B. Nemcovo žūtis - ženklas D. Grybauskaitei?

Autorius: BūkimeVieningi Šaltinis: http://bukimevieningi.webnode.... 2015-03-01 11:35:49, skaitė 5153, komentavo 6

B. Nemcovo žūtis - ženklas D. Grybauskaitei?

Nemcov mccain.jpg

Šalia Kremliaus, vos ne V.Putino akivaizdoje, buvo nužudytas JAV remiamos Rusijos opozicijos lyderis Borisas Nemcovas. Keista, kad šis visiškai nepopuliarus politikas po žūties prilyginamas kankiniui Jėzui Kristui, nors savo atliktais darbais jis viso labo tebuvo rėkautojas kuris reiškė nepasitenkinimą V.Putinui.

D.Grybauskaitė su savo konservatorių gaujele neturėdami jokių faktų, viešai kaltę per "žiniasklaidos" priemones verčia Rusijai. 

Ir vėl bandoma V.Putiną per "žiniasklaidos" priemones visuomenei pavaizduoti kaip kvailą ir išprotėjusį asmenį, kuris užsako žmogžudystės prie pat Kremliaus.

B.Nemcovas paskutiniu metu populiarumo sulaukdavo nebent iš JAV subinlaižių, kaip sakant iš kolegų, o Rusijos žmonių tarpe jo populiarumas siekė viso labo apie 2%.

B.Nemcovas mėgo prabangų gyvenimą, jaunas gražias merginas, kaip ir mūsų A.Anušauskas. Ar Jūs manote, kad JAV neturi kompromato ant asmenų mėgstantį tokį gyvenimo būdą? 

Remiantis logika, šitokio populiarumo opozicionierius V.Putinui tikrai nekėlė jokios grėsmės ir jį žudyti nebuvo prasmės.

Kas nužudė B.Nemcovą? Viena iš realiausių versijų galimai yra ta, kad jį nužudė JAV spec. tarnybos. B.Nemcovas buvo projektas kaip M.Saakašvilis , P.Porošenko kurie turėjo išprovokuoti karą prieš Rusiją. Arba kaip D.Grybauskaitė, kuri kaip įrankis galimai yra naudojama kurstyti agresijai prieš Rusiją.

B.Nemcovas savo užduoties neįvykdė ir sužlugdė JAV planus, todėl juo paprasčiausiai atsikratė. Tai padarydami JAV iššaukė dar vieną informacinę bangą, kuria bandoma kaltę su versti V.Putinui.

D.Grybauskaitė su savo gaujele taip pat turi minusų, klaidų ir neatliktų namų darbų. Ar D.Grybauskaite šeimininkai taip pat atsikratys? Pakol kas iš jos yra šiek tiek naudos, todėl šiandien tas klausimas JAV nėra labai aktualus.

Ginklai į Ukrainą tiekiami. Ant Rusijos lojama visu balsu. D.Grybauskaitės aplinka taip pat vykdo JAV užgaidas. Bet yra vienas bet, visa tai amžinai nesitęs.

Dar reiktų priminti apie 2004.02.17 įvykį Vilniuje, prie M. K. Čiurlionio menų mokyklos, apie 14.00 val. automobilis partrenkė Tėvynės Sąjungos lyderio Andriaus Kubiliaus tėvą Vytautą Kubilių. V. Kubilius mirė vietoje... Kaltininkas - studentas, kuriam Kubiliaus šeima, "atleido ir kurio nepersekiojo".