20min

Straipsniai skaityti per paskutines...

Kuo ilgiau tęsiasi karas okrainoje, tuo kruvinojo nacių klouno režimo armijos agonija vis labiau primena Hitlerio Vermachto agoniją. Žinoma, miniatiūroje.


Apie Tarybų Sąjungos ir JAV prezidentų Michailo Gorbačiovo ir Ronaldo Reigano, tarybinių kariškių ir Lietuvos senio lansbergio baltaraiščių vaidmenį apie įvykius pasakojo "Komsomolskaja pravda" žurnalistė, knygos "Kas ką išdavė" autorė Galina SAPOŽNIKOVA.


Skirtingos naujienos apie t. v. demokratijos būklę: iš Rusijos, iš Ukrainos ir iš JAV.Kaip sakoma, skonį pajusi tik palyginęs...Strateginės aplinkybės Tęsiasi mūšiai dėl JAV biudžeto paramos Ukrainai. Kremlius verčiasi per galvą, kad parama būtų sustabdyta. Putinas trina rankomis, matydamas nesutarimus Kijeve ir Vašingtone. Tačiau mūsų pareiga atskleisti ir apnuoginti lazdelę, kuria FSB pasakų kūrėjai mojuoja mulkindami Vakarus ir diriguodami savo klapčiukų chorui. Vakar Kremlius intensyviai platino pranešimą, jog FSB suėmė baltarusį, kuris, esą Ukrainos žvalgybos tarnybų nurodymu, padėjo sprogmenis dviejuose traukiniuose svarbioje Sibiro geležinkelio atkarpoje netoli Kinijos sienos.Gerovės valstybės kūrėjas Gitanas Nausėda, iki šiol neatsimenantis, ar išstojo iš TSRS komunistų partijos, ar neišstojo, Gitanas Nausėda telefonu kalbėjosi su Moldovos Prezidente Maia Sandu.Lietuvos ir Moldovos vadovai aptarė Moldovos eurointegracijos procesą. Per pokalbį valstybės lyderis akcentavo nuoseklią Lietuvos paramą Moldovos integracijai į Europos Sąjungą. „Šalis padarė didelę pažangą įgyvendinant reformas ir Europos Komisijos rekomendacijas, tačiau būtina ir toliau dėti visas pastangas siekiant progreso, nes nuo jo priklausys šalies eurointegracijos greitis ir sėkmė“, - pagyrė Moldovą G.


Alina Masel Jakavonienė atstovavusi Ūso pedofilijos byloje Deimantę Kedytę ir pasistengusi, kad Sistema apsaugoptų pedofilų klaną. Užtai ji iš paprastos "vaikų teisių atstovės" buvo paaukštinta į "Vaikų teisių apsaugos tarnybos" direktorę


Lietuvos geopolitikos sunkumus lemia visiškas valdančiųjų abejingumas tautai. Jie jau universitetuose buvo išmokyti niekinti Lietuvą ir lietuvius.Štai ką apie valdančiuosius parašė poetė, žurnalo „Nemunas“ redaktorė Erika Drungytė: „Korumpuota ir kažkieno interesus ginanti teisėsauga, neįgali psichopatijos ir sociopatijos požymių turinti valdžia, totali žmonių gyvenimo kontrolė, jokio skatinimo, tik prievarta ir baime reguliuojamas „tvarkos“ palaikymas, <...


LUCIFERIN Bill Gates Foundation’s COVID-19 Vaccine is a Satanic Plot


Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda ketvirtadienį pasveikino Lietuvos ir viso pasaulio žydus pirmosios Chanukos žvakės uždegimo proga. „Chanukos žvakių įžiebimas simbolizuoja neišvengiamą šviesos pergalę prieš tamsą. Džiaugiuosi, kad ši žinia jau ne vieną šimtą metų sklinda ir Lietuvoje. Linkiu visiems, kad šviesa ir toliau palaikytų mūsų vienybę, tikėjimą ir viltį bei įkvėptų didiems darbams“, – rašoma Prezidento sveikinime. Chanukos pradžioje įžiebiant pirmąją žvakę prasideda aštuonias dienas trunkanti šviesos šventė, viena svarbiausių žydų religinių švenčių.

Coronaviruso pandemija - pinigų šeimininkų (JAV FRS savininkų, per pastaruosius kelis mėnesius prigaminusių iš oro trilijonus dolerių) rankų darbas. Įrodymų apstu jau dabar ir jų su kiekviena diena vis daugėja. Labai konkrečiai coronaviruso pandemijos beneficiarus identifikuoja Izraelis Šamiras: „Yra daugybė galimų atsakymų į šį klausimą ir aš nesiimu pasakyti, kuris iš jų teisingas. Bendras sisteminis atsakymas leidžia manyti, kad pasaulio kapitalistinė sistema pateko į aklavietę.


Pernai organų transplantacijos operacijų skaičius išaugo beveik 30%. Be to, žymiai padaugėjo donorų- altruistų, norinčių atiduoti, pavyzdžiui, inkstą, visiškai svetimo žmogaus gyvenimo išgelbėjimui, skaičius.


Strateginės aplinkybėsUkrainos kariams liejant kraują už savo šalies laisvę ir mūsų, vakariečių, saugumą, artilerijos raketų ir aviacinių bombų gausmas ištirpsta geopolitiniame turguje. Jėzus prekeivius turėjo išvyti iš maldos namų ir galiausiai (taip, ir dėl to) buvo minios nukryžiuotas. Šių dienų pasaulio galingieji trypia ant ukrainiečių vaikų ir jų motinų kaulų, ir nėra nei Jėzaus, nei Leonido, kurie galėtų jiems vienas žodžiu, kitas kardu vožtelt kakton, kad atsibustų.Kaip dar labiau buvo galima labiau pažeminti chocholus už tą jų visa šizoidinę chochliatina, jei ne jų išsvajotais, bet taip ir negautais naikintuvais F-16 nupiešti Putino garbei Rusijos vėliavą danguje?


„Kiekvienam nužudytam „Hamas“ kovotojui žūva du civiliai, tai yra „itin teigiamas“ rezultatas, nes per NATO karines operacijas miestų teritorijose Afganistane ir Irake, vienam žuvusiam kovotojui žuvo nuo 9 iki 15 civilių.”


Pirmoji valstybės ponia Diana Nausėdienė Lenkijoje dalyvavo Suvalkų lietuvių pagrindinės mokyklos atidarymo ceremonijoje.Sveikinimo kalboje pirmoji ponia pasidžiaugė galimybe susitikti su lietuvybės puoselėtojais krašte. „Lenkijos lietuvių bendruomenės iniciatyvos, susitelkimas ir Lietuvos institucijų skiriama parama leido šiandien atverti Suvalkų lietuvių mokyklos duris. Tai mūsų visų laimėjimas ir investicija į vaikų ateities galimybes“, - sakė D. Nausėdienė.


Pas latviešus, Rėzeknėje, buvo denacifikuotas (nušautas) nacis, Ludzos apygardos dūmos deputatas, pareiškęs, kad „iš Pskovo reikia išvežti rusiškas skerdenas“, ir apgailestavęs, kad „naciai 1941 m. neišžudė visų žydų“.


Raketų “Kalibras” surinkimo cechas. Toks, kokį piešia okrainos ir litukrijos fašistinė propaganda…..Priešingai populiariam mitui, moralinio pobūdžio samprotavimai tautų elgesiui tarptautinėje arenoje didelės įtakos nedaro – sprendimus labiau įtakoja išoriškai nematomas pinigų ir geopolitinės įtakos kokteilis. Tad, kai tik pamatote valdančios klasės atstovus pradedant demonizuoti kažkurią šalį, pirmas sau užduotas klausimas turėtų būti „kas gi čia yra pastatyta ant kortos?“ Tuo pačiu laiku Rusija, Kinija, Iranas ir Sirija tapo pažymėtomis šalimis. Kai tik suprasite kodėl – tai įvykiams, dabar vĮdomu, kokia bus Rusijos reakcija už mūsų, kaip valstybės, įsitraukimą į teroristinių išpuolių organizavimą ir vykdymą?


Matote neteisybę mūsų šalyje? Norite prisidėti prie geresnių sąlygų šalies gyventojams kūrimo, tačiau nežinote ką daryti? Dviejų laidų cikle papasakosiu, ka...


Sulig ta koncepcija „siūloma Lietuvos švietimo tarybą išformuoti ir funkcijas perduoti kitiems, panašią veiklą vykdantiems subjektams, o Valstybinę lietuvių kalbos ir Valstybinę kultūros paveldo komisijas, Etninės kultūros globos, Nacionalinę sveikatos ir Nacionalinę šeimos tarybas sujungti į Nacionalinę gerovės agentūrą“ (toliau – Agentūra).Prezidentas Gitanas Nausėda ketvirtadienį paskelbė esąs nusiteikęs ir pasiryžęs tęsti pradėtus darbus ir sieksiantis antros kadencijos. „Aš dalyvausiu Lietuvos Respublikos prezidento rinkimuose 2024 metų gegužės mėnesį ir aš tikiuosi, kad Lietuvos žmonės man suteiks tvirtą pasitikėjimo mandatą, tokį, kokį suteikė 2019 metais“, – spaudos konferencijoje sakė Gitanas Nausėda. Paskelbęs sprendimą ateinančiaus metais dalyvauti rinkimuose G. Nausėda vardijo nuveiktus darbus kartu pabrėždamas, kad vis dar esama ir nebaigtų darbų. Savo galimybių rinkimuose Prezidentas sakė nevertinsiantis.


Мы уже привыкли к тому, что любое упоминание с высоких трибун о том, что Россия – православная страна у прогрессивной российской общественности вызывает стойкое отторжение. Особое негодование традиционно вызывают слова об уникальности российской цивилизации, «русском мире» и внешнеполитических задачах России. Любая апелляция к Богу и напоминания о великом прошлом и больших задачах, стоящих перед страной, воспринимаются не иначе как проявление сектантства.


Vakar sužinojome, kad 85 protestavusiems prie Seimo rugpjūčio 10 dienos vakare iškeltos bylos, o prieš tai vykusio mitingo organizatorei Astrai Astrauskaitei iš piršto išlaužtą bylą kelia Vilniaus m. savivaldybė. Neva, idealiai švari (kaip parodė net keli video) aikštė prie M.Mažvydo bibliotekos buvo „prišiukšlinta“, o po sekančio Astros mitingo prokuratūra, nesupratusi šios poetės kalbos metaforų, kurpia bylą dėl „kvietimo organizuoti valstybės perversmą“. Močiutė – valstybės perversmo organizatorė! Taip Lietuvą valdanti landsberginė chunta Lukašenkos metodais susidoroja su visuomenininkais.


Palestinos olimpinis komitetas pranešė, kad nuo Izraelio kariuomenės ir palestiniečių judėjimo „Hamas” karo pradžios Gazos ruože žuvo 47 sportininkai ir 17 sporto organizacijų administracinio ir techninio personalo atstovų. Komiteto pranešimą pranešė WAFA naujienų agentūra. Komiteto teigimu, mažiausiai penki sporto veikėjai buvo suimti, daug jų sužeista. Be to, nuo smūgių anklavui pradžios buvo apšaudytas JT vystymo programos stadionas ir Beit Hanūno stadionas. Šalia ligoninės esantis stadionas „buvo paverstas masine kapaviete”, pridūrė komitetas.


Pirmame straipsnyje „TSRS griūtis ir Vakarų persiorientavimas“ aptarėme Vakarų neapsiruošimą TSRS griūčiai ir skubų jos persiorientavimą, 1992 m. vasario 7 d. pasirašant Mastrichto sutartį dėl Europos Ekonominės Bendrijos pertvarkymo į politinę valstybių sąjungą -Europos Sąjungą (ES), kuriai perduota bendra užsienio ir saugumo politika ir net teisingumo bei vidaus reikalai.Vienas epizodas. Vilnius, nedidelis parkas priešais namą Vileišio gatvėje Nr. 15, į žemę įkasti šiukšlių konteineriai už 50 metrų nuo namo.


Britų vyriausybės sveikatos apsaugos departamentas nurodė tučtuojau nutraukti kai kuriose šalies ligoninėse taikomą ir žurnalistinio tyrimo metu atskleistą praktiką deginti abortuotus žmogaus vaisius drauge su kitomis šiukšlėmis, kad būtų apšildomi ligoninių pastatai. Tokia praktika buvo pavadinta nepriimtina, praneša The Daily Telegraph.


Prancūzija buvo išstumta iš Afrikos deimantų ir urano kasyklų, o jos vietą užėmė Rusija. Paryžius negalėjo su tuo susitaikyti ir nusitaikė į Vidurinę Aziją, rašo Yeni Şafak. Taigi Prancūzija nuspre…


Yra tokia nauja piktnaudžiavimo rūšis: kai nenori kažką tirti, prisikabini, jog nežinai, kas čia rašo. Generalinė prokuratūra žino, kas čia rašo, perdavė mano skundą dėl Jono Ohmano siuntų tirti Vilniaus apygardos prokuratūrai, o jie vargšeliai, nebežino, kas čia rašo, nors man namų adresu išsiuntė, nes nežino, kas čia rašo. Cirkas be pinigų. Patys turbūt puikiai supranta, jog stabdyti karinį krovinį ir šalmų vagystę galima buvo tik internetu. Kadangi spartanas buvo iškrėstas, atrodė, jog ty


Naktį iš rugpjūčio 29-os į 30-ą iš Latvijos ir Estijos teritorijų NATO banditai bepiločiais orlaiviais užpuolė Pskovo aerouostą. Pirmą kartą per visą Specialiosios Karinės Operacijos laiką NATO tiesiogiai atakavo Rusiją.Vilniuje esančiuose Balsiuose, Žalčių g. gyventojai dovanų gavo nemielą kaimynystę – jų pašonėje išdygo įspūdingas trijų sublokuotų dvibučių statinys. Nors blokuota statyba šioje teritorijoje negalima, pastatas neatitinka techninio projekto ir savo savybėmis labiau panašus į daugiabutį, tačiau nei statytojas, nei Statybos inspekcija nieko blogo čia nemato.


Kas tokie yra Igno Vėgėlės piarintojai? Vienas iš jų visuomenėje gerai žinomas ,,vilkas" Gintaras Furmonavičius, teistas už korupciją. Kas toks Gintaras Furm...


Ministras teisėsaugai skundžia lapkričio 10 dieną publikuotą straipsnį. Ten cituojamas ministras teigia, kad „gėjai ir lesbietės įsivaikins atimtus vaikus


Seniai akivaizdu, kad Vakarams įprasta maniera žvelgti į Rusiją iš aukšto nepriklauso nuo kokių nors konkrečių politinių momentų. Pranašumo idėja slypi Vakarų civilizacijos atstovų pasąmonės gelmėse, taip pat kaip ir patologišką siaubą vakariečiams kelianti "rusų grėsme". Vienas iš vakarietiškos pasaulėžiūros ypatumų yra tai, kad viską stengiamasi unifikuoti. Europiečio ir amerikiečio supratimu, visas aplinkinis pasaulis (mokslas, religija, ekonomika, menas ir t.t.) turi būti protingai sudėliot


Penktadienį įvykęs sprogimas dujotiekyje litukrijoje, matyt, turės politinių pasekmių, nors apkaltinti Rusijos, negalima.Kodėl Lietuvos visuomenės santvarka yra nusikalstama bei tai, kodėl šioje, iš esmės parazitinėje, visuomenėje net pati geriausia vyriausybė nesulauktų reikiamo palaikymo dėl to, kad tiesiog nebelikę sveikos kritinės masės.


Pastaruoju metu tiek čia, tiek mano FB sienoje atsirado labai daug susidomėjusių mano pozicija dėl Ukrainos. Suprantu, kodėl taip yra. Juk Lietuvoje iš esmės nebeliko nė vieno normalaus ir mąstančio apžvalgininko, sugebančio matyti toliau savo didelio pilvo ir apipešiotos barzdos ir suvokti, kas vyksta Ukrainoje, kodėl tai vyksta ir kaip viskas baigsis.


Bandantys pateisinti Izraelio veiksmų pasekmes ir daugybę žuvusiųjų Gazos ruože, Izraelio lobistai meta didelius pinigus socialinių tinklų reklamai. Kaip praneša „Politico” leidinys, remdamasis savo analize, Izraelį remiančios grupės išleidžia apie 100 kartų daugiau pinigų, nei propalestinietiįkos grupės, reklamai, kuria siekiama formuoti palankią Izraeliui nuomonę. Tiesa, kaip pažymi „Politico”, kai kurių dalykų už pinigus nusipirkti nepavyksta.


Ilgą laiką buvo manoma, kad ką tik gimęs žmogus nemato skirtumo tarp "gero" ir "blogo" (jį supančių suaugusių požiūriu). Tačiau neseniai psichologijos profesorius Polas Bliumas iš Jeilio universiteto nutarė praktiškai patikrinti, ar įžvelgia mažyliai skirtumą tarp gerų ir blogų poelgių. Ir paaiškėjo, kad įžvelgia. Priimta manyti, kad naujagimio sąmonė - tai tabula rasa - švarus popieriaus lapas, o įvairios dorovinės ir moralinės-etinės normos įdiegiamos jam adaptacijos visuomenėje metu. O gal d


Daugelis tų, katrie kalba, kad kažkiek supranta Kabalą, pasakytų, kad Pasaulis sukurtas netobulu ir kiekvieno užduotis yra jo tobulinimas. Būtent dėl to jie stengiasi patobulinti viską ir visus, priveisiant visokių laisvųjų mūrininkų ir kitokių markės „Babilonas“ Pasaulio „tobulintojų“. Ar apskritai teisinga yra tokia nuostata? Suprantu jų minčių eigą: „Tobulumui nėra ribų“. Pasaulis juda ir vystosi, ir šis judėjimas neva ir yra tobulėjimo procesas. Na ir būtent Pasaulio netobulumas ir sukuriaŠvedų integracijos ministras Erikas Ulenhagas (Ullenhag) televizijai pareiškė: „Visi žinome, kad skirtingos žmonių rasės neegzistuoja. Taip pat žinome, kad rasizmas remiasi manymu, jog egzistuoja viena nuo kitos besiskiriančios rasės ir kad priklausymas vienai rasei suteikia teisę į tam tikrą elgesį, ar net galvojimu, kad viena rasė yra aukščiau už kitą.“


Iki XIX amžiaus Europoje karaliavo siaubingas požiūris į švarą.. Pamirškite tai, ką jums vaizdavo filmai ir magiškos fantastikos romanai. Tiesa – ji kvepia gerokai… hm… mažiau. Ir tai liečia ne tik gūdžius viduramžius. Apdainuotose atgimimo ir renesanso epochose iš principo niekas nepasikeitė. Beje, kaip nebūtų liūdna, dėl visų neigiamų gyvenimo dalykų Europoje kalta krikščioniškoji bažnyčia. Ir pirmiausiai – katalikų. Antikos pasaulis iškėlė higienos procedūras kaip vieną iš pagrindinių malonu


Šiandien vyksta informacinis karas. Mes regime visus jo požymius: poveikį, daroma masinei sąmonei, informacinio triukšmo kūrimą, svetimų tikslų piršimą žmonėms, faktų iškraipymą ir emocijomis pagrįsto suvokimo primetimą. Visa tai daroma panaudojant žiniasklaidą ir masinių komunikacijų kanalus (socialiniai tinklai, tinklaraščiai, filmai, literatūra, menas ir t.t.). Pasiskirstymas į "savus-svetimus" vyksta visuose visuomeninio gyvenimo lygmenyse, iki pat asmeninio lygmens šeimų viduje.


Šioje paskaitoje aptartas kūrinys, kuris, nors ir rašytas prieš šimtą metų, puikiai aprašė dabartinės santvarkos pradžią. Didžiųjų korporacijų ir finansinės oligarchijos gimimą, jos susiliejimą bei užvaldymą gamybinio kapitalo.


Prieš 100 metų, 1914 liepos 28 dieną Austro-Vengrijos imperija paskelbė karą Serbijai. Tai tapo I Pasaulinio karo pradžia. Rusija negalėjo likti nuošalyje ir nekreipti dėmesio į sąjungininko užpuolimą. Liepos 29 dieną imperatorius Nikolajus II pasiuntė Vokietijos kaizeriui Vilhelmui II telegramą su pasiūlymu "perduoti austrų-serbų klausimą Hagos konferencijai". Rusija pradėjo dalinę mobilizaciją, nukreiptą prieš Austro-Vengriją. Tačiau dalinė mobilizacija buvo techniškai neįmanoma ir liepos 30 dŽurnalistė Liepa Kiauleikytė pagimdė Gabrieliaus Landzbergio vaiką.


pasivadinoKas gi čia naujo? Dvi lezbietės (moterys) ar du homoseksualai (vyrai)  imituoja biologinę šeimą. Biologija nežino "tapalyčių" sąvokos. Raimondas Šimaitis FB taip komentavo šią anomaliją: "Ar tik nebus Petras Biručių sumaišęs...


Kuo skiriasi vergas nuo laisvo žmogaus? Čia suvokiant "vergystę" ir "laisvę" būtent kaip skirtingus žmogaus dvasios stovius.


Jungtinės karalystės gyventojai raginami apsirūpinti žvakėmis ir belaidžiu radiju, skelbia eidinys anglija.lt.„Nepanikuokite, bet... Didžiosios Britanijos gyventojai buvo paraginti apsirūpinti žvakėmis ir akumuliatoriniais radijo imtuvais, jei dėl elektros energijos tiekimo sutrikimo sutriktų skaitmeninių prietaisų veikimas“, - skelbiama publikacijoje „JK gyventojai raginami apsirūpinti... žvakėmis ir belaidžiu radiju“. Pranešama, kad „tokį perspėjimą paskelbė ministro pirmininko pavaduotojas Oliveris Dowdenas, kurį cituoja „The Daily Mail“.


Praėjusią savaitę Didžiosios Britanijos nacionalinis statistikos biuras paskelbė, kad vardas Muhamedas tapo populiariausiu tarp suteikiamų naujagimiams.Белый конвой обязательно войдёт в историю. Вернее, он уже в неё вошёл, просто это ещё не все осознали. У всех поехавших крышей от нескольких месяцев русофобской пропаганды в Украине уже несколько дней истерика. И с каждым часом она только нарастает


Lapkričio 23 d. Baltarusijoje Gardino teisme įvyko procesas, kurio tikslas – uždrausti prieš 30 metų vietos lietuvių įkurtą klubą „Gervėčiai“, dabar telkiantį 394 registruotus narius. Šiam klubui vadovauja žinomas Rytų Lietuvos veikėjas gervėtiškis Alfonsas Augulis. Skaičiuojama, kad Astravo rajone gyvena 750 vietinių lietuvių.  Lietuviška Gervėčių sala yra vos už 30 km į rytus nuo Lietuvos sienos prie Aluošios ir Ašmenos upių krantų.


Люди размышляют о глобальном экономическом кризисе, расширении НАТО, энергетической сверхдержаве встающей с колен, на полном серьёзе говорят о финансовых инструментах, рынке, войнах за ресурсы, геополитике. И оперируют при этом позавчерашними отжившими, а значит ложными категориями. Потому что происходящие сегодня в мире процессы более адекватно описывает не экономика и не геополитика, а скорее задвинутая прогрессом на задворки философии метафизика. Для большей части современного мира справедлив


Наш собеседник – ветеран войны в Афганистане, позже – милиционер, ныне – иеромонах. Это всё, что удалось у него выспросить, говорить о себе, как всякий инок, он не считает нужным. “Зачем? Господь всех знает, кого в сей мир призвал. Из земли я и в землю уйду”. Отец Виктор. “Наш боевой батюшка”, – с безграничным уважение величали его бойцы легендарного подразделения Моторолы. Он был с ополчением в Семеновке в период самых страшных боёв, выполнял свой священнический и воинский долг, нёс молитвенну


Tautos ir teisingumo (centristai, tautininkai) sąjungos pirmininkas, Seimo narys Petras Gražulis teigia, kad būtina sutramdyti Kalėjimų tarnybą, kuri, pasak jo, siekia nuteistųjų srautus nukreipti į gyvenviečių centrus. P. Gražulis įregistravo įstatymų projektus (Nr. XIVP-3349 ir Nr. XIVP-3347), kuriais siūloma visais atvejais nustatyti nuteistųjų naujai steigiamų pusiaukelės namų ir Kalėjimų tarnybos ir probacijos padalinių minimalų atstumą  –  5 km nuo ugdymo ir švietimo įstaigų bei privalomą derinimą su savivaldybių tarybomis ir su vietos bendruomenėmis.Kokį pavojų Lietuvos "elitas" parsivežė iš Ukrainos į Lietuvą - skaitykite Rusijos dienraščio "KP.ru" publikacijoje: Профессор Игорь Гундаров, поставивший экс-президенту Украины Ющенко страшный диагноз, уверен: похожие симптомы начали появляться и у политиков других стран Имя доктора медицинских наук профессора Гундарова прогремело восемь лет назад, когда заведующий лабораторией государственного научно-исследовательского центра профилактической медицины Минздрава России поставил диагноз президен


Kaip Vilniaus savivaldybės administracija spjauna į įstatymus ir siekia susidoroti su Lietuvos piliečiais, reikalaujančiais laikytis įstatymų.


Kalbėdamas LRT eteryje V. Rupšys įvardino pagrindinį Lietuvos kariuomenės tikslą – pasirengimą kariauti prieš Rusiją.


Cituoti svetimus žodžius - ne pats dėkingiausias užsiėmimas. Ir vis dėlto šiandien, kai informacinėje erdvėje griaudėja negailestingos kautynės, su dideliu malonumu skaitau Patriko Bjukineno straipsnius. Bjukinenas - Amerikos politikas, dešinysis konservatorius, apdovanotas motinos gamtos ne tik politiko, bet ir publicisto talentu. Jo mintimis norisi pasidalinti su tais, kas nemoka angliškai ir neturi galimybės skaityti originalių tekstų. Dėl to neužsirūstinkite dėl gausių citatų - toks žanras.


Š. m. rugsėjo 6–7 d. jau trečią kartą Medininkų pilyje (30 km į pietryčius nuo Vilniaus) vyks gyvosios istorijos festivalis. Šių metų renginio pavadinimas – „Medininkų pilies apgultis. 1402-ieji“ nusakojo turinį. XIV–XV a. karybos rekonstrukcija užsiimantys klubai susirinkskaip į karo žygį. Renginį organizuoja Senovės baltų kovų brolija „Vilkatlakai“ ir Trakų istorijos muziejus.Amerikiečių žurnalas „Time” paskelbė trumpąjį pretendentų į „Metų žmogus” titulą sąrašą. Į jį pateko devyni žmonės, tarp jų – Didžiosios Britanijos karalius Karolis III, lėlė Barbė ir Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas. „Metų žmogumi” pagal „Time” kasmet išrenkamas asmuo, grupė ar sąvoka, kurie dažniausiai formavo naujienų antraštes, neatsižvelgiant į jų savybes”, – rašoma „Time” apžvalgoje.


Jakilaitiadai įsibėgėjant, tenka ir man skirti daugiau dėmesio šiai temai. Todėl noriu jūsų paklausti: ar jūs kada nors girdėjote, kaip kalba LRT Tarybos pirmininkas Žygintas Pečiulis. Jei ne, tai pirmiausia siūlau pažiūrėti ir paklausyti. Kodėl siūlau jums klausyti Ž.Pečiulio? Ogi todėl, kad tai gali padėti rasti atsakymą į klausimą: ar tekstus, kuriuos savo vardu skelbia LRT Tarybos pirmininkas, rašo jis pats. Kalbu apie paskutinį Ž.Pečiulio tekstą, paskelbtą krūtų portale sausio 4 dieną, kurį pastebėjau tik vakar,  Atkreipiau į jį dėmesį tik todėl, kad Ž.Pečiulis šiaip jau nėra dažnas komentarų rašytojas. Tiesą pasakius, Google rodo, jis b


Konstitucinis Teismas 2023 m. balandžio 26 dienos nutarime pripažino, kad tiek Švietimo įstatymo 43 straipsnio 7 dalies nuostata dėl bendrųjų ir specialiųjų kriterijų nustatymo Vyriausybės patvirtintose Mokyklų tinklo kūrimo taisyklėse (Taisyklės), kaip sąlygos mokyklai vykdyti bendrojo ugdymo programas, tiek pačios Taisyklės, prieštarauja Konstitucijai. Kartu Konstitucinis Teismas, atsižvelgdamas į svarstomo klausimo svarbą, nutarė, kad mokyklų tinklo formavimo teisinio reguliavimo spragoms ir neapibrėžtumui užpildyti reikalingas tam tikras laikas, taigi nutarė Konstitucinio Teismo nutarimą skelbti 2024 m.


Anime (jap. アニメ) – gana senas menas, 2017-aisiais švęsiantis šimtmetį. Po rugsėjį JAV nužudyto anime gerbėjo ir Lenkijos bei Lietuvos egzorcistų perspėjimo, kad tai yra šėtono pinklės, nusprendėme apžvelgti anime fenomeną. Pakalbinome ir Lietuvos anime gerbėjus.


Prieš tris metus, 2011-ųjų metų spalio 20-ąją dieną, globalistams pavaldžių banditų buvo nužudytas nacionalinės ir socialistinės Libijos Arabų Džamahirijos vadovas, Muamaras Kadafis. Jis buvo daugiau nei tik politikas ar valstybės vadovas, bet ir tikras kovotojas už tautų laisvės ir nepriklausomybės bei socialinio teisingumo idealus.Europos Komisija dešimčiai metų pratęsė leidimą naudoti glifosatą – herbicidą, kuris priskiriamas galimų kancerogenų kategorijai. Programoje „Liudininkai” pristatomos šios medžiagos aukos – žmonės, kurie dėl glifosato tapo neįgalūs, rašo euronews. Glifosatas, labai veiksmingas piktžolių naikintojas, rinkoje pasirodė 1974 metais. Tuo metu jo poveikis sveikatai nebuvo įtariamas. Sodininkai, kraštovaizdžio tvarkytojai dirbo su šiuo preparatu be apsaugos priemonių…. 2015 m.
Strateginės aplinkybėsTrečiadienį į Šiaurės Makedoniją, į Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) susitikimą atvyko daugiau kaip 50-ties šalių aukščiausio rango diplomatai. Visi jie šnekučiuosis kartu su teroristinės Rusijos užsienio teroro ministru Sergejumi Lavrovu apie Europos saugumą ir jos taikią ateitį. Taigis tataip. Avys su vilku aptarinės draugystės reikalus tikintis, kad vilkas ims nuo šiandienos misti žole ir vaisiais. Ukrainos, Lenkijos, Latvijos, Estijos ir Lietuvos užsienio reikalų ministrai boikotavo absurdo teatru virtusį renginį pareiškę, kad nedalyvaus susitikime dėl S.


V.V. Piakino globalios situacijos apžvalga: 2016 spalio 10 klausimai - atsakymaiBaigiasi metai – tai pakalbėkime dar kartą apie kaukes. Portalas LRT gruodžio 30 d. paskelbė publikaciją su tokia antrašte: „Kėvalas atmeta skeptikų argumentus dėl kaukių žalos vaikams: vienas kvailiausių klausimų, kuriuos man teko girdėti.“ Kadangi manau, kad būtent šis argumentas yra vienas kvailiausių mano iki šiol girdėtų iš medicinos profesoriaus lūpų, darantis didelę reikšmę visuomenės nuomonės formavimui – parašysiu paskutinį šiemet postą „pandemine“ tema, skirtą kaukėms.


“Ukrainos televizijos kanalas „1+1“ bėgančioje tekstinėje naujienų eilutėje paskelbė informaciją apie daugiau nei 1,1 milijono žuvusių ir dingusių Ukrainos karių”, – socialiniuose…


20 mitų apie Rusiją, kuriuos paneigia prancūzai: 1. Prie Putino gyventi geriau pradėjo tiktai turtingieji ir oligarchai, o vargingieji toliau vargsta. 2. Demografinės tendencijos Rusijoje tokios, kad šalies gyventojų skaičius nuo 142 milijonų sumažės mažiausiai iki 100 milijonų. 3. Prie Putino pablogėjo situacija su žmogaus teisėmis, buvo nužudyti 200 žurnalistai ir Rusija sugrįžo prie savo totalitarinės praeities. 4. Rusijos ekonomika bazuojasi išimtinai ant žaliavų, ką ir patvirtino 2009 metų


Skaitmeninė era ne taip jau smarkiai pakeitė mūsų gyvenimą. Kai 1997 metais kompiuteris IBM Deep Blue nugalėjo pasaulio šachmatų čempioną Garį Kasparovą, daug kas pagalvojo, kad peržengta svarbi riba. Žmogus pirmą kartą pralošė mašinai, ir dar savo apties veiklos sferoje - viename iš pačių intelektualiausių frontų. Pono Kasparovo pralaimėjimas sustiprino nerimą tų žmonių, kurie baiminasi mašinų sukilimo. Laikraščiai garsiai šaukė, kad mes pralaimime bedvasiams robotams visuose frontuose.


Ką Ukrainos teritorijoje veikia Lietuvos piliečiai.Donald Trump goes to church with bible and declares war on Bill & Melinda Gates Foundation, the Rockefeller Foundation and The Committee of 300.


Negalima lyginti, bet palyginkime. Vakar pasidalinus žinia, kad V. Raskevičius prie Seimo degina knygas kaip protestą prieš tariamą cenzūrą Lietuvoje, ne vienas žmogus komentavo, ar tai teisėta ir ar jo nelaukia atsakomybė. Tebūnie tai retorinis klausimas, tikrai nieko nereikia bausti, bet vieną aplinkybę priminsiu.2014 metais prie Seimo vykdyta protesto akcija ir jos rėmuose deginta Laisvės liepsna faktiškai tiksliai toje pačioje vietoje, kaip kad vakar degino ir Raskevičius.


Helovinas, nori to ar nenori, visur aplinkui!..


Ir štai, prabėga keleri metai… Respublikos prezidentas Ignas Vėgėlė kovo 11-ąją Gedimino ordino Komandoro kryžiumi už nuopelnus Lietuvai apdovanoja LRT generalinę direktorę Rūtą Grinevičiūtę-Janutienę ir Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto partnerystės docentą, OpTV kūrėją Valdą Vasiliauską. Šalyje pripažintus žurnalistus Prezidentūroje sveikina Seimo pirmininkė Agnė Širinskienė, VSD generalinis direktorius Vytautas Sinica, LRT Tarybos pirmininkas Vytautas Radžvilas.


Strateginės aplinkybėsŠiandien G-7 grupės šalys surengs skubų virtualų susitikimą su Ukrainos prezidentu Volodymyru Zelenskiu. Dienotvarkėje trys pagrindiniai klausimai – „padėtis“ Ukrainoje, kariniai veiksmai Artimuosiuose Rytuose ir dirbtinio intelekto keliami iššūkiai pasauliniam saugumui. Susitikimas vyks už uždarų durų, žiniasklaidos atstovai į jį leidžiami nebus. Tai reiškia, kad pagaliau pliurpalai baigėsi ir pasaulio galingieji nori pasišnekėti atvirai. Arba tai reiškia, kad pasaulio galingieji tik nori parodyti, kad labai rimtai vertina vis mažiau optimistinę ateitį Ukrainoje ir Gazos ruože.Izoliuotas Vladimiras Vladimirovičius Putinas, ciniškai atskrido į JAE. Kitas vizitas bus toks pat ciniškai izoliuotas. Rijade.


Geopolitinė padėtisVakar Jungtinės Tautos Generalinėje Asamblėjoje klausėsi vyriausiojo užsienio terorizmo ministerijos atstovo iš karo nusikaltėlių valdomos Rusijos kalbos. Sergejus Lavrovas kaltino JAV ir Vakarus dėl karų ir kitų pasaulio negandų, tačiau vengė kalbėti apie Rusijos vykdomą plataus masto agresiją ir genocidą Ukrainoje. Šį kartą FSB pasakų departamentas, ruošdamas Lavrovui kalbą, per daug vargo neturėjo: surašė esminius dalykus, kuriuos daro Rusija ir vietoje jos pavadinimo įrašė „JAV ir Vakarai“.


Valstybinė lietuvių kalbos komisija (VLKK) prie Lietuvos Respublikos Aukščiausiosios Tarybos Prezidiumo buvo sudaryta tos Tarybos Prezidiumo 1990 metų birželio 20 dienos nutarimu Nr. I-294, jį pasirašęs Tarybos Pirmininkas Vytautas Landsbergis. Turiu išsaugojęs to dokumento, spausdinto rašomąja mašinėle, ano laiko kopiją.Atkurtoje Nepriklausomoje Lietuvoje ilgainiui iškilo ideologinės jėgos, nusistačiusios prieš oficialią, valstybės lygmeniu įteisintą, aukščiausios kvalifikacijos specialistų atliekamą lietuvių kalbos norminimą, priežiūrą, tvarkybą.


Alkoholis yra galingas kancerogenas, su kurio vartojimu siejamos onkologinės ligos, virškinamojo kanalo, krūties vėžys, arterinė hipertenzija ir daugelis kitų ligų. Alkoholis yra medžiaga, kuri veikia psichiką ir prie kurios priprantama. Pradėjus vartoti, net ir labai saikingai, atsiranda priklausomybė, pradiniai kiekiai jau nesukuria norimo poveikio. Taip per kelerius ar keliolika metų atsiranda priklausomybė. Visi šiandien gydomi nuo alkoholinės priklausomybės žmonės galėtų patvirtinti – iš pr


Bet ar kada nors paklausėte savęs: dėl ko Amerikoje taip gera, nieko netrūksta?Įžymiausia Lietuvos anarchofeministė ir naivistinio meno atstovė Vilma Fiokla Kiurė savo aistringu įrašu atskleidžia, nueitą dvasinės transformacijos kelią ir jos širdyje išbujojusį agrarinį nacionalizmą.


Noriu pakomentuoti bene „karščiausią“ pastarosios savaitės lietuvišką politinę naujieną: tai yra, apie TS-LKD frakcijos Seime deputatą Kristijoną Bartoševičių ir jam mestus kaltinimus pedofilija. Ir iš karto pabrėšiu, kad anksčiau šio veikėjo nebuvau įsidėmėjęs. Ir, be to, nei anksčiau, nei dabar juo, kaip asmenybe, perdaug nesidomiu, o ir pačiu įvykiu (t. y., faktu, kad pedofilų gali būti ir parlamentarų tarpe), be tam tikrų jo niuansų - ypatingai nenustebau.


Įsivaizduokite, kad jūs – investuotojas, planuojantis investuoti kapitalą žaliavų rinkoje 2014 -ųjų pradžioje. Jūs jaučiate, kad Ukrainoje kažkas labai rimtai ne taip, ir jus neramina pirmosios naujienos apie nerimstančius Irako šiaurėje ir vakaruose smogikų būrius. Kadangi perspektyvoje jūs tikitės pasaulinės ekonomikos pakilimo, iš jūsų pusės būtų protinga daryti prielaidą, kad naftos kainos augs ir toliau, nes geopolitinė įtampa kartu su pastovia paklausa įprastai reiškia būtent tai. Minimu


Bulgarijos prezidentas Rumenas Radevas grąžino parlamentui tolimesniam svarstymui įstatymą dėl šimto nebenaudojamų šarvuočių perdavimo Ukrainai ratifikavimo, rašoma Bulgarijos prezidento svetainėje…


FB nuotr. Buvote įvykio vietoje? Turite nuotraukų ar vaizdo medžiagos? Pasidalinkite vaizdais su kitais skaitytojais. Viską galite siųsti adresu ….. Tokius tekstus šiandieninėje žiniasklaidoje matome visada, kai tik įvyksta kokia nors nelaimė, o žiniasklaidos maitvanagiai nespėja į įvykių sūkurį. Tačiau ten visada būna pulkai smalsuolių, kurie, prieš padėdami nelaimėje atsidūrusiems žmonėms, pirmiausiai pasirūpina foto ir video medžiaga. O po to jau kartais ir padėti nebereikia. Apie žiniasklaidą, kokia ji tapo dabar, galima jaučio odas prirašyti.Keletas svarbių dalykų, kuriuos žinome iš sakralinių mokymų


Kaip praneša teismai.lt – Pasvalyje uždaromi Pasvalio teismo rūmai, atitinkamai teisminės paslaugos Pasvalyje nebebus teikiamos. Teks vykti į Biržus. Tai siejama su vyriausybės inicijuota „Teismų reforma”, skirta palengvinti žmonėms gyvenimą, teikiant kokybiškesnes paslaugas. Juk reformos daromos tam, kad reformuojamo objekto būsena taptų geresnė – tiesa? Šiuo atveju paties objekto anksčiau buvusioje vietoje nebelieka. Kiek tai geriau žmonėms – spręsti jiems. Pasak paskelbto pranešimo, nuo 2024 m. sausio 1 d. Panevėžio apylinkės teismo Pasvalio rūmai bus uždaryti.


Ukrainiečių rašytojas Janas Valetovas rašo apie tai, kaip Rusija praranda šimtus tūkstančių gyvybių ir milijardus dolerių ne kurdama geresnį gyvenimą savo šalyje, o norėdama sugriauti normalų gyvenimą kitose šalyse:


Besiplečiant Vilniaus miesto Pilaitės rajonui suaugusieji ir vaikai džiaugiasi  Gyvenamųjų namų statybos ir eksploatavimo bendrijos „SALEKS“ įkurtu parku prie Bitėnų gatvės. Šio parko idėjai pritarė ir Vilniaus miesto savivaldybė. Tačiau ar galėjo toks gundantis ir nemenkas sklypas ilgai tarnauti bendriems interesams? Atrodo, ne. Nacionalinės žemės tarnyba jį grąžino savininkams, šie pardavė ir taip atsirado veikėjai, kaip iš P.


KO NEPRANEŠA LIETUVIAKALBĖ DURNASKLAIDAJutūbės kanalai

Pramogos Tiktoke

@ragelskis.laurynas

Mūsų bendruomenė Feisbuke

....


....
Paveiksliukai


Video

Orai

Draugai

Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis


....