20min

Straipsniai skaityti per paskutines...

Rinkimai Italijoje parodė, kad „antifašizmu paremta rinkimų kampanija leido Meloni sulaukti balsų bumo“, rašoma italų „Il Giornale“. Apžvalgininko Matteo Carnieletto nuomone, „kairieji turi išmoksta pamoką: liautis gąsdinti fašizmo pavojumi.“


Lietuva garsėja kaip žmogaus teisių gynimo Meka, moralinis pasaulio autoritetas. Nežiūrint į tai, visus tris Lietuvos kandidatus į Europos Žmogaus Teisių Teismą Europos Tarybos Parlamentinė Asamblėja (ETPA) atmetė, pranešė LNK.Šias pareigas užimti pretendavo Teisingumo ministerijos atranką praėję ir Gerovės valstybės kūrėjo Gitanos Nausėdos bei Vyriausybės patvirtinti pretendentai.


Kalbu apie talkas ir jų abipusę naudą. Kita tema – Erikos Švenčionienės „ekskursija“ į Donecko ir Luhansko liaudies respublikas bei Rusijos daromos klaidos, kuriomis nepatenkinti ir patys Donecko bei Luhansko kariai. Taip pat papasakojau apie Putino ir Baideno sveikatos būkles. Visa tai ir daugiau – mano apžvalgoje prie „raudų sienos“.


Daugiau nei 1 milijonas barelių naftos iš JAV kasdien bus gabenama į Europą, kad pakeistų Rusijos žaliavą. Naftos prekybos bendrovės „Vitol“ direktorius Russellas Hardy pirmadienį sakė „ Reuters  “…


Lietuvos diplomatijos vadovas Gabrielius Landsbergis dar kartą nurodė, kad rusai turi nebėgti nuo paskelbtos mobilizacijos, o išlaisvinti Rusiją. „Lietuva nesuteiks prieglobsčio tiems, kurie tiesio…


Pastoviai girdimas naratyvas sklindantis iš valdančiųjų, kad energijos ir visų kitų kainų neregėtas augimas, yra tik pasaulinio masto problema. Deja šioje ,,dainelėje“ yra tik dalis tiesos. Tarp kitko, net pasaulinio masto kainų kilimą paaiškinti tik paprasta ekonomine logika nelabai įmanoma. Taip kainų kilimui dalinę, pabrėžiu tik dalinę įtaką turėjo ir turi COVID-19 pandemijos pabaiga (bent sąlyginė), Europai karas Ukrainoje.


Vienalyčiai, kurie nori kurti šeimas, kovoja už savo teises. Seime šiuo metu svarstomas Civilinės sąjungos įstatymo projektas. Jei projektą lydės sėkmė, vienalyčiai pagaliau turės lygias teises ir galės kurti šeimas, jas oficialiai įteisinti.Civilinės sąjungos įstatymo projektą pateikė vienalytėms poroms neabejingi Seimo nariai Jurgita Sejonienė, Vytautas Mitalas, Eugenijus Gentvilas, Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Emanuelis Zingeris, Laima Liucija Andrikienė. Su projektu galima susipažinti ČIA.


Kažkada Jekaterina Didžioji apie tuometinę Lenkiją, artimiausią ir aršiausią "antirusiją“, yra pasakiusi  tokią frazę:  „Valstybė toji  Rusijai nedraugiška, jos neturėtų būti žemėlapyje. Tebūnie taip“.


Pasaulio įvykių apžvalga.


Jau šių metų balandį Baltarusijoje esančių lietuviškų mokyklų kolektyvuose jautėsi nerimas. Sklido kalbos, kad Baltarusija ruošiasi uždaryti lietuviškas mokyklas. Mūsų valstybės švietimo institucijos tuo metu į tai nereagavo, gal tikėjo, kad, žodis netaps kūnu. Bet štai atėjo rugsėjo pirmoji ir Pelesos vidurinė mokykla uždaryta. Kaip rašoma mokyklos metraštyje, Pelesoje lietuviška mokykla veikė nuo 1913 metų. Keitėsi laikai, keitėsi valdžios, karai, negandos nutraukdavo ir lietuviško žodžio sklaidą, pakeisdavo vaikų mokymo formą. Po karo vietoje lietuviškos mokyklos buvo atidaryta rusiška.


Šeštadienį Austrijos Graco mieste vyko tūkstančių koronės skiepų aukų prisiminimo renginys. Apie tai rašoma austrų portale "Wochenblick". Taip pat numatoma rengti atminimo procesijas  Linco ir Klagenfurto miestuose. "Wochanblick" pažymi, kad vakcinacijos eksperimentas pareikalavo daugybės aukų. Vien tik Austrijoje oficialiai pranešta apie daugiau kaip 50 000 komplikacijų, patirtų dėl skiepų, o jei pranešimų apie juos yra mažiau nei 10 proc., tikėtina, kad nukentėjo pusė milijono austrų. Vieniems tenka gyventi su baisiomis eksperimentinio gydymo genais pasekmėmis, kiti mirė per anksti dėl "skiepų".


Pagaliau įvyko neišvengiama: rugsėjo 21 dieną Putinas paskelbė dekretą dėl dalinės mobilizacijos Rusijos Federacijoje įvedimo. Kaip oficialiai teigia S. Šoigu, planuojama pašaukti 300 tūkst. atsargos karių. Akivaizdu, kad Rusijos vadovybė mobilizaciją visą laiką laikė pačia paskutine priemone, nes būtų jau seniai ją skelbusi. Dabar, nors ir nenoriai, tenka tai daryti jau pralaimint karą.


Faktų tikrintojai skundžiasi, kad nuolat sulaukia ieškinių dėl savo melagingų faktų


Savo kalboje rugsėjo 21 d. Vladimiras Putinas ypač dar kartą perspėjo NATO apie kišimosi į Ukrainos konfliktą pasekmes. Straipsnio dienraštyje „Washington Post“ autorius bandė „iššifruoti“ Rusijos lyderio perspėjimus ir įvertinti tikimybę, ar Rusija panaudos branduolinį ginklą.Taigi, kokia yra rizika, kad Rusija panaudos branduolinį ginklą Ukrainoje? Štai ką apie tai reikia žinoti.


Artėja savivaldybių, Europarlamento ir Seimo rinkimai. Savivaldybės daugiausiai sprendžia buitinius klausimus, Europarlamentas rašo patariamojo pobūdžio rezoliucijas, o Seimas valdo valstybę. Ten sprendžiami vertybiniai klausimai, kuriems reikia vertybinių jėgų. Šiandieniniame Seime tėra viena frakcija, besipriešinanti žydrai raudonai koalicijai.


Atsakau žiūrovui, kas laukia mūsų ir Lietuvos.


Oficialu! CDC ir JK vyriausybės duomenys atskleidžia, kad COVID vakcinos neužkerta kelio ligos atvejams, perdavimui, sunkioms ligoms ar mirtims


Laisvėje ne tik ,,Azovo" pulko vadai. Laisvėje ir užsienio samdiniai, kurie buvo nuteisti mirties bausme. RF pralaimi informacinį karą ir tai yra FAKTAS!


FTB didvyris moka kainą už tai, kad atskleidė neteisėtą konservatyvių amerikiečių persekiojimą


Pirmosios balsavimo referendumuose dėl 4 buvusios Ukrainos regionų įstojimo į Rusiją aktyvumas:


Nuo seno žinomas paradoksas: tik tada žiniasklaida pateisina ketvirtosios valdžios vardą, jeigu ji laikosi atstu nuo valdžios meniu, jeigu ji  atsispiria valdžios ir politikų spaudimui ar gundymams. Tik išvengus priklausomybės nuo valdžios (taip pat jos pinigų, „viešųjų pirkimų“ ir ordinų bei premijų), ketvirtosios valdžios metafora įgyja realų turinį, nes tik tokiu atveju spauda pajėgi susidoroti su tris „tikras“  valdžias (vykdomąją, įstatymų leidžiamąją ir teismus) prižiūrinčio ir ganančio sarginio šuns vaidmeniu.


Anglijos karališkosios šeimos ryšiai su pedofilais


Rytdienos rinkimai Italijoje, trečioje ES ekonomikoje, gali lemti tolimesnę ES raidą: ar ES bus Tautų sąjunga, ar degeneruos į betautę ir belytę unitarinę JAV koloniją, valdomą korumpuotų marionečių, kaip dabartinė EK pirmininkė. Italų dienraštis "Il Giornale" rašo: Rytoj vyksiančių parlamento rinkimų rezultatai vis dar visiškai neaiškūs.


Отвечаю на вопросы зрителей по поводу бчб-плесени и будет ли третья мировая война.


Kalbu su tavimi, deviante. Galite sugalvoti įvairių pasiteisinimų. Galite pasakyti, kad nepritariate dabartinei politikai.


Rusija atokiame Naujosios Žemės bandymų poligone dislokavo „paslaptingas raketas“ ir sukėlė baimės trydą USA. Apie tai rašo „The Sun“ analitikas Entonis Bleras.


Nobelio premijos laureatė, rašytoja Svetlana Aleksejevič palygino baltarusių ir ukrainiečių tautas, paaiškino kodėl jos tokios skirtingos, nors gyvena šalia. Apie tai skelbiama valstybinio transliuotojo publikacijoje „Nobelio premijos laureatė Sviatlana Aleksijevič: daug kraupių dalykų ateina iš rusiško gyvenimo“.


Kijeve patriotinės jėgos reikalauja, kad būtų nugriautas paminklas rusų romantizmo poetui ir rašytojui Aleksandrui Puškinui. Kad sprendimas būtų priimtas operatyviau, progresyvios jėgos paminklą išmargino įvairiais užrašais. Ekspertai.eu taip pat primena, kad Lietuva remia Ukrainą ne tik finansais ir karinėmis priemonėmis, bet taip pat komandiruoja daug specialistų ir politikų, kurie padeda mūsų kaimynui geriau įveikti korupciją, sparčiau artėti prie vakarietiškos kultūros ir integruotis į Europos Sąjungą bei NATO.


Švenčionienė yra geriausia ką turime.


Remiantis Maskvos biržos prekybos duomenimis, dolerio kursas sumažėjo 3,6%, arba 2,13 ₽, iki 56,7075 ₽. Paskutinį kartą dolerio kursas žemiau 57 ₽ buvo prieš du mėnesius, liepos 22 d. Euro kursas m…


Kalbėjau apie labai ryškų dabartinio karo imperialistinį pobūdį. Apie nunykusią anksčiau propaguotą „denacifikacijos“ prasmę ir masinę stambaus kapitalo grupuočių skatinamą šizofreniją tarp liaudies masių. Tiek iš Vakarų tiek ir Rytų imperialistų.


Penki iš Rusijos nelaisvės išlaisvinti britai atskleidė mainų detales. Jų teigimu, jie buvo nugabenti į Saudo Arabiją privačiu lėktuvu, kuriuo skrido milijardierius Romanas Abramovičius. Apie tai šiandien rašo rusų portalas "Tsargrad". Apsikeitimui karo belaisviais su Ukraina padėjo Romanas Abramovičius.


„Ateinančius dešimtmečius rusų kalbos niekam neprireiks“, – sako Latvijos švietimo ministrė Anita Muižniece.


Kokia nuostabi diena šiandien... Ne tik pasipildė ekstremistinių bendruomenių sąrašas, o dabar pagal pagreitintą planą bus įkalinti visokių gaujų-vlasovininkų, bčb pelėsių gerbėjai, bet ir pusę Estijos ambasados buvoišvaryta iš Baltarusijos Respublikoss...


Žmonės, kurie prisistato kaip demokratai, yra fašistai


„Labiausiai korumpuotas žmogus pasaulio politikoje, Džordžas Sorošas, moka daugeliui politikų, jų skaičiuje tiems, kurie dabar nori šantažuoti Vengriją ir Lenkiją“, - pasakė Orbanas ir nurodė, kad „nėra nieko neįprato tame, kad galima be sąžinės platinti melą apie Vengriją, bet Sorošo pareiškimas apie tai, kad kai kuriose Vengrijos kaimo gyvenvietėse nėra slapto balsavimo, „išeina iš visų rėmų“.


Šis mano tekstas, jau šimtas dvidešimtasis, bus skirtas vienai iš didžiausių mano gyvenime sutiktų asmenybių - Prezidentui Algirdui Brazauskui, kuriam šią savaitę būtų sukakę 90 metų. Jei jums ši pavardė sukelia konservatoriškas konvulsijas, negaiškite laiko ir negadinkite akių skaitydami. Ir nerašinėkite komentaruose apie viešbutį, Valdovų rūmus ar panašių dalykų, nebent komplekte su Mažeikių nafta ar Lietuvos telekomu.


Pentagono vagys pradeda vertinti kriptovaliutų grėsmę nacionaliniam saugumui


Būtina kuo greičiau įvykdyti mirties bausmę Laurynui Kaščiūnui.


Rusijos prezidentui Vladimirui Putinui paskelbus apie dalinę mobilizaciją, kariauti Ukrainoje nenorintys kai kurie rusai kuria planus, kaip pabėgti iš šalies. Krašto apsaugos ministras Arvydas Anuš…


Tauragės apylinkės teismas paskelbė nuosprendį jurbarkiškiui dėl pasikėsinimo išžaginti nepilnametę, jos išprievartavimo ir nesunkaus sveikatos sutrikdymo. Vaikinui paskirta 3 metų ir 4 mėnesių laisvės atėmimo bausmė, bausmės vykdymą atidedant trejiems metams. Jis taip pat turės atlyginti 7 tūkst. neturtinę žalą, bei beveik 4,5 tūkst. eurų už patirtą turtinę žalą ir advokato teisines paslaugas.


DLR vadovas Denisas Pušilinas


Bendrovė „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) perspėja gyventojus būti atidiems – elektrikų vardu gali naudotis sukčiai. Į ką reikėtų atkreipti dėmesį, kad į namus neįsileisti energetiku apsimet…


Karo korespondentai Erika Švenčionienė ir Edikas Jagelavičius vyksta į Donbasą stebėti buvusių Ukrainos sričių referendumus dėl stojimo į Rusijos Federaciją.


Už ką turės kariauti Rusijos jaunimas, už ką turės lieti kraują? Toks klausimas šiandien kyla ne tik disidentams, organizuojantiems mitingus, bet ekonomistams, kurių niekaip neapkaltinsi nemeile savo tėvynei Rusijai.


Prisiminkime, ką fašistai buvo suplanavę daryti su baltarusiais per okupaciją.


Dalinamės su skaitytojais antrąja dalimi Edvino Jusio pokalbio su politologu Vytautu Sinica apie gimstamumo ir verslo skatinimo bei regionų išsaugojimo nuo demografinio išnykimo klausimus. Pirmoji dalis publikuota praėjusį mėnesį. Visą pokalbio įrašą galite išklausyti šioje nuorodoje.  - [Pirmoje pokalbio dalyje] mes po truputį palietėme kultūrinį dėmenį, kuris verčia emigruoti, taip pat ekonominį dėmenį. Pradėjome pokalbį, aišku, nuo šeimos politikos.


Krokuvos gatvėmis rugsėjo 25 d. vyks eitynės už gyvybę ir šeimą! Tai yra gyvenimo civilizacijos atsakymas į socialinės tvarkos griovimą, rašoma lenkų portale Pch24. Organizatoriai rašo: Rugsėjo 25 d., sekmadienį, Krokuva garsiai pasisakys už gyvybę ir šeimą. Tą dieną miesto gatvėmis vyks 8-asis žygis už gyvybę ir šeimą.


Gegužės 15 d. spręsis - kas ką. Ar velnias valdys Lietuvą, ar Kristui ir jo pasekėjams pavyks apginti pagrindinį krikščionybės bastioną – šeimą? Pirma. Vyskupų konferencija paskelbė, kad Kauno ir Vilniaus arkivyskupai nedalyvaus „Didžiajame šeimos gynimo marše" gegužės 15-ąją.  Antra. Vyskupas Jonas Kauneckas palaimino maršą, o kardinolas S.Tomkevičius ir eilė kunigų pareiškė, kad palaiko šeimų maršą. Kardinolas Tomkevičius „Respublikai“pasakė, kad „marksizmas mutavo ir šiandien reiškiasi kitokiomis formomis. Jis jau atėjęs į daugelį valstybių; dabar jis ateina ir į Lietuvą.


„Tolerancija“ - tai siono-liberalų sugalvojimas, skirtas europiečių kvailinimui ir ištirpdymui tautų ir rasių „lydymo katile“. Biologine ir medicinos prasme, kaip visi žinome, tolerancija reiškia imuninės sistemos nesugebėjimą priešintis užkratui ir mirtį. Kai kurios Europos valstybės jau tiek apnuodytos liberalizmo nuodais, kad yra priešmirtinės agonijos būklėje. Viena iš tokių valstybių – Prancūzija.


Mokymas naudotis puoduku: Transseksualų judėjimas nori pakeisti jūsų vonios įpročius


Taip, nuskambės keistai, bet Ukraina tikrai švenčia savo nepriklausomybę nuo sveiko proto, žmogiškumo ir visko, ką didžioji dauguma kitų šalių laiko gėriu.


„Infliacija ES šalyse kasdien muša vis naujus rekordus. Bet šioje situacijoje yra įdomiausia ne kiek patys infliacijos rodikliai, bet kiek šių rodiklių skirtumai tarp atskirų šalių“, - teigia leidinio Bloomberg analitikai, primindami, kad šiuo metu didžiausia infliacija yra Pabaltijo šalyse.Analitikai pagrindine šių rodiklių skirtumų priežastimi vadina atskirų ES šalių nacionalines politikas.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Gaunu daug laiškų, kuriuose klausiama mano nuomonės apie planuojamą „Šeimų maršą“. Šiame video atsakau visiems, kuriems įdomi mano nuomonė apie patį maršą, daromas provokacijas ir maršo naudą.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Mano siaubą vakar dar labiau sustiprino LNK vedantieji, kurie nuo 16:30 val. šaipėsi, gardžiavosi iš Antano Kandroto šeimos tragedijos, visos Lietuvos tragedijos. Taip elgiasi tik visiški moralinai išsigimėliai. Pabrėžių, tai ne Antano Kandroto, o visos Lietuvos tragedija, ir šitie LNK degeneratai iš jos vakar šaipėsi!


Nors JAV vadovaujama koalicija bando pavaizduoti, kad ji kovoja prieš „Irako ir Levanto islamo valstybę“, ji sąmoningai rėmė „ILIV“ atsiradimą siekiant izoliuoti Bašaro Asado režimą ir suduoti smūgį plintančiai Irano įtakai. 2012 metų rugpjūtį ta pati koalicija puikiai žinojo, kad „Islamo valstybės“ pirmtakai – „Alkaida Irake“ ir „Irako Islamo valstybė“ – dominavo Sirijos opozicijoje kartu su kitomis su Alkaida susijusiomis grupuotėmis.


Per pastaruosius 30 metų nacių nusikaltėlių šlovinimas tapo svarbiausiu Lietuvos valdžios prioritetu. Jie šlovinami, nes davė priesaiką Adolfui Hitleriui ir kovojo prieš Sovietų Sąjungą.


Robertas-F.Kenedis jaunesnysis - Vaikų sveikatos apsaugos organizacijos pirmininkas. Balandžio 9 dieną jis šios organizacijos portale paskelbė ataskaitą apie „filantropo“ Bilo Geitso vakcinas, kurių pagalba šis vykdo pagrindinį šios savo filantropijos tikslą – mažiną žmonių skaičių žemėje.


Baltarusijos prokuratūra nori apklausti buvusį Lietuvos prezidentą, garsaus kolaboranto bendrininką, ir tuo ištaisyti praeities klaidas.


Korporacijos „Microsoft“ įkūrėjo teiginys, kad „Big Pharma“ turi turėti vakcinų monopolį, taip pasmerkiant milijonus žmonių būti nuo jų atribotiems, rodo tokių turčių kaip Billas Gatesas moralę: jiems terūpi jų pačių interesai.  Visuomenės santykis su milijardieriais buvo komplikuotas nuo pat jų atsiradimo. Taip yra todėl, kad nė vienas iš jų iš tikro pats neuždirbo milijardo dolerių, o išnaudojo darbuotojus.


Palaikyk mus Feisbuke

....

....
Paveiksliukai

Video

Orai

Draugai

Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis


....