20min

Straipsniai skaityti per paskutines...

Pasak Rusijos Federacijos Gynybos ministro Šoigu, šiomis dienomis, Kijeve, buvo smogta kitai oro gynybos sistemai „Patriot“.
"Klausimai–Atsakymai" (https://фкт-алтай.рф/qa/question) "FKT" tinklapyje.
Pažymėdama aktyvias Rusijos pastangas silpninti demokratines visuomenes pasitelkiant dezinformaciją, Bratislavoje dalyvavusi GLOBSEC forumo diskusijoje premjerė Ingrida Šimonytė pasakė, kad „žodžio laisvės nedera painioti su laisve melui“. Kalbėdama apie Lietuvos visuomenės, institucijų ir nevyriausybinių organizacijų paramą Ukrainai, premjerė išskyrė Lietuvos istorinę patirtį ir atmintį, suformavusius atsparumą ir gebėjimą atpažinti šiandienes Rusijos dezinformacines pastangas.


Žemiau pateikiu žinomo ekonomisto ir publicisto prof.Valentino Katasonovo striapsnio "Pavojingas pinigų simptomas JAV ekonomikoje" straipsnio vertimą.Pavojingas pinigų simptomas JAV ekonomikojeVienas iš svarbių makroekonominių rodiklių yra pinigų suvestinis rodiklis M2. Jis parodo pinigų - grynųjų ir negrynųjų - kiekį ekonomikoje. M2 yra vienas iš pinigų politikos parametrų. Jis taip pat yra vienas iš dabartinės ekonomikos būklės ir galimos būsimos būklės rodiklių.Dabar noriu pakalbėti apie šį rodiklį JAV.


LR Vyriausybė priėmė nutarimą Ukrainos kariuomenei neatlygintinai perduoti nuosavybės teise priklausantį ir šiuo metu Lietuvos kariuomenės patikėjimo teise valdomą turtą – šarvinių liemenių ir tiek pat balistinių diržų.Pagal jį, Ukrainos kariuomenei būtų dovanojama 490 šarvinių liemenių už 617 tūkst. eurą ir tiek pat balistinių diržų už 59 tūkst. eurų. Karinės paramos siuntą planuojama perduoti artimiausiu metu, suderinus praktinius klausimus su Ukrainos puse.


Litukrai, o tiksliau fašistinė chunta, užgrobusi valdžią Lietuvoje, ištikimi sau. Bet kokios žinios iš Baltarusijos atominės elektrinės suvokiamos taip: rašo skundą-kreipimąsi ir reikalauja uždaryti objektą.


Karalius nuogas ir vis daugiau tautiečių tai įvardina, tačiau informacinis laukas vykdo didžiulę atranką, jie sprendžia kieno tiesas įgarsins, kam bus leista eiti tautos priešakyje.Jie renka mums naujuosius vedlius, bandydami kreipti ir koreguoti žmonijos srautą reikiama linkme.


2018 metais Azovo (nacistinė organizacija, uždrausta eilėje valstybių) nariai prie stulpo pririšo vyrą, kuris nepagarbiai elgėsi su „dangiškojo šimtuko“ stela ir metė į ją butelį. Naciai pritvirtino prie vyriškio užrašą „Vatnik“.


Šių dienų vadinamoji Lietuvos opozicija užsiima niekais ir politinės veiklos imitacija. Vaizdelis tiek graudus, jog joks save gerbiantis žmogus nenori veltis į jų akcijas.


Konstitucinis Teismas 2023 m. balandžio 26 dienos nutarime pripažino, kad tiek Švietimo įstatymo 43 straipsnio 7 dalies nuostata dėl bendrųjų ir specialiųjų kriterijų nustatymo Vyriausybės patvirtintose Mokyklų tinklo kūrimo taisyklėse (Taisyklės), kaip sąlygos mokyklai vykdyti bendrojo ugdymo programas, tiek pačios Taisyklės, prieštarauja Konstitucijai. Kartu Konstitucinis Teismas, atsižvelgdamas į svarstomo klausimo svarbą, nutarė, kad mokyklų tinklo formavimo teisinio reguliavimo spragoms ir neapibrėžtumui užpildyti reikalingas tam tikras laikas, taigi nutarė Konstitucinio Teismo nutarimą skelbti 2024 m.


Galingiausios pasaulyje šalys negali aprūpinti savo piliečių gyvenamuoju būstu (1.6 mlrd. žmonių neturi nuosavo būsto), negali garantuoti nemokamo švietimo, nemokamos sveikatos apsaugos (draudimas …


Lietuva tapo tiesiog pavyzdine Norvegijos komuna vaiko teisių požiūriu! Darbuotojų mokymai praėjo puikiai, įstatymuose įgaliojimai įrašyti. Sistema veikia puikiai.


Geopolitinė padėtisRusijos užsienio teroro reikalų ministerija paskelbė šešias karo nutraukimo sąlygas, kurios iš esmės yra šešių punktų ultimatumas: Ukraina turi atsisakyti pasipriešinimo. Ukraina turi atsisakyti Vakarų ginklų tiekimo. Ukraina turi atsisakyti stoti į NATO ir Europos Sąjungą. Ukraina turi pripažinti „naują teritorinę tikrovę“ (pripažinti Rusijos okupuotas teritorijas). Ukraina privalo suteikti rusų kalbai valstybinės kalbos statusą. Ukraina turi „gerbti religijos laisvę“. Tai reiškia, kad Kijevas turi pasiduoti, o Ukraina savo noru prisijungti prie Rusijos ir tapti imperijos dalimi.


Geopolitinė padėtisEuropos Sąjungos vyriausiasis diplomatas Džozefas Borelis (Josep Borrelli) pirmadienį pareiškė manantis, kad Rusija nebus linkusi derėtis, kol vis dar bando laimėti karą Ukrainoje. Jis pridūrė, kad „nėra optimistas“ dėl to, kas gali nutikti kare šią vasarą. „Matau kariuomenės koncentraciją abiejose pusėse, aiškų Rusijos norą bandyti laimėti karą“, – sakė Dž. Borelis renginyje Barselonoje. Jis sakė, kad Rusija ne kartą signalizavo, jog nenutrauks kampanijos, kol nebus pasiekti jos kariniai tikslai. „Bijau, kad nuo dabar iki vasaros karas tęsis.


Gerovės valstybės kūrėjas Gitanas Nausėda pasirašė Laisvųjų ekonominių zonų pagrindų įstatymo pakeitimus, kuriais numatoma leisti gynybos ir saugumo pramonės veiklą vykdyti laisvosiose ekonominėse zonose (LEZ). Šios veiklos LEZ buvo draudžiamos nuo 1995 m. „Geriau vėliau negu niekada. Panaikintas beveik tris dešimtmečius galiojęs apribojimas vystyti gynybos ir saugumo pramonę laisvosiose ekonominėse zonose atrakina naują ekonomikos potencialą.


Šią savaitę visam pasauliui buvo parodyta, kas mūsų laukia netolimoje ateityje. Ukrainos nebeliks, Rusija pajungs savo įtakai visą Kaukazą, Viduriniąją Aziją ir taps centrine Eurazijos regiono valstybe. O Lietuva? Keliaus į karo mėsmalę, nes lietuviams yra px.


Berlyno valdžia pradėjo tyrimą dėl Rogerio Waterso (iš „Pink Floyd“), nes gegužės pradžioje Berlyne vykusiame koncerte, jis pasirodė scenoje su „SS uniformą primenančiais drabužiais“, kas nėra gerai, kadangi fricliandijoje šlovinti nacius yra verbotten. Ir nacizmo propaganda, taip pat holokausto neigimas Vokietijoje yra draudžiami... Ir tai gerai.


Kijevo chunta, renka Okrainos ginkluotųjų pajėgų kovotojų DNR mėginius, skirtus perkelti į Vakarų biolaboratorijas ir sukurti biologinį ginklą.Profesorius hematologas Eduardas Vaitkus pakomentavo valstybės lyderio valstybės lyderio Gitano Nausėdos kreipimąsi į naciją, kuriame jis papasakojo apie savo vakcinavimosi patirtį. Tačiai jei šalies vadovo išstojimas buvo daugiau humoristinis, tai Vyriausybės skleidžiama propaganda vaikams, jokio juoko nekelia. Tai irgi pakomentavo E. Vaitkus. Jūsų dėmesiui balandžio 9 d. „PressJazz TV“ laidos „2K+“ fragmentas (visą laidą galima žiūrėti ČIA): Visus „PressJazz TV“ laidos „2K+“ įrašus rasite ČIA.


Turkijos prezidento rinkimai baigėsi. Antrajame ture laimėjo „draugas Rejepas“, apytiksliai „paėmęs“ 52 48 proc. rinkėjų balsų.


Apie juodlige vėl imta kalbėti šiais metais. Pasirodo JAV ketina vykdyti šio ypač pavojingo ligos sukėlėjo tyrimus. Žinoma, kaip visada - ne JAV, o Vidurinėje Azijoje, Kirgizijoje, Rusijos "papilvėjė". RT sužinojo, kad JAV Sveikatos apsaugos ministerija planuoja finansuoti juodligės tyrimus Kirgizijoje. Ligų kontrolės centrai (CDC), atstovaujantys JAV sveikatos departamentui, skirs apie ketvirtį milijono dolerių specialaus antitoksino tyrimams. Remiantis JAV vyriausybės viešųjų pirkimų portale paskelbtu konkursu, tyrimų baze taps šalies pietuose esančio Ošo miesto regioninė ligoninė.


Rusijos kosmoso pramonės būklė tikrai ne pati geriausia. Dėl biudžeto apribojimų agentūra „Roskosmos“ sumažino į Tarptautinę kosminę stotį siunčiamų kosmonautų kiekį nuo trijų iki dviejų. Dėl techninių problemų su raketomis ir konkurencinio „SpaceX“ spaudimo šios šalies kadaise klestėjusi palydovų iškėlimo pramonė nyksta akyse. Ir ateityje gali būti tik blogiau, rašo „Ars Technica“.


Vokietija dešimtmečius buvo Europos ekonomikos variklis, išvedęs regioną iš vienos krizės po kitos. Tačiau šalies atsparumas mažėja, o tai kelia grėsmę visam žemynui, rašo "Bloomberg". Dešimtmečius vykdyta "ydinga" energetikos politika, automobilių pramonės, skirtos gaminti automobilius su vidaus degimo varikliais, "nuosmukis" ir "lėtas perėjimas" prie naujų technologijų kartu kelia didžiausią grėsmę Vokietijos klestėjimui nuo susivienijimo. Tačiau, skirtingai nei 1990 m.


Kaip išnyks Okraina išnyks? Kokia yra atsinaujinusio konflikto Europoje ir pasaulyje rizika?


„Kaip pakelti tautos sąmoningumą?“ – tokie klausimai atsirado po mano post‘u, kuriame rašiau, kad kiekviena valdžia yra tautos sąmoningumo veidrodis. Mano trumpas atsakymas buvo toks: niekaip negalima.O dabar rašau apie tai, kas apskritai yra tas žmogaus sąmoningumas. Kaip atrodo aukštesnės ir žemesnės sąmonės žmonės? Iš karto prisiduodu, kad sąmoningumas visiškai nesusijęs su žmogaus asmeninėmis savybėmis, jo išsilavinimu ir kompetencijomis.Pasienio incidentai vyksta periodiškai nuo tada, kai amerikiečių okupantai okupavo Afganistaną. Tai nesutrukdė iraniečiams tiekti ginklus Talibanui, kad žudytų jankius.


Jei Vakarai suteiks Ukrainai branduolinį ginklą, Rusija turės pradėti prevencinį smūgį, sakė Rusijos Saugumo Tarybos vadovo pavaduotojas Dmitrijus Medvedevas. Pokalbyje su žurnalistais vizito Vietn…


Po keletos dienų susilaukiau skambučio ir man buvo pasakyta…


Šiandien Amsterdame, valdžia sumontavo sunaikintą rusų tanką. Taip atsitiko. Kaip jau buvo Berlyne, Taline, Rygoje, Vilniuje ir kitoje daugumoje miestų, vietiniai apmėtė tanką gėlėmis. Ir tuo pat metu jie surengė protesto akciją ir reikalavo, kad valdžia nustotų ginkluoti Okrainą.


Gerovės valstybės kūrėjas Gitanas Nausėda visuomeniniame tinkle „Twitter“ tuščiai negaišta laiko ir aktyviai veikia rašydamas žinutes anglų kalba. Valstybės lyderis atskleidė, kad girdėjo, jog jo bičiuliai natiečiai ketina aplankyti Vilnių liepos mėnesį. „Tiesiog norėjau pranešti, kad esate laukiami Lietuvoje“, - informavo G. Nausėda.


Europos Parlamento (EP) 2019 m. rugsėjo mėnesį priėmė rezoliucija dėl istorinės atminties svarbos minint Antrojo pasaulinio karo pradžios 80-ąsias metines. Rezoliucijoje nurodoma, kad Hitlerio ir Stalino suokalbis 1939-aisiais atvėrė vartus Antrajam pasauliniam karui ir kad ne tik Vokietija, bet ir TSRS yra šio karo kaltininkė – to paties raugo agresorė, okupantė ir inspiratorė. Šia rezoliucija stalinizmas prilygintas hitlerizmui, o ilgus metus sklandęs tarybinis mitas apie Vokietiją, esą tik pastaroji buvo vienintelė agresorė – galutinai išsklaidytas.


Lenkijos vyriausybės atstovas spaudai Piotras Miuleris (Piotr Müller) pasakė: "Griežtai prieštarausime bet kokiam priverstinio migrantų perkėlimo į Europos Sąjungos šalis mechanizmui; manome, kad tokie mechanizmai neturėtų būti taikomi - mūsų vyriausybės pozicija šiuo klausimu nesikeičia." Kalbėdamas su žurnalistais Seime, Vyriausybės atstovas spaudai buvo paklaustas apie faktinį priverstinį migrantų perkėlimą į ES valstybes nares. PAP praneša, kad šį klausimą iš naujo svarstė Europos Komisija.


Vakar estliandijoje baigėsi plataus masto NATO pratybos „Pavasario audra“, kuriose dalyvavo daugiau nei 14 000 Aljanso šalių karių.Merkel tęsia rinkiminį vojažą po Vokietiją, ir pasirodo, kad ji neturi tokio žmonių palaikymo, kokį vaizduoja media-baronams priklausanti MIP. Net labiausiai liberastų nuzombintuose Vokietijos vakaruose, kur vakar lankėsi Vokietijos kanclerė Angela Merkel, ji sulaukia gyventojų pykčio dėl besitęsiančio pabėgėlių chaoso ir buvo jų nušvilpta. „Vakar vakare būnant ramioje Vakarų Vokietijos Bergisch-Gladbach miesto Konrad-Adenauer-aikštėje galėjai pagalvoti, kad patekai į Saksonijos Šveicariją“, - rašoma Pi-news.


Buvusio Seimo nario, Landsbergių bendruomenės atstovo Kristijono Bartoševičiaus byloje dėl inkriminuojamų seksualinio pobūdžio nusikaltimų jau yra baigtos visų keturių nukentėjusiųjų paauglių apklausos, jiems paskirtos psichologinės-psichiatrinės ekspertizės, pranešė portalas pedopartija.lt, remdamasi lrytas.lt šaltiniais.Informuojama, kad ekspertizių išvados teisėsaugos pareigūnus gali pasiekti gegužę, o po to, sudėliojus paskutinis taškus, byla turėtų būti perduota į teismą. „35 metų K.Rusijos Federacijos gynybos ministerija pranešė, kad Kijeve į oro gynybos sistemą „Patriot“ pataikė hipergarsinė raketa „Kinžal“.Džefri Saksas (Jeffrey Sachs) – liberalus amerikiečių ekonomistas ir profesorius, ilgametis Harvardo universiteto, o nuo 2002 m. – Kolumbijos universiteto dėstytojas. XX a. dešimtojo dešimtmečio pradžioje Dž. Saksas dirbo ir Rytų Europoje, TSRS ir Bolivijoje. 2014 m. žurnalas „The Economist“ jį pripažino vienu iš trijų įtakingiausių XXI a. antrojo dešimtmečio ekonomistų. Jūsų dėmesiui Dž. Sakso kalba, pasakyta 2023 m. vasario mėnesį Tarptautinių santykių ir darnaus vystymosi centro konferencijoje Belgrade. Svarbu tai, kad Dž.


Iš pradžių homo-aktyvistų tapinoidų buvo nedaug. Dabar jau nelengva atsekti detales, tačiau visiškai įmanoma, kad judėjimas buvo propaguojamas pagal tas pačias technologijas, su kuriomis mes susiduriame spalvotųjų revoliucijų metu. Prieš prasidedant seksualinei revoliucijai, homoseksualistai nė nemėgino išsiskirti gatvėse iš įprastų žmonių tarpo. Būtent nuo septintojo dešimtmečio į apyvartą pateko terminas „gay“ – „linksmas, ryškus, ekstravagantiškas“. Taip prasidėjo dabartinių daugiatūkstantinių „paradų“ spalvinė gama. Homo-peopagandistai pridavė žodžiui dar vieną reikšmę, iššifruodami jį kaip abreviatūrą guy as you – „vyrukas, toks kaip ir


„FAINA KUKLIANSKI TURI ATSISTATYDINTI. Faina Kuklianski savo keistais pareiškimais ir neetišku politiniu spaudimu provokuoja tautinę neapykantą Lietuvoje. Po savo viešo pareiškimo "aš jums pasakysiu labai atvirai: žydai nekenčia lietuvių daugiau, negu lietuviai žydų", ji turėjo iš karto atsistatydinti iš žydų bendruomenės vadovės pareigų.


Neįtikėtina, bet vakar per pusdienį uždirbau 500 eurų. Tiek pinigų liko mano kišenėje, kai pats nusipirkau ir į šulinį įkaliau adatą, už kurią su visu darbu vadinamieji specialistai iš manęs prašė 600 eurų. Bet kai ėmiausi pats, adata su visais vamzdžiais ir atbuliniu vožtuvu man tekainavo 85 eurus. Taigi uždirbau netgi daugiau, nei 500.Akivaizdu, kad tariamieji specialistai su tokiomis kainomis ieško kvailių. Matyt, randa, jeigu prašo tokių sumų. Todėl skubu papasakoti: nesileiskite mulkinami. Tai - jokie specialistai, tai paprasčiausi sukčiai. Įkalti metalinį vamzdį į šulinio dugną nereikia jokios sp...


Kol Europoje paprasti žmonės renka humanitarinę pagalbą pabėgėliams, Ukrainos politikai veža į užsienį viską, ką "užsidirbo sunkiu darbu". Kadangi vyrams neleidžiama vykti į užsienį, valiutą veža žmonos, draugės ir motinos. Anądien Viloko kontrolės punkte (Užkarpatės regionas ribojasi su Vengrija) pasieniečiai pas vieną moterį rado 6 lagaminus su 30 mln. JAV dolerių ir 1,3 mln. eurų. Be to, šis "rankinis bagažas" nesuklaidino Vengrijos muitininkų: vengrai aptiko turtą. Tyrimo metu paaiškėjo, kad grynuosius pinigus vežė buvusio Rados deputato Igorio Kotvickio žmona Anastasija.


Vienas „kinžalas“ – minus penki „Patriotai“ Kijeve


Lenkija pabrėžėKaip pažymėjo jis, užkardas leido "sustabdyti Lukašenkos ir Putino puolimą prieš Lenkiją naudojant žmones, kurie nebuvo pabėgėliai". Tai buvo ekonominiai migrantai, kuriems kelias per Lenkiją - iš pradžių per Baltarusiją, dažnai per Rusiją - atvėrė perspektyvas. Kad būtų aišku, dažnai tai nebuvo žmonės, kurie savo šalyse taip pat buvo vieni skurdžiausių. Ten buvo dalis, galbūt žemesnioji viduriniosios klasės dalis.Amerikiečių verslininkas, „Tesla“ generalinis direktorius Elonas Muskas mano, kad milijardierius George’as Sorosas nekenčia žmonijos. Apie tai jis parašė socialiniame tinkle „Twitter“ . You a…


„Kažin kaip dabar ten toje Ukrainoje“, - tvarkydama viešbučio kambarį užklausė manęs kambarinė. „Šiaip tai aš tiksliai nežinau“- atsakau, ir tuo pačiu užmetu akį į paskutines naujienas. Mano sukomplektuotame pasaulio informacinių leidinių kataloge – visas informacinis asortimentas, taip sakant „nuo...iki“. Kaip kokiame koldūnų restorane: nuo koldūnų su varške iki koldūnų su sraigių letenėlėmis.1.


Per pastaruosius 30 metų nacių nusikaltėlių šlovinimas tapo svarbiausiu Lietuvos valdžios prioritetu. Jie šlovinami, nes davė priesaiką Adolfui Hitleriui ir kovojo prieš Sovietų Sąjungą.


Ukrainoje bręsta dar vienas Maidanas su Michailu Saakašviliu priešakyje, ir Lietuva atsiduria nepatogioje padėtyje, laukdama signalų iš Europos ir Amerikos Klausimų šioje istorijoje labai daug: kodėl situacija Kijeve vėl paaštrėjo, kieno rankose iniciatyva, ką remia Vakarai ir taip toliau. Atsakyti į juos nėra lengva, ir matyt, būtent tai verčia Lietuvą kol kas susilaikyti nuo konkrečių komentarų — svarbu suprasti konflikto esmę ir užimti politiškai teisingą poziciją.
Šią savaitę Lietuvos politikos klounai, gausiai reziduojantys teatre, kurį žmonės iš įpročio kažkodėl vis dar vadina seimu, pristatė pirmąją naujojo sezono premjerą, pavadintą “Interpeliacija.” Prieš pristatant premjerą į sceną buvo pakviestos dvi vaikų darželio auklėtinės, jų vardai Ieva ir Morgana. Jos įmetė dūminę šaškę, kurios tikslas buvo nukreipti publikos dėmesį nuo pagrindinio premjeros veiklūno, vyriausybės burtininko muzikaliu vardu Dainius.
Arunas Dulkys: jeigu mokiniai testuosis,jų laukia skausminga mirtis nuo adatos


2050-aisiais Lietuvos veidą lemsianti karta šiandien ugdoma vaikų darželiuose ir mokyklose – tokia aksioma vadovavosi politikai ir ekspertai, 2023 m. gegužės 26 d. Seimo Ateities komiteto posėdyje svarstę švietimo strateginę viziją. Apie tai skelbiama pranešime visuoemeni „Seimo Ateities komitetas: ateities visuomenė mokosi šiandien“„Švietimo aplinka jau pasikeitė. Pasaulyje vyksta globalūs geopolitiniai pokyčiai, įsisiūbuoja klimato kaita, o dirbtinio intelekto pažanga tiesiog per keletą mėnesių pakeitė informacijos surinkimu pagrįstas profesijas.


Seimo narys Gediminas Jakavonis savo akimis pamatė „pabėgėlius“. Vaizdas viduje buvo klaikus. Visur prikarstyta skalbinių, didžiulė masė vos išsitenkančių žmonių, sanitarinės sąlygos prastos, visos tos patalpos aptvertos aukšta tvora… Apsauga grynai simbolinė, dirba vos 12 pareigūnų, mokančių tų migrantų kalbas, tad ir tvarkos prižiūrėti jie nelabai gali. Tikslaus susigrūdusių migrantų skaičiaus taip pat niekas nežino, vokiečiai įtaria, kad jų ten 800-900, tačiau jie niekur nėra registruoti.


Šiame mano tekste bus daug citatų, nes žodis ne žvirblis, o rankraščiai turi bjaurią savybę nedegti, kaip ir internetas - prisiminti viską, ką kažkas kada nors pasakė. Kaip jau ne kartą esu minėjęs, visa įdomi informacija yra labai nesunkiai surandama.


Tiesiog egzistencinis klausimas kasdien kamuojantis banduomenės elektoratą nuo pidaraso iš šūdelyčio šniaukiančio koksą, iki mėlinanosio kiurksančio smuklėje prie kaušo molio ar dusto.


Europoje nebeliko žodžio laisvės, demokratijos, čia viešpatauja fašistinis liberalizmas, nieko bendro neturintis su Voltero liberalizmu. Europos valstybių naikinimui šis fašistinis liberalizmas pasitelkė į Europą vežamus islamistus ir neraštingus afrikiečius (IQ 70), kurie melagingai vadinami „pabėgėliais“, „prieglobsčio prašytojais“. Globalfašistai deda visas pastangas, kad nuslėpti jų į Europą vežamų musulmonų ir negrų nusikaltimus, bet nepaisant to šis nusikaltimų tvanas išsiveržia į dienos šviesą.


Serbijos prezidentas Aleksandras Vučičius sakė besididžiuojantis, kad jo respublika vykdo nepriklausomą politiką ir yra vienintelė Europoje, kuri neįvedė sankcijų Rusijai. “Serbija yra laisva…Zelionka taip sparčiai judėjo po Vokietiją, kad vos nepametė savo telefono.Gabrielius yra kuiliukas. Pakalbam atvirai ir paprastai – jam niežti kiaušiukus kuo greičiau padėti į aksominį seimo nario krėslą. Išoriškai to niežulio nepastebėtum – droviai perkreipta burna, tvirta kaip uola žmona šalia ir visose priešrinkiminėse nuotraukose Anūkas apkibęs kekėmis vaikų. Kiek ten jis jų turi?https://www.hodos-video.com/videoarkhiv/materialy-k-slavyanskomu-tribunalu/izobrazhaya-zhertvu-schet-istorii-ne-zakryt-materialy-k-slavyanskomu-tribunalu/ Video siužeto turinys: 00:06 Sunkus Ukrainos likimas. 13:39 Ukrainos slavų gyventojų pakeitimas. 20:00 Holokausto skaičiai, Ukraina ir Chabadas Izraelyje. 39:22 Chabadnikų vaidmuo Rusijos ir Ukrainos kariuomenėse. 56:02 Broliško karo ir slavų genocido priežastys. 01:24:48 HODOS judėjimo geografijos augimas. 01:27:33 Kaip chabadnikai suskaldė stačiatikybę. 02:06:42 Mafija ir Chabadas. Šis video YouTube platformoje: https://youtu.
Šiam pamąstymui mane įkvėpė Prof. Povilo Gylio straipsnis „Amputuota Landsbergio biografija.“ Autorius į dienos šviesą dar kartą išvilko 30 metų Lietuvą naikinusio „Dėdulės“ biografijos dalį, kuri, jo žodžiais, buvo „amputuota“. Prof.


Jūsų dėmesiui Kazimiero Juraičio ir Aleksandro Dugino pokalbis, dėl kurio persigandusios Landsberg šaikos pakirkšnutės "atskleidė" naujas sąmokslo teorijas.


Elonas Muskas mano, kad milijardierius George'as Sorosas nekenčia žmonijos.


Šlykšti, gal net sunkiai įtikima antraštė. Ir visgi tai tiesa. Štai birželio 1-ąją, kuomet pasauly buvo minima Vaikų gynimo ir teisių diena, tarptautinėje spaudoje pasklido žinia apie Neitaną Larsoną, į JAV Kongreso rūmus patekti siekiantį Virdžinijos valstijos politiką. Neva siekdamas laužyti liberalaus politinio korektiškumo normas, N. Larsonas atvirai agituoja už pedofilijos įteisinimą. Gražus amerikoniškos „laisvės ir demokratijos“ perliukas, tiesa?


Seimo NGSK pirmininkas Vytautas Bakas pristatė komiteto tyrimą, kuriame nebuvo nė žodžio apie prezidentės Dalios Grybauskaitės vaidmenį valstybę užvaldant „MG Baltic“ ir panašioms organizuotoms nusikalstamoms struktūroms. Tai, kad ekspolicininkas V.Bakas slepia Dalios Grybauskaitės vaidmenį, reiškia tik viena – arba prezidentė jam yra kažką pažadėjusi arba jau įvykę kažkokie susitarimai dėl to, kad Dalia Grybauskaitė išvengtų atsakomybės už savo vaidmenį šioje istorijoje, ir savo dalies už tam tikrų nusikaltimų nutylėjimą tikisi ir Vytautas Bakas.Europos Sąjunga nebenori ir negali remti Ukrainos, socialiniame tinkle „Twitter“ parašė Estijos užsienio politikos instituto direktorė Kristi Raik po pokalbio su Vakarų kolegomis Lennarto Meri konf…


55 metų Augusta Turiaco paniro į komą ir mirė praėjus 19 dienų po injekcijos. Mirusios italės šeima pranešė: ,,Sky News”, kad kad jie imasi teisinių veiksmų, norėdami nustatyti, ar dėl to kalta vakcina. 55 m. Augusta kovo 11 d. Sicilijoje gavo COVID skiepą ir po vakcinacijos per kelias dienas jos būklė pablogėjo.  Muzikos mokytoja išreiškė džiaugsmą gavus Covidą19 skiepo dozę „Facebook“ įraše, rašydama „fatto“ - itališką žodį „padaryta“.


1. Miestą visiškai kontroliuoja Vagnerio muzikantai. DLR struktūros pamažu pradeda eiti į miestą.Рубрика «Вопрос-Ответ» (https://фкт-алтай.рф/qa/question) на сайте «ФКТ».„Konfliktas Ukrainoje visiškai neprisidėjo prie NATO stiprinimo. Ukrainoje susiklosčiusi situacija dar labiau atskleidė aljanso problemas ir radikaliai pakeitė požiūrį į šią organizaciją“, – pastebi žurnalistas.


Besitęsiant Achemos darbininkų streikui verta pasidomėti kas valdo tą įmonę. Pagrindiniu smuiku groja Lidija Lubienė, tačiau po 11-12% akcijų turi ir dvi Lubio dukros. Viena jų (nuotraukoje matote) - Viktorija Lubytė. Jai dabar 24 metai.


Balandžio pabaigoje Jungtinė Karalystė išsiuntė Ukrainai tūkstančius sviedinių su nusodrintuoju uranu.Kadyrovas pažadėjo į Kijevą įvažiuoti modernizuotu tanku T-72.


Balandžio 12 d. artilerijos smūgio metu, buvo denacifikuotas gruzinų samdinys Nika Džikašvilis


Turinys: Mano gatvė, sukčių kontora, keistos statybos, Šorošo išvarymas iš Vengrijos, Putino konformizmas, lietuvių išvarymas iš Lietuvos, minimali alga, seimo narių algos Lietuvoje ir Lenkijoje, pensininkų „pozityvioji diskriminacija“, Caritas ir Kukuraitis, pabėgėliai, „kiekybės žmogus“ - „kokybės žmogaus“ vergas, mano draugė Kaila.