko patikėti. Negalima patikėti spręsti jokių klausimų. Iš čia – „jis būtinai padarys kažką ne taip, jis nieko nesugeba padaryti normaliai ir efektyviai“.
Aš geriau žinau. Iš čia „net klausytis nenoriu, ką jis apie tai galvoja, vis tiek nieko protingo nepasakys. Padarysiu, kaip pati nuspręsiu“.
Vyras apskritai nereikalingas moters gyvenime. Iš čia – „aš galiu išsiversti be vyro, gali nugyventi be jo visą gyvenimą“. Viskas būtų nuostabu, tačiau moteriška prigimtis traukia prie vyrų pasaulio, norisi realizuotis šeimoje. Jei veikia ši programa, didelis šansas, kad moteris savęs nerealizuos, kadangi gyvenimas patvirtins jos įsitikinimą ir nepritrauks prie jos vyrų, nusiteikusių rimtiems santykiams.
Aš prašau iš vyrų pagalbos ir palaikymo. Pasaulis man duoda viską, ko reikia. Aš pasikliauju gyvenimu. Yra sferų, kuriose geriau pasikliauti vyrais, kadangi jie išspręs problemas geriau/greičiau.
Vyrai stiprūs. Jėga – dalis vyriškos prigimties. Jie gali susidoroti su bet kokiais sunkumais.
Yra padorių vyrų, kurie vertina moterį ir santykius, su jais lengva ir komfortiška – tai pirmoji stadija. Antroji – vyrai elgiasi su manimi lygiai taip, kaip aš pati save vertinu. Aš žinau, kad esu vertinga, labai save myliu, turiu kuo didžiuotis ir aš patenkinta savo gyvenimu. Laikantis tokių principų, gyvenimas pritraukia ir atitinkamus vyrus.
Santykiuose perleidžiu vairą vyrui, kadangi vertinu santykių modelį „būti kaip už mūro sienos“, noriu jausti palaikymą ir atramą – tai būtina sąlyga, kad toji atrama egzistuotų. Vienas iš pagrindinių vyriškos prigimties tikslų – padaryti moterį laiminga. Kai vyrui leidžiama „vairuoti“, jam leidžiama siekti šio tikslo. „Vyras vadovauja“ – tai ne apie paklusnumą ir ne apie pavaldumą. Kalba apskritai ne apie valdžią. Perduoti vyrui šeimos vairą – reiškia leisti jam pademonstruoti pačias geriausias vyriškos prigimties savybes, sutikti, kad jis vestų paskui save. Tokia nuostata pašalins begalę pačių įvairiausių problemų šeimoje.
Vyrais galima pasikliauti. Jie visada jaučia, kada moteriai reikia pagalbos, visada pasirengę padėti, nuveikti kažką jos labui. Jeigu pasitikiu vyru, vyras pasitiki savimi. Tik šitaip galima sukurti laimingus ilgalaikius santykius.
Vyras labai nori suprasti moterį, nes jo prigimtis – padaryti ją laiminga, dėl to, jei kils kažkokių neaiškumų, moteris jam turi paaiškinti. Turi būti noras gilinti santykius, kitais žodžiais tariant.
Vyrai pajėgūs pasiekti pačių fantastiškiausių aukštumų, nes tokia yra vyriška prigimtis – užkariauti naujas teritorijas, įveikti naujas viršūnes. Vyras taps pačiu stipriausiu, jei greta bus moteris, kuri padarys viską, ką tik gali, padėdama jam realizuotis. Tuo tikslu jai kartais pakanka viso labo netrukdyti jam siekti tikslų ir palaikyti, padrąsinti jį savo tikėjimu.
Vyrai puikiausiai susitvarko su problemų sprendimu, kadangi tai jų pasaulis, jų natūrali aplinka – spręsti problemas ir siekti išsikeltus tikslus. Jeigu vyras suklys, moteris nesikabinės ir neakcentuos dėmesio ties klaidomis – klaidos padeda vystytis, tobulėti, tapti tikru vyru.
Man patinka tartis su vyru, prašyti jo pagalbos. Aš jaučiu, kad mes – komanda, ir tai mus dar labiau sutelkia. Vyrui patinka įsipareigoti, imtis kažkokio darbo savo moters labui, siūlyti sprendimo variantus ir spręsti. Mes su vyru atvirai viską aptariame, drauge priimame sprendimą, kiekvienas atsižvelgiame į vienas kito interesus. Dėl visko galima susitarti.
Gyvenime man būtinas vyras, kadangi noriu sukurti laimingą šeimą, noriu mylėti ir būti mylima. Manyje susikaupė daug švelnumo, šilumos, ir aš esu pasirengusi visa tai padovanoti mylimam žmogui. Nenoriu visko spręsti viena. Norisi greta jausti stiprų, tvirtą vyrišką petį – vyrą, kuriuo pasikliauju ir kuriam save patikiu. Ir aš suteiksiu jam erdvę pasireikšti.
Kada pradedame kažką keisti gyvenime?
Kai reikalas prispiria. Tačiau tada jau ir metodai bus ekstremalūs. Kam gi tiek ilgai laukti?
Panagrinėkime pavyzdį, kur moteris įsitikinusi, jog visi vyrai – mazgotės, ir tik ji viena savarankiška, vyras negali vadovauti, nes juo negalima pasikliauti.
Visa tai gali neatitikti realybės, vyru pasikliauti galima, jis tai įrodo kiekvienu savo poelgiu, tačiau moteris dėl pasigauto „viruso“ moteriškoje programoje, pasaulį mato tik per savo klaidingų įsitikinimų filtrą. O vyrui labai kenkia visas tas srautas, kurį ji transliuoja.
Kodėl?
Moteris neleidžia vyrui realizuoti savo vyriškumo, kadangi ji visais įmanomais būdais blokuoja bet kokias vyriškumo apraiškas.
Iš pradžių vyras energingas, įsitikinęs, kad jo vieno užteks visiems šeimos reikalams sutvarkyti. Tačiau santykiai – tai abiejų partnerių atsakomybė ir poros energiją sudaro bendra abiejų partnerių energija, be to, vyrui reikalinga moters energija, kuria jis pasikrauna darbams ir klausimų sprendimui.
Gamtoje viskas sutvarkyta taip, kad jeigu vyras susirado porą, jis tampa stipresnis, gali daugiau pasiekti. Dėl to, negavęs jam priklausančio energijos papildymo iš antrosios pusės, vyras galiausiai patrūksta.
Tikslai, sukūrus šeimą, plečiasi, galimybių jiems siekti pagausėja, o energijos trūksta. Pradeda buksuoti jo, kaip vyro, realizacija. Pirmasis smūgis, patvirtinantis, kad jis „menkysta“ – moters programa, kurią ji transliuoja savo vyriškiui. Prisiminkime moteriško proto ypatumus – kurti ir puoselėti visa tai, ką ji mato ir kuo tiki. Tokia moteris energingai darbuojasi, smukdydama į „minusą“ visas bendro gyvenimo sferas. Ir netgi labai sėkmingas vyras gali tapti visiška savo priešingybe.
Sekantis smūgis – bėgimas. Vyras pradeda vengti kontakto su tokia toksiška moterimi, pasineria į internetą, naujus hobius arba griebiasi alkoholio. Pasąmonė traktuoja moterį kaip destruktyvią jėgą, dėl to įsijungia kitos partnerės, neturinčios tokios naikinančios programos, paieška, kad galima būtų pasikrauti bateriją iš jos.
Kitas atskiro straipsnio vertas klausimas – kodėl šiam konkrečiam vyrui teko būtent ši viską griaunanti toksiška moteris?
Kodėl tai kitas klausimas? Todėl, kad mes esame už save atsakingi ir privalome teisingai atlikti savo darbų šeimoje dalį.
Perrašiusi savo kenksmingas programas, moteris gali pakeisti santykius. Taip kaip pati įsmukdė visą šeimos gyvenimą į minuso ženklą, taip pati gali sugrąžinti į pliusą.
---
LDiena.lt: tam, kad aiškiau suprasti iš kur ir kokiu tikslu "savaime atsirado" šitos programos-virusai moterims, nuoširdžiai siūlau perklausyti žemiau esantį Pravdozoro video: