20min

Straipsniai skaityti per paskutines...

Pasaulinis "gegemonas" leidžia paskutinę dvasią. O kad niekam nekiltų abejonių dėl neišvengiamo JAV-ų kracho, mums specialiai demonstruojami tam tikri ženklai.


Šią savaitę žydynas Lietuvoje surengė tikrą trydalyną.


„FAINA KUKLIANSKI TURI ATSISTATYDINTI. Faina Kuklianski savo keistais pareiškimais ir neetišku politiniu spaudimu provokuoja tautinę neapykantą Lietuvoje. Po savo viešo pareiškimo "aš jums pasakysiu labai atvirai: žydai nekenčia lietuvių daugiau, negu lietuviai žydų", ji turėjo iš karto atsistatydinti iš žydų bendruomenės vadovės pareigų.


Kalbant apie Motorolą, daugelis jį apibūdina kaip praeities personažą, kaip vieną iš galimų Yermako ar net Stenkos Razino bendražygių. Bet mūsų laikais galima net pasinerti į popkultūros gelmes, tai nepakenks.


Tai tikra bomba! Vovanas ir „Lexus“ dar kartą pabedravo su amerikiečių politiku – šį kartą buvusiu JAV prezidento patarėju nacionalinio saugumo klausimais Johnu Boltonu. Jis nuoširdžiai manė, kad kalbasi su Petro Porošenka, todėl pasakė daug nereikalingų dalykų.


2014 metais valstybinį perversmą Ukrainoje įvykdė, finansavo, rėmė Ukrainos nacionalistus jėga užgrobti valdžią būtent JAV ir NATO valstybės - Lenkija, Vokietija, Didžioji Britanija, Prancūzija, Lietuva ir kitos, kurios, grubiai pažeisdamos JTO Tautų Chartijoje įtvirtintus nesikišimo į kitų valstybių vidaus reikalus, destabilizavo padėtį regione, įstūmė Ukrainą į nesibaigiantį jau 9 metai pilietinį karą.


Kiniškas oro balionas (turbūt su stebėjimo įranga) praskrido virš Amerikos tarpžemyninių balistinių raketų pozicijų zonos Jungtinėse Valstijose.


HOW TO HIRE A CONTRACT KILLER: We specialize in providing criminal services worldwide, our specialization is contract killings and the arms TRADE. We leave beacons about ourselves on the Internet, so that any interested person can find us from anywhere and hire a killer deep web. We perform our work worldwide in any civilized country, we act on the Territory of the any country all over the world. This is a kind of criminal tourism for us.


Pilietis Mindaugas Paulavičius paleido per internetus tariamai skandalingą ir tariamai faktą, kad prorusiškos propagandos portalas sputnik.lt tarp vertingų lankytinų nuorodų įtraukęs ir propatria.lt. Čia, suprask, Kremlius rekomenduoja, todėl tai įrodymas, kad ir propatria esanti prorusiška.


Ukrainos prezidentas Petro Porošenko pasirašė įstatymą, sekant kuriuo Ukrainos vyriausybė įgavo teisę nevykdyti skolinių mokėjimų privatiems kreditoriams, praneša „Ukrainskaja pravda (Ukrainos tiesa)“. Šis dokumentas, ukrainiečių valdžios nuomone, leis Kijevui „išvengti negatyvių pasekmių potencialių įsipareigojimų nevykdymo atvejais“, – pažymima straipsnyje.Sekant šiuo įstatymu, vyriausybė gavo teisę priimti sprendimus dėl laikino kai kurių mokėjimų vykdymo sustabdymo „visais arba kai kurių ati


Poltinis strateginis lygmuoVakarai praregėjo. NATO generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas pareiškė, kad nėra jokių ženklų, kad Putinas būtų pakeitęs invazijos į Ukrainą tikslą. „Šiandien niekas negali pasakyti, kada karas baigsis. Tačiau mes žinome, kad tai yra invazinis karas, tai iš tiesų yra prezidento Putino pasirinktas karas.


Numušk balioną! c) Donaldas Trumpas


Prancūzija ir toliau smarkiai nervinasi dėl to, kas vyksta Afrikoje, kur žlunga kelis dešimtmečius gyvavusi Prancūzijos neokolonijinė imperija, iš kurios per pastaruosius kelerius metus iškrito Centrinės Afrikos Respublika, Malis ir Burkina Fasas.


Milijardierius Billas Gatesas 2019 m. investavo į bendrovę "BioNTech", kuri kartu su "Pfizer" sukūrė eksperimentinę genų injekciją prieš Covid-19.


Šioje vietoje galima tik priminti ir didžiuotis, kad prie Ukrainos naikinimo aktyviai prisideda ir Lietuva. Šiame video kalba Julija Tymošenko buvusi Ukrainos premjerė, verslininkė, didžiausios šalies opozicinės partijos „Tėvynė“ vadovė. Primename, kad dėl šios moters išlaisvinimo iš kalėjimo, dar prieš Orumo revoliuciją Maidane kovojo visa Lietuvos valdžia, asmeniškai su Lietuvos prezidente Dalia Grybauskaite priešalyje. Ekspertai.


Arunas Dulkys: jeigu mokiniai testuosis,jų laukia skausminga mirtis nuo adatos


Klausydami litukrijos podpindosninkų-politikų kalbų, skaitydami straipsnius litukrijos ir Vakarų spaudoje ar žiūrėdami reportažus, turime aiškiai suprasti, kad susiduriame su melu.


Toliau siautėjant teroristinei ANTIFA organizacijai Lietuvoje žiniasklaida apie tai rašo ypač nedaug, nepaisant to, kad  protestas jau atėjo iki Lietuvos. ANTIFA yra radikaliosios kairės jėga, kuri niekaip nėra suderinama su žodžio ar nuomones laisve, nes priešinga nuomonė yra sutinkama tiek psichologiniu, tiek fiziniu smurtu.


Amerikos žydų vadovaujama, Niujorke įsikūrusi NGO Human Rights Watch teigia, kad nuo Ukrainos minų Iziume nupjautos kojos 50-čiai civilių.


which underlies the New World Order was again exposed in the last few months by another brave whistleblower. Australian woman Fiona Barrett showed a ton of courage in going public at a Sydney press conference in October 2015 and naming names. Fiona, a former victim of Satanic ritual abuse and part of an international VIP pedophile ring, not only exposed the existence of the Satanic pedophilia network and its international child trafficking ring, but actually named 3 former Australian Prime Ministers and 1 former US President as perpetrators. She reveals that this network, composed of famous actors, celebrities, judges, politicians and other h


Profesorius hematologas Eduardas Vaitkus pakomentavo valstybės lyderio valstybės lyderio Gitano Nausėdos kreipimąsi į naciją, kuriame jis papasakojo apie savo vakcinavimosi patirtį. Tačiai jei šalies vadovo išstojimas buvo daugiau humoristinis, tai Vyriausybės skleidžiama propaganda vaikams, jokio juoko nekelia. Tai irgi pakomentavo E. Vaitkus. Jūsų dėmesiui balandžio 9 d. „PressJazz TV“ laidos „2K+“ fragmentas (visą laidą galima žiūrėti ČIA): Visus „PressJazz TV“ laidos „2K+“ įrašus rasite ČIA.


Įgarsinu Antano Baknio straipsnį, paskelbtą "Būkime vieningi" tinklapyje. Manau, jame keliami ypatingai svarbūs klausimai.


Здравствуйте, дорогие русские и понимающие русский язык зрители! Позвольте представится и ознакомить вас со всем списком: чего вам ждать и на что настроится став пренумераторами моего ютюбовского канала.


Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Lenkija ir Lietuva atkakliai reikalauja Baltarusijos valdžios pakeitimo. Pasak Rusijos ministro, Vakarų kaimynai bando paveikti Baltarusijos žmones ir diktuoti savo valią per buvusią kandidatę į prezidentus Svetlaną Tichanovskają, kuri šiuo metu yra Vilniuje. Jis taip pat pažymėjo, kad opozicija išnaudojama aklai ir kad procesai daugiausia kontroliuojami iš užsienio.


Austrijai ir Rusijai svarbu kuo greičiau atkurti santykius į prieškrizinį lygį, interviu RIA Novosti sakė naujasis Austrijos užsienio reikalų ministras Michaelis Linhartas. Anot jo, Austriją ir Rus…


Buvusi Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė, kad jau vyksta Trečiasis pasaulinis karas. „Trečias pasaulinis karas vyksta. Nei mes jį sukėlėme, nei mes jį aštriname. Jeigu atsitraukinėsim…


2015 rugpjūčio 8 d. dar skandinaviškesnis nei delfis ale naujienų ale portalas www.15min.lt paskelbė, t.y. perpublikavo, turbūt net neskaitę, kolegų iš taip vadinamų “civilizuotų” vakarų straipsniūkštį: “JAV atominė bomba išgelbėjo Japoniją nuo tokio šalies suskaldymo kaip Korėjoje”. Į ką iš karto sureagavo lietuvos internautai - straipsnis pakomentuotas ekspertai.eu svetainėje, kurį perpublikavo LDiena.lt, o ir paskaičius komentarus absoliuti dauguma skaitytojų straipsnį įvertino itin neigiamai.


Austrų portale Wochenblick rašoma, kad visame pasaulyje žinomas infekcinių ligų epidemiologas Dr. Sucharit Bhakdi tampa vienu iš griežčiausių privalomojo skiepijimo kritikų. Jis mano, kad vakcinos gali būti didžiausiu epidemijos sukėlėju. Skiepai ne tik neapsaugo nuo užsikrėtimo, bet ir patys gali būti užkrečiami dėl vadinamojo „išsiliejimo“. Vis daugiau neskiepytų žmonių skundėsi ligos simptomais po kontakto su skiepytais asmenimis. Taigi atrodo, kad skiepai turi užkrečiamąjį poveikį.


Žymusis Amsterdamo raudonųjų žibintų kvartalas jau greitai gali tapti praeitimi, nes vienas iš jaunesniųjų Nyderlandų koalicijos partnerių vyriausybėje ragina uždrausti seksą už pinigus. Krikščionių demokratų kreipimosi (CDA) partija įkvėpė naujos gyvybės ilgą laiką šalyje vykusioms diskusijoms dėl prostitucijos teisėtumo. Partijos atstovai pateikė siūlymą teisiškai vertinti apmokamą seksą kaip baudžiamąjį nusikaltimą.


Prabėgus metams po to, kai šalyje dekriminalizuotas smurtas artimoje aplinkoje, Rusijos moterys ima jausti pasekmes.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Ričardas ČEKUTIS Vakariečiai dažniausiai įsivaizduoja, jog didžiausią grėsmę Europai kelia Donaldo Trampo Amerika, Vladimiro Putino Rusija ar ekonomiškai stiprėjanti Kinija. Tačiau šios grėsmės yra niekas, palyginus su Afrikos keliamu pavojumi. Apie visa tai išskirtiniame interviu „Vakaro žinioms“ kalbėjo Berlyno instituto „Civilizacijų dialogas“ ekspertas, rašytojas ir žurnalistas dr. Tomas Fasbenderis (Thomas Fasbender).


Lietuviškų viarslinykų sėkmės istorijos yra iš esmės kriminalinės bylos, kurių veikėjai , veikdami pagal landsberginės chuntos sukurptus antiliaudinius įstatymus, niekada nesulauks bausmės, niekada nebus nubausti už savo nusikaltimus. Liberali demokratija, liberali laisvoji rinka yra mafijos įstatymais reguliuojama laisva nuo baudžiamosios atsakomybės nusikaltėlių ekonominė zona. Šioje zonoje saujelė, mikroskopinė mažuma, valstybinių nusikaltėlių gauja reketuoja visą tautą ir yra atleista nuo baudžiamosios atsakomybės už bet kokius nusikaltimus.


Lietuvos Respublikos Prezidentui, Seimui, Vyriausybei, Generaliniam prokuroruiLietuvos Respublikos Seime Generalinė prokurorė Nida Grunskienė 2022 m. spalio 11 d. išplatino informaciją, jog valstybė neskiria pakankamai lėšų Generalinės prokuratūros funkcijoms tinkamai vykdyti:  prokuratūra turi apie 650 tūkst.


Kalba eina apie ilgai kenčiančius Lenkijos prezidento rinkimus, kurie turėjo būti surengti dar gegužę. Priminsime, kad jei jie būtų surengti per įstatymų nustatytą terminą, dabartinis prezidentas Andžejus Duda būtų turėjęs visas galimybes laimėti pirmajame ture, nes, remiantis daugybe apklausų, jo reitingas tada viršijo 60 procentų.


JAV teisingumo departamento tyrėjai per kratą prezidento Joe Bideno namuose rado dar vieną įslaptintos medžiagos partiją, praneša naujienų agentūra „Bloomberg“, remdamasi Amerikos lyderio advokato Bobo Bauerio pareiškimu. Konfiskuoti dokumentai yra susiję su Bideno, kaip senatoriaus ir JAV viceprezidento, darbu.


Teisės aktų skaitymas yra nuobodus dalykas iki to momento , kuomet supranti , kad rašomi jei ne kam nors kitau o tau pačiam . Tuomet viskas ima atrodyti daug įdomiau.


Priešais Rusijos ambasadą Vilniuje balandžio 17 d. Boriso Nemcovo skvere įvyko Solidarumo, protesto ir palaikymo akcija Ukrainai, prie kurios sienų pastarosiomis savaitėmis itin suintensyvėjo Rusijos karinių pajėgų veiksmai.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Pasirodo liberalas ne tik debilas, bet ir laukinis čiabuvis iš Čiumba-jumba genies kažkur džiunglėse, taip teigia dėdė Vasia Joškavičius (žr. video apačioje). Dėdė Vasia, iš visko sprendžiant kažkada iš plačiosios Rusijos gryžęs į savo „istorinę tėvynę“.


Aurelijus Veryga sulygintas su arkliu ir asilu. Ir sulygino ne šiaip kokia kaimo mužikė ar mužikas, kaip aš, o buvusi prezidentė ir esamas prezidentas.


Labai graži Lietuvos istorijos akimirka, 1918 m. vasario 16 d. NUTARIMUI 100 metų. Kitaip tariant Lietuvos Nepriklausomybės akto šimtmetis. JE Prezidentė Dalia Grybauskaitė tai proga apdovanoja 100 pačių labiausiai nusipelniusių asmenų. Pastudijuokime ką tai proga kalba vienas iš apdovanotų profesorius, buvęs LR Konstitucinio Teismo teisėjas, dabar Europos Žmogaus Teisių Teismo teisėjas Egidijus Kūris (https://lt.wikipedia.org/wiki/Egidijus_K%C5%ABris), kuris „1988 m. lapkričio 25 d. Maskvos M. V.


Dar nei vienoj valstybei afrikiniai "deimantai" nesukure gerovės, o buvo tik siurbelės.


2020 m. gegužės 15 d. įvyko antrasis nuotolinis Vilniaus rajono savivaldybės tarybos posėdis. Tarp daugybės klausimų vėl buvo klausimas, susijęs su Rastinėnais, kur tėveliai nuo 2012 m. prašo savivaldybės įsteigti darželį valstybine lietuvių kalba.


Sąjūdis ne tik,kad yra KGB projektas,bet ir Sausio 13 įvykiai buvo suplanuoti,visa griūtis Sovietų Sąjungos coolapsas buvo neišvengiamas.KGB per mafijinį sektorių privatizavo visą prekybą ir pramonę,tada teisėsaugininkai perėmė kapitalą pardavė užsienio investuotojams,o netinkamą industrijos dalį paleido per EBSW kuri kontroliavo 40% Lietuvos pramonės ir EBSW pinigai gražiai nugulė į Žiemelio aviacijos verslą.


Rusijoje baigėsi balsavimas dėl pataisų Rusijos Federacijos Konstitucijoje. Visaliaudiniame referendume dėl pataisų, pagal RF Centrinės rinkimų komisijos pateiktus duomenis, apdorojus apie 99 proc. visų rinkiminių apylinkių protokolų dalyvavo apie 65 procentus balso teisę turinčių rinkėjų.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


VILNIUS, balandžio 7 — Sputnik. Baltarusijos ir Lietuvos pasienyje muitinės pareigūnai užkirto kelią  netesėtam skintų rožių partijos pervežimui iš Lietuvos, praneša Gardino miesto regioninės muitinės spaudos tarnyba. Sunkvežimis "Volvo" atvyko į Benekainio pasienio kontrolės punktą. Muitinės patikrinimo metu krovinių skyriuje buvo rasta 30 tūkstančių rožių. Jų ilgis siekė 42 centimetrus. Dokumentuose nebuvo pateikta informacija apie gabenamą krovinį. Pranešama, jog pažeidėjo lėšos areštuotos, kad būtų sumokėta paskirta bauda, kurios dydis sudaro iki 30 procentų gabenamų prekių vertės.


Šiuolaikinis Europos jaunimas jau nebežino, kas toksai Leninas, o sąvokos „socializmas“ ir „komunizmas“ sutinkamos priešiškai, rusiškai naujienų agentūrai „Krasnaja Vesna“ duotame interviu teigė neseniai iš gyvenimo išėjęs italų žurnalistas, rašytojas ir visuomenės veikėjas Džiuljeto Kjeza.


Volteras rašė: "Kad sužinotum, kas tave valdo, tiesiog išsiaiškink, ko neturėtum kritikuoti." Sausio 20 d. rusai turėjo progos išsiaiškinti. Apie tai rašoma dienraštyje “Zavtra” (Rytoj). Straipsnis pavadintas “Patruševo padėjėjas atleistas iš pareigų už tai, kad pavadino Lubavičių chasidus "sekta"”, autorius Aleksej Ivanov.


Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga „Geriausio vaiko draugo“ apdovanojimuose pagerbtos vaikų ir naujagimių gydytojos, vaikų globos namus Šakiuose ir Alvite įkūrę dvasininkai, taip pat - vaiko teisių apsaugos kontrolierė Edita Žiobienė. Ar nejuokinga? Edita Žiobienė - „geriausias vaiko draugas“? E.Žiobienė - ta pati, kuri, prievarta paėmus mano brolio Drąsiaus Kedžio mažametę dukrą Deimantę Kedytę, viešai gyrėsi, kad apsiverkė iš džiaugsmo.


Socialiniuose tinkluose antikonstitucine veikla užsiimantys veikėjai skleidžia neapykantos žinutes prieš planuojamą „Šeimų gynimo maršą“. Savo žinutėmis jie ragina „pulti“ sodybos savininkus, kurie…


Ką tik stebėjome kauniečių šeimos, iš kurios buvo atimti vaikai, istoriją. Buvo atskleista daug nekompetencijos ir pažeidimų iš „specialistų“ pusės. Galime matyti, kad istorija vis dar nepraranda aktualumo, nes žmonės nepatenkinti, kad valstybė, užuot gynusi ir talkinusi šeimai, ėmėsi ją griauti, spręsdama, kurį vaiką palikti su tėvais, o kurį atimti. Tačiau pradėjus kalbėti apie valstybinių institucijų nekompetenciją ir atsakomybę, viešojoje erdvėje matome akivaizdžias pastangas sumenkinti šios istorijos aktualumą.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Rusijos „Nacionalinių medicinos rūmų prezidentas“ Leonidas Rošalis situaciją su COVID-19 išplitimu pasaulyje pavadino biologiniu karu. Jo nuomone, ši situacija parodo, kaip pasaulio sveikatos sistema pasiruošusi panašiems iššūkiams. „Faktiškai šiandien tai biologinio karo repeticija. Mes dabar kalbame tik apie tai, mes nekalbame apie atominį karą, mes nekalbame apie terorizmą. Ir kaip iš viso pasaulio sveikatos apsauga tam pasiruošusi, kaip mes tam pasiruošę.


Šią močiutę, vienuolę Savą, saloreichas ir NATO, nužudė apšaudydami iš Himarsio Šv.Mikalojaus vienuolyną netoli Volnovachos.


Tokių istorijų nebegalima ignoruoti, jos pernelyg dažnai kartojasi. Amerikiečiai turintys alergijų ir virškinimo problemų, stebisi nepatyrę jokių simptomų valgydami makaronus Italijoje. Pasimetę tėvai stebisi, kodėl vaikams kyla autoimuninės reakcijos pavartojus gaminių iš kviečių, o nustojus juos vartoti – reakcijos nebepasireiškia. Akivaizdu, jog kažkas vyksta su kviečiais ir tas “kažkas” nėra gerai žinomas plačiajai visuomenei. Tai eina toliau ir daug giliau nei organinė ar neorganinė produkcija, gliutenas ar kryžminimas, kadangi net iš tradiciniu būdu (anglų k. conventional; auginti naudojant pesticidus ir sintetinius preparatus) augintų


Pavyzdžių toli ieškoti nereikia. Šiandien, kai pasaulis yra akistatoje su koronaviruso infekcijos (COVID-19) grėsmėmis, kokia yra labiausiai laukiama naujiena?


Gerai žinoma ir ciniška anglų patarlė pateikia aiškų optimalių veiksmų receptą susidūrimo su nenugalimos jėgos (force majeure) aplinkybėmis, jį galima išversti maždaug taip: "Negalite ko nors nugalėti — prisijunkite prie nugalėtojų". Jei pritaikysite šį posakį šiandienos tarptautinės naftos rinkos tikrovei, paaiškės, kad dėl to, jog kainų kare su Saudo Arabija ir Rusija neįmanoma laimėti arba pergalė bus tikras triumfas, logiška prisijungti prie nugalėtojų.


Gyvenimas jau senai visiems įrodė, kad politikoje, šalies valdyme ar kur kitur, kur priimami visiems svarbūs sprendimai, pasitikėti žmogaus sąžine gali tik labai naivus žmogus, ir, kad toks pasitikėjimas garantuoja tik nesibaigiančias problemas valstybei ir joje gyvenantiems žmonėms.


Ukrainoje sunaikinti 50 lietuvių "banditų".


Į vieno kultinio tarybinio filmo personažo po ilgų pagirių užduotą klausimą „Kas vyksta pasaulyje“, kitas prisijungęs prie jo kompanijos personažas atsako paprastai: „Nėra stabilumo“. Panašu, kad po praeito amžiaus 90-jų įvykusio „laisvės baliaus“ pagiringas trisdešimtmetis laikotarpis šiandien baigiasi galutiniu ir dramatišku išsiblaivėjimu. Jau anais laikais buvo prasidėję globalūs neramumai ir permainos. Ir mūsų laimei ar nelaimei mes gyvename pačiame istorinio virsmo sūkuryje, todėl ne visada galime suvokti jo epochinio masto ir pobūdžio. Stabilumo tikriausia nematysim ilgai.


Vyriausybės kanceliarija Ministro Pirmininko pavedimu įpareigojo  Kultūros misteriją (o prireikus kartu su suinteresuotomis institucijomis) išnagrinėti Nacionalinės vartotojų konfederacijos, Lietuvos žmogaus teisių gynimo asociacijos ir kitų visuomeninių organizacijų pareiškimą „Dėl konstitucinio šalies valdymo“ (2020 m. kovo 24 d.).


Kolegos... Pasimokykit bent kelis amerikietiškus keiksmažodžius kitam kartui ir nejuokinkit žiūrovų, nes prieštaraujat patys sau.


Visada laikiau save konservatyvių pažiūrų žmogumi, bet pastaruoju metu tą žodį tampa gėda minėti. Nes konservatoriais nūnai vadinasi tie, kas žygiuoja gėjų paraduose pirmose gretose ir aktyviai ragina atiminėti kuo daugiau vaikų iš Lietuvos šeimų. Kažkaip man su tokiais Pažangos entuziastais nepakeliui. Štai, skaitau straipsnį - ir savo akimis negaliu patikėti, ką raidės rodo.


Konservatorius Andrius Kubilius pranešė, kad žaliųjų valstiečių lyderis Ramūnas Karbauskis pasižymi ypatingu nenoru detaliau pasakoti apie savo verslo, prekiaujant Rusijoje pagamintomis trąšomis, gimimą ir tokio verslo dabartinę būseną.


Rugpjūčio 3 d. nepriklausomas naujienų portalas 15min.lt paskelbė analitinę publikaciją „Lietuvos radikalai naudoja rusiškos ir sovietinės propagandos technologijas“. Joje pateikiama išsami informacija apie Lietuvos informacinės erdvės analitikų-specialistų atliktą tyrimą. Nuo š.m. birželio 9 d. iki liepos 17 d. propagandos detektyvai nagrinėjo 10-ies interneto svetainių veiklą. Tyrėjai atskleidė, kad centrinis ir aktyviausiai prieš Lietuvos valstybingumą veikiantis tinklalapis yra ldiena.lt.


Šalies vadovas Gitanas Nausėda kartu su Lenkijos vadovu Andžejumi Duda pasveikino nuotolinio Lietuvos ir Lenkijos verslo forumo dalyvius. Sveikinimo kalboje Prezidentas akcentavo pandemijos krizės suteiktas galimybes verslui ir valstybėms ne tik pasiekti inovacijų proveržį, bet ir mažinti socialinę atskirtį.


Disidentės Nijolės Sadūnaitės melas suglumino ir nustebino „Žinių radijo“ laidos vedėją, konservatorių psichiatrą Algį Ramanauską. „Aš pakalbėsiu dabar, ko gero, šventvagiškai, bet tiesa yra svarbiau. Pakalbėkim apie disidentus, kai kuriuos disidentus, šiuo atveju – Nijolę Sadūnaitę. <...> Tai, ką jinai daro šiandien, kalbant apie Garliavos įvykius, man kelia nuostabą kaip psichiatrui. Aš turiu omeny – ji aiškiai meluoja apie tai, kad Kedytė sakė, cituoju Sadūnaitę, „kodėl pas mane aštuonios rankytės?“.


Rusija planuoja birželio 22 dieną gauti 75 milijonų dolerių kreditinį mokėjimą iš Ukrainos. Tuo pačiu, bet koks nemokėjimo faktas Rusijos bus laikomas kaip „defolto įvykis“, su visomis iš to išplaukiančiomis pasekmėmis, pareiškė RF finansų ministro pavaduotojas Sergejus Storčak.„Mokėjimas greičiausiai bus gautas pirmadienį, birželio 22 dieną. Bet koks įmokos vengimas reikš defolto faktą. Tokia įvykių eiga aiškiai neatitinka Ukrainos interesų. Todėl, aš manau, jog mokėjimas bus“, – pareiškė Storčak, perduoda TASS.


Neseniai JevroKomisijos vadovė Ursula fon der Lajen pareiškė, kad Rusijos ekonomika yra suplėšyta į skutus, kaip kažkada negras Obama. Anot jos, Rusijoje nėra čipų, mikroschemų, tad karinei technikai jie lupami iš skalbyklių ir indaplovių Okrainoje. Šita boba apsiriko tiek šalimi, tiek ir elektriniais prietaisais, iš kurių lupinėjami tie čipai.


Udo Ulfkotte žodžiais, knyga pasakoja apie tai, kad valdžia ir centrinės MIP slepia migrantų nusikaltimus Europoje. Savo interviu RT jis pažymėjo, kad nepaisant taip vadinamos žodžio laisvės, socialiniuose tinkluose yra cenzūruojama tūkstančiai paskyrų.


Nors Lietuvoje vis dažniau atslenka šiltesni orai ir bunda gamta, laiko, kada daržuose užaugs pirmosios gėrybės, dar teks palaukti. Vis dėlto praturtinti organizmą sveikatai naudingais vitaminais ir kitomis vertingosiomis medžiagomis lengva dar pirmojo šviežio derliaus belaukiant, pavyzdžiui, skanaujant daigintas sėklas ar jų želmenis. Ūkininkai ir prekybininkai teigia, kad būtent pavasarį daugiausia nuperkama daigintų sėklų. Pasak ūkininko Juliaus Grajausko, daiginimui tinkamų sėklų yra labai daug, o želmenų poveikis žmogaus sveikatai – itin reikšmingas.


В 2000 году Михаил Горбачёв признал во время своего выступления в американском университете Турции: «Целью моей жизни стало уничтожение коммунизма... моя супруга во всём меня поддержала, она даже поняла это раньше меня (...) для чего я нашёл сподвижников, в их числе А.Н. Яковлев и Е.А. Шеварнадзе».


Pereitą savaitę infa.lt skelbė medžiagą (Elta) apie 90 vaikų atimtų iš šeimų per 9 pirmąsias šio mėnesio dienas. Tą daryti leidžiantis „Vaikų teisių apsaugos įstatymas“ įsigaliojo nuo liepos 1-os dienos. ♦ Vaiko teisė būti atskirtam nuo šeimos – ar teisingai suprantamos vaiko teisės? „Iš tėvų ir teisėtų globėjų buvo paimta (atimta) 90 vaikų, iš jų 30 nustatytas antras grėsmės lygis ir priimtas teisinis sprendimas paimti iš tėvų. Kiti 60, įvertinus grėsmės lygį, bus grąžinti tėvams arba, nustačius antra grėsmės lygį, bus sprendžiama dėl paėmimo iš tėvų“, – sakė tarnybos direktoriaus pareigas einantis J. Maciejevskis. (Delfi).


Norėjau parašyti tik komentarą po A.Lebionkos straipsniu, tačiau gavosi šiek tiek per ilgas.


Žinia iš Okrainos denacifikacijos fronto.


Kiekvienas Žemaitis, Lietuvis žino, kad meška simbolizuoja Žemaitiją, bet ne kiekvienas žino kodėl. Ši Meška mums gali papasakoti labai daug. Mūsų Protėviai Žemaičiai, visi kiti Vedų - Rasų civilizacijos žmonės, buvo meškinikai, nes meška buvo jų naminis gyvūnas. Ji buvo pagalbininkė Protėvių giminių sodybose: kasė rūsius, padėdavo sodinti medžius, žaisdavo su vaikais, saugojo juos nuo galimų pavojų. Ji žiemodavo guolyje, kuris buvo netoliese arba pačiose sodybose. Kai pavasarį ji atsikeldavo i