20min

Straipsniai skaityti per paskutines...

Kada Klaipėdoje vėl suskambės džiugus "Heil!"? Teatro balkonas, kuriame Europos Vienytojas ir Kovotojas prieš Raudonąjį Marą sveikino Klaipėdą vėl tapus Mėmeliu.


“Laiškas apie teisingumą ir atviras diskusijas” – pavėluotas senųjų liberalų praregėjimas Frensis Fukujama, Salmanas Rushdi, Noamas Chomsky, Džoan Rowling, prie jų prisitrynęs Garis Kasparovas ir dar 150 Vakarų liberalių intelektualų parašė kolektyvinį laišką prieš buldozerinį liberalų nacizmą, įsisiautėjusį po BLM ir LGBT vėliavomis. Stulbinantis praregėjimas  aplankė nemažą Vakarų inteligentijos dalį – bent jau senąją jos formaciją! Jie staiga pajuto, kad juos su dideliu malonumu kramto milžiniškas drakonas, kurį jie patys daugelį metų augino, puoselėjo, treniravo.


Tuo tarpu amerikiečių žvalgyba žinojo apie A.Hitlerio idėjines pažiūras dar iki pasirodant jo knygai „Mano kova“. 1922 m. Miunchene įvyko A.Hitlerio susitikimas su JAV kariniu atašė kapitonu Trumenu Smitu, parašiusiu apie tai smulkų pranešimą savo viršininkui Vašingtone (į Karo žvalgybos Valdybą), kuriame jis aukštai įvertino nacių lyderį.


Aleksandras Rodžersas: Apie pasaulį be Susiskaldžiusių Amerikos Valstijų 2020-10-07 Aleksandras Rodžersas Aš ketinau parašyti straipsnį tema „Ateities pasaulis, kuriame nebus Amerikos dominavimo“, bet tada perskaičiau straipsnį „Bloomberg“, kuriame amerikiečiai dėsto savo beprotišką ateities viziją. Pats savaime jų straipsnis yra atvirai kvailas ir nuobodus, kupinas prieštaravimų, tokių kaip „Rusija nėra didinga valstybė, bet tramdyti NATO ir JAV“ arba „Liberalioji demokratija pergyvena krizę, tačiau Putinas kelia grėsmę mūsų nuostabiai idealiai demokratijai“.


Viena iš aktualiausių Lietuvos energetikos problemų yra susijusi su SGD terminalo "Independence", už kurį Lietuva kasmet moka 60 milijonų eurų.Lietuvos ministras pirmininkas Saulius Skvernelis jau pareiškė, kad šį sprendimą apskųs Europos Sąjungos Teisingumo Teismui. Tačiau Lietuvos vairuotojai, priešingai nei vadovybė ir vežėjų savininkai, mano, kad naujosios taisyklės apsaugos jų socialines garantijas, padidins atlyginimus ir pagerins darbo sąlygas.


Jurbarko teismo teisėja Gražina Gudžiūnienė paleido į laisvą kikboksininką, kuris žiauriai sumušė ir mėgino išžaginti nepilnametę merginą.


Kaip dėl kaukių? Ar reikia jas dėvėti visiems Žemės žmonėms? Pripažinkite, kad dėvite tą pačią kaukę kasdien, nekeičiate jos į naują, sako šios video laidos vedėjas.


Remiantis Kudenhove-Kalergi supratimu, krikščionybė yra tik judaizmo regeneracija, nes eseniečiai ją ruošė etiškai, o Aleksandrijos žydai dvasiškai. Beveik viskas Europos etikoje yra įsišakniję judaizme, taigi, „jei kinai etiškai dominuoja Rytuose, tai žydai Vakaruose“.


Jau šį šeštadienį Vilniuje vyks eilinės LGBT eitynės. Dievas sukūrė vyrą ir moterį ir tik jie gali palikti palikuonis. Jeigu visa visuomenė būtų homoseksuali, nebūtų šio pasaulio. Bet LGBT masiškai dauginasi užvaldydama protą. Lenkijos Prezidentas Andžejus Duda apie LGBT pareiškė: „Mus mėgina įtikinti, kad tai žmonės. Tačiau tai tiesiog ideologija.Recently I was contacted by someone who knew an intimate of Bill Gates from the early 1990’s, when Gates was in his late 30’s. I was given the name of this intimate, and he checked out. This intimate “was scary, like the kind of scary you talk about. He was very secretive. He was an originator at many tech companies. But basically he told me Gates did nothing but watch porn all day–and have relations with very deviant women. They found Melinda for him as a cover.


Apie korupciją, o teisingiau – kyšininkavimą, kalbama daug. Deja, nuo tų kalbų kyšininkavimo nė kiek nemažėja, priešingai, jis jau tapo lobizmu vadinamo „verslo“ rūšimi. Nepadeda ne tik kalbos, bet ir parodomieji, per TV transliuojami prasikaltusiųjų sulaikymai – kyšininkavimas kaip klestėjo, taip klesti toliau.


Pradedamas epidemiologinis tyrimas: gyventojus kvies užsikresti covid-19 greitaisiais testais


Kadangi aš nesu tiesiogiai nukentėjęs nuo skiepų, man kalbėti lengviau, nei tiems kurie tiesiogiai nukentėjo nuo skiepų ir kai kuriais atvejais neteko vaikų.


Verslininku save vadinantis garsusis skandalistas Sigitas Martinavičius lieka pripažintas kaltu, dėl smurto sutuoktinei.Iki krikšto Lietuvoje mūsų protėviai turėjo savo, LIETUVIŲ, tikėjimą. Jie tikėjo, kad kiekvienas augalas ar gyvūnas turi savo sielą, švęsdavo kalendorines šventes minėdami gamtos virsmus, gerbė savo dievus. Nenuostabu, jog iki šių dienų išliko įvairių prigimtinio tikėjimo Lietuvoje įrodymų ir gausybė šventviečių.


Vakar buvau prekybos centre, likus pusvalandžiui iki uždarymo. Centras pustuštis, ir aš pagalvojau, kad jeigu labai norėčiau apsisaugoti nuo koronaviruso, tai vaikščiočiau į jį tik tokiu metu. Bet, kaip visi prisimename, karantino laikotarpiu tokio laiko nebuvo - priešingai, prekybos centrų darbo laikas buvo sutrumpintas, kad kuo daugiau žmonių pirktųsi prekes vienu metu.


Rusijos žurnalistų bendruomenės, Rusijos ambasados ​​Lietuvoje, RT vadovės Margaritos Simonian argumentai — kaip žirniai į sieną. "Gerbiama Lietuvos radijo ir televizijos komisija, kuri uždraudė RT Lietuvoje. Dmitrijus Kiseliovas neturi nieko bendra su "Russia Today". Dmitrijus Kiseliovas vadovauja naujienų agentūrai MIA "Rossija segodnia".


Rubrikoje „Nuomonė apie TV“ kalbamės su filosofu, Nacionalinio susivienijimo pirmininku, prof. Vytautu Radžvilu. – Kaip vertintumėte lietuviškas televizijas? Kokius pliusus ir minusus matote? – Išskyrus gerus filmus ir vieną kitą kultūrinę šviečiamąją laidą, nežiūriu nė vienos Lietuvos televizijos. Pliusai yra būtent minėtos laidos, dar galima pasižiūrėti įdomesnes sporto varžybas.


„Daugelis nelietuvių yra puikūs policijos, priešgaisrinės gelbėjimo tarnybų, pasienio tarnybos darbuotojai - visos šios struktūros Lietuvoje yra gerbiamos, žmonės jomis pasitiki. Ir, deja, turime tikrų lietuvių, kurių pavardės tapo išdavystės ir kraujo praliejimo simboliu: Algirdas Paleckis, Antanas Sniečkus, Juozas Markulis ... Daugelis lietuvių sovietmečiu buvo tarp kovotojų su banditizmu batalionų, skundikų, kolaborantų “, - papasakojo Gitanas Nausėda interviu lietuviškam laikraščiui rusų kalba „Obzor“.Nors komentarų apie city bičo Šimašiaus pliažą Lukiškių aikštėje ar Seimo apsisprendimą reprezentacinėje valstybės aikštėje įteisinti Vyčio simbolį šiomis dienomis ir netrūko, vis dėlto negaliu likti nuošaly, kai puolamas niekuo dėtas žmogus. Jei kas sukluso ir pamanė, jog tai „Laisvės“ partijos šauklys – Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius, turiu nuraminti: ne, ne jis. Jis juk nepakaltinamas – tą jau seniai įrodė jo epo kūrėjai.


Nuotraukoje matome Lietuvos elito atstovą, daugkartinį Seimo narį, tobulai išlaikiusį protokolo reikalavimus, keliamus dalyvaujant valstybiniame renginyje prezidentūroje.


Tik šį kartą vien pamojavimo vėliavėlėmis ar snobiško baliaus nebepakako — Amerikos gerbėjai, lydimi JAV ir Lietuvos kariškių, iškilmingai pasivaikščiojo Gedimino prospektu. Žodžiu, surengė paradą, kuriame, kaip praneša sisteminė žiniasklaida, buvo nešamos 244 amerikietiškos vėliavos, simbolizavusios 244 nuo JAV nepriklausomybės paskelbimo praėjusius metus.


Nausėda, kaip galima spręsti iš spaudos konferencijos metu išsakytų teiginių, ketina vis labiau kištis į valstybės vidaus politiką, už kurią pagal Konstituciją atsakingos vykdomosios ir įstatymų leidžiamosios valdžios šakos — Vyriausybė ir Seimas. Pagal Lietuvos Konstituciją prezidentas vadinamas "valstybės vadovu" (VI skirsnis, 77 straipsnis), tačiau jo įgaliojimai yra apriboti.


Europos Komisijos vadovė Ursula von der Leyen prisiėmė politikei nebūdingą vaidmenį: ji moko europiečius gyvenimo taisyklių. Pavyzdžiui, Europos Sąjungos gyventojai, kurie prieš savaitę pasidžiaugė naujuoju ES planu atkurti koronaviruso paveiktų šalių ekonomiką, turės susipažinti su svarbia taisykle, kuri nurodo, kad nemokamas sūris būna tik pelėkautuose.A. Tapino išreikštas homoseksualų parado palaikymas žodžiais „neturiu kito pasirinkimo“ gali reikšti ne ką kitą, kaip baimę turėti kitokią nuomonę. „Ten Walls“, Juliaus Pankos pavyzdžiai puikiai iliustruoja, koks pavojingas gali būti savų pažiūrų demonstravimas, o dar blogiau – viešas jų gynimas, jeigu jos neatitinka „liberalios“ minties policijos ideologinių nuostatų.


Kaip gyventi, kai esi laisvas ir blaivus. Apie tai internete rašo štai šis buvęs alkoholikas Bakas.Man visada įdomu paskaityti likimo draugų istorijų. Visų išsisvadavusiųjų (ne kokių "anoniminių") istorijos iš esmės panašios. Pastebiu kelis bendrus dalykus.Žmogus suvokia alkoholį ne kaip pagalbinę bendravimo ar nuotaką keliančią priemonę, bet kaip nuodą, kuris dar ir kliudo bendrauti. Tai esminis dalykas, nuo kurio prasideda vertybių persivertimas - alkoholis nustojamas vertinti, jis n


Rusija demonstruoja ginklų technologinį pranašumą daugelyje krypčių, įskaitant orbitinių sistemų integraciją su nuotolinio minavimo ir išminavimo mašinomis. Karinio parado, skirto pergalės 1941–1945 metų Didžiajame Tėvynės kare 75-mečiui, treniruotėse tarp 24 naujausių ginklų ir technikos rūšių pirmiausia buvo pastebėtos nuotolinio vietovės minavimo ir išminavimo sistemos — "Zemledelijė" ir "Listva".


Visiems žmonėms tenoriu pridurti, jog jau daugybę metų man tenka skaudžiai susidurti su melu, neteisybe, nuolatiniu persekiojimu, engimu ir terorizavimu.


Beliko tik pridurti: „O dabar imkite ginklus ir leiskit jiems suprasti, kad mes  taip paprastai neatsisakysime savo amerikietiškų vertybių“. Bet pati kalba, pati karinga susirinkusiųjų nuotaika, tai jau užuomina į tai, kad baltosios Amerikos laukia karas prieš „kairįjį fašizmą ir juodąjį rasizmą“.Humanitarinių mokslų daktaras, mitologijos tyrinėtojas Dainius Razauskas sako, jog senojo tikėjimo tradicija ,,Romuvos“ bendruomenėje Lietuvoje nėra „rekonstruojama“ ar „mėgdžiojama“ – tai natūrali mūsų protevių religijos tąsa, giliai įsišaknijusi baltų sąmonėje. „Kas imasi ne paviršutiniškai mėgdžioti, o pažinti, tas savaime ją (tradiciją – aut. past.) tęsia. Seno ąžuolo nereikia drožti – jis pats sudygsta iš žemėn kritusios ir pavasario sulaukusios gilės.


Kodėl Lietuvai tapus nepriklausomai, pradėjo didėti mirštamumas?! Maisto kokybės pablogėjimas, vaistų neveiksmingumas, o gal oro tarša?


Vieneri bet kurio prezidento metai nėra laikotarpis, kuris leistų daryti vienareikšmiškas išvadas apie jo veiklą. Tačiau tam tikros Nausėdos tiek vidaus, tiek užsienio politikos tendencijos ėmė ryškėti. Lietuva plius Lenkija lygu AmerikaPirmiausia Lietuvos prezidentas yra atsakingas už tarptautinius reikalus.


The first thing to take note of is the scandalous event in 2018, when the Vatican Secretary of State attended the Bilderberg meeting that year. To understand how this could happen you have to understand first of all the coup d’etat which took place in 2013, when Pope Benedict XVI read a statement about his desire to resign, but did not resign. And how the Cardinals interpreted it as a resignation to get him out of the way and open the path to Jorge Mario Bergoglio, Cardinal Archbishop of Buenas Aires, and notorious adherent of international socialism and globalism.


JAV prezidentas Donaldas Trumpas antradienį oficialiai pradėjo šalies pasitraukimo iš Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) procesą. Visuomenės sveikatos specialistai ir D. Trumpo politiniai oponentai išsakė nepritarimą pasitraukimui iš Ženevoje įsikūrusios organizacijos, kuri koordinuoja kovą prieš įvairius susirgimus, pradedant poliomielitu ir tymais, baigiant psichinės sveikatos negalavimais, organizacija koordinuoja ir kovą prieš COVID-19.| 1970-01-01 | Lietuva | |


Gediminui Kirkilui buvo kelis kartus užduotas klausimas, kas yra ta Gera moralė, už kurią jis balsavo Seime? Atsakyti jam lengva nebuvo, maždaug: gera moralė ir yra gera moralė, ko čia pristojot.


Pirmasis žymių žmonių biografijų palyginimo metodą pritaikė Plutarchas. Jakovas Kedmi ženkliai prisidėjo prie to, kad į Izraelį iš Tarybų Sąjungos atvyko 2 milijonai žydų, o Dalia Grybauskaitė – prie to, kad iš Lietuvos į Vakarus išvyko milijonas lietuvių.


Nepriklausomas Žmonių partijos portalas siunčia pavojaus signalą ir neatmeta galimybės, kad dabartinis JAV prezidentas Donaldas Trampas (Donald Trump) ir vėl gali laimėti rinkimus, vyksiančius šių metų rudenį.


“Beprotybė yra tikslus to paties veiksmo nuolatinis kartojimas. Kartas nuo karto. Tikintis pokyčių. Tai ir yra beprotybė. Tada aš pradėjau tai matyti visur , kur tik pažvelgsi, šie idiotai daro vieną ir tą patį ir galvoja, dabar viskas pasikeis …” (Vaas Montenegro(c)JAV praranda globalizmo projekto diegėjo pasaulyje potencialą. Šis tautų ir rasių „lydymo katilas“ sukūrė savo pagrindinį produktą – beprotybę, kuri tik auga ir plečiasi šioje šalyje.


Liepos 8 dieną ES pradėjusios pirmininkavimą Vokietijos vidaus reikalų ministras Horstas Zeehoferis vaizdo konferencijoje pakvietė savo kolegas palaikyti nelegalią imigraciją ir dalyvauti paskirstant migrantus, į ES atvykusius jūros maršrutu iš Afrikos. Nei viena valstybė nesutiko su šiuo pasiūlymu.


Siekiant šio tikslo būtina: Lietuva turi gynybai skirti didžiausią BVP dalį regione; aktyviau prisidėti prie JAV vykdomų tarptautinių operacijų


Homofobiškiausios šalies ES Rytų stovykloje — Lenkijos — vadovas Andžejus Duda jau viešai pasisakė už vienos lyties asmenų "santuokos" draudimą. Tačiau jo kolegos Baltijos šalyse šiek tiek pasimetę. Kitą sekmadienį Lenkijoje vyks antrasis p-rezidento rinkimų turas. Ir niekas negali būti tikras, kad Andžejus Duda liks p-rezidentu kitai kadencijai. Europos akimis, jis yra skandalingas veikėjas.


Vygantas Malinauskas Vilniaus merui Lukiškių aikštėje įrengus pliažą ne vienas komentatorius įžvelgė cinišką Laisvės partijos viešųjų ryšių kampaniją artėjant Seimo rinkimams. Juk politikams yra svarbu, kad apie juos kalbėtų. O kalbų, įvairiais lygiais aptarinėjančių Vilniaus mero projektą, juo besipiktinančių ar žadančių jį ginti, tikrai netrūksta. Nors, atrodo, Vilniaus mero nelabai jaudina, kad jo projektas sukėlė pasipiktinimą bei dar vieną visuomenės susipriešinimą. R. Šimašius kritikams atšovė, kad Lukiškių aikštėje įrengtas pliažas yra ne šiaip rekreacinis projektas.Kai dėl Lietuvos partizanų vado Adolfo Ramanausko-Vanago atminimo įamžinimo į Klaipėdos miesto merą kreipėsi konservatorė, buvusi Seimo narė A. Ramanausko-Vanago dukra Auksutė Ramanauskaitė-Skokauskienė, Klaipėdos miesto tarybos nariai ėmė svarstyti tokią galimybę. Vienas, mažiau išprusęs tarybos narys Viačeslavas Titovas apie A. Ramanauską-Vanagą nieko nebuvo girdėjęs, todėl nusprendė informacijos paieškoti internete.


Įdomu, kaip šią Vytauto Landsbergio versiją vertina jo "megztosios beretės"?


Gitanas Nausėda turėjo solidarizuotis su vaikais ir parodyti savo vyriškumą. Norite pamatyti kaip tai atrodo? Štai prašom:


Kadangi mokymas namuose ar būrelių nelankymas gali būti traktuojama kaip grėsmė vaikui, jau nekalbant apie kitas "grėsmes" kaip gimdymą namuose, vaikų vegetarizmą/veganizmą, vaikų grūdinimą, virusinių susirgimų gydymo antibiotikais ar kito paskirto gydymo atsisakymą ir pan., trumpai surašau elementarias žmogaus ir procesines teises.


Kas turi nutikti lietuviams, kad šie nustotų būti parsidavėliais ir vieną kartą pradėtų gerbti save, savo kultūrą, papročius ir savo brolius?!!| 1970-01-01 | Lietuva | |


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Who is ‘patient zero’ of COVID-19 pandemic? Here’s what we know-Bill And Melinda Gates Foundation


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Žiniasklaidoje šmėstelėjo viena įdomi informacija. Kažkokiose džiunglėse testavo visiškai nuo žmonijos atskyrusią gentį. Ir, oplia, toje gentyje surado Koronoviruso nešiotojų.Visuomenėje kylantis maištas prieš VAIKŲ PREKYBOS MAFIJĄ ir jos suburtą ŠAKALIENĖS GAUJĄ privertė norvegiškų pinigų godžius "vaikų gynėjus" kontratakuoti. Tam yra pasitelkiamas melas, šmeižtas ir (vaje, koks netikėtumas!) - skandinavams priklausanti "lietuviška" žiniasklaida, vadintina Masiniais Durninimo Organais. Kaip kontratakos taikinys - pasirinktas paskutinis rezonansinis atvejis Kaune. Vakar savo riebesnį kąsnį gavo vietinė Kauno presstitutė iš Init TV - Edita Norkienė, ir iškart estafetę perėmė PAGRINDINIS SKANDINAVŲ RUPORAS ir INFORMACINĖS PRIESPAUDOS ĮRANKIS Lietuvoje - Delfis


99 proc. medicinoje nedirbančių žmonių, net neįsivaizduoja koks rimtas ir rizikingas yra dirbtinis plaučių ventiliavimas.


Palaikyk mus FeisbukePaveiksliukai


Video

Orai

Draugai

Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis