Lukašenko mano, jog be JAV stabilumas Ukrainoje neįmanomas

Autorius: Sarmatas.lt Šaltinis: http://www.sarmatas.lt/04/luka... 2015-04-02 14:55:51, skaitė 4455, komentavo 0

Lukašenko mano, jog be JAV stabilumas Ukrainoje neįmanomas

aleksandras-lukasenka-66724804.jpg

Minskas – Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka mano, jog be JAV dalyvavimo neįmanomas joks stabilumas Ukrainoje. Apie tai jis pareiškė kovo 31 savo interviu „Bloomberg“, pranešė Baltarusijos lyderio spaudos tarnyba.

Valstybės vadovas atsakė į kompleksą klausimų, susijusių su situacijos sureguliavimo procesu Ukrainoje, po Minsko susitarimų „normandišku formatu“. „Daugiausiai klausimų kelia tai, jog prie šio proceso nebuvo prijungtos Jungtinės Valstijos“, – pažymėjo Baltarusijos prezidentas.

„Aš manau, jog be amerikiečių joks stabilumas Ukrainoje neįmanomas. Ir susitikdamas pastaruoju metu su Jungtinių Valstijų atstovais, oficialiais atstovais, kurie pas mus buvojo, aš visada jiems nušviesdavau šį požiūrio tašką, pareikšdamas apie tai, jog aš nežinau ko nori amerikiečiai čia, Rytų Europoje, ir konkrečiai Ukrainoje, tačiau, jei amerikiečiai nori, kad čia būtų taika ir stabilumas, jie turi nedelsdami prisijungti prie šio proceso“, – išsakė savo poziciją Baltarusijos vadovas.

Taip pat Lukašenka taip pat pasisakė apie didžiųjų pasaulinių žaidėjų vaidmenį sureguliuojant Ukrainos situaciją ir palaikant karinį-politinį stabilumą pasaulyje visumoje.

Belta“, Baltarusija

Sarmatai