Porošenko bando pradėti kontroliuoti „Dešinįjį sektorių“

Autorius: Sarmatas.lt Šaltinis: http://www.sarmatas.lt/03/poro... 2015-03-30 15:51:39, skaitė 3759, komentavo 0

Porošenko bando pradėti kontroliuoti „Dešinįjį sektorių“

img-20150215130646-608.jpg.pagespeed.ce_.mbu1D9UJJt.jpg

Ultradešiniosios radikalų organizacijos „Dešinysis sektorius“ lyderiui prezidentas Porošenko pasiūlė pareigas Ukrainos gynybos ministerijoje.

Apie tai kovo 26 pranešė Ukrainos VRM vadovo patarėjas, deputatas Anton Geraščenko ukrainietiškojo penktojo TV kanalo eteryje.

Aš galiu patvirtinti, jog Dmitrijui Jarošui buvo pateiktas pasiūlymas nuo prezidento, užimti pareigas gynybos ministerijoje. Aš pasveikinčiau sprendimą, jei Dmitrijus Jarošas ateitų dirbti į valstybės tarnybą“, – cituoja Geraščenką „Ukrainos tiesa“.

Ir aš pasakysiu: matau, jog jam, visiškai nuobodu Aukščiausioje Radoje. Papildomai, jis sunkiai sužeistas mūšyje. Aš su malonumu galėčiau kartu su Dmitrijum Jarošu sukurti Ukrainos Savanorių gynybos sąjungą, estų, suomių, šveicarų sistemos pavyzdžiu“, – pridėjo Geraščenko.

Išvakarėse ukrainietiškosios MIP pranešė, jog sektoriaus „M“ vadovybė pareiškė savanorių batalionams ultimatumą su reikalavimu išeiti iš Širokino šalia Mariupolio ir palikti spec-operacijos zoną, kalba ėjo apie „Dešinįjį sektorių“.

„Dešiniajame sektoriuje“ pareiškė, jog nemato galimybės išpildyti šį įsakymą kalbant apie išėjimą iš Mariupolio. Organizacijos vadovybė pareiškė apie savo paklusimą išimtinai Dmitrijui Jarošui, ir apie atsisakymą įsilieti į Ukrainos ginkluotąsias pajėgas(UGP) ar Nacionalinę gvardiją. Sektoriuje „M“ ir generaliniame štabe vėliau išaiškino, esą ultimatumo dėl to, kad savanorių batalionai paliktų iš spec-operacijos zonos Donbase nebuvo, tačiau jiems buvo pasiūlyta įsilieti į oficialių Nacionalinės gvardijos ar UGP formuotes.

Sarmatai