20min

Straipsniai skaityti per paskutines...

Ar Tu, Vytautai, galėjai įsivaizduoti, kad tavo sūnus ir duktė ims drausti mums šiandien dainuoti Tavo dainas? Ne, ne girtose orgijose, o vyskupų palaimintame žygyje už Lietuvą, už pirmapradę lietuvišką ir krikščionišką šeimą, už Lietuvos Konstituciją.


2021 m. gegužės 12 d. Pone Gitanai Nausėda: Lietuvos prezidente, ponia Ingrida Šimonyte: Ministre pirmininke ir pone Arūnai Dulkį: Lietuvos sveikatos apsaugos ministre, Labai skubu: tarptautinis perspėjimo pranešimas apie COVID-19 Mes esame tarptautinio kolektyvo sveikatos apsaugos profesionalai: United Health Professionals (Sveikatos profesionalų sąjunga), kurią sudaro daugiau nei 1500 narių (tarp kurių yra medicinos profesoriai, intensyvios terapijos gydytojai ir infekcinių ligų specialistai) iš skirtingų Europos, Afrikos, Amerikos, Azijos ir Okeanijos šalių, 2020 rugpjūčio 26 d.


„Lidl“ prekybos tinklas yra labai jautrus globalizmo tendencijoms. Tereikia pažiūrėti šio tinklo prekių katalogus. Prieš kelis metus Lidl ištrynė kryžius nuo Kauno bažnyčių, o kataloguose ėmė sparčiai daugėti juodaodžių nuotraukų, tarytum tai būtų katalogai skirti ne Lietuvai, bet Niujorkui ar Paryžiui.


Pačiame renginyje galimos įvairios provokacijos, už pavadėlio vedami jorkšyro elfai, kurie iš esmės yra neapykantos platintojai, gali patys sukelti neramumus, pradėti naudoti smurtą, bet visa tai suversti šeimų maršo dalyviams. Stenkitės neatsakyti į provokacijas, viską filmuokite, siųskite organizatoriams publikavimui.


Prie planuojamo „Šeimų maršo“ šliejasi visokio plauko sorošinio lygio analitikai ir naciūanalinių reikalų ekspertai. Viena iš patvorinių „Kūzios“ lygio kiršintojų – Goda Juocevičiūtė, Lietuvo…Pandemijos  siautėjimo epicentre atsidūrę greitosios medicinos pagalbos medikai   vieni iš pirmųjų susidūrė su korona viruso infekcijos reiškiniais. Pasikeitė greitosios pagalbos medikų  apranga, padažnėjo iškvietimų skaičius, padaugėjo nerimo iš pradžių reikėjo susiorientuoti, ko griebtis, kai liga nepažįstama. Taigi  medikai susidūrė su retu, klastingu reiškiniu, kuris jau įrašytas į šio šimtmečio medicinos istoriją.


Niekam ne paslaptis, kad Tauta Vytautą Landsbergį vadina ožiu. Kodėl gi ne. Turime Magnoliją, Šaltriją, turime ir Ožį. Lietuvių liaudis kūrybinga. Primena „patriarchas“ ožį - su barzda, mekena kai kada sau į barzdą.


JAV Marksistinės ekonomikos profesorius. Masačusetso Amhersto universiteto ekonomikos profesorius emeritas, šiuo metu Niujorko privačios Naujosios Mokyklos Tarptautinių Reikalų magistrantūros programos vizituojantis profesorius, Richard Wolff savo youtube kanale „Democracy At Work“ atsakinėjo į žiūrovo klausimą. Žiūrovas prašė, kad profesorius paaiškintų ką reiškia sąvokos Dialektinis ir Istorinis materializmas, pats terminas dialektika ir panašiai.


Pokalbio metu didelis dėmesys buvo skirtas situacijai Baltarusijoje ir Ukrainoje aptarti. Ministras G. Landsbergis išsakė Lietuvos poziciją dėl agresyvių Rusijos veiksmų regione bei santykių su Rus…


Pasitelkiant pedofilus, Lietuvoje tvarkomas ne vienas svarbus valstybės klausimas. Bet ar tai normalu? Ar tokia valstybė yra gerbtina, jei joje be jokios gėdos naudojamasi pedofilais?„Didžiojo šeimų gynimo maršo 2021“ organizatoriai atsakė į siūlymą gegužės 15 d. mitinge Vingio parke parodyti vaizdo įrašą su epizodais, kaip 2012 m. gegužės 17 d. valstybės vardu pasitelkus solidų kiekį jėgos struktūrų ir panaudojus smurtą iš savo senelių namų buvo pagrobta mažametė Deimantė Kedytė.


Komisariate per ilgai užsibūti neteko: per gerą valandą buvo surašytas protokolas, tuo tarpu aš pats pateikiau savą įvykusio incidento paaiškinimą, kuriame pabrėžiau jokio susirinkimo neorganizavęs…


Lietuvos Respublikos VyriausybeiGedimino pr. 11, LT-01103 Vilnius 2021-05-12 Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijaiLietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministruiValstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovuiVilniaus g. 33, LT-01506 Vilnius Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijaiLietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministreiA. Volano g.


„Labiausiai korumpuotas žmogus pasaulio politikoje, Džordžas Sorošas, moka daugeliui politikų, jų skaičiuje tiems, kurie dabar nori šantažuoti Vengriją ir Lenkiją“, - pasakė Orbanas ir nurodė, kad „nėra nieko neįprato tame, kad galima be sąžinės platinti melą apie Vengriją, bet Sorošo pareiškimas apie tai, kad kai kuriose Vengrijos kaimo gyvenvietėse nėra slapto balsavimo, „išeina iš visų rėmų“.


„Didžiojo šeimų gynimo maršo 2019“ išvakarėse ekspertai.eu darbuotojas Audrius Nakas sulaukė laiško iš valstybinio transliuotojo žurnalistės Indrės Makaraitytės, kuri informavo, kad rengia tyrimą apie protestus Lietuvoje ir norėtų užduoti keletą klausimų.Paneigiame viską, netgi nuotraukose vaizduojamus Nendrę Černiauskienę ir Vytautą Landsbergį. Neigiame ir NATO logotipą, kuris galimai matosi nuotraukoje. Vienu žodžiu, kaip ir buvo prašoma, viską paneigiame.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Austrų portale Wochenblick rašoma, kad visame pasaulyje žinomas infekcinių ligų epidemiologas Dr. Sucharit Bhakdi tampa vienu iš griežčiausių privalomojo skiepijimo kritikų. Jis mano, kad vakcinos gali būti didžiausiu epidemijos sukėlėju. Skiepai ne tik neapsaugo nuo užsikrėtimo, bet ir patys gali būti užkrečiami dėl vadinamojo „išsiliejimo“. Vis daugiau neskiepytų žmonių skundėsi ligos simptomais po kontakto su skiepytais asmenimis. Taigi atrodo, kad skiepai turi užkrečiamąjį poveikį.


Advokatas Arvydas Balčius perdavė generalinei prokuratūrai dar 1991 m. tuomečių VRM vadovų slaptus rašytinius įsakymas stumti žmones po atakuojančių sovietų tankų vikšrais.


Rumunijos valdžia surado „originalų“ būdą vilioti skiepytis. Tai jie ėmė daryti legendinio grafo Drakulos pilyje. Šiandien drąsūs skiepų mėgėjai, rašoma portale Unser-mitteleuropa, norintys pasiskiepyti Drakulos pilyje, gauna pažymėjimą, liudijantį jų "drąsą ir atsakomybės jausmą", taip pat nemokamą ekskursiją po kankinimų kamerą.Galimybių pasas kiršina ir skaldo Lietuvos visuomenę, žemina žmonių orumą, skatina nelygybę, kursto neapykantą, todėl Darbo partijos taryba kategoriškai nepritaria šiai idėjai. Darbo partijos pirmininko Viktoro Uspaskich teigimu, Galimybių pasas yra diskriminacinis sprendimas, suteikiantis privilegijas vieniems ir menkinantis žmones, propaguojančius sveiką gyvenseną.


Gegužės 5 dieną "Reuters" parašė, kad 14 ES valstybių, įskaitant Vokietiją ir Prancūziją, pasiūlė sukurti europines greito reagavimo pajėgas (galbūt su laivais ir aviacija), kurios, reikalui esant, galėtų įsitraukti į tarptautinę krizę (padėti demokratiniams režimams, kuriems reikia skubios pagalbos). Praktiškai tai reiškia, kad Europa kaip blokas kariniu būdu galėtų dalyvauti, pavyzdžiui, Libijos ar Sirijos konflikto sprendime.


Lietuvos vežėjai paprašė Susisiekimo ministerijos vadovo Mariaus Skuodžio būti tarpininku sprendžiant augančią profesionalių sunkvežimių vairuotojų trūkumo problemą. Apie tai pranešė Nacionalinės Lietuvos vežėjų asociacijos "Linava" spaudos tarnyba. Šiemet Lietuvoje iš viso gali būti įdarbinta 11 600 tarptautinę kvalifikaciją turinčių vairuotojų iš trečiųjų šalių - ši kvota patvirtinta praėjusių metų liepos 1 dieną.


Valstybinė bei nepriklausoma užsakomoji žiniasklaida skelbia apie tragišką situaciją Indijoje dėl siaučiančio koronaviruso.


JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA) skubų "Pfizer" ir "Biontech" vakcinos, kurios vidutinės trukmės ir ilgalaikis poveikis dar neištirtas, patvirtinimą pateisina taip:Iš tiesų, jei pirmajame pranešime, paskelbtame balandžio mėnesį, buvo 20 atsargos generolų vardai, tai naujas laiškas liko nepasirašytas. Žurnalas tvirtina, kad jo autoriai jau nėra atsargos pareigūnai, o aktyvūs nacionalinių ginkluotųjų pajėgų nariai, kurie pasisakė palaikydami savo vyresnius bendražygius ir pasidalino susirūpinimu dėl "Prancūzijos iširimo" ir jos slydimo link "rasinio karo". Kariškių nenoras atskleisti savo tapatybę yra suprantamas.


Valstybės saugumo departamentas paskelbė metinę institucijos veiklos ataskaitą už praėjusius metus, praneša departamento spaudos tarnyba. Dokumente teigiama, kad 2020 metais buvo nustatyta virš dviejų šimtų Lietuvos piliečių, su kuriais kontaktavo ar bandė užmegzti ryšį VSD dominantys užsienio ŽST atstovai. Kai kurie iš šių ryšių peraugo į bandymus verbuoti.


Matteo Salvini, partijos „Lyga“ lyderis, FB sekmadienį parašė: „Būtinas susitikimas su premjeru Draghi, esant milijonams sunkumus patiriančių italų, negalim galvoti apie tūkstančius imigrantų (jau 12.000 išlaipinta nuo metų pradžios, beveik 1.000 tik šį rytą)“. Viso per dieną atvyko 1409 imigrantai.


Yra išeitis, bet reikia šiek tiek pasistengti. Kviečiu visus jungtis ir veikti išvien. Sąlygos pasakytos vaizdo įraše.


Savo pasisakyme, pamokymuose Vytautas Sinica išreiškė daug minčių kaip politologas ir kaip Nacionalinio susivienijimo atstovas. Tame tarpe ir tai, kad Seimas „yra teisėtai išrinktas“ [1]: „Žiniasklaidoje daug skambėjo kalbos apie tai, kad gal būt maršo organizatoriai kvies atšaukti Seimą ir reikalaus išankstinių rinkimų. Gal būt skelbs referendumą su tokiu reikalavimu.Traukis, budeli. Traukis, o mes nesitrauksim.


Vakarų vyrai buvo feminizuoti, o Vakarų moterys - defeminizuotos. Ji sako, kad feministės sunaikino vyrus, kurie dabar auklėjami būti moterimis. Todėl nėra kam apsaugoti baltųjų moterų nuo seksualiai agresyvių imigrantų-užpuolikų, kuriuos į visas Europos šalis atvežė prieš baltuosius nusistačiusi Europos Sąjunga - nacionalinio suvereniteto priešas, norintis sunaikinti Europos etnines tautybes. ES labai remia Vašingtonas ir Amerikos pinigai.


Tokį skiepijimą premjerė Ingrida Šimonytė vertina neigiamai, nes dar nėra paskiepytos visos prioritetinės grupės ir gyvuliai


Rita Miliūtė - kruvinoji VSD marčia, turtingiausių Lietuvos žmonių ir verslo grupių advokatė, moteris pagal kurios dūdelę šoka VSD, STT, moteris su kuria per lovą karjerą padarė Jakilaitis, kruvinoji mirties našlė, žmogus iki šiol galintis pakreipti ištisus politinius procesus norima linkme. Rita Miliutė, žemaitė. Kretingiškė, buvusi pionierių vadovė. Komjaunuolė. Dar būdamas jauna žurnalistė sugebėjo apsukti galvą tuometiniam Valstybės saugumo departamento generaliniam direktoriui Arvydui Pociui.


Gegužės 24 dieną Lietuvoje įsigalios Galimybių pasas, kuris leis verslams dirbti pilnesniu pajėgumu, o žmonėms naudotis platesniu paslaugų ratu. Ekonomikos ir inovacijų ministerijos inicijuotai Galimybių paso koncepcijai šiandien pritarė Vyriausybė. „Šis dokumentas ne tik užtikrins, kad dalyvauti renginiuose galės didesnis skaičius žmonių, o rengiant asmenines šventes neliks jų dalyvių skaičiaus ribojimų, bet taip pat sudarys galimybę atlaisvinti viešojo maitinimo įstaigų veiklą, palengvinti apgyvendinimo paslaugų teikimą“, – teigia ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė.Baltarusijos vadovas taip pat atkreipė dėmesį į tai, kad respubliką sieja ilgalaikiai ir strateginiai santykiai su broliška ir draugiška Rusija. „Nėra nė vienos sferos, kurioje mūsų šalių nesieja g…


Recently I was contacted by someone who knew an intimate of Bill Gates from the early 1990’s, when Gates was in his late 30’s. I was given the name of this intimate, and he checked out. This intimate “was scary, like the kind of scary you talk about. He was very secretive. He was an originator at many tech companies. But basically he told me Gates did nothing but watch porn all day–and have relations with very deviant women. They found Melinda for him as a cover.


Dabar pabandykite jūs pasiskolinti bemaž 140 000 eurų ir „susibankrotinti“. Vargu, ar pavyks…


Ukrainos valdžia dar nesuvokė, kad norint išlaikyti savo reputaciją (tiksliau, jos likučius) neverta daryti viešų pareiškimų, po kurių atrodysi kvailai. Akivaizdu, kad jie nieko negali padaryti, kai didžiosios valstybės už jų nugaros sprendžia šalies likimą. Taigi, išreikšdami nepasitenkinimą jie tik dar labiau pažemina savo poziciją.


Praėjusią vasarą artimiausi Baltijos šalių partneriai ES ir NATO — lenkai — nusprendė pasidomėti lietuvių, latvių ir estų pasirengimu kovoti su Rusija vardan NATO interesų. Jie sako, kad Lietuvos, Latvijos ir Estijos vyriausybės reguliariai deklaruoja savo ištikimybę aljanso konfrontacijos su Maskva eigai ir savo piliečių pasirengimą paimti M-16 šautuvus ir dalyvauti militarizuojant rytinį flangą.Centro partija Gerovės Lietuva – tautininkai nepaliko jokios perspektyvos dabartinei valdančiajai daugumai. „Mes, Centro partija – tautininkai, visiškai pritariame „Didžiojo šeimos gynimo maršo“ idėjai, reikalavimams ir tikslams, palaikome ir visoje Lietuvoje aktyviai prisidedame prie šio taikaus tautos protesto organizavimo ir informacinės sklaidos, kviečiame savo partiečius ir visus Lietuvos žmones aktyviai dalyvauti šiame visuotiniame mitinge“, - visuomenei išplatintame pranešime skelbia partijos lyderis Naglis Puteikis.


Pastaruoju metu prieš “Didįjį šeimos gynimo maršą 2021“ prasidėjo ir stiprėja puolimas socialiniuose tinkluose ir sisteminėje žiniasklaidoje. Nors į daugelį klausimų jau esame ne kartą atsakę savo tekstuose ir laidose, siekdami išvengti žmonių sąmoningo klaidinimo dar kartą paaiškiname savo tikslus ir siekius.


Iš komentarų: "Jie uždeda žmonėms kaukes ir pirštines ir verčia mus skiepytis. Mes jiems esame tik bandomieji triušiai. Jie uždraudė mitingus. Štai ir viskas, vergai paruošti, galime įvesti vergovę. Gyvačių valdžia“.


VILNIUS, kovo 16 — Sputnik. Krymas ir Sevastopolis švenčia pusiasalio įėjimo į Rusijos sudėtį septintąją sukaktį. Interviu RIA Novosti Krymo Respublikos vadovas Sergejus Aksionovas pasakojo apie tai, kaip regiono valdžia ketina įteisinti mažų viešbučių savininkus prieš prasidedant atostogų sezonui ir kaip jie planuoja kovoti su neteisėta pakrantės plėtra.


Lietuva – Labai Didelių Pelnų Šalis. Smulkaus verslo ir viduriniosios klasės naikinimo pradininkai – Maxima renčia prekybcentrius kaip grybus ir per krizes didina apyvartas. Išsislapstę Maltos ir Kipro holdinguose įvairiausiais tarpusavyje susijusių firmų manipuliavimais pelnus išsiveža ten, kur mokesčių mažiau. Maxima, žinokit, labai už skaidrumą!Lietuvos užsienio reikalų ministerijos vadovas Gabrielius Landsbergis vis labiau primena kaprizingą berniuką smėlio dėžėje, kuris kastuvu daužo šalia žaidžiančių ramių vaikų "pilis ir tvirtoves". Jo nuotaikos neįmanoma nuspėti. Štai ir savo draugės Svetlanos Tichanovskajos atžvilgiu jis jau pradeda vėsti. Smėlio tvirtovės pastatyti ji nesugeba. Ji stato kažkokias riestas ir nepatogias Baltarusijos pilies sienas. Neturi vaizduotės polėkio.


Gegužės 5 d. vengrų portale Magyar Nemzet buvo paskelbtas informacinės agentūros V4NA pranešimas apie papirkinėjimo skandalą Europos Komisijoje. Korupcija kaltinama Stella Kyriakides, EK komisarė iš Kipro, atsakinga už sveikatos apsaugą. Graikų spauda pažymi, kad tai yra vienas iš stambiausių korupcijos skandalų ES, tačiau gali likti nepastebėtu, nes istorija tokia nepatogi, kad didesnė dalis europinių MIP, kurios pozicionuoja save, kaip nepriklausomos, apsimes, kad nieko neįvyko.


"Norima padalinti mūsų tautą į dvi dalis perrašant istoriją" — neseniai šia tema buvo paskelbtas neblogas straipsnis. Apie rašo RIA Novosti autorius Dmitrijus Kosyrevas. Rusijai tema labai pažįstama, tiesa? Žinoma pažįstama.


VILNIUS, balandžio 21 — Sputnik. Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas perskaitė pranešimą Federalinei asamblėjai. Renginys vyko centrinėje parodų salėje "Manež". Tarp pakviestųjų buvo vyriausybės nariai, deputatai ir senatoriai, taip pat gubernatoriaus korpusas. Visų pirma, kaip pabrėžė Rusijos vadovas, visų Rusijos Federacijos valdžios lygių pagrindinis uždavinys turėtų būti pagerinti rusų gyvenimo kokybę.


Tačiau kai kuriais atvejais vaidmenys netgi yra sujungti į viena, tai yra, pirmiausia įvedami apribojimai, o tada jų iniciatoriai pradeda muistytis bandydami išeiti iš pelkės, į kurią patys įklimpo. "Zoom" šiuo metu demonstruoja panašų modelį. Kita vertus, Rusija, kad apsigintų, naudoja naujas, tačiau iš esmės monotoniškas priemones: nuo elito nacionalizavimo iki technologinės autonomijos didinimo.Lietuvos policijos pareigūnai labai nemėgsta, kai juos filmuoja ir viešina socialiniuose tinkluose. Todėl jie prisikuria savo vidaus taisyklių, kuriomis draudžia filmuoti policijos komisariatuose.


Urbanizuotame pasaulyje atsirado daugybė žmonių, kurie nesupranta, iš kur imasi pienas, tačiau labai gerai orientuojasi tarptautinėje politikoje ir austrių rūšių įvairovėje. Pakeisti jų nuomonę – labai lengvas dalykas. Kartą, per draugišką pasisėdėjimą, vienas žmogus ilgai ir autoritetingai pasakojo apie tai, kad Rusijos kaime tvyro visiška suirutė ir kad žemės ūkis šalyje yra faktiškai sunaikintas. Į drovius mėginimus paprieštarauti, kad ne viskas taip niūru ir kad atskirose gubernijose – Bel


Rusiją Eurovizijoje 2021 atstovaus izraeliečių Ori Avni ir Ori Kaplan daina apie Rusų moteris, kurią atliks Bucharos žydė Maniža. Šiais metais Eurovizijos atrankos konkursą Rusijoje laimėjo niekam nežinoma „tadžikė“ Maniža su Izraeliečių daina „Russian Woman“, kurioje pasakojama apie sudėtingą rusų moterų gyvenimą. Maniža gimė 1991 metais, o 1994 metais su šeima persikraustė gyventi į Rusiją. https://youtu.be/l01wa2ChX64   Blogeris Alt-Right socialiniame tinkle VK pateikia Manižos dosjė: Pasirodo, kad Maniža - Bucharos žydų „žvaigždė“...


Galutinė revoliucija už žmogaus laisvę bus laimėta per vieną dieną - ne bombomis, badu, masiniais nuodijimais ar elektroniniu išgarinimu, bet keliomis gerai parinktomis frazėmis, ištartomis tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje, kurios įžiebs šviesą, apšviesiančią tamsą žvėries, draskančio mus daugiau šimtmečių, nei mes galime sąmoningai suskaičiuoti.


18-oji gvardijos motorizuotųjų šaulių divizija, vėl suformuota 2020 metų gruodžio mėnesį Kaliningrado srityje, kovo 2 dieną gavo istorinę vėliavą. Po to, kai kaimyninėje Lenkijoje buvo dislokuotas JAV kariuomenės 5-asis armijos korpusas, atsirado naujas dalinys (mažiausiai 12 tūkstančių karių ir apie 200 tankų).Daugybė influenserių komentatorių ir svieto lygintojų naršo po Vadimo Zizo ir Kiguolio penktadienio vakaro pletkus apie įvairias legendas, bei kiekvieną iš jų bando rasti kaip paneigti. Tikrai smagu matyti žmones turinčius daug laisvo laiko, netinginčius žiūrėti sau nepatinkančių personažų 2 valandų pliotkus, paskui dar panašiai tiek didžiuliu ego apdovanotu, bei dėl to darbus prarandačio Skirmanto Malinausko debunkinimus.


VILNIUS, liepos 1 — Sputnik. Kai kuriems Lietuvos politinio elito atstovams užkirsti kelią Rolandui Paksui grįžti į politinį gyvenimą yra principo reikalas, interviu Sputnik Lietuva pasakė politologas Vadimas Volovojus. Lietuvos Seimas nepritarė Konstitucijos pataisoms, kurios leistų apkaltos būdu netekusiems pareigų asmenims po dešimties metų pertraukos kandidatuoti į Seimą.


Rusijos Federacijos gynybos ministerija priėmė sprendimą sustiprinti Baltijos laivyną pasitelkiant naujausią projekto 12700 "Aleksandritas" minų tralerį. Kitais metais tarnybą pradės trys panašūs laivai — "Piotr Iljičiov", "Anatolij Šlemov" ir "Lev Černavin". Prasidėjo ekipažo formavimas. Specialistų mokymai bus organizuojami pagal moderniausias programas, atsižvelgiant į aukštą robotizuotų sistemų valdymo ir veikimo automatizavimo laipsnį.


Aš, tik dabar supratau kaip aš nekenčiu tuometinės Tarybų Sąjungos ir iš savo prisiminimų Jums papasakosiu ką man teko išgyventi tuometinės santvarkos laikais, kai buvau vaikas. Aš pamenu kaip tėvai gavo nemokamai butą ir jie negalėjo pasirinkti kito, nes jiems buvo suteiktas vienintelis butas iš kurio jie tuomet galėjo pasirinkti.


Žinia, vaikai neatsako už savo tėvus, bet tai nelaiduoja, kad neis tėvų takais. Priešingai, nusikaltėlių vaikai turi moralinę pareigą savo darbais liudyti priešingo kelio pasirinkimą. Viktorijos Čmilytės veiksmai susidorojant su „buržuaziniu lietuviškuoju nacionalistu ir fašistu prof. Adu Jakubausku akivaizdžiai rodo, kad ji lieka ištikima senelio, Raudonosios Armijos tankisto Ivano Čmilio, ir tėvo, KGB rezervo karininko Viktoro Čmilio, politiniams idealams.  Iš skelbiamos archyvinės „Sovietskaja Litva“ publikacijos galima suprasti, kad šių idealų šaltinis – rašytojo Ilgos Erenburgo dvasia.COVID-19 sertifikatai Europos Sąjungoje turėtų būti laikina priemonė, esama situacija jie gali padėti turizmui, tačiau iš esmės jie yra kliūtis kelionėms, interviu RIA Novosti sakė Europos turizmo asociacijos ETOA vadovas Tomas Dženkinsas (Tom Jenkins). "Jie [COVID pažymėjimai — Sputnik] bus pristatyti. Ar jie tikrai padės? Dabar viskas padės.


Šis jautrus visiems laikas tapo tikru išbandymu. Ypatingai tai jaučia tie, kuriuos tai palietė labiausiai. Šeimos neteko darbų ar nenoromis teko išeiti į prastovas, dėl kurių orus gyvenimas tapo su…


Vakaruose seksualinių mažumų propaganda jau pakeitė visos kartos sąmonę ir jauni žmonės jau nesidomi priešinga lytimi.


Seišeliai (oficialus pavadinimas Seišelių Respublika) – salų valstybė Indijos vandenyne. Seišelliuose labiausiai išvystytas turizmo sektorius, jame dirba apie 30 % visos Seišelių salų darbo jėgos, jų gaunamos pajamos sudaro 70 % visų iš užsienio gaunamų pajamų. Todėl šioje valstybėje, kurioje gyvena 100 tūkst. gyventojų, skirtas ypatingas dėmesys kovai su koronavirusu ir paskiepyta daugiausia žmonių pasaulyje – net 62 proc. dvejomis dozėmis. Tačiau atsitiko kažkas numatyto ir užsikrėtimų skaičius ženkliai šoktelėjo. Jūsų dėmesiui gegužės 7 d.


Pagal iš anksto suderintą planą 1997 metų Gruodžio 21-osios vakarą Daškinių torpedos iš granatsvaidžių būtų apšaudę prezidentūrą ir parlamentą ir keli šimtai puikiai parengtų vyrukų būtų užėmę vyriausybės ir parlamento rūmus ir valstybės galva paskelbę Česlovą Jezerską.Ragana nėra nei vien tik gera, nei vien tik bloga deivė. Ji gali išgydyti žmogų šiam susirgus, tačiau gali ir leisti jam numirti. (Panašiai kaip krikščionių dievas Jėzus Kristus.) Krikščionys visada nekentė ir bijojo Raganos būtent todėl, kad jos pagalbos ieško sergantys lietuviai. Juk jei žmogus siekia Raganos palankumo, vadinasi, jis iki galo nenusižemina prieš kriškčioniškąjį dievą ir jo žynius. Todėl atvykėliai krikščionys ir ypač jų žyniai labai stengėsi įtikinti lietuvius, kad Ragana yra blogio įsikūnijimas, pikta deivė, nešanti žmonėms vien tik skausmą ir nelaimes.


Vašingtonas tikisi, kad grupė (Multi-DomainTask Force (MDTF) ir Theater Fires Command (TFK) suteiks NATO lemiamą pranašumą potencialiame kariniame konflikte su Rusija. Apie pagrindines jų užduotis — RIA Novosti autorius Andrejus Kocas.


Tai deivė, kurią turėjo kiekviena iškili senovės tauta: graikai – Afroditę, romėnai – Venerą, žemaičiai ir lietuviai – Mildą.


Dabartiniai JAV kariškiai ir ekspertai įvertino 124 pensijoje esančių generolų ir admirolų parašytą laišką, kurie suabejojo ​​fiziniais JAV prezidento Joe Bideno sugebėjimais, taip pat 2020 m. prez…


Archyvinis 2008 m. balandžio mėn. straipsnis Savo laiku mūsų spaudoje buvo labai daug rašoma apie „Juodąjį scenarijų“, kurį KGB pametėjo landsbergininkams tarsi instrukciją, kaip reikia valdyti minią, kaip senus, žmonėms įprastus moralės ir padorumo stereotipus pakeisti naujais, menkaverčiais, kaip sunaikinti socialinį pagrindą tautinėms, tikėjimo ir, savaime suprantama, bolševikų skiepytoms internacionalizmo ir tautų draugystės vertybėms. Tas „mūsiškis“ „Juodasis scenarijus“ nebuvo vietinis. Jis buvo sukurtas Maskvoje ir šalia KGB struktūrų.Pačioje Kastro veiklos pradžioje vienas iš agentų, apsimetęs valstiečiu, prasiskverbė į Fidelio stovyklą. Kai sukilėliai sustojo nakvynei, paaiškėjo, kad žudikui nebuvo kuo apsikloti ir pats Kastro nutarė apkloti naujoką sava antklode. Agentas visą naktį išgulėjo šalia Komandantės, tačiau šauti pabijojo, o kitą rytą pabėgo iš stovyklos.


Kasčiūnas. Laurynas Kasčiūnas. Toks konservatorius. Prie lovio papuolė pagal partinius sąrašus. Ką siūlo konservatorius Kasčiūnas? Gal negirdėjot? Kasčiūnas siūlo nusikaltėlį už labai sunkų nusikaltimą nesodinti į kalėjimą, o deportuoti nusikaltėlį įnusikaltėlio Tėvynę. Sakykim atvežė Muhamedas iš Afganistano 80 kilogramų kokaino. Jį policija sulaikė surinko įrodymus ir teisėjas skelbia teismo nutartį paskirti Muhamedui 10 metų kalėjimo. Į teismo salę įbėga Kasčiūnas ir mojuodamas Seimo įstatymo pakeitimais paaiškina, kad Muhamedui reikia skirti daug baisesnę bausmę - deportuoti į Afganistaną.


Išrinktasis JAV prezidentas Donaldas Trampas patvirtino, kad atsisakys atlyginimo. "Aš manau, kad pagal įstatymą aš turiu gauti mažiausiai $1, taip kad gausiu $1", — pasakė Trampas.


Seimas, sudarydamas laikinąją komisiją LRT valdymui, finansinei ir ūkinei veiklai tirti, priėmė teisingą sprendimą, nes komisija, siekdama ištirti, kaip LRT paskirsto valstybės skiriamas lėšas, galės inicijuoti ir vėliau apibendrinti visų valstybės institucijų veiksmus ir pateiktą informaciją. Bandymas politizuoti šią temą yra pagrindinis ginklas tų, kurie LRT finansinės veiklos tyrimo nenori. Kaltinimai Seimo nariams, man asmeniškai prasidėjo tik po to, kai Seimo kultūros komitetas nepatvirtino LRT 2016 metų veiklos ataskaitos.


Švietimo ir aukštojo mokslo reformos pagaliau pasiekė savo tikslus – besimokančiųjų Lietuvoje sparčiai mažėja. 2009 m. Lietuvoje buvo 3 mln. gyventojų ir 200 tūkst. besimokančiųjų, šiuo metu 2,8 mln. (sumažėjo 7 proc.) gyventojų ir tik 115 tūkst. besimokančiųjų (sumažėjo 40 proc.). Po mokyklos baigimo niekur (nei į profesines, nei į kolegijas, nei į universitetus) nestojančiųjų Lietuvos abiturientų dalis padidėjo nuo 19 proc. 2014 m. iki 31 proc. 2018 m. Bet tai yra Lietuvos institucijų duomenys. Daugelis jaunimo išvyko studijuoti į užsienį.Grubi socialinė inžinerija, kaip ir reikėjo tikėtis, patyrė nesėkmę.Švedų integracijos ministras Erikas Ulenhagas (Ullenhag) televizijai pareiškė: „Visi žinome, kad skirtingos žmonių rasės neegzistuoja. Taip pat žinome, kad rasizmas remiasi manymu, jog egzistuoja viena nuo kitos besiskiriančios rasės ir kad priklausymas vienai rasei suteikia teisę į tam tikrą elgesį, ar net galvojimu, kad viena rasė yra aukščiau už kitą.“


Nuotraukoje matome nedidelę Polsboro kaimo parduotuvėlę Niu Džersyje. Bendra jos pardavimų suma per dvejus metus buvo net 35 748 USA dolarai,  arba vidutiniškai 1 500 USA dolarų per mėnesį.


Spalio 13-ąją visą pasaulį pasiekė žinia, jog Bolivijoje buvo trečiai prezidentinei kadencijai perrinktas pirmasis vietinių indėnų kilmės šalies vadovas, Evo Moralesas. Šalies prezidento pareigas Evo Moralesas dabar turėtų eiti iki 2020-ųjų metų (rinkimai buvo laimėti absoliutine dauguma – 60,5% rinkėjų balsavo už E. Moralesą). Per savo valdymo laikotarpį, t. y. nuo 2006-ųjų, jis sugebėjo atlikti svarbias socialines reformas, ištraukdamas didelę dalį Bolivijos gyventojų iš skurdo ir, tuo pačiu,


Iš pradžių buvo žmonės. Jie gyveno savo gyvenimą. Nors ir nelabai pasiturintį, bet gana turiningą ir prasmingą. Dirbo, mokėsi, gydėsi, augino vaikus, svečiavosi vienas pas kitą, apkalbinėdavo įvairius įvykius ir kaimynus, dažnai pakeikdavo valdžią, bet prispyrus rūpesčiams kreipdavosi į pastarąją pagalbos ir sulaukdavo jos. Buvo įvairūs visuomeninio gyvenimo etapai: ir sunkesni, ir lengvesni,  dramatiški arba stabilūs ir ramūs. Bet iš esmės žmonės nepatirdavo nei didesnių socialinių bėdų, nei egzistencinio noro staigiai praturtėti ir, svarbiausia, buvo užtikrinti dėl savo rytdienos.


Kokio dydžio pasiekimai, tokio dydžio ir „Oskaras“. Daug „oskarų“, ne vienas. Nes, kur tik pažvelgsi, pas mūsų Magnolia lithuanensis ten gero pridrabstyta. Kai kas ir labai didelio, kaip tas „independence“, bet naudos – net už tą pelės spirelę mažiau. Blakės voke, irgi simboliška: žmogus prie visų valdžių sugebėjo prisitaikyti, visoms pasitarnavo, nuo vieno šeimininko ant kito ropojo, iš visų kraują gėrė.Austrų dienraštis „Krone“ skelbia JAV prezidento Donaldo Trampo įsimintinus posakius, pasakytus kolegoms per G7 susitikimą Kanadoje. „Šinzo, pas tave nėra šios problemos, bet aš galiu nusiųsti tau 25 milijonus meksikiečių, ir tu greitai neteksi savo pareigų“, - pasakė JAV prezidentas pokalbyje apie imigraciją Japonijos vyriausybės vadovui Šinzo Abe. Trampas, kalbėdamas apie Iraną ir terorizmą, Prancūzijos prezidentui Emanueliui Makronui pasakė: „tu turėtum žinoti apie tai, Emanueli, nes teroristai Paryžiuje“.


O jeigu kalbėti apie tuometinį genocidą ir "Landsbergio" genocidą, per kurį Lietuva neteko žmonių labiau?


Pavyko, pagaliau jiems tai pavyko! Kambarys, kuriame jiedu stovėjo, buvo pailgas ir apšviestas švelniai. Teleekranas buvo pritildytas iki negarsaus murmesio; tamsiai mėlynas kilimas toks prabangus, jog atrodė, kad žengi per aksomą. O’Brajenas sėdėjo prie stalo tolimajame kambario gale po žalia lempa, apsiskleidęs krūvomis dokumentų. Net galvos nepakėlė, kai tarnas įleido Džuliją ir Vinstoną.


Lietuvos žiniasklaidos pranešimuose pilna žodžių "konvojus", "evakuacija", "karantinas". Jei nebūtų žinoma, su kuo visa tai susiję, tada galima būtų pamanyti, kad kalbama apie trečiojo pasaulinio karo pradžią. Tiesiog priešas yra nematomas. Prieš visą žmoniją stojo nematomas virusas. Ir ginklo prieš jį dar neišrado. Kinija ir JAV ką tik pradėjo klinikinius vakcinos nuo COVID-19 tyrimus.


Rusijos sankcijos Europos Parlamento (EP) pirmininkui reiškia Maskvos atsisakymą pripažinti ES įstatymų leidybos organą  legitimiu tarptautiniu partneriu. Lenkijos ir Pribaltikos deputatų dėka EP virto pagrindine antirusiška irštva Europoje, su kurią beprasmiška turėti reikalų dėl jos išankstinės sąmoningos beprotybės, neturint realios valdžios. Pribaltika pavertė EP moralinio degradavimo kanalu: šlovindama nacių pakalikus, ukrainietiškus neonacius ir čečėnų smogikus. Todėl Rusija nutraukia santykius ne tik su šalimis, kurios užsiima tokia veikla, bet ir su ES struktūromis, per kurias jos veikia.Результаты референдума о независимости Каталонии легко предсказать, но они вряд ли будут получены демократическим путём, считает эксперт РИСИ Анна Глазова. Исследователь отметила, что согласно неофициальному голосованию 2014 года 80% каталонцев высказались за независимость. «Однако что произошло в действительности? Во-первых, возрастной ценз был снижен до 16 лет. Это было сделано потому, что за независимость высказывается именно большинство молодёжи, которых, может быть, в силу их возраста, волнует больше дальнейшая судьба футбольного клуба «Барселона», чем судьба каталонской автономии. Во-вторых, не существовало порога явки.


Graikų bendruomenėje Lietuvoje “Pontos” įvyko tarptautinis mokslinis seminaras, skirtas Bizantijai ir Justiniano Didžiojo epochai. Seminaro metu pranešimą apie Graikijos krizę padarė ekonomikos docentė Aušra Maldeikienė. Masinės informacijos priemonėse tai, kas atsitiko su Graikija, vaizduojama kaip „Graikijos krizė“.


Lėktuvas iškart po konservatorių Lietuvos žiniasklaidoje sukelto skandalo išskrido, o Lietuvos biudžetas dar kartą neteko tam tikros mokesčių dalies. O šie pinigai galėtų būti panaudoti paprastų Lietuvos piliečių gyvenimui pagerinti. — Laurynai, ar esi pasirengęs dar stipriau susiveržti diržus? Kaip suprantu, Europos Komisija jau seniai nusprendė beveik ketvirtadaliu sumažinti subsidijas iš ES fondų visoms Baltijos šalims ir ypač Lietuvai.


«Власти Каталонии заявили о том, что собираются объявить о независимости в одностороннем порядке, — говорит руководитель Центра по связям с общественностью и СМИ РИСИ Игорь Борисович Пшеничников. Мадрид назвал референдум, состоявшийся в минувшее воскресенье, незаконным. Стороны конфликта на встречу друг другу не пойдут. Противостояние лоб в лоб может привести к непредсказуемым последствиям. Однако выход есть: ключи для решения этого кризиса находятся не в руках официального Мадрида, и не в руках каталонцев, а в руках Евросоюза».


Antraštė gal kiek ir keistoka, bet būtent taip galime apibūdinti, ką pirmadienį (rugsėjo 25-ąją) teko išgirsti Jungtinių Tautų generalinės asamblėjos Niujorke dalyviams – iš tribūnos prabilus JAV prezidentui Donaldui Trampui, kuris savo pasisakymą pradėjo girdamasis, esą jo administracija „nuveikus daugiau“, kaip bet kuri kita Amerikos istorijoje.Apie tai, kada bus pateiktas armijai "T-90M", kada prasidės "Armata" masinė gamyba ir baigsis "Terminatorių" tiekimo sutartis kariuomenei - šipje TASS medžiagoje


| 1970-01-01 | Lietuva | |


1.Statistikos departamento duomenimis, nuo pandemijos paskelbimo pradžios mirė 869 žmonių daugiau negu per tą patį laikotarpį praėjusiais metais. Seimo narys Povilas Urbšys


COVID-19


ES sienos kiauros, pažeidėjai nėra baudžiami, jie prašo prieglobsčio, prasideda begalinė jų istorija ES, kuri pasibaigia galvų pjovimu krikščionims, kaip tai pastaruoju metu buvo Paryžiuje, kur galvą mokytojui nupjovė prieglobsčio prašytojas iš Čečėnijos, kaip Nicoje, kur trims žmonėms galvas pjovė prieglobsčio „pabėgėlis“ iš Tuniso.JAV prezidentas Donaldas Trampas paskelbė savo šalininkų protesto akciją sausio 6 dieną. Savo Twitter jis nurodė, kad veiksmas prasidės Vašingtone 11:00 val. Kur tiksliai vyks mitingas, valstybės vadovas pažadėjo paskelbti vėliau. Data nebuvo pasirinkta atsitiktinai, šią dieną JAV Kongresas patvirtins rinkimų kolegijos balsavimo rezultatus, kurie prezidento rinkimų nugalėtoju įvardijo demokratų kandidatą Džo Baideną.


Kalifornijos Oklando institutas atskleidžia iki šiol sisteminės žiniasklaidos nutylėtą faktą: sutartis su Europos Sąjunga (kuri numato ir visišką Ukrainos vyriausybės parsidavimą uz 17mlrd. dolerių paskolą iš JAV kuruojamų finansų rinkų) suteiks galimybes Monsanto ir kitoms žemės ūkio korporacijoms pavergti šią šalį. Monsanto domėjosi Ukraina dar 2013 m.


Užvakar paskambino kaimynai.Sako Kristinėle eik žiūrėt savo buto,nes ten jau antra para baliavojama geriama.


COVID-19


Išvada peršasi savaime - jei esate nėščia - jokių korona-vakcinų.Palaikyk mus FeisbukePaveiksliukai


Video

Orai

Draugai

Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis