20min

Straipsniai skaityti per paskutines...

Liko pora-trejeta savaičių. Po šios apskaičiuotos neliečiamųjų „valstiečių“ atakos – karbo trąšų salvės – lauktina bet ko.


„Laisvas laikraštis“ vyr. redakrorius Aurimas Drižius Advokatas ir buvęs VRM darbuotojas Arvydas Balčius sako nebandantis perrašyti Lietuvos istorijos, tačiau jis puikiai žino, kad sausio 13 d. ir …


Какими благами демократии пользуются граждане Литвы? Чем частная инициатива в Литве превосходит государственное ярмо в Белоруссии? Два примера как работает западная демократия в натуре и с натурой: местечковый проект и многомиллионный бизнес. Есть чему завидовать?


LR Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis (aktinidijų auginimo specialistas) teigia, kad Lietuva, kaip ir visa ES, nepripažįsta A. Lukašenkos išrinktuoju Baltarusijos prezidentu. Kyla klausimas: ka…


Pranas Valickas pasakoja apie tai, kaip Lietuvoje kūrėsi „naujoji“ valdžia. Iš ko ji buvo suformuota ir kas iki šiol valdo Lietuvą. Buvau labai aktyvus sąjūdietis, savanoris, vyriausybės įgaliotini…Kainų kilimas susijęs tiek su paklausa, tiek su pasiūla. Aštuonis šių metų mėnesius bendras SGD importas, nors ir tik 1,3 proc., buvo didesnis nei tuo pačiu laikotarpiu prieš metus. Indija ir Kinija rodo staigų SGD importo padidėjimą liepos ir rugpjūčio mėnesiais.


Konfrontacija Europoje, o juo labiau Artimuosiuose Rytuose, yra religinis karas, kuris vyksta tarp judėjų, juos remiančių evangelikų-liuteronų ir kitų krikščionybės sektų, palaikančių judėjus, iš vienos pusės, ir stačiatikių-musulmonų – iš kitos.


Vyriausybė klastoja covid-19 statistiką, kad įvestų karantiną ir uždarytų šalį ir jos žmones


A girl just three years old was pimped out by her own mother to three adult men; for 4,000 Euros per month. Those three men are high ranking members of the Lithuanian Government. Most of the key figures in this story are dead — murdered — with the exception of the mother, and the court has forced the child to live with her again — this child is the last breathing witness. Did you pay attention to the word "Government members". Yes, those corrupt officials who satisfied @[email protected] devilish lust with a 3 years old infant, how can you imagine giving the future of your country @[email protected] their cursed hands!


The only thing that comes anywhere near the horrors of this story is the blatant corruption of the Lithuanian judiciary and government.#OpLithChild: Pedophile politicians of Lithuania.The girl feels unsafe, sleeping in bed with her aunt every night. The mother has no stable residence, no income and no heart. Can this get worse? Yes, yes it can. When the child is returned to her mother, both will be sent to a foreign country. Both are witnesses to the clan of pedophiles; both are not victims however.Septintą dešimtmetį Sovietų Sąjungoje buvo šūkis: „Pavysime ir aplenksime Ameriką“. Nikita Chruščiovas, tuometinis sovietinių komunistų vadas, net neįtarė, kad po pusės amžiaus mažytė sovietijos skeveldra Lietuva įstengs pavyti Ameriką. Bent jau viena skandalinga partija ir jos atstovai Ameriką jau pasivijo (žiūr.nuotrauką).


Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Lenkija ir Lietuva atkakliai reikalauja Baltarusijos valdžios pakeitimo. Pasak Rusijos ministro, Vakarų kaimynai bando paveikti Baltarusijos žmones ir diktuoti savo valią per buvusią kandidatę į prezidentus Svetlaną Tichanovskają, kuri šiuo metu yra Vilniuje. Jis taip pat pažymėjo, kad opozicija išnaudojama aklai ir kad procesai daugiausia kontroliuojami iš užsienio.


Visuomenėje priimtina daug skaitantį žmogų vadinti apsiskaičiusiu ir protingu. Ar tai yra logiška? Ar tai nėra klaidinantis apibūdinimas?


Svietočka, brangioji, tu ką - iš medžio tiesiai ant galvos nukritai?  Matyt, nukritai, ar tave išmetė, iš labai aukštai ir stipriai galvelę susitrenkei, galbūt žinoma tave Lietuvoje šeria tabletėmis, nuo kurių tu jau nesuvoki visos realybės ir viskas, kas tave supa aplinkui - tau atrodo tarsi koks vaikiškas žaidimas, kuriam pasibaigus tau priklauso paskatinamasis prizas.


Manot tie dirbtinai sukelti uraganai, „oranžinės“ revoliucijos, „pandemijos“, ekonomikos griovimai ir trilijonų spausdinimas - mūsų Lietuvos nepalies? Prasikrapštykite akis: jau seniai palietė! Lietuvoje greitai bus 300 000 bedarbių, o mūsų durniai valdžioje jų skaičių vis labiau augina. Pinigų prisiskolinta ir ištaškyta tiek, kad „viešųjų ryšių konsultantai“ nebespėja jų išplauti ir korupcines schemas naudoja pagal tą patį standartą: trigubai užkelia kainas ir perka, vagia ir perka - antsnukius, aparatus, preparatus,......JevroSojūzo galiniame kieme, kaip man atrodo, sudaryta eilė iš šalių-dalyvių dalyvaujančių šioje Jevrotusovkėje, kurioje joms porcijomis dalijamas politinis svoris ir pinigai vieniems ar kitiems klausimams ir užduotims spręsti.


Viena vertus, atsilikusi, visiškai nedemokratiška Rusija paprasčiausiai neturi teisės daryti tokių proveržių sudėtingose ​​mokslo ir technologijos pažangiose srityse. Kita vertus, laimikis yra tokia astronomiškas, kad vien mintis, jog tai gali praeiti Vakarų farmacijos kompanijoms pro šalį, gali sukelti rėmenį. Pavyzdžiui, vien žinia apie susitarimą tiekti Indijai šimtą milijonų dozių ko verta.


Vyriausybė ilgais svarsčiusi nutarė nuo rugsėjo 11 d. padidinti sergamumo COVID-19 liga rodiklio slenkstį, pagal kurį sudaromas šalių, laikomų paveiktomis, sąrašas. Kitaip tariant, Lietuvos vyriausybei pakeitus skaičiavimo metodiką, pasaulyje padaugėjo sveikesnių šalių. Tuo pat metu Lietuvoje daugėjant užsikrėtusių koronavirusu Latvija įvedė apribojimus keliautojams iš Lietuvos, kaip pavojingos šalies koronaviruso prasme. Tačiau Lietuvos premjeras Saulius Skvernelis visuomeniniuose tinkluose visus ramina teigdamas, kad jis ir jo bendradarbiai Vyriausybėje žino ką reikia daryti.


Nemažai spekuliacijų dėl to, koksai yra santykis dėl krikščionybės ir komunizmo. Iš tiesų, šiuo klausimu ir galima, ir reikia šnekėti, nes tema – aktuali. Tačiau pradžiai vertėtų susipažinti su istorine dalyko puse, o būtent, su pačios krikščionybės ištakomis ir tai, kaip jas suprato marksizmo kūrėjai.


Who is ‘patient zero’ of COVID-19 pandemic? Here’s what we know-Bill And Melinda Gates FoundationĮveikėme hunus, totorius, mongolus, Europos barbarų rinktines pajėgas – kryžiuočius. Išlikome nesudoroti maskolių, apsigynėme nuo lenkų, išsmukome iš sovietinės imperijos…  Per ilgus mūsų tautos istorijos šimtmečius nukraujavome, nusilpome kovoje su įvairiais prievartautojais ir pavergėjais.


Vakarai su dideliu nerimu laukė Rusijos ir Baltarusijos prezidentų susitikimo. Buvo sakoma, kad Aleksandras Lukašenka ketina atiduoti/parduoti savo šalį Vladimirui Putinui, ir tuoj įvyks anšliusas — beliko duoti įsakymą Rusijos "žaliesiems žmogeliukams", kurie jau Baltarusijoje. Susitikimas praėjo ramiai. Nebuvo net kalbos, pavyzdžiui, apie bendrą valiutą.


Tai, kad tarybinių laikų profesorius, politikas Vytautas Landsbergis nusirito iki tokio lygio, rodo, kad kažkas ne taip. O kas gali būti taip? Astravas lapkričio 7-ąją paleidžiamas, Lukašenkos nuve…


Ne kartą melą paskleidęs portale 15min, Vilius Petkauskas šį kartą „užsirovė“ ant premjero Sauliaus Skvernelio.


Neseniai Visuotinio įsitraukimo centras prie JAV valstybės departamento paskelbė pranešimą "Rusijos propagandos ir dezinformacijos ekosistemos pagrindai"Kada pagrindinis žmonių žudymo įrankis - dirbtinio kvėpavimo aparato masinis naudojimas buvo paviešintas, pasaulinės aferos įpūtėjams nebeliko nieko kito, kaip pradėti lengvinti karantiną. Nes numatyto mirusiųjų skaičiaus, be šio aparato pasiekti neįmanoma. Tiesiog atkreipkite dėmesį į tai jog mirusieji nuo koronoviruso gydymo aparatu (bent jau Italijoje ir Ispanijoje) yra kremuojami, tokiu būdu paslepiant nusikaltimo pėdsakus.


Dokumente nurodyta, kad įgyvendinus strategiją Lietuva 2030-aisiais pasaulyje bus pagaliau atpažįstama. Atpažįstama, strategų manymu, "kaip atvira ir patikima sumanios ekonomikos valstybė, kur talentai prisideda prie globalių problemų sprendimo, o palankios sąlygos šalyje kviečia investuoti, kurti ir kaupti patirtis natūralios gamtos aplinkoje". Strategijos sumanytojų teigimu, nuo šiol Lietuvos institucijoms nebereikės svarstyti, kaip Lietuvą pasauliui pristatyti.


„Valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis į žurnalą surinko informaciją, kaip „neliečiamieji“ ir jų bičiuliai „patekdavo prie valstybės strateginių įmonių vairo, kaip per ofšorus neskaičiuodami žarst…


Valstybinio transliuotojo organizuotame laidų cikle „Seimo rinkimai 2020“ pasisako kandidatai, norintys patekti į Seimą ir ketverius metus plušėti Lietuvos žmonių labui. Pats laidos formatas dažniausiai primena neįgalių individų susiėjimus, arba , geriausiu atveju, kokią nors pigią pramoginę laidą, kur reikia atspėti teisingą atsakymą į kokį nors klausimą.


Karaliaučiaus žemė labai reikšminga daugeliu požiūrių – nuo kultūros iki geopolitikos, –tačiau dažnu atveju ji lietuvių sąmoningai užmirštama, nes prisibijoma neadekvačių veiksmų iš Kremliaus. Dėl to visais laikais Karaliaučiaus priklausomybės klausimas buvo svarstomas atsargiai. Baimė šiuo atveju gali būti suprasta ir kaip yda, ir kaip atsargumo ženklas.Tik ar lengva kovoti su savimi ir savais? Savęs už plaukų į teismo salę nenuvilksi. Nebent - už barzdos. Betgi bliaus ant viso svieto: "Geeelbėkite De-mo-kraaa-ti-ją! Šunauja užpuolė!!!" Teks jaunuomenei vėl kibtis už rankų. Užuot susikabinus kojomis. Ko, beje, irgi labai reikia. Tad teks rinktis tarp Demokratijos ir Demografijos. Amerikos ir Ispanijos, kuriai emigrantų daržuose stinga. Skundžiasi, kad ES direktyvų nevykdom. Laiku darbo jėgos nepagaminame. Pritaikys sankcijas kaip lenkams. Ir bus mums kaip vengrams. Arba dar blogiau - kaip rusams.


Kiek bežiūrėčiau į šitą apgailėtiną organizaciją, vis aiškiau suprantu, kad tai ne taikdariška struktūra, o gauja, sprendžianti vien nuosavas problemas. Kiek nesistengtų Rusija papasakoti pagaliau pasauliui teisybę – kiekvieną kartą atsitrenkia į sieną. Amerikos, Prancūzijos, Anglijos, Vokietijos atstovų elgesys pasibjaurėtinas, pasinaudodami tarptautine organizacija jie sprendžia tik savo pačių problemas.


Baltarusijos prezidentės, šios šalies nacionalinės lyderės Svetlanos Tichanovskajos rugsėjo 19 d. kreipimasis į tautą dėl naujųjų sekmadieninių tradicijų: Susiję: Žavingi Baltarusijos prezidentės S.


99 proc. medicinoje nedirbančių žmonių, net neįsivaizduoja koks rimtas ir rizikingas yra dirbtinis plaučių ventiliavimas.


The prime suspect in a brutal double-murder case in Lithuania has been hailed a hero for apparently taking revenge on those he believed had sexually molesting his daughter. Drasius Kedys disappeared after Jonas Furmanavicius, a leading district court judge, and Violeta Naruseviciene, his daughter's aunt, were shot dead on 5 October.Su nerimu stebime neatsakingą Lietuvos vadovų politiką rytų kaimynų atžvilgiu. Protaujantys supranta, kad tokia agresyvi pozicija atneš vien nuostolius mūsų valstybės ekonomikai, pakenks ir visos tautos įvaizdžiui. Pastarąjį mėnesį net Palangos tiltas buvo nukabinėtas baltai-raudonai-baltomis vėliavomis, bet ar nors vieną trispalvę matėme Minske per opozicijos mitingus ir demonstracijas?


Kai tinklapis realisticobserver.blogspot.com prieš trejus metus paskelbė milijardieriaus Džordžo Sorošo (George Soros) remiamų organizacijų sąrašą, vien JAV jų suskaičiuotos 206. Šiuo metu, manoma, tokių organizacijų pasaulyje (taip pat ir Lietuvoje; mūsų šalyje bene žinomiausi yra prieš penkerius metus atsinaujinęs Atviros Lietuvos fondas ir Demos kritinės minties institutas) yra gerokai daugiau (didesnis dėmesys skirtas judėjimui BLACK LIVES MATTER, LGBT judėjimams ir t.t.). Čia rasite minėtą sąrašą. Dž.


Europos Parlamentui atsiranda negera tradicija — kiekvienų metų rugsėjo viduryje priimti antirusišką rezoliuciją


Mokslininkai ištyrė, kaip geros kaukės, skydeliai ir burnos apsauga su kvėpavimo vožtuvais apsaugo kitus nuo koronarinės širdies ligos. Lazerio šviesa rodo, kaip dalelės išsisklaido ir ilgai laikosi ore. Floridos Atlanto universiteto mokslininkai nori parodyti visuomenei, kad pandemijos metu, kuri yra paplitusi, pavyzdžiui, JAV, bet pasitaiko ir Švedijoje, nėra tinkama uždėti antgalį ar burnos apsaugą su kvėpavimo vožtuvu. Jie savo laboratorijoje pastatė lėlės galvą, o kosulys buvo imituojamas sterilizuoto vandens su glicerinu, panašiu į dūmų mašinos dūmus.


Šiais metais planuojame pervežti apie 25 milijonus tonų krovinių, tai yra maždaug perpus mažiau nei praėjusiais metais.Lenkiją smerkianti Europos Parlamento rezoliuciją neturi pagrindimo faktais, - pasakė Vengrijos premjeras Viktoras Orbanas penktadienį paskelbtame pareiškime.


"Fake news" apie tai nerašo...


D. Trumpas sulaukė antros nominacijos 2021 metų Nobelio taikos premijai, nes padėjo Serbijai ir Kosovui normalizuoti ekonominius santykius. Antrosios nominacijos prezidentas sulaukė praėjus vos kelioms dienoms po to, kai jis buvo nominuotas už savo vaidmenį Jungtinių Arabų Emyratų ir Izraelio taikos susitarime. D.Trumpo nominaciją pasiūlė Švedijos parlamento narys Magnusas Jacobssonas, kuris penktadienį paskelbė, jog skiria nominaciją  D.


- Visa tai yra įdomu, - pasakiau klausydamasis jo pasakojimo. Bet nesuprantu svarbiausio dalyko, ar tau patiko Amerika? Ar patiko amerikiečiams? - Amerika man patiko, - atsakė jis, - bet dar niekada nemačiau tiek daug bepročių …


Melburno gyventojai pasiryžo nepaisyti griežtų policijos įspėjimų ir pasirodė uždraustame mitinge prieš karantiną. Tačiau taikų protestą užplūdo minios pareigūnų, kurie jėga užtikrino griežtus „Covid-19“ apribojimus. „Laisvės pasivaikščiojimu“ pavadintas mitingas praeitą šeštadienį vyko Melburno centre. Policija buvo iš anksto pasirengusi didžiuliam protestuotojų aktyvumui, taigi uždarė pagrindines miesto gatves, kuriose buvo numatytas protestas.Užvakar paskambino kaimynai.Sako Kristinėle eik žiūrėt savo buto,nes ten jau antra para baliavojama geriama.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Rusų mokslininkai DNR pagrindu sukūrė naują preparatą nuo vėžio, kuris kaip planuojama kainuos 300 kartų pigiau negu užsienietiški analogai. Apie tai pranešė Novosibirsko valstybinio universiteto spaudos centras. Vaistą sukūrė šio universiteto absolventė Irina Aleksejenko. "Tam kad nunešti į auglį, DNR yra patalpinama į specialų polikatijoninį apvalkalą. Preparatui patekus į auglį, genas-žudikas paverčia į veną leidžiamus netoksiškus provaistus į toksiną, žudantį vėžines ląsteles...


99 proc. medicinoje nedirbančių žmonių, net neįsivaizduoja koks rimtas ir rizikingas yra dirbtinis plaučių ventiliavimas.


"Naujosios pasaulio tvarkos" koncepcija yra tiesiog paprastas saujelės tarptautinių banksterių noras ekonomiškai ir politiškai valdyti visą planetą kaip vieną didelę laimingą šeimą.Ši idėja kilo dar 1773 m. ir nors per tą laiką ji patyrė reikšmingų pokyčių, ji pati ir jos tikslai nepakito nei per plauką. Jiems, tarptautiniams bankams, kurie nuo 1944 m. plėšia pasaulį, naudodamiesi doleriu, deja, dabar gresia hiperinfliacija, nes pinigų spausdinimo mašinėlė ilgus metus nenuilstamai dengė jų absurdiškas išlaidas palaikydama naftos ir išteklių karus, kuriuos visus jie galiausiai pralaimėjo.| 1970-01-01 | Lietuva | |


Jūs įsiminsite šią datą – 2015 liepos 22. Vieno iš intelektualiausių JAV žvalgybininkų bendruomenės narių nuomone, būtent tą dieną Amerika įžengs į patį niūriausią savo ekonomikos periodą per visą savo istoriją – 25 metus truksiančią Didžiąją Krizę. Ne per seniausiai buvo paviešinta ataskaita, kurioje savo nuomones tarpusavyje suderino visi 16 JA žvalgybos komiteto skyriai. Ataskaita parodė, kad šios agentūros jau pradėjo bendromis pastangomis vertinti pasekmės, kurių bus susilaukta, kai žlugs d


Оружие “израильского” производства было найдено в оружейном схроне, принадлежащем террористической организации “Исламское государство”.


Kol geltonosios spaudos 15min fake fact checkeris ir toliau platina savo sąmokslo teorijas, kitų nuomones vadindamas sąmokslo teorijomis, bei bando jas blokuoti, kaip dalinai TEISINGAS, pasaulyje ir toliau skelbiama apie corona virusu užkrėstus testus. Arstechnica žurnalistė Beth Mole balandžio 20 dienos straipsnyje rašo: <..


Last year a mysterious shipment was caught smuggling Coronavirus from Canada. It was traced to Chinese agents working at a Canadian lab. Subsequent investigation by linked the agents to Chinese Biological Warfare Program from where the virus is suspected to have leaked causing the Wuhan Coronavirus outbreak.Delfi faktų tikrintojai yra paprasčiausi sukčiai, gyvenantys iš ES struktūrinių fondų viešinimo pinigų. Tam yra sukurti ištisi kanalai, kaip, pavyzdžiui, „Delfi Grynas“, kuriuose skelbiami straipsn…


Žydų ir Izraelio istorijoje nebuvo jokio biblijinio periodo, nebuvo išėjimo iš Egipto, nei klaidžiojimų po Sinajų, nei Navino Jerichono apgulties, nei didžiųjų Dovydo ir Saliamono imperijų. Kitais žodžiais, viskas, kas pasakojama Senajame Testamente, neatitinka realios senovės judėjų istorijos ir yra ne daugiau, kaip pasaka, be to net ne judėjų kilmės. Žydų archeologas profesorius Z.Hercog surizikavo eiti prieš sionistinį melą ir paskelbė sensacingas beveik šimto metų archeologinių kasinėjimų išvadas.


Rašau ką pastebėjau – labai gali būti, kad internete pastaruoju metu plintantis Ukrainos Maidano 2013 m. plakatas bei šiemet Londone pasirodęs BLACK LIVES MATTER plakatas, būdami itin panašūs, turi tą patį autorių ir užsakovą. Internautai spėja, kad tai gali būti filantropas-spekuliantas Džordžas Sorošas (George Soros), neoficialiai dar vadinamas spalvotųjų revoliucijų seneliu. Jei šia versija suabejosite, į pagalbą ateis Dž. Sorošo įsteigto Atviros visuomenės fondo (Lietuvoje veikiančio kaip Atviros Lietuvos fondas) siūlomas išsamus įvadas į Maidano įvykius Ukrainoje. Jei suabejosite net tuo, kad Dž.


„Kokios bebūtų žmonijai šios kruopščiai sufabrikuotos pandemijos pasekmės, jau dabar galima tvirtai pasakyti, kad dvi senos geros profesijos taps sukompromituotos ir ilgam. Aš kalbu apie oficialią žurnalistiką ir oficialią mediciną. Geresnės demonstracijos apgailėtino fakto, kad abi šios veiklos sritys yra valdomos politikų, o ne autoritetingų profesionalų iki šiol nepavykdavo pateikti.


Žiniasklaidoje šmėstelėjo viena įdomi informacija. Kažkokiose džiunglėse testavo visiškai nuo žmonijos atskyrusią gentį. Ir, oplia, toje gentyje surado Koronoviruso nešiotojų.Palaikyk mus FeisbukePaveiksliukai


Video

Orai

Draugai

Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis