20min

Straipsniai skaityti per paskutines...

Vakarų propagandinė žiniasklaida Korėjos Liaudies Demokratinę Respubliką dažniausiai minimą kaip Šiaurės Korėją vaizduoja kaip „velnio ašį“ – šalį keliančią didžiausią grėsmę Jungtinėms Amerikos Valstijoms, pasauliniam saugumui ir grubiai pažeidinėjančia žmogaus teises.


Viduramžiais Europa, kaip žinoma, pastoviai kentėjo nuo maro. Atrodytų, kad mūsų laikais ši baisi liga yra jau praeityje. Deja, maras grįžo, bet ne į Europą. Jis pradėjo pjauti savo mirčių derlių USA Kolorado valstijoje.


Ir jeigu jums kas nors išdrįs pasakyti, kad režimas bujojantis Lietuvoje nesirūpina savo piliečiais ar mes nesame tik per mažą žingsnelį nuo gerovės valstybės - drąsiai spjaukite iš ištrinkite tokiam nesusipratėliui į snukį.


Už Pūčkorius nėra geresnės vietos Vilniuje nelegalų stovyklai. Čia tilps ne vienas tūkstantis konteinerinių namų jų amžinam apgyvendinimui. Graži gamta, Belmonto restoranas, netoli Vilniaus centras, o svarbiausia, kad iš savo „stiklinio kubo“ prezidentas Gitanas Nausėda nuolatos galės stebėti, ar nepažeidžiamos „pabėgėlių“ žmogaus teisės. Dar vienas šios vietos pliusas yra tai, kad nuo Vilnelės atodangos Lietuvos piliečiai galės pamatyti žmones, kurie turi žmogaus teises, nes daugeliui Lietuvos piliečių taip ir nebuvo aišku, kur gi tie žmonės, kurių teises gina Lietuvos valstybė.


„Labiausiai korumpuotas žmogus pasaulio politikoje, Džordžas Sorošas, moka daugeliui politikų, jų skaičiuje tiems, kurie dabar nori šantažuoti Vengriją ir Lenkiją“, - pasakė Orbanas ir nurodė, kad „nėra nieko neįprato tame, kad galima be sąžinės platinti melą apie Vengriją, bet Sorošo pareiškimas apie tai, kad kai kuriose Vengrijos kaimo gyvenvietėse nėra slapto balsavimo, „išeina iš visų rėmų“.Naftos ir dujų pramonėje dirbantis vadovas, rengiantis didelių korporacijų įpėdinystės planus, perspėjo, kad įmonės visame pasaulyje jau dabar numato, kad per artimiausius kelerius metus turės pakeisti "paskiepytus" darbuotojus.


Įdomu, kiek baltųjų Pietų Afrikoje - ir ne baltų, šiuo klausimu - vis dar mano, kad buvo „gera“, „moralinė“ ir „humanitarinė“ idėja  perduoti savo šalį ginkluotiems juodaodžiams komunistams ir jų žydų valdovams. Įdomu, kiek vis dar mano, kad „buvo verta“ atiduoti savo šalį, kad jų sporto komandos galėtų varžytis užsienyje ir kad JAV boikotas būtų panaikintas? Įdomu, kiek žmonių vis dar mano, kad atiduoti savo šalį buvo „verta“, kad krikščionių bažnyčios ir žydų žiniasklaida nustotų apie jas kalbėti blogai ir sakyti, kad Jėzus nepritarė baltų valdymui už savo tautą. . Aš tikrai stebiuosi.


Lietuvos terotorijos administratoriams kariaujant hibridinį karą su Baltarusija, susiduriama ne tik aštrios vielos stygiumi, bet ir su gyventojų pasipriešinimu, norint šalia jų apgyventinti tūkstančius pabėgėlių. Landsbergių bendruomenė, siekdama įtikinti Dieveniškių gyventojus, kad jų miestelyje būtų apgyvendinta daugybė pabėgėlių, pasitelkė dešimtys ekipažų policijos. Tačiau žmonės nepabūgo ir jėgos struktūros kol kas atsitraukė – iš Dieveniškių išvyko gausios policijos pareigūnų pajėgos, išvežta ir aplink pastatą, kur planuojama apgyvendinti migrantus, statyti planuota tvora.


Anglijos praradimo priežastis yra paprasta. Jų „trys liūtai“tie negrai žaidėjai neįmušė . Nepaisant to, kad du Anglijos „baltieji“ žaidėjai įmušė įvartį mušimo varžybose, to nepakako įveikti italus. Taigi Italija laimėjo.


Stiliagos. Madistai. Taip buvo vadinami dabar gyvenančių tėvai, seneliai. Daug kas manė, kad jų kaip ir hipių nebėra. Tačiau žvelgiant į dabartinę beprotišką vartotojų visuomenę pasidaro aišku, taip toli gražu nėra.Lukašenka šika Lietuvai su nelegalais, nelegalai šika į maistą, kuris jiems 3 kartus brangesnis, negu Lietuva tiekia ligoninėse savo piliečiams... Kodėl visi šika ant mūsų valstybės? Atsakymas paprastas. Valstybei vadovauja iš užsienio valdomi žmonės, faktiniai užsienio agentai, dirbantys svetimiems. Nuo V.Landsbergio visas šis jovalas prasidėjo, nuo amerikonų-rusų žydams dovanotos Mažeikių naftos. Ritomės toliau į bedugnę, kai mūsų prezidente tapo galima Rusijos-JAV agentė D.Grybauskaitė.


Kodėl policijos ir kitų tarnybų pareigūnų prikimšti varanokai yra metami prieš Lietuvos piliečius o ne prieš valstybinės sienos pažeidėjus? Represijos, pereinančios į genocidą, rengiamos ne prieš įsibrovėlius o prieš taikius gyventojus, purškiant į vaikus, moteris ir invalidus ašarines dujas? Išrikiavus visus tuos varanokus kurie buvo mesti į Dieveniškes ir Rūdninkus prie sienos su Baltarusija, reikia manyti negrų ir arabų patektu į šalį mažiau. O jei dar ten nusiusti tuos narsius lietuviškus "nindzes" su dujų balionais mestus prieš taikius gyventojus...


Nuo šiol visi žmonės visame pasaulyje, kurie priešinasi savo tautos nykimui, rasės nuosmukiui ir pavergimui, bus apkaltinti „rasizmu“ ir „fašizmu“, nes jis paėmė vėliavą.


vaikų psichiatras Linas Slušnys slėpė iškrypėlius


Hanibalas ir barbarai jau ne prie vartų — jie perėjo sienas. Valanda, kurios reikėjo laukti, atėjo.  Į mūsų Tėvynę atėjūnai ėmė plūsti sulaukę valandos, kai prie Lietuvos politikos vairo stojo idiotizmas — „konservatorių-laisvės“ aljansas. Dabar jau viskas aišku.Siautėjant Landsbergių diriguojamam Lietuvos valdžiagyvių chorui, žadančiam išgelbėti Lietuvą ne tik nuo permanentiškai Puolančio Ruso™, bet ir nuo hibridinio Lukašenkos Režimo™, kviečiu užduoti savo klausimus.


Junkimės. Kol mes nevieningi – mūsų nėra. Būkime ŽEMAIČIŲ PASIPRIEŠINIMAS. Būkime PASIPRIEŠINIMAS AUŠRA. Būkime LIETUVOS GYVENTOJŲ PASIPRIEŠINIMO OKUPACIJAI CENTRAS.


Baltarusijos tęsiant hibridinę ataką prieš Lietuvą bei vis labiau agresyvėjančios Rusijos akivaizdoje, Krašto apsaugos ministras, labiau žinomas kaip anušauskinių KGB sąrašų skelbėjas, Arvydas Anušauskas dalyvavo Klaipėdoje vykusioje Jūros šventėje drauge su Lietuvos kariuomenės Karinėmis jūrų pajėgomis (KJP). Šių pajėgų karius su švente pasveikinęs A. Anušauskas išskyrė pagrindines Lietuvos karinės laivybos stiprybes bei papasakojo apie naujai vystomus pajėgumus.


Skaitant šį straipsnį turėtų skambėti šėtoniškas juokas kaip garsinis fonas, o kaip iliustracija turėtų būti nuodais trykštanti abėcėlė. Kaimynystėje esantys šakalai Tabakos demonstruoja savo vienybės laipsnį ir draugiškumo jėgą. Lenkija tyčiojasi iš Lietuvos ir grubiai ją trolina. Nei lašelio užuojautos. Nei gramo paguodos. Baisu net pagalvoti, kas nutiktų, jei susilpnėtų Vašingtono pančiai. Tektų skirti „sąjungininkus“ kaip kovojančius ringe šunis.


Tačiau mes vis tiek vyksime į Šiaulius ir transliuosime tiesiogiai nuo 12:15, nepaisant, būsime ar nebūsime įleisti į teismo patalpas. Neleisime užgniaužti žodžio laisvės!Nuostabus žmonės , kurie inkubavo, gamino ir sutiko su visa rasės maišymo idėja turėtu but iamžinti kaip tikri komunistai marksistai kovotojai prieš nacizmą.


Žmonių partijos patriarchas, Lietuvos prezidentas Vytautas Landsbergis valstybinio transliuotojo portale rėkte išrėkė skausmo permelktą dar vieną Tiesos gaidą apie Rusiją. Naujausia prezidento esė vadinasi „Senoji svaja ir hosanos“. „Rusijos valstybinė mada skelbti visus kitaip manančius ir nepritariančius Kremliui tiesiog „priešais“ – senas numeris. Anksčiau tai buvo vidinė stalininė diktatūra. Kitamaniai – liaudies priešai, mat bolševikai buvo „liaudis“. Dabar tai perkelta į tarptautinę politiką. Valstybės rūšiuojamos į „nedrauges“, drauges (satelites) ir neaiškias.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Arunas Dulkys: jeigu mokiniai testuosis,jų laukia skausminga mirtis nuo adatos


„Didysis šeimos gynimo maršas 2021“ įvyks gegužės 15 d. visoje Lietuvoje vienu metu. „Vieningai paliudysime didžiosios daugumos Lietuvos piliečių ryžtą apginti Lietuvos šeimų teises bei Lietuvos Respublikos Konstitucijoje nustatytą teisinę ir visuomeninę tvarką“, - skelbia renginio organizatoriai. Informuojama, kad „Lietuva niekada neleis kraštutinėms mažumoms primesti visai visuomenei nepriimtino gyvenimo būdo, paniekinti Tautos tradicijų ir vertybių ir atsisakyti pagarba žmogaus orumui pagrįstos krikščioniškos civilizacijos moralės“. Ekspertai.VILNIUS, balandžio 29 — Sputnik. "Nemirtingojo pulko" akcija šių metų gegužės 9 dieną Lietuvoje vyks internetiniu formatu, praneša TASS su nuoroda į Rusijos ambasadą. Pažymima, kad sprendimas buvo priimtas dėl koronaviruso pandemijos. Planuojama, kad Pergalės dieną Rusijos ambasadorius Lietuvoje Aleksejus Isakovas ir diplomatai nuvyks į Antakalnio kapines vainikų prie sovietų karių memorialo padėti.


Net ir po mirties šis buvęs esesininkas Švarcas, vėliau persivadinęs į Džordžą Sorošą, kenks Europos tautoms. Šį antradienį „Wall Street Journal” pranešė, kad finansų spekuliantas Džordžas Sorošas į savo fondą „Open Society Foundations“ pervedė 18 milijardų eurų.  Dabar „Atviros visuomenės fondas“ tapo antru pagal dydį po Bilo ir Melindos Geitsų fondo (National Philanthropic Trust). Šiuo metu fondas valdo 41 milijardų dolerių.


Lietuvos teisėšika paleidžia į laisvę PEDOFILĄ Deimantą Bertauską ir pasiremdama PEDOFILO "prisipažinimu" nuteisė politiką visuomeninką Algirdą Paleckį kalėti šešerius metus, kaip RUSIJOS FST UŽVERBUOTĄ ŠNIPĄ.


Jau daugiau kaip mėnesį Lietuvoje galioja prieštaringas sprendimas, leidžiantis skiepyti vaikus nuo 12 metų. Tuo pačiu buvo priimtas absurdiškas leidimas vaikui pačiam kreiptis į savo gydytoją dėl vakcinacijos nuo COVID-19 ligos. Gavęs gydytojų konsiliumo pasirašytą dokumentą, jis gali savarankiškai registruotis skiepui ir pats atvykti į vakcinacijos centrą.


Reikėtų nepamiršti, kad juodaodžių ir moterų išlaisvinimas marksistams buvo ne tikslas, o priemonė. Kultūriniai marksistai naudojo juodaodžius ir moteris kaip naudingas idiotus, kad suskaldytų visuomenę taktika skaldyti ir užkariauti. Galutinis tikslas buvo sunaikinti Vakarų baltų civilizaciją, sukelti pasaulinę revoliuciją ir primesti pasaulio vyriausybę.Balandžio 26 d. Europos Parlamentas panaikino Graikijos atstovo Yanniso Lagoso, vieno iš opozicinės partijos "Auksinė aušra" lyderių, teisinę neliečiamybę. Balandžio 27 d., Graikijos vyriausybės atstovė spaudai Aristotelia Peloni sakė, kad Atėnų prokuratūra išdavė Europos arešto orderį Lagosui. Po sulaikymo Europos Parlamento narys bus išsiųstas į Graikiją.


Ėmė ir išsikalbėjo JAV marionetės, kad į Švenčionių rajoną suveš 40000 Afrikos ir Azijos atėjūnų. Visą dieną po to švelnino padėtį. Melavo, kad ne tiek daug, kad bus vos koks 1000 tų spalvotų ir skarotų baisuoklių, kurių net mūsiškiai šunys baidosi. https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/ruosiasi-blogiausiam-scenarijui-planuojami-miesteliai-kuriuose-tilptu-iki-40-000-neteisetu-migrantu.


Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka liepos 19 d. davė interviu televizijai "Sky News Arabia." Šį kanalą mato 50 milijonų namų ūkių per palydovinio ir kabelinio ryšio tiekėjus, internetą ir mobiliąsias programėles. "Sky News Arabia" būstinė įsikūrusi Abu Dabio laisvojoje žiniasklaidos zonoje. Pokalbį vedė kanalo vyriausiasis naujienų redaktorius Imadas Al-Atrashas. https://www.belta.by/president/view/lukashenko-dast-intervjju-telekanalu-sky-news-arabia-451033-2021/ https://www.youtube.


Kitokios baigties, apart išnykimo, didelio intensyvumo karinis konfliktas tarp NATO ir Rusijos Baltijos regione Lietuvai, Latvijai ir Estijai nenumato. Ir vakarų „vanagus“ toks scenarijus visiškai tenkina, jei jie taip intensyviai jį kemša į masinę sąmonę. Pribaltika - tai "pieška" , kurią reikės kažkada aukoti. Argi gaila jos? Nelabai. Galų gale “pieškos” tam ir yra, kad jas aukoti. Nes vakarai, turėdami tokius toli siekiančius tikslus, tik tam ir ėmė Pribaltiką ant geopolitinės šachmatų lentos.


Recently I was contacted by someone who knew an intimate of Bill Gates from the early 1990’s, when Gates was in his late 30’s. I was given the name of this intimate, and he checked out. This intimate “was scary, like the kind of scary you talk about. He was very secretive. He was an originator at many tech companies. But basically he told me Gates did nothing but watch porn all day–and have relations with very deviant women. They found Melinda for him as a cover.Skiepytis nesutinkančių tėvų vaikai neturi būti priimami į darželius ar mokyklas. Skiepytis atsisakantys žmonės turi būti laikomi pavojingais visai visuomenei bei jos sveikatai, kaip pavojingi visu…


Giedrė Gorienė (“Karštas komentaras”) su operatoriumi užfiksavo kaip lanzberginis režimas  Bilotaitės pasiųstų parankinių rankomis susidoroja su taikiais gyventojais, protestuojančiais prieš kriminalinių nusikaltėlių-valstybinės sienos pažeidėjų įkurdinimą jų pašonėje.


Kol JAV kaltina Kiniją koronaviruso „išradimu“, pačioje Amerikoje, o kartu ir kitose pasaulio šalyse, aptarinėjamos visai kitos konspirologinės teorijas. Šiomis dienomis Donaldas Trumpas nustojo finansuoti Pasaulio sveikatos organizaciją. Įdomu tai, kad vienu iš pagrindinių jos privačių rėmėjų yra milijardierius, „Microsoft Corporation“ įkūrėjas ir turtingiausias žmogus pasaulyje, Billas Gatesas. Vienas didžiausių filantropų pasaulyje ilgą laiką buvo susijęs su vakcinų kūrimu.


Marija Zacharova socialiniame tinkle pavadino Latvijos užsienio reikalų ministrą "netikrų naujienų agregatoriumi", o Lietuvos prezidentę įvertino kaip melagingų naujienų platintoją VILNIUS, spalio 4 — Sputnik. Oficiali Rusijos užsienio reikalų ministerijos atstovė spaudai Marija Zacharova iškritikavo Latvijos užsienio reikalų ministrą Edgarą Rinkevičių ir Lietuvos prezidentę Dalią Grybauskaitę ir viešai apkaltino juos melagingų naujienų platinimu.


Šiandien, liepos 27 dieną, Lietuvą užgrobusios organizuotos vagių ir banditų gaujos užsakymus vykdanti teisėšika pademonstruos savo supuvimo lygį. Pagal pedofilo Deimanto Bertausko parodymus, neva jis "kūrė šnipų tinklą", Algirdas Paleckis beveik garantuotai bus nuteistas už tai, kad išdrįso pasipriešinti Landsbergių šaikai.Vakar mokytoja Astra Astrauskaitė organizavo eitynes prieš Lietuvoje pradėta priverstinę vakcinaciją patikrinimo dar nepraėjusiais medicinos preperatais. Gražų renginį įamžino didžioji dalis Lietuvos žiniasklaidos. https://www.respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/kitos_lietuvos_zinios/zmoniu_pasipiktinimas_valdanciaisiais_pasieke_riba/ https://www.lrt.lt/naujienos/lietuvoje/2/1456608/vilniuje-simtai-zmoniu-mitingavo-uz-laisve-apsispresti-del-vakcinavimo Paminėtas ir „incidentas“, kurio metu „Lietuvos ryto“ operatorius surengė chamišką provokaciją prieš renginio organizatorę Astrą.


99 proc. medicinoje nedirbančių žmonių, net neįsivaizduoja koks rimtas ir rizikingas yra dirbtinis plaučių ventiliavimas.


Paskutiniuoju metu žmonės visiškai nebepasitiki sorošine žiniasklaida ir renkasi alternatyvias informacijos priemones. Panašu, kad reikalai po truputį gerėja…


Žmonės plūsta į gamtą, prie vandens, susitinka su seniai matytais draugais kavinėse ir baruose. Lietuvos kurortai sausakimši, tačiau čia vis dar galime įsitikinti, kad mūsų „išmintingieji“ valdžios…


Pirmojoje rezoliucijoje Visatos valdovais pasijutę mūsų valdžiagyviai paskelbė rinkimus Baltarusijoje nelegitimiais, t.y., neįvykusiais, o antrąja ... tų "nelegitimių" rinkimų nugalėtoja pripažino vakarų kuratorių marionetę - Svetlaną Tichanovskają ir "nušalino" Blatarusijos prezidentą Aleksandrą Lukašenką nuo užimamų pareigų... Tai AUKŠČIAUSIOS PRABOS POLITINĖ PORNOGRAFIJA, todėl su jais reikia bendrauti reikia atitinkamai.Austrų „Krone Zeitung“ rašo, kad Lietuvos ir Baltarusijos pasienyje planuota 550 km ilgio tvoros statyba sustojo. https://www.krone.at/2469998 Pasak Lietuvos vidaus reikalų viceministro Arnoldo Abramavičiaus, to priežastis - akivaizdus šiam tikslui skirtos NATO ašmeninės vielos (spygliuotos vielos atmaina) trūkumas. Abramavičius naujienų agentūrai BNS patvirtino, kad iš kariuomenės atsargų gauta ašmeninė viela (nuotraukoje žemiau) buvo sunaudota.  Jis taip pat sakė, kad šios specialios spygliuotos vielos Lietuvoje neįmanoma pagaminti.


Sveikatos apsaugos ministro pareigas einantis Arūnas Dulkys, šiame poste kalbantis tik apie vakcinas ir vakcinavimąsi, birželio mėnesį išleido instrukciją vaikams.


Gegužės 5 d. vengrų portale Magyar Nemzet buvo paskelbtas informacinės agentūros V4NA pranešimas apie papirkinėjimo skandalą Europos Komisijoje. Korupcija kaltinama Stella Kyriakides, EK komisarė iš Kipro, atsakinga už sveikatos apsaugą. Graikų spauda pažymi, kad tai yra vienas iš stambiausių korupcijos skandalų ES, tačiau gali likti nepastebėtu, nes istorija tokia nepatogi, kad didesnė dalis europinių MIP, kurios pozicionuoja save, kaip nepriklausomos, apsimes, kad nieko neįvyko.


Kaip rašė filosofas a.a. Šliogeris – dabar padugnių triumfo era... Mes jau tik iš knygų  žinome nacistinės Vokietijos nusikaltimus, bet tai, ką daro mūsų bei daugelio kitų šalių vyriausybės, mano giliu įsitikinimu niekuo nenusileidžia to meto  hitlerininkų bei ju pakalikų nusikaltimams.Karas jau vyksta. Ir tai taip akivaizdu... Tik neaišku, ar bus kažkas panašaus su Niurnbergo tribunolu...


Kol geltonosios spaudos 15min fake fact checkeris ir toliau platina savo sąmokslo teorijas, kitų nuomones vadindamas sąmokslo teorijomis, bei bando jas blokuoti, kaip dalinai TEISINGAS, pasaulyje ir toliau skelbiama apie corona virusu užkrėstus testus. Arstechnica žurnalistė Beth Mole balandžio 20 dienos straipsnyje rašo: <..Kiekvienas baltasis, įvykdęs nusikaltimą, vedęs ne baltą, nesusilauks baltų vaikų. Kiekviena baltoji moteris, teršianti savo kūną ir dvasią, vesdama ne baltą, negimdys jokių baltų vaikų. Savo veiksmais jie padarys baltų berniukų ir mergaičių klaidinimo nusikaltimą, kad galėtų sekti jų pavyzdžiu. Ir visi, kurie nepasisakys prieš savo rasinį išdavystę, bus bendrininkai nusikaltime.


Netrukus (liepos 27 d.) Šiaulių apygardos teismas paskelbs sprendimą rezonansinėje „šnipinėjimo“ byloje. Jam artėjant, prokuratūra sužaidė va bank. Teturėdama vienintelę „kortą“ prieš mane – kaltę dėl „šnipinėjimo“ neva pripažinusio vilniečio D. Bertausko parodymus - prokurorė Vilma Vidugirienė paskelbė, esą D. Bertauskas „savo kaltę pripažino viso proceso metu, o jo parodymai buvo nuoseklūs...“ O dabar... susipažinkite su tuo, ką iš tikrųjų per apklausas kalbėjo D. Bertauskas: Apklausa 2018 10 24. (Bylos tomas nr. 34.) D.


„Žemaitijos pasipriešinimo“ koordinatoriaus Vaido Žemaičio pranešimas apie tai, kaip pavyksta vienytis Lietuvos visuomenininkams ir organizacijoms, su kokiais sunkumais tenka susidurti ir kokie dar…


По мнению эксперта РИСИ Оксаны Петровской, политика в вопросах истории польской партии «Право и справедливость» ведет к новым конфликтам по всему миру в отношениях Польши с другими государствами. «В эти дни разразился новый скандал, касающийся памятника жертвам Катынской трагедии, который стоял в американском городе Джерси-Сити. Мэр этого города решил перенести памятник с Биржевой площади в «менее престижное» место, что крайне возмутило поляков. На все их протесты градоначальник отвечал, что он вообще является белым националистом и не собирается прислушиваться ни к чьему мнению», – рассказала аналитик.


O dabar prie reikalo. Ar jūs fotografuotumėtės su tokiais landsbergių režimą palaikančiais veikėjais, kaip Danielius Lupšicas?Delfis anonsuoja mokamos versijos straipsnį, kuriame kažkokia man negirdėta Lietuvos jaunimo žvaigždė - 26-rių metų dainininkė - skelbia, kad už gerą kainą parsiduos bet kuriam norinčiam pasinaudoti jos kūniškais malonumais ir susimokėjusiems Delfio prenumeratoriams žada papasakoti apie savo ofertos sąlygas išsamiau, su visų siūlomos prekės privalumų aprašymais.


Pilietinio karo rizikų Vokietijoje analizė pateikiama vokiečių portale Pi-news. Žemiau – straipsnio 1 dalies santrauka: Pilietinis karas – karinis konfliktas valstybėje tarp atskirų gyventojų grupių. Dar prieš kelis metus Vokietijoje niekas apie tai negalvojo. Politinio konflikto potencialas Šiuo metu Vokietijoje gyvena 3,5 milijonai turkų. Dauguma jų Redžepo Taipo Erdogano šalininkai. Kaip žinoma, tarp Vokietijos ir Turkijos pastaruoju metu atsirado įtampa. Erdoganas visada gali mobilizuoti dešimtis tūkstančių savo šalininkų. Be to, Vokietijoje yra apie pusę milijono kurdų. Tai rimtas potencialas neramumams.


http://katyusha.org/view?id=17117. Žemiau pateikiu šio straipsnio „"Pasipriešinimas" sugrįžo: Prancūzija sukilo prieš privalomą skiepijimą ir sanitarinius pasus“ vertimą. Jie sako, kad tik "laukiniai rusai" priešinasi privalomam skiepijimui. Tačiau Europoje žmonės yra labai protingi ir supratingi ir be skiepų negali nei valgyti, nei miegoti, todėl visiškai pritaria skiepytų pasų išdavimui. Pirmasis E. Macrono bandymas pakartoti A.


Tokius reikėtų šaudyti, šiaip jau, bent po vieną į metus.” Ir kur gi mes jau girdėjome šią frazę?


Socialiniai tinklai pasiekė naujas aukštumas. Jų auditorija pasaulyje pasiekė beveik 4 mlrd. žmonių. Tai daugiau nei pusė Žemės gyventojų. Populiariausių socialiniu tinklu išlieka Facebook. 2020 metų vasarį išleistoje "Lithuania 2020" interneto vartotojų elgesio studijoje skelbiama, kad Lietuvoje buvo 1,8 mln. socialinių tinklų naudotojų. Jų skaičius per metus išaugo 5,8 proc. Populiariausias socialinis tinklas Lietuvoje Facebook – 1,6 mln. Vartotojų. Tai yra 68 proc.Palaikyk mus FeisbukePaveiksliukai


Video

Orai

Draugai

Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis