20min

Straipsniai skaityti per paskutines...

Tapome liudininkais kovos dėl dominavimo valstybėje: kas atstovaus Lietuvą Briuselyje rengiamuose valstybių vadovų susitikimuose? Ar Lietuvai atstovaus prezidentas Gitanas Nausėda, žmonių pramintas „gaidžiu“, ar premjerė Ingrida Šimonytė, tautos praminta „vištgaidžiu“? Man ši politikų kova priminė gaidžių kautynes.


Vasario 25 d. buvo pranešta, kad po vakcinavimo mirė 16 Šveicarų. Jų amžius buvo vidutiniškai 86 metai. Dauguma jų anksčiau turėjo širdies-kraujagyslių arba plaučių-kvėpavimo takų susirgimus.


Artėjant Seimo pavasario sesijai, viešoje erdvėje vis dažniau minima Stambulo konvencija. Praėjusios kadencijos Seime ji net nebuvo svarstyta, nes Seimo nario Mindaugo Puidoko iniciatyva buvo parengta deklaracija prieš Stambulo konvencijos ratifikavimą, kurią pasirašė 76 Seimo nariai. Šiuo metu situacija pasikeitusi, todėl labai svarbu, kad kuo daugiau mūsų šalies gyventoju drąsiai išreikštų savo nuomonę ir valią.


Ar tai grėsmė Lietuvos nacionaliniam saugumui? O gal Lietuvos piliečiai nėra valstybė? Nieko negirdėti iš už kibernetinį saugumą atsakingo krašto apsaugos ministro Arvydo Anušausko. Nei komentarų, nei sprendimų. Praėjusio pirmadienio vėlų vakarą programišiai užsienio forumuose paskelbė per 110 tūkst. privačios bendrovės "CityBee" klientų asmens duomenų įrašų, kuriuos sudaro vardas, pavardė, asmens kodas, vairuotojo pažymėjimo numeris, adresas ir kt.


Aktyvėjant įvairiems protestams įvairiuose pasaulio regionuose aktualizuojasi teisėtų ar/ir neteisėtų protestinių veiksmų problematika. Visada prieš bet kokį protestinį bruzdėjimą nusiteikusi valdžia šioje vietoje naudoja vieną ir tą patį argumentą. Atseit, kiekvienas žmogus ar grupė žmonių demokratinėje visuomenėje turi teisę laisvai reikšti savo nuomonę, bet tai pridera daryti egzistuojančių teisinių aktų bei įstatymų rėmuose. Kitaip visi protestuotojai automatiškai patampa radikalais, ekstremistais ir net „vidiniais teroristais“.Neseniai skaičiau kažkokio šviesuolio postringavimus apie tai, kad Lietuva visada buvo Europos užkampis ir tai akivaizdžiai parodo tas faktas, jog į Lietuvą būriais traukė vakarų amatininkai, dailininkai, architektai, aktoriai ir kitas aplinkinių tautų proletariatas "nešti mums šviesą". Šio profesoriaus manymu tai akivaizdžiai parodo, kad Lietuva buvo atsilikusi. Keista logika. Vertinant tokiais pat kriterijais išeitų, jog JAV yra labiausiai atsilikusi šiuolaikinė pasaulio valstybė, nes į ją šniūrais važiuoja dirbti diplomuoti proletarai (naujieji amatininkai, dailininkai, architektai, aktoriai ir t.t.) iš viso pasaulio.


Iniciatoriai žada kreiptis į teismą  dėl konservatorių europarlamentarų R. Juknevičienės ir A. Kubiliaus teiginių, esą akcija „nukreipta prieš Lietuvą“


Pavilionis skubėjo į, kaip dabar sakoma Lietuvoje, Sakartvelą su taikdario misija, nes pastaruoju metu politinė situacija šioje šalyje pastebimai paaštrėjo (nors, tiesą pasakius, sunku prisiminti, kada ten buvo ramu). Apskritai, ji vienareikšmiškai nevienareikšmiška, ir tokiais atvejais išorinis kišimasis gali tik pakenkti. Tačiau Pavilionis nusprendė pabandyti. Išėjo daugiau negu blogai.


Čekijos prezidentas Milošas Zemanas paprašė Rusijos prezidento Vladimiro Putino atsiusti „Sputnik V“ vakcinos nuo koronaviruso, suderinęs šį kreipimąsi su ministru pirmininku Andrejumi Babišu.


Galėtume susiprasti, ar mes stovime vienoje gretoje su Europos parlamentu ir dauguma Europos Tarybos šalių, ar su Rusijos FederacijaApie demokratijos sąvoką Visuomenė bandoma įtikinti, kad demokratija tai liaudies valdžia. Apie menamą „darbo liaudies“ valdžią žinome iš sovietinių laikų, kai tikroji valdžia buvo ne darbo liaudis, bet komunistų partija, arba tiksliau tie, kas valdė tą partiją. Kas tuomet ta valdančioji liaudis demokratijos atveju? Iš tikro kaip ir sovietinės (komunistinės) santvarkos, taip ir demokratinės santvarkos atveju liaudis neturi apčiuopiamos valdžios.


Duodamas priesaiką Lietuvos Respublikos Seimo narys prisiekia gerbti ir vykdyti Lietuvos Respublikos Konstituciją ir įstatymus, sąžiningai tarnauti Lietuvos žmonių gerovei. Ar sulaužęs savo priesaiką asmuo gali toliau būti Seimo nariu? Manau, kad Laisvės partijos atstovas, Seimo Švietimo ir mokslo komiteto pirmininkas Artūras Žukauskas grubiai sulaužė priesaiką, todėl jam turėtų būti taikoma apkaltos procedūra.


Vasario 23 dieną žurnalas „Forbes“ paskelbė straipsnį iškalbingu pavadinimu «The U.S. Air Force Just Admitted The F-35 Stealth Fighter Has Failed».  Tai reiškia, kad USA KOP  pripažino „F-35“ nematomo naikintuvo  projektą ištiko pravalas..


Pagalvojau kas gi čia nutiko? Visam pasaulyje didžiausia problema yra suvaryti nepaklusnias avis skiepijimuisi (ir grasinimais ir picomis, kuo tik nebando suvilioti) , o čia vargšė visų pamiršta, senstanti ir aiškiai padėvėtos išvaizdos "viešmergė" nesugeba gauti skiepo.


Vizito Ukrainoje metu jaunasis Lietuvos užsienio reikalų ministerijos vadovas Gabrielius Landsbergis davė laisvę savo vaizduotei. Šalies, kurioje gyvena mažiau nei trys milijonai žmonių, atstovas dalijo visuotinio masto pažadus. Jis pažadėjo pateikti vakciną 40 milijonų Ukrainos gyventojų ir grąžinti Krymą Kijevui, netgi palaikė Ukrainos energetikos sistemos atjungimą nuo Rusijos ir Baltarusijos iki 2023 metų pabaigos.Vadinasi, valstybės vadovui negalima (o gal kas nors neleidžia?) atsakyti apie šioje valstybėje vykstančius procesus, nes visi iki vieno klausimai buvo susiję su Lietuva.


Savo autorinėje laidoje, transliuotoje vasario 15 d., Solovjovas aptarė Aleksejų Navalną, kuris, jo nuomone, nenusipelno pagarbos. Jis priminė apie "bekompromisiniai drąsų" vokiečių diversantą Otto Skorcenį, kuris, nepaisant savo asmeninės drąsos, "nenustojo būti nacių nusikaltėliu". Be to, pasak žurnalisto, "labai drąsus žmogus" buvo ir Adolfas Hitleris, kuris "narsiai kovojo per Pirmąjį pasaulinį karą", RIA Novosti medžiagoje rašo Irina Alksnis.


Ar pavyks protestuotojams, renkantiems parašus po savo neįtikėtina peticija, priversti Norvegijos kapitalistus prarastis šimtus milijonų dolerių?


Raudonajai Armijai išvadavus Lietuvą ir mane su motina...


Vasario 22 d. krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas Ukrainos gynybos reformų rėmėjų – JAV, Jungtinės Karalystės, Kanados, Lenkijos ir Lietuvos – gynybos ministrų nuotoliniame susitikime su Ukrainos gynybos ministru Andrii Taranu užtikrino, kad Lietuva ir toliau tęs paramą Ukrainos vykdomoms reformoms, euroatlantiniam integracijos siekiui. „Ukrainos sėkmė yra mūsų sėkmė, todėl ir toliau aktyviai remsime Ukrainos siekį tapti NATO nare. Ukrainos gynybos ministerija rengia naują karinę strategiją, numatančią kariuomenės vystymo planus, vykdo Gynybos valdymo sistemos peržiūrą.Du trečdaliai Amerikos F-35 parko negali skristi dėl variklio problemų. Orlaivis turi daug rimtų konstrukcijos trūkumų, neišlaikė Pentagono nustatytų bandymų ir vis dar nėra patvirtintas masinei gamybai. Šiandien JAV oro pajėgos yra pasirengusios atsisakyti F-35 paprastesnio F-16 kartos 4+ naikintuvo naudai. Pirmiausia Pentagonas pasiūlė sumažinti F-35A užsakymą daugiau nei 40 % — nuo 1 763 iki 1 050 lėktuvų.


Po to kai naujoji progresyvioji ir modernioji santvarka įsitvirtino. Išlikę gyvi Rusijos "Inteligentijos" atstovai 1922 metais buvo susodinti į taip vadinamus "filosofų laivus" ir išsiųsti į dar kol kas progresyviojo modernumo nepavergtus krikščioniškus vakarus. Levas Dovydovyčius Trockis (Bronšteinas) taip pakomentavo šį išsiuntimą: "Mes juos išsiuntėme dėl to, kad sušaudyti jų nebuvo preteksto, o kentėti jų egzistenciją nebeįmanoma".


Išskirtinė babos Vangos pranašystė Lietuvai 2021 metams


Vasario 22 dieną Lietuvos diplomatijos vadovas Gabrielius Landsbergis dalyvavo Europos Sąjungos (ES) Užsienio reikalų taryboje, kurioje aptarti ES–Rusijos santykiai, žmogaus teisių ir demokratijos situacija Baltarusijoje, Mianmare ir Honkonge, ES saugumo ir gynybos iniciatyvos. Apie tai skelbiama ministerijos pranešime visuomenei „Sustabdykime „Nord Stream 2“ iki laisvų Dūmos rinkimų“.


Medikų bendruomenė labiausiai nukentėjo nuo koronaviruso. Ji apsimelavo ir neteko autoriteto. Kalbu ne apie gydytojus-darbo biteles, prakaituojančias skafandruose ant liberastų sunaikintos sveikatos apsaugos sistemos griuvėsių.TS-LGBT gaujelei "užėmus" Seimą, jame pradėjo vykti "uždari orgijų vakarėliai". Žinoma, juokaujame, bet kažkodėl į Seimą svetimų, net tik nebeįsileidžia, bet dar ir nuo jų slepia informaciją.


„Labiausiai korumpuotas žmogus pasaulio politikoje, Džordžas Sorošas, moka daugeliui politikų, jų skaičiuje tiems, kurie dabar nori šantažuoti Vengriją ir Lenkiją“, - pasakė Orbanas ir nurodė, kad „nėra nieko neįprato tame, kad galima be sąžinės platinti melą apie Vengriją, bet Sorošo pareiškimas apie tai, kad kai kuriose Vengrijos kaimo gyvenvietėse nėra slapto balsavimo, „išeina iš visų rėmų“.


Vienas uolus jankių pimpačkiukas Žygimantas Pavilionis nuvyko į Gruziją, kad pagrūmotų piršteliu valdančiajai partijai už tai, kad...


Profesorius Sucharit Bhakdi nurodė į galimybę pavojingo gyvybei pašalinio efekto po skiepijimo BioNTech / Pfizer ir Moderna vakcinomis. Tai poveikis į kraujo krešėjimą.


Kada pagrindinis žmonių žudymo įrankis - dirbtinio kvėpavimo aparato masinis naudojimas buvo paviešintas, pasaulinės aferos įpūtėjams nebeliko nieko kito, kaip pradėti lengvinti karantiną. Nes numatyto mirusiųjų skaičiaus, be šio aparato pasiekti neįmanoma. Tiesiog atkreipkite dėmesį į tai jog mirusieji nuo koronoviruso gydymo aparatu (bent jau Italijoje ir Ispanijoje) yra kremuojami, tokiu būdu paslepiant nusikaltimo pėdsakus.Evoliucija - normaliems žmonėms nesunkiai suprantamas procesas. Virusai mutuoja, ypač RNR virusai. Tai aksioma. Kaip jūs manote, kodėl mus puola vis nauji peršalimo virusai?


A.Tapinas Turėjau ilgą laiką slėptis nuo visuomenės, bet šiandien atvirai pripažinau kas esu ir didžiuojuosi, kad galiu garsiai pasakyti:Taip, aš esu homoseksualus


Baltarusijos užsienio reikalų ministras Vladimiras Makėjus pareiškė, kad nemažai Vakarų šalių pažeidžia savo įsipareigojimus žmogaus teisių srityje ir, kritikuodamos kitas valstybes šia tema, nori nukreipti dėmesį nuo savo problemų. Apie tai praneša RIA Novosti.


Rita Miliūtė, dar žinoma kaip elitinė Sorošo finansuojama propagandistė, ir vėl pažėrė perliukų – šį kartą apie bybianosius.


Rusija smogė jų strategijai, jų užmačioms ! Tarp kitko - sėkmingai smogė. Galime sakyti, kad paralyžiavo USA ir NATO smegenis - ne veltui Makronas pasisakė apie nudvėsusias NATO smegenis.Politinės prostitucijos asas Linas Linkevičius jau yra išspirtas iš JAV liokajų tarnybos, tačiau Lino kamasutros vaivorykštinę vėliavą...


which underlies the New World Order was again exposed in the last few months by another brave whistleblower. Australian woman Fiona Barrett showed a ton of courage in going public at a Sydney press conference in October 2015 and naming names. Fiona, a former victim of Satanic ritual abuse and part of an international VIP pedophile ring, not only exposed the existence of the Satanic pedophilia network and its international child trafficking ring, but actually named 3 former Australian Prime Ministers and 1 former US President as perpetrators. She reveals that this network, composed of famous actors, celebrities, judges, politicians and other h


В Минобороны России заявили, что удары по аэродрому в Сирии нанесли самолёты ВВС Израиля. Об этом говорится в поступившем в RT пресс-релизе ведомства.


Pats didžiausias blogis daromas, ne koncentracijos stovyklose, jose mes matome galutinį šio blogio rezultatą. Blogį sugalvoja ir įsako jį vykdyti tie, kas sėdi švariuose, gerai apšviestuose, dideliuose kabinetuose išklotuose kilimais. Tai tylūs pilki žmogeliai, baltomis apykaklėmis, nukirptais nagučiais, švariai nuskustais žandeliais, malonūs ir niekada nekeliantys balso."


Mūsų kūrėjas yra tobulas, vadinasi ir jo kūriniai tobuli. Ir kiekvienas jo kūrinys turi ryšį su juo pačiu. Ne išimtis ir žmogus. Dievas žmogui kužda tyliai per jo paties sąžines balsą. Tačiau vis daugiau žmonių dėl tam tikrų aplinkybių linkę jo negirdėti, jo neapmąstyti…В Вильнюсе 23-01-2021 змагари собрались против поссольства Россиий и против посольства Белоруссий. Как этот шабаш выглядел со стороны...


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Šiurpi tiesa. Kviečiu pasižiūrėti video filmą apie organizacijas, kurioms vertybinis paauglių ugdymas kelia pasipiktinimą. Filme paaiškinama, kodėl jos siekia diegti liberalesnį, į kontracepcijos vartojimą nukreiptą „lytinį švietimą“.


Sutikit, kad pavadinimas skamba kaip nevykęs juokelis. Bet dabar mieli tėveliai siūlau susikaupti. Jūsų vaikai ir jų mokytojai Lietuvoje mokomi nuosaikiai žiūrėti į alkoholį. Tai reiškia negalvoti, kad vaikai alkoholio neturi vartoti, o tai,kad jį vartoti reikia saikingai. Pasirodo, kad alkoholio gamintojai ne šiaip „svaipatoja“ viešojoje erdvėje apie tai, kad reikia šviesti vaikus ir jie negers, bet ir realiai imasi veiksmų.


Astos Kuznecovaitės paskirtis šioje istorija buvo paslėpti kameras Kedžių namuose, ir vėliau buvo klausomasi šeimos pokalbių,iš atskirų intarpų sumontuota audio ir tuomet dalis buvo išžudyta, dalis šeimos turėjo bėgt į JAV.TS-LGBT visus, nešiojančius apsaugines medicinines kaukes žemiau nosies, pradėjo vadinti „Bybianosiais“. Jiems prijaučianti svetainė „Pipedija“ šia tema netgi yra parašiusi straipsnį.


Paanalizuokime, kam galimai reikalingas VSD vadovybės pakeitimas. Artėja rinkimai ir sprendžiasi Neringos Venckienės likimas, tai kam gi dabar, kaip tyčia, galėjo užkliūti VSD vadovybė? Grįžus Neringai Venckienei iš JAV, iš krūvos kaltinimu liko vos keli, saugumas nesikišo. Vytautas Bakas pabėgo iš LVŽS, dabar krapšto VSD vadovą D.Jauniškį. Valstietis Dainius Gaižauskas krapšto V.Baką... Argi neakivaizdu, kad ne valstiečiams reikalingas D.


Įdomu ar Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministras Garbielius Landsbegis yra informuotas apie mūsų diplomatų testavimus?


Vasario pradžioje Lietuvos energetikos ministras Dainius Kreivys įtikinamai įrodė, kad ne tik nesąžiningos žiniasklaidos priemonės, bet ir atskirų šalių vyriausybės nariai gali profesionaliai kurti netikras naujienas. Psask ministro, maždaug pusė elektros energijos, tiekiamos Lietuvai iš trečiųjų šalių, gaminama Baltarusijos atominėje elektrinėje. Remiantis duomenimis, Lietuva jau sumokėjo beveik keturis milijonus eurų už elektrą, pagamintą Astravo AE.


Ukrainiečių portale Vesti.ru vasario 24 d. paskelbtas interviu su Ukrainos mokslininke virusologe dr. Nadežda Žolobak, dirbančia vyriausiu mokslo bendradarbiu Ukrainos MA D.Zabolotno vardo mikrobiologijos ir virusologijos institute.Vasario 22 dieną darbo vizito Rusijoje (Sočyje) metu Baltarusijos prezidentas A. Lukašenka veda derybos su Rusijos prezidentu V. Putinu.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Kol geltonosios spaudos 15min fake fact checkeris ir toliau platina savo sąmokslo teorijas, kitų nuomones vadindamas sąmokslo teorijomis, bei bando jas blokuoti, kaip dalinai TEISINGAS, pasaulyje ir toliau skelbiama apie corona virusu užkrėstus testus. Arstechnica žurnalistė Beth Mole balandžio 20 dienos straipsnyje rašo: <..


Man, kaip LR piliečiui, kelia didelį susirūpinimą valstybės tarnautojų politinis išprusimas ir griežtas nusistatymas prieš mūsų valstybės praeitį.


Šiandien Audrius Bačiulis švenčia 70 metį, ir stebina visus, net tik idealia fizine forma,bet ir sugebėjimu išlenkti vienu ypu, net tris bokalus alaus. Nežinia,kaip reikėtų vertinti šį sovietmečio laikų pleibojų, suviliojusį ir pačią Vaivą Mainelytę.Vienintelė Rusijos ekspozicija ginklų salone "IDEX 2021" užima apie 1200 kv. metrų ir talpina daugiau nei 400 karinės technikos pavyzdžių. Tai galingi argumentai ginče su aukštųjų technologijų priešininku, geriausi atsakai į šiuolaikines grėsmes ir saugumo iššūkius sausumoje, jūroje ir ore (įskaitant smogiamųjų dronų neutralizavimą).


Milijardierius, kuris yra tasai pavienis žmogus, kuris padarė daugiausiai žalos visokiems komunistiniams režimams ir ideologijoms. Jis griovė ne tai kad komunizmo ekonomiką, jis griovė pačias komunizmo idėjas. Ir griovė taip, kad jos niekada neatsigautų.


Vaikų teisių apsaugos specialistai turi teisę rinkti informaciją apie vaikus, tėvus, šeimas, t.y. apie žmonių asmeninį ir šeimyninį gyvenimą. Lietuvos Respublikos konstitucijos 22 straipsnis teigia: „Žmogaus privatus gyvenimas neliečiamas… Informacija apie privatų asmens gyvenimą gali būti renkama tik motyvuotu teismo sprendimu ir tik pagal įstatymą. Įstatymas ir teismas saugo, kad niekas nepatirtų savavališko ar neteisėto kišimosi į jo asmeninį gyvenimą, kėsinimosi į jo garbę ir orumą.. Vadinasi vaikų teisių apsaugos įstatymas leidžia vaikų teisių apsaugos specialistams nesilaikyti konstitucijos; įstatymas iš anksto į vaikus ir jų tėvus žiūr


Pasidaryti saulės kolektorių gali beveik kiekvienas durnius. Užkelti ant stogo - štai žygdarbis! Iš Šiaulių prisišaukiau Vincą. Kolektorius iš aliuminio profilių ir polikarbonato, jis nėra labai sunkus, bet dviese niekaip neužkelsim.


Провокация с якобы имевшей место «химической атакой» в Восточной Гуте может считаться успешной, считает эксперт РИСИ Сергей Михайлов. Её цель, по словам американиста, заключалась в том, «чтобы дать предлог Трампу, который буквально недавно заявлял о желании вывести американские войска из Сирии, пойти на жёсткие меры, нанести по Асаду очередные удары». Учёный подчеркнул, что в состоявшейся провокации могли быть «заинтересованы различные группы, которые не всегда действуют в жёсткой координации».Senovės žydai pavardžių neturėjo, jie išsiversdavo su vardais, tėvavardžiais ir pravardėmis. Mes pamėginome išsiaiškinti, iš kur pas žydus atsirado pavardės, ką bendro turi tarpusavyje Koenai ir Levinai, Šusteriai ir Sandleriai. Rusijoje pavardes žydams teikti pasiūlė Gavrilas Deržavinas. Jis reikalavo, kad pavardės būtų kuriamos „mažarusišku stiliumi“ ir atspindėti ne tik žmogaus charakterį, bet ir valdžios požiūrį į jį. Uždari žmonės gaudavo pavardę Zamyslovatyj ar Zamysliukas, žvitrūs ir sum


Did you know that Bill Gates' real name is William Henry Gates III? Nowadays, he is known as Bill Gates (III) where III means the order of third. So what's so eerie about this name?


Tokių naujų gripų mes su šeima turėjome per 20 metų apytiksliai keturis, gal daugiau, tiesiog nepastebėdavome. Visada jie ateidavo tik tuomet, kai įsileisdavome į namus "modernius" vakcinų vartotojus.


Premjerė Ingrida Šimonytė: liko svarbiausias mūšis prieš varguolius


Čia pateikiamas vertimas į lietuvių kalbą įžymaus Rusijos ekonomisto Michailo Chazino pasisakymo apie V. Putino kalbą pasakytą Davoso forume.Palaikyk mus FeisbukePaveiksliukai


Video

Orai

Draugai

Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis