20min

Straipsniai skaityti per paskutines...

Šeštadieniniame mitinge buvo susirinkę daugiau kaip 200 žmonių. Jo metu A. G. Astrauskaitė taip pat pažėrė kritikos galimybes žmonėms suteikiančiam Galimybių pasui bei nuo Covid-19 ligos gyventojus apsaugantiems ribojimams. Renginio organizatorė reikalavo valdžią atšaukti fašistinį galimybių pasą bei kitus absurdiškus COVID-19 ribojimus.


Projektas „Mūsų TV“ pradėjo turą po Lietuvą. Simboliškai turas prasidėjo nuo senosios Žemaitijos sostinės – Tverų. Mobili „Mūsų TV“ studija laukia bendraminčių ir visų žmonių, kurie nori ir turi ga…


Lietuva, būdama Europos užkampis, ilgą laiką buvo santykinės ramybės zonoje. Turiu galvoje Europoje ir JAV vykstančius nuožmius kultūrinius karus, o tiksliau – šliaužiančią neomarksistinę diktatūrą ir bandymus priešintis jai. Jos tikslas yra visiškai aiškus ir ne kartą įvardytas – ne kariniais perversmais ar smurtu, o kultūrinėmis priemonėmis sunaikinti kapitalizmą ir Vakarų civilizaciją.


Įvykius Trieste komentuoja Italijoje gyvenanti Natalija Kovalenko. https://www.youtube.com/watch?v=NoaRmTbpmlk https://www.youtube.com/watch?v=Qdb_j6iO12I Prasidėjo protestuotojų, įsikūrusių prie Varco 4 pastato Trieste, evakuacija. Prie garnizono priešais "Varco 4" iš uosto teritorijos atvyko keletas policijos automobilių. Protestuotojai jų laukė kitoje "Varco" pusėje palei kelią, sėdėdami ant žemės ir skanduodami "Tokie kaip mes niekada nepasiduoda" ir "Laisvė".


Žinot, kokius linkėjimus galiu nusiųsti mūsų suš@ktai valdžiai, kuri atseit šitaip ,,valdo pandemiją"? Pasiųsti juos ... na gerai, į ,,Humaną". Užknisot juodai, nusidėvėjot iki skudurų. Jums belieka nusiauti batus ir išsinešdinti. Tikiu, kad tiktai tada išsinešdins ir šitas suš@ktas virusas.Turbūt kiekvienas vilnietis, mieste gyvenantis bent kelis metus, suskaičiuotų daug miesto atstovų iniciatyvų keisti transporto sistemą, savivaldybės siūlymus persėsti iš asmeninio automobilio į viešąjį transportą ir alternatyvių transporto priemonių propagandą?


„Šeimų maršas“ prikėlė iš miego Lietuvą, priminė „Persitvarkymo Sąjūdžio“ renginius. Raimondo Grinevičiaus iniciatyva buvo savalaikė, atitiko didelės dalies lietuvių lūkesčius. Per visą Lietuvą vykusios automobilių kolonos, renginys Vingio parke, tapo išskirtiniu įvykiu. Vėlesni „Šeimų maršo“ lyderių norai organizuotis į politinę struktūrą parodė, kad dauguma iš jų tam nesubrendę. Arvydas Daunys, portalo Infa.lt leidėjas, iš pat pradžių parėmė „Šeimų maršą“, o vėliau ėmė matuotis vieno iš „Šeimų Sąjūdžio“ lyderių marškinėlius.


Rūta Janutienė niekada nebuvo kultūringos žurnalistikos etalonu. Tokia nesubalansuota ponia, sodinanti aplink didelį būrį svečių, kuriems neleisdavo normaliai pasisakyti, kurių pasisakymus nuolatos pertraukdavo. Naujasis jos projektas „OP.tv“ tiekė šiokios tokios vilties. Tačiau greitai teko juo nusivilti, kai į eterį buvo atvilkta LGBT apologetė dr.Nida Vasiliauskaitė. Tai spalvingos praeities asmenybė, galimai, atliekanti „Trojos arklio“ vaidmenį Šeimų sąjūdyje. Žiūr. mano ankstesnę publikaciją.


Astra Genovaitė Astrauskaitė kviečia visus vienytis ir veikti kartu. Šį kartą Astra rėžė konkrečiai ir griežtai. Ką? Žiūrėkite vaizdo įraše. „Mūsų -TV“ El. paštas: [email protected] Faceb…


| 1970-01-01 | Lietuva | |Europarlamentarui A.Kubiliui ES sankcijų Baltarusijai nepakanka ir jis reikalauja surengti tribunolą prezidentui A.Lukašenkai. Tik ar nuoširdus jo trydaliojimas?


Iš visų suneštų pinigų skaičiavimo išplaukia viena išvada - NAIKINAT LITĄ IR TAUTĄ - MINUS 21% GYVENTOJŲ ESANT ES -  ĮVEDANT EURĄ MES BUVOME APIPLĖŠTI 4 KARTUS PABRANGINANT VISKĄ. Vien šiemetinis biudžeto deficitas yra didesnis ar prilygsta ankstesniems metiniams biudžetams litais.


Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Sveikatos apsaugos ministerijos
 Vaistų registracijos skyriaus vedėja Kristina Povilaitienė informavo, ar vakcinos nuo COVID-19 ligos yra recepetiniai vaistiniai preparatai.


Susisiekiau su gerb. kunigu majoru Alfonsu Bulotu, pirmuoju atkurtos Lietuvos kariuomenės vyriausiuoju karo kapelionu, buvusiu kardinolo Vincento Sladkevičiaus asmeniniu sekretoriumi, nuostabiu mūsų Tautos Sūnumi, tikru Kristaus armijos kariu, paprašiau jo parašyti kelis žodžius rytdienos renginiui. Dar paklausiau dėl arkivyskupo Vigano kalbos fragmentų panaudojimo rytdienos pasisakyme. Toks tad ir buvo pasiruošimas. Gerb. kun. Bulotas, slaugantis dvi senyvas savo seseris, maloniai atsiprašė, kad dėl šios priežiūros sunkumų, užgulusių jo pečius, negali pats kreiptis į susirinkusius Katedros aikštėje.


Vilniaus universitetas paskelbė „Lyčiai jautrios kalbos gaires“, kurioje lietuvių kalbos taisyklė vartoti gramatinę vyriškąją giminę kaip neutralią pasmerkiama kaip „atgyvenusi“ ir „dažnu atveju diskriminacinė“. Lygybės ir pažangos šaukliai turi sprendimą: nuo šiol visur ir visada vartoti „lyčiai jautrią kalbą“. Naujovė tiek inovatyvi ir paremta alternatyvia proto samprata, kad negalėjome jos pristatyti be lašo ironijos.SIPRI ataskaitoje Rusija turi ketvirtą pagal dydį gynybos biudžetą ir užtikrintai užima antrą vietą pasaulyje pagal "Global Firepower" karinės galios reitingą. Šis paradoksalus "persikreipimas" liudija aukštą valstybės valdymo kokybę, teisingą karinio vystymosi strategiją ir Rusijos gynybos karinio pramoninio komplekso efektyvumą. Stokholmo tarptautinio taikos tyrimo instituto (SIPRI) duomenimis, Rusijos Federacija 2020 metais karinėms išlaidoms išleido 61,7 mlrd.


Prieš aštuonerius metus, 2013 m. tuometinėje Gruzijoje didelę nesėkmę patyrė vietos gėjai bei jų rėmėjai iš svečių šalių – juos lupo kumščiais ir dilgėlėmis. „Vietinė organizacija „Tapatybė“ planavo surengti pirmąjį Gruzijoje gėjų paradą ir taip užsidirbti riebų pliusą prieš kolegas Vakaruose. Tačiau turbūt neapskaičiavo visko iki galo. Į vietinių šventikų kovos kvietimą atsiliepė tūkstančiai vyrų. Todėl gėjai, susėdę į geltoną autobusiuką ir pakeitę maršrutą, buvo priversti nešti kudašių kuo toliau - skelbėme ekspertai.


VILNIUS, balandžio 26 — Sputnik. "Sodros" direktoriaus pavaduotojas Ježis Miskis pareiškė, kad sanatorijai "Belorus"  Druskininkuose inicijuoti bankroto procedūrą neplauojama. Apie tai jis pranešė Seimo Socialinių reikalų ir darbo bei Užsienio reikalų komitetų bendrame posėdyje pirmadienį. "Kol kas ketinimų iškelti bankroto bylą neturime <...>  Nė viename dokumente to nebuvo pasakyta", – sakė jis.


Žmonių partijos veidu laikoma, visa dažniau savo didelių psichologinių problemų neslepianti Vyriausybės vadovė Ingrida Šimonytė pranešė, kad norint įveikti siaučiančią koronaviruso pandemiją „kito kelio, nei plėsti vakcinuojamų asmenų ratą, tiesiog nėra“. Apie tai skelbiama nepriklausomo Žmonių partijos portalo publikacijoje „Šimonytė: skatinti skiepytis kartais tenka ir nemaloniais būdais“.


Žmonėms turintiems smegenųIš tiesų, save "teisine valstybe" vadinančioje šalyje toks pareiškimas – labai provokuojantis – bet argi jisai nepagrįstas? Apie tai ir pakalbėkime. Štai, ką teigia Kuodis: "Teisininkai, kurie yra uzurpavę šią instituciją (joje nėra ne teisininkų), akcentuoja žodį "teismas". Bet tai, ką daro dabartinis Konstitucinis Teismas, dažnai būna smarkiai nutolę nuo siaurų teisminių klausimų. Antai jame dažnai svarstomi pensijų, mokesčių ir kiti ekonominiai klausimai.


Ir jeigu jums kas nors išdrįs pasakyti, kad režimas bujojantis Lietuvoje nesirūpina savo piliečiais ar mes nesame tik per mažą žingsnelį nuo gerovės valstybės - drąsiai spjaukite iš ištrinkite tokiam nesusipratėliui į snukį.


Puikiai suprantu, kad ši tema nepasirodys gerbiamam skaitytojui tokios pat svarbos kaip tos problemos, kurių pastaruoju metu tiek susikaupė, kad ima kelti pavojų ir valstybės egzistencijai. Vis dėlto esu tikras, kad mums pakankamai svarbu aptarti ir valdančiųjų pristatytą sveikatos reformą.Kas vyksta sveikatos priežiūros sistemoje, įdėmiai seku jau daug metų.


Dr. J.Bart Classen moksliniame žurnale Microbiology & Infection Diseases 2021, 5(1): 1-3 paskelbė straipsnį „COVID-19 RNA Based Vaccines and the Risk of Prion Disease“ (COVID-19 Vakcinos, kurių pagrindą sudaro RNR, ir prioninės ligos rizika). Straipsnio autorius medicinos daktaras J.Bart Classen dirba Classen Immunotherapies, Inc., 3637 Rockdale Road, Manchester, MD 21102. https://www.scivisionpub.com/pdfs/covid19-rna-based-vaccines-and-the-risk-of-prion-disease-1503.pdf?fbclid=IwAR1i1tjGybIhyOcLJLR1i-RbTmnxy_42_P5i9P1ZQcHH-anYiGNFsQoAwAc Apie šio straipsnio rezultatus FB puslapyje parašė G.Furmanavičius.


Kiekvienas baltasis, įvykdęs nusikaltimą, vedęs ne baltą, nesusilauks baltų vaikų. Kiekviena baltoji moteris, teršianti savo kūną ir dvasią, vesdama ne baltą, negimdys jokių baltų vaikų. Savo veiksmais jie padarys baltų berniukų ir mergaičių klaidinimo nusikaltimą, kad galėtų sekti jų pavyzdžiu. Ir visi, kurie nepasisakys prieš savo rasinį išdavystę, bus bendrininkai nusikaltime.Ieva Marija Kiršinaitė, anot jos pačios savamokslė menininkė domisi tapyba, grafika. Ji įkvėpimo ieško gamtoje, meno parodose, kartais sumanymų padiktuoja nuotraukos. Draugystė su vaizduojamaisiais…


Monikos Garbačiauskaitės-Budrienės valstybinis transliuotojas informuoja, kad iš visuomenės, kurios neseniai didesnė dalis buvo psichiatrijos ligoninės pacientai, negalima tikėtis teigiamų vertybių.„Kokių vertybių gali tikėtis iš visuomenės, jei didesnė jos dalis dar visai neseniai buvo psichiatrijos ligoninės pacientai“, - skelbiama publikacijoje „Aktyvistė Vilma Fiokla Kiurė apie Panevėžio tulpes ir Rožyną, prekybą „stogu“ ir savotišką Vasiliauskaitės feminizmą“. Joje kairiojo flango aktyvistė, feministė, rašytoja Vilma Fiokla Kiurė pasipasakojo apie savo gyvenimą.


Žemiau pateikiu žinomo Rusijos-Izraelio žurnalisto Izraelio Šamiro straipsnio vertimą, skirtą pastariesiems įvykiams Baltarusijoje. Tai profesionali analitika, visiškai ne tai, kuo mus šeria sorošinė purvasklaida. Šaltinis.


Daug pavojingiau yra tai, ką antradienį pareiškė Vladimiras Zelenskis: "Mes siekiame reformuoti savo kariuomenę ir gynybos sektorių, tačiau vien reformomis nesustabdyti Rusijos. NATO yra vienintelis būdas užbaigti karą Donbase. Narystės NATO veiksmų planas ("membership action plan", MAP) taps tikru signalu Rusijai".


Vakar blogeris iš JAV Sania iš Floridos pasakojo apie tai, kad galimai modernaus viruso „tėvui“ dr.Anthony Fauci iškelta baudžiamoji byla.Šiaip, kad suprasti ką reiškia žodis chamas, mes turėtume žinoti iš ko jis kilo, kur chamai gyveno ir kokia chamų gyvenimo filosofija.


Skaitant šį straipsnį turėtų skambėti šėtoniškas juokas kaip garsinis fonas, o kaip iliustracija turėtų būti nuodais trykštanti abėcėlė. Kaimynystėje esantys šakalai Tabakos demonstruoja savo vienybės laipsnį ir draugiškumo jėgą. Lenkija tyčiojasi iš Lietuvos ir grubiai ją trolina. Nei lašelio užuojautos. Nei gramo paguodos. Baisu net pagalvoti, kas nutiktų, jei susilpnėtų Vašingtono pančiai. Tektų skirti „sąjungininkus“ kaip kovojančius ringe šunis.


Finansų ministrė Gintarė Skaistė pareiškė, kad atsakomybę už pandemijos valdymo padarinius iš dalies turi prisiimti ir "antivakseriai". Tas prašosi trumpo komentaro. Praėjusių metų lapkritį rašiau, kad kai į valdžią ateis kuoktservatoriai, jie sudegins šalį, viskas virs pelenais. Sakiau kas laiku nepaspruks, kasis į žemę mėgindami nuo jų pasislėpti.


2018 metais Lietuvos Respublikos prezidentūra, aukščiausi šalies vadovai, propagandinė žiniasklaida iš anksto siūlė švęsti Lietuvos valstybės šventę „išradingai“, šia proga pristatydami savo gudrų sumanymą - „idėją Lietuvai“, kad tauta toliau kurtų valstybę ir jos gerovę, skelbė, kad esame visokeriopai pripažinti pasaulyje, laisvi ir nepriklausomi; skelbė, kad praėjęs valstybingumo šimtmetis tapo Lietuvos pergale prieš blogio imperiją, jos atneštą skurdą, melą ir priespaudą. Tačiau, kuo iš tikrųjų tapo Lietuva praėjus šimtui metų nuo 1918 vasario 16 d. Lietuvos Nepriklausomybės akto paskelbimo? Ar sulauksime sekančio Lietuvos valstybės neprik


„Labiausiai korumpuotas žmogus pasaulio politikoje, Džordžas Sorošas, moka daugeliui politikų, jų skaičiuje tiems, kurie dabar nori šantažuoti Vengriją ir Lenkiją“, - pasakė Orbanas ir nurodė, kad „nėra nieko neįprato tame, kad galima be sąžinės platinti melą apie Vengriją, bet Sorošo pareiškimas apie tai, kad kai kuriose Vengrijos kaimo gyvenvietėse nėra slapto balsavimo, „išeina iš visų rėmų“.2014 d. po kruvino smurtinio perversmo Ukrainoje, kuomet valdžią perėmė demokratinės, Lietuvos bei visų Vakarų remiamos jėgos ir šalis neteko Krymo bei prasidėjo karas Donbase, virš karo zonos buvo numuštas keleivinis lėktuvas, skridęs iš Nyderlandų į Malaiziją.Šia proga, Lietuvos prezidentas, Žmonių partijos patriarchas Vytautas Landsbergis sukūrė eilėraštį, kurį perskaitė bažnyčioje.


Aiste, Tu esi vienintelė ir nepakartojama Meidutė!


Sveiki, draugai! Pirmoje gyvoje kanalo tranliacijoje - be kupiūrų, be cenzūros, be pagražinimų pokalbis mobilioje MūsųTV studijoje su Vaidu Žemaičiu Lekstučiu ir Antanu Kandrotu. Malonaus žiūrėjimo!


Delfio srutose mėgstantys rašyti komentarus nuo šiol bus tiesiog išjungti. Nuo šiol Delfyje galioja vienintelė „tiesa“. Delfio šeimininkai nusprendė, kad jų skaitytojai privalo žinoti vienintelę ti…


Norėdami būti sveikais – tik atsikėlus išskalaukite burną šiltu vandeniu ir išgerkite stiklinę šilto vandens su šaukštu 6%  obuolių acto. Tikras obuolių actas labai silpnas ir gerai padeda ti…BE SMURTOSPALIO 16 d.,12:00 val. RENKAMĖS VILNIAUS KATEDROS a. PROTESTO EISENAI PRIEŠ SKIEPUS,TESTUS SVEIKIEM-GINSIM SAVE IR VAIKUS Antri metai, kai esame kasdien per TV, spaudą gąsdinami mirtimis,…


Nenorintys vakcinuotis nuo koronaviruso yra atsakingi už numirusius žmones nuo Covid-19 ligos.Tokios nuomonės laikosi Žmonių partijos lyderio Garbrieliaus Landsbergio širdies dama, kita šios partijos atstovė, Socialinių reikalų ir darbo ministrė Monika Navickienė. Iki dabar Lietuvoje nuo koronaviruso šalyje mirė 5 tūkst. 376 gyventojai. „Ministrė yra įsitikinusi, kad žmonių sprendimas nesiskiepyti gali būti paveiktas.“, - skelbiama nepriklausomo Žmonių partijos portalo publikacijoje „Navickienė: antivakseriniai judėjimai turėtų prisiimti dalį atsakomybės už žmonių netektis“.


LR Vyriausybė priėmė nutarimą Ukrainos kariuomenei neatlygintinai perduoti nuosavybės teise priklausantį ir šiuo metu Lietuvos kariuomenės patikėjimo teise valdomą turtą – šarvinių liemenių ir tiek pat balistinių diržų.Pagal jį, Ukrainos kariuomenei būtų dovanojama 490 šarvinių liemenių už 617 tūkst. eurą ir tiek pat balistinių diržų už 59 tūkst. eurų. Karinės paramos siuntą planuojama perduoti artimiausiu metu, suderinus praktinius klausimus su Ukrainos puse.


Prieš kelias savaites, Kazimiero Juraičio vaizdo kanale, aptikau diskusiją pavadinimu „Kapitalizmas, socializmas ar kažkas lietuviško? Pressjazz studija. 2018 04 16“. Bežiūrėdamas supratau, jog ramiai pažiūrėti nepavyks, tad surašiau kai kurias pastabas tame video kalbantiems asmenims. Pirmiausiai šie puikūs vyrai šneka apie dvi skirtingas ekonomines – socialines (o tuo pačiu ir politines) formacijas (kapitalizmą bei socializmą), tačiau nežino/nesusitaria dėl sąvokų ir terminologijos. Todėl, elementariai, susikalbėjimas yra neišvengiamas.


Projektas „Mūsų TV“ pradeda turą po Lietuvą. Simboliškai turo pradžia skelbiama nuo senosios Žemaitijos sostinės – Tverų. Spalio 11 dieną, 12 valandą Tveruose, Žemaičių aikštėje mobili „Mūsų TV“ st…Trijų geriausius senjorų vakcinacijos rodiklius pasiekusių šalies savivaldybių sveikatos priežiūros specialistams bus skiriami iki pusės vidutinės algos dydžio siekiantys priedai, rašo Sveikatos ap…


Laidos „Ne Jūtūbei“ svečias Algirdas Paleckis. Pokalbis apie tuos, kas yra tikrieji Lietuvos priešai ir kas valdo Lietuvą. Visus įrašus galite matyti www.musutv.lt


Tyrimai rodo, kad masinė vakcinacija greičiau trukdo susiformuoti bandos imnitetui, negu gali jį sukurti. Šios problemos situaciją apžvelgia žinomas imunologas ir vakcinų kūrėjas Geert Vanden Bossche straipsnyje „Keep looking at snapshots and you’llnever see where this pandemic is headed ... until it reaches itsfinal destination“ (Jei ir toliau žiūrėsite į momentines nuotraukas, niekada nesuprasite, kur link ši pandemija juda. ... kol pasieks galutinį tikslą). Žemiau pateikiu šio straipsnio vertimą. Diskusijos ir įtampa dėl Covid-19 vakcinų veiksmingumo vis labiau įsiplieskia.


Šiandien mūsų priešas subtilesnisir klastingesnis: tie, kurie turėtų būti mūsų sąjungininkai, tie, kurie turėtų mums padėti ir mus ginti akivaizdoje grėsmės, ne mažiau baisios nei tada, kariauja prieš mus negailestingą karą. Sun Oct 17, 2021 Prieš keturis šimtus penkiasdešimt metų, 1571 m. spalio 7 d., vadovaujamas iš Austrijos kilusio Dono Chuano krikščionių laivynas laimėjo triuškinamą pergalę prieš turkus Lepanto mūšyje Patrų įlankoje.


Dvasios nuovargio valandomis, – kada atminty atgimsta praeities šešėliai ir nuo jų į širdį padvelkia šalčiu, – kada mintis lyg bejausmė rudens saulė nušviečia rūstų dabarties chaosą ir niūriai sukasi virš kasdienybės chaoso, nepajėgdama pakilti į aukštį, skristi pirmyn, – sunkiomis dvasios nuovargio valandomis aš iššaukiu prieš save didingą Žmogaus paveikslą. Žmogus! Atrodo, kad mano širdyje gimsta saulė, ir ryškioje jos šviesoje lėtai žingsniuoja – į priekį! ir – aukštyn! tragiškai gražus Žmogus!Kai konservatoriai apgailėtinai prapylė rinkimus, tuo dar kartą visiems įrodydami, kad jų kliedesiai apie vatnikus jau kuris laikas įdomūs tik jiems patiems ir daliai neapsiplunksnavusio jaunimo, komentaruose moralizuojančio žmones, kurie savo kūnais gynė Nepriklausomybę, jų gerbėjai pasiuto iki raudonumo.


Beveik prieš du metus kreipiausi į Vyriausybės atstovų įstaigą, kad patikrintų Vilniaus m. savivaldybės tarybos sprendimo teisėtumą dėl apmokėjimo tvarkos už vaikų maitinimą darželiuose, kai tėvai …


Nors koronavirusas tęsia savo niūrų žygį visame pasaulyje, Lietuvoje bei visoje Rusijoje, aistros dėl vakcinacijos visuomenėje nenurimsta. Oponentai cituoja šimtus argumentų, vienas jų – per vakciną žmonėms suleidžiama neaišku kas.


Apsvaiginti, nukvailinti, nutautinti ir paversti mankurtais. Toks dabartinių valdančiųjų tikslas. Galbūt tiksliau būtų pasakyti, kad ne pačios valdančiosios daugumos, o Lietuvą valdančių JAV šeimin…


Štai taip šiandien žiūrima į politikus - ne kaip į Tautos atstovus, bet į potencialius “Nuomonės formuotojus“.Ar noriu, kad į mane Tauta žiūrėtų kaip į “Nuomonės formuotoją”? NE! Ar LR Seime esu „Influenceris” ir gaunu atlygį už įtakojimą? NE! Ar taikau įvairius metodus žmonėms paveikti? NE! Noriu išgirsti piliečius ir atstovauti juos.Išsilaisvinome iš 50 metų trukusios tarybinės okupacijos, išvijome giluminių vandenų teršėjus - skalūnininkus, ar nugalėsime 5G? 1978 m. Šiauliai. Šiauliuose gyventojų normalų gyvenimą dažnai drumsdavo kariniai tarybiniai naikintuvai ir dažnai pratybas atliekantys žemai skraidantys lėktuvai su radarais. Skraidant lėktuvams su radarais, televizorius jau kokybiškai nerodydavo.


Užimtumo tarnyba sulaukia nemažai paklausimų dėl reikalavimų, susijusių su galimybių pasu, o viešojoje erdvėje teigiama, kad galimybių pasas darbo ieškantiems klientams apriboja įsidarbinimo galimy…


Lenkijos radijas spalio 14 d. pranešė, kad Lenkijos sveikatos apsaugos ministerija derasi su penkiais gamintojais dėl COVID-19 vaistų tiekimo. Šie vaistai Lenkijoje bus naudojami pacientams, sergantiems sunkia COVID-19 forma. Lenkijos Respublikos sveikatos apsaugos viceministras Maciejus Milkowskis sakė, kad COVID-19 sergantiems pacientams gydyti galima naudoti du vaistus: deksametazoną ir enoksapariną. Jis patikslino, kad Sveikatos technologijų ir tarifų vertinimo agentūra pakeitė rekomendaciją dėl gydymo COVID-19: "Remdesiviras yra vienas iš antros eilės vaistų, kuriuos galima naudoti".


Друзья, ВСЕХ ПРИЗЫВАЮ 16 ОКТЯБРЯ, в 12:00 прийти на митинг возле Кафедры! https://youtu.be/sN4n-t-FwBE


Legendinis amerikiečių ekonomistas, politikas ir rašytojas, vienas iš „Amerikos stebuklo“ 80-aisiais metais kūrėjų, o šiuo metu vos ne vienintelis kovotojas prieš JAV isteblišmentą Polas Kreigas Robertsas (Paul Craig Roberts) sukritikavo Rusijos ir Kinijos vyriausybių veiksmus, kaltindamas dėl pastarųjų ekonomikų impotencijos liberalų blokus.Dėl atvirai nusikalstamų, antikonstitucinių Vyriausybės veiksmų gyventojų tarpe kyla nemažai nepasitenkinimo.Tačiau skirtingai nuo Lietuvos teritorijos administratorių, piliečiai stengiasi kovoti su neteisybe tik teisėtais būdais. Vienas tokių kovos su įstatymų laužytojais žingsnių – grupės asmenų skundas, kuris buvo paduodas į Vilniaus apygardos administracinį teismą.


VILNIUS, sausio 9 — Sputnik. Buvęs užsienio reikalų ministras Povilas Gylys paragino Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro vadovę Teresę Birutę Burauskaitę pripažinti, kad pirmasis faktinis Lietuvos Respublikos vadovas Vytautas Landsbergis dirbo KGB. Apie tai Gylys parašė savo Facebook paskyroje, komentuodamas žinomo sovietų aktoriaus Donato Banionio paskelbimą KGB agentu. "Na ką gi, ponia Burauskaite, negalintį apsiginti kardinolą Sladkevičių Jūs demaskavot.


Buvo ir tokių, kurie skyrė nemažai laiko ir dėmesio, kad atsakytų į klausimą kas ant busimos pretendentės į teisingumo ministrus rankos. Charles Bukowski (1920 — 1994 metais) — vokiečių kilmės JAV poetas, romanų ir trumpų istorijų rašytojas ar Lucjan Żeligowski (1865 — 1947 metais) — Lenkijos karo veikėjas, generolas? Iš to net bandyta padaryti politiką. Tarp nacionalinių santykių.


Vakar man smogė 70. Sako, kad 70 – jubiliejus. Ar tikrai? Žodžio jubiliejus etimologiją yra išsamiai nagrinėjęs žymus rusų ekonomistas prof. Valentinas Katasonovas, dirbęs Pasaulio Banke, komerciniuose bankuose, ilgus metus ekonomiką dėstęs Maskvos Universitete. Jis vadovauja Rusų ekonomikos draugijai, yra parašę apie du šimtus knygų. Žemiau pateikiu vertimą prof.Valentino Katasonovo straipsnio  „Dievo vasara, apie jubiliejus ir finansų krizes.“Ekonomika yra lakmuso popierėlis, rodantis dvasinę žmonijos būklę. Šiandien šis lakmuso popierėlis demonstruoja išimtinį žmogaus dvasinį sulaukėjimą.


Palaikyk mus FeisbukePaveiksliukai


Video

Orai

Draugai

Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis