Antanas Kandrotas – Celofanas grasina „išmalti snukius“ ir prisiteisti po 40 000 eurų

Autorius: BūkimeVieningi.lt Šaltinis: https://bukimevieningi.lt/anta... 2020-09-14 09:46:00, skaitė 927, komentavo 11

Antanas Kandrotas – Celofanas grasina „išmalti snukius“ ir prisiteisti po 40 000 eurų

Kalbame apie tą „mažutį“ Antaną, kuris linksmino Lietuvą su bitino kauke ir dalyvavo Kazimiero Juraičio laidose. Iš šono atrodo, kad šis linksmas žmogeliukas tėra klounas, bet pasirodo, kad ne!

Savaitės apžvalga 2020 08 17 || CELOFANAS | Kazimieras Juraitis

Prieš keletą dienų „Būkime vieningi“ paskelbė apie Antano Kandroto – Celofano konfliktą su Kazimieru Juraičiu ir paviešino Kazimiero telefonu išsakytas mintis. Dėl šio paviešinimo Antanas labai supyko, o ypač dėl jo sugadinto gero vardo. Supyko ne tik jis, bet ir jo draugas Eimantas Belikas.

Antanas ėmėsi veiksmų: pradėjo skambinėti, o galų galiausiai, paviešino, kad bus nusamdyti advokatai, kuriems bus pažadėtas sėkmės mokestis, Vaidui Žemaičiui bus areštuotas turtas, prisiteista 40 000 eurų, o po to dar gaus į snukį.

Grasinta buvo ne tik Vaidui, bet ir Laurynui Ragelskiui, kuris taip pat sureagavo į Kazimiero ir Antano barnius. Laurynui Ragelskiui Antanas taip pat pažadėjo, kad jis gaus į snukį.

Paskambinę Kazimierui Juraičiui, išgirdome panašias giesmes, kurias ir jam teko išklausyti iš Antano: 40 000 už vardo sugadinimą, tik Kazimierui į snukį Antanas nesiūlė.

O jo draugas Eimantas Belikas ėmėsi kitokių veiksmų: pradėjo skambinėti ir rašinėti meluodamas, kad apie jį parašytas melas, neva jis pavogė iš Kazimiero Juraičio Youtubes kanalą, paprašius atsiųsti įrodymus (ekranų kopijas, kurias jis rašė, kad turi), grasintojas dingo.

Antanas Kandrotas siejamas su nusikalstamu pasauliu

„Kauno dienos“ žiniomis, buvęs politikas buvo siejamas ir pastebimas su Kaune gerai žinomos Agurkinių nusikalstamos grupuotės nariais.

Kauno diena“ rašoma, kad Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) Kauno skyriaus pareigūnai atlieka mažiausiai du ikiteisminius tyrimus, kuriuose minima A. Kandroto pavardė su skirtingomis kompanijomis.

Abiejuose juose šešėlinė prekyba naftos produktais vykdyta, atrodo, prisidengiant ties bankroto riba balansuojančiomis įmonėmis ir pagal tą pačią nusikalstamą schemą.

Kam dabar lengva… O gal Antanas eilinį kartą užsimanė lengvų pinigų? Viešai pagrasino, manydamas, kad „aukos“ išsigąs ir sumokės, kad nereiktų teismuose bylinėtis?

Štai tokios naujienos iš nusikalstamo pasaulio. Jeigu greitu laiku būsiu sumuštas, žinosite kieno tai darbas, todėl šiam kartui viskas ir einu slėptis į požeminį bunkerį su trigubomis metalinėmis durimis. Maisto atsargų turiu trims mėnesiams, o po to jau kaip nors… Rašykite laiškus ir užuojautas (interneto ryšį turiu).

Pabalęs iš baimės, Vaidas Žemaitis Lekstutis