20min

Straipsniai skaityti per paskutines...

Birželio 27-tą viena iš dviejų Rusijos sparnuotų raketų X-22 nusileido šalią prekybos centro Kremenčugo. Lietuvos kolaborantai meluoja, kad PC buvo bombardavimo tikslas.


„Rusija išliks ilgalaike karine grėsme NATO, todėl Aljansas privalo imtis būtinų priemonių ženkliai stiprinti savo saugumą, ypač Baltijos regione“, – šiandien Madride prasidėjusiame NATO viršūnių susitikime sakė Prezidentas Gitanas Nausėda. Kreipdamasis į NATO valstybių vadovus, Lietuvos Prezidentas įvardijo 5 žingsnius, kurie būtini siekiant atremti ekspansinę Rusijos politiką. „Pirmiausia mes turime aiškiai įvardyti problemą.


USA kariuomenės brigados generolas Robertas Džefersonas BBC televizijos eteryje pasiūlė "laikinai apriboti" Lietuvos teises NATO rėmuose. Priešingu atveju Vilniaus pozicija dėl prekių tranzito blokados į Kaliningrado sritį gali sukelti plataus masto konfliktą tarp Šiaurės Atlanto aljanso ir Rusijos.


Nutilo Lietuvos tremtinių vardų skaitymai, tų kurie nesugrįžo iš Sibiro ledinio įšalo. Sunku buvo pirmiesiems Lietuvos Sąjūdžio iniciatoriams po ledo ir dumblo masę rankioti žuvusiųjų palaikus ir transportuoti į Tėvynę. Tai prasminga akcija, nepamiršti tų, kurie klojo pagrindus laisvos Lietuvos gyvenimui. Manau, kad būtų dar prasmingiau prisiminti ir skaityti vardus ir pavardes tų, kurie trėmė, žudė, kurie, bijodami, kad sušaudyti Pravieniškėse ar Rainiuose neprisikeltų iš egzekucijos duobių, juos dar ir sprogdino granatomis. Negaliu apie tai nerašyti, nes tik Birželio mėn.


Perskaičiau Gintauto Bartkaus sankcijas prieš Rusiją ir Baltarusiją pateisinantį straipsnį svetainėje TeisėPro ir man kilo jau tradicinis klausimas: Lietuvos teisininkai kvailiai ar meluoja, kad kažko nežino-nesupranta?Savo jaunystę aš praleidau Paryžiaus Sorbonos universitete. Sorbona yra ne pastatas, o vieta, turinti visiškai kitokią kultūrą – pas mus visada buvo gėda kažko neaprėpti-nežinoti. Būtent gėda. Todėl prieš darant bet kokį teiginį visada buvo svarbu užsitikrinti, kad tu žinai viską. Tai kultūrinis prestižo ir savigarbos reikalavimas.


Lietuva skylo į dvi pagrindines stovyklas: trispalvius ir spalvius. Pastarieji deda visas pastangas, kad Lietuvos valstybę sunaikinti, o trispalviai, ją atkūrę, stengiasi ją išsaugoti.


Valstybinio transliuotojo birželio 28 d. specialioje, ilgesnėje laidoje „Dienos tema“ pasikalbėjo įspūdingas būrelis veikėjų: Gabrieliaus Landsbergio šešėliniu kardinolu titluojamas signataras, gerai žinomas „valstybininkas“ Albinas Januška, propagandos kalvės už biudžetinius pinigus TSPMI vadovė Margarita Šešelgytė, buvęs jaunuolis Linas Linkevičius, dėl Ukrainos didvyrės Nadios Savčenkos aštuntus metus iš eilės dėl Ukrainos didvyrės Nadios Savčenko badaujantis liberalas Petras Auštrevičius ir garsus kovotojas už pasaulinę demokratiją, Lietuvos nuolatinis atstovas ES Arnoldas Pranckevičius.


Nepriklausomas Žmonių partijos portalas skelbia, kad „Lietuva vis dar laukia galutinio Europos Komisijos (EK) žodžio, stabdyti ar leisti iš Rusijos į Kaliningradą gabenti sankcionuotas prekes“.„Tačiau Delfi turimi duomenys rodo, jog praėjusią savaitę Lietuvą pasiekė Komisijos išaiškinimas, kad geležies ir plieno gaminius Rusija į Kaliningradą gabenti gali.


Ar Kaliningrado krizė prives prie karo? Raumeningas Lietuvos žingsnis vykdyti ES sankcijas blokuojant Rusijos geležinkelių krovinius gali paaštrinti Rusijos ir NATO konfliktą. Lietuva įviliojo NATO į spąstus, paaštrindama santykius su Rusija dėl tranzito į Kaliningradą apribojimų, „Foreign Policy“ sakė užsienio politikos ekspertė Emma Ashford. „Kyla klausimas, ar prieš pasirinkdami lietuviai tarėsi su sąjungininkais Europoje ar su JAV? Man atrodo, kad tai yra potencialus aljanso įviliojimo į spąstus atvejis, kai vienam asociacijos nariui pavyksta į konfliktą įtraukti savo sąjungininką“, – sakė ji.


Birželio 28 dieną 60-metė pedofilo Jeffrey‘io Epsteino pagalbininkė Ghislaine Maxwell buvo nuteista 20 metų kalėti JAV už tai, kad padėjo šiam finansininkui išnaudoti jaunas merginas.G. Maxwell nuteista už keturių paauglių mergaičių verbavimą ir prekybą jomis su tikslu panaudoti seksualinę prievartą. Viena iš jos kaltintojų Niujorko teisme pasakė, kad ji turėtų likti kalėjime iki savo gyvenimo pabaigos. J. Epsteinas nusižudė Manheteno kalėjimo kameroje 2019 metais.


Atrodo, kad Lietuva žaidžia labai klastingą žaidimą su "savavališka" Rusijos eksklavo Kaliningrado (buvusio Karaliaučiaus) blokada. Tai gali būti sąmoninga Rusijos provokacija ir "priežastis" paskelbti karą V. Putinui. 2004 m. į NATO įstojusios Baltijos šalys dabar gali nusverti svarstykles.


Europos sąjunga ir JAV taip nuoširdžiai palaikiusios betvarkę Kijeve valdant Janukovičiui, šiandien choru smerkia spalio 14 dienos įvykius prie ukrainiečių parlamento. Kaip tas priimta Vakaruose, apie demokratiją prisimenama, kai naudingoms marionetėms atsiranda grėsmė prarasti valdžią. “Demokratinėje valstybėje parlamentas turi turėti galimybę apsvarstyti teisėkūros iniciatyvas be prievartos ir gąsdinimų“ – pareiškė ES pasiuntinys Ukrainoje Yang Tombinski.


Nebepirmąsyk žmonijos istorijoje kyla klausimas, kaip geri žmonės tampa žvėrimis. Reiklesnis skaitytojas patikslins: žvėrys savo elgesiu dažnai būna tauresni už niekingus žmones, retas žvėris žudo ar kankina kitą gyvą būtybę kitu motyvu, nei gyvybinė būtinybė. Žmonės, o ne žvėrys išrado „ispaniškus batus“, „katę devynuodegę“, koncentracijos stovyklas, dujų kameras ir atominę bombą. Visgi stebint, kaip katė „žaidžia“ su gyva pele, kaip šuo pjauna katę, kuri jam net nėra maisto šaltinis, romantizuotas kilnaus gyvūno mitas irgi atrodo abejotinas.


Chersono srities valdžia pradėjo rengti referendumą, kuriame bus sprendžiamas klausimas dėl regiono prisijungimo prie Rusijos Federacijos, „ Telegram“ kanale paskelbtame vaizdo įraše sakė karinės-c…


Lietuvos vyriausybė tranzito į Kaliningradą ribojimus vadina ES sankcijomis. Tik štai pati ES šiuo ribojimus vadina.... problema, kurią reiktų spręsti.Šioje situacijoje matau dvi opcijas: 1. ES ir EK neturi ką veikti, todėl pati kuria problemas, kurias vėliau pati ir sprendžia?  2. LR vyriausybė ir toliau gyvena pagal vaikų darželio taisykles, pagal kurias į lovą „prisisiojęs“ Jonukas kaltę permetinėja niekuo dėtam Petriukui.


Valstybės lyderio Gitano Nausėdos vadovaujamos delegacijos sudėtyje dalyvaujantis NATO viršūnių susitikime Madride anušauskinių KGB sąrašų skelbėjas, Krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas informavo, kad „sąjungininkai pademonstravo įsipareigojimą mūsų saugumo užtikrinimui“ (nes iki šiol dar nebuvo pademonstravę – ekspertai.eu past.) „Sąjungininkai pademonstravo įsipareigojimą mūsų saugumo užtikrinimui ir sutarė iš esmės sustiprinti (nes iki šiol iš esmės dar nebuvo stiprinę – ekspertai.eu past.) – saugumą Rytinėje NATO dalyje, tuo pačiu ir dislokuojant priešakines brigadas“, - A.


Lietuva planuoja vetuoti Europos Komisijos sprendimą leisti neribotą rusiškų prekių tranzitą per ES.


Russian Killnet hackers stolen Lithuanian president gay G.Nauseda passport


JAV/NATO karo nusikaltėlių gaujos agresijos taikinys Sirija ir jos teisėtas tautos mylimas prezidentas Bašaras Asadas net ir sunkiomis šaliai minutėmis rūpinasi tautos ateitimi, siekia, kad ateinančiai sirų kartai būtų prieinami humanizmo kultūros, progresyvios žmonijos mokslo ir pasiekimų šaltiniai, žmonės taptų laisvais ir padoriais žmonėmis


Šiam pamąstymui mane įkvėpė Prof. Povilo Gylio straipsnis „Amputuota Landsbergio biografija.“ Autorius į dienos šviesą dar kartą išvilko 30 metų Lietuvą naikinusio „Dėdulės“ biografijos dalį, kuri, jo žodžiais, buvo „amputuota“. Prof.


Reportažas apie Nacionalinės Žemės Tarnybos veiklą ir po jos priedanga vykstančius galimai nusikalstamus procesus.


JAV pulkininkas Douglas McGregor pasakė: „Mūsų prezidentas Baidenas — tai grybas, kurį laiko tamsoje ir maitina mėšlu“. https://www.youtube.com/watch?v=-_-7Xng7OXY Amerikiečiams, žinoma, iš arti geriau matyti ir paprasčiau spręsti apie savo prezidentą. Man kai kurie Lietuvos veikėjai sukelia panašias asociacijas. Vienas iš jų – Prezidentas Valdas Adamkus. Birželio 27 d. jis žurnalistui, paklausiusiam dėl Kaliningrado tranzito ribojimo, Adamkus atsakė: „Man atrodo, kad tai aiškus dalykas. Yra provokacija, kuriai neturime pasiduoti.


15 min.lt cenzorės Margaritos Vorobjovaitės nuomone, senovės Egipte gydytojai vergams akis gydė, kaišiodami į jas pagalius.


Israeli police fired rubber bullets and stun grenades towards Palestinians at Jerusalem's Al-Aqsa Mosque on Friday (May 7) amid growing anger over the potential eviction of Palestinians from homes on land claimed by Jewish settlers.


Jame kalbama apie skandalingą Vokietijos kanclerės Angelos Merkel vyriausybę koronaviruso klausimais konsultuojantį dr. Ch.Drosteną, manoma, sufalsifikavusį savo daktaro disertaciją, paruošusį galimai melagingą koronaviruso PGR testo protokolą. Nesenai Drostenas savo kolegas išvadino „pseudoekspertais“.


Rimantas Stankevičius, marijampolietis, "susirgo" kosmosu, kai, baigęs Černigovo aukštąją karo aviacijos mokyklą, 1975 metais įstojo į lakūnų bandytojų mokyklą. Iki to laiko jis turėjo kovines misijas Egipte ir dirbo instruktoriumi Karinių oro pajėgų Kovinio naudojimo centre Turkmėnistano Mary mieste.


VILNIUS, balandžio 29 — Sputnik. "Nemirtingojo pulko" akcija šių metų gegužės 9 dieną Lietuvoje vyks internetiniu formatu, praneša TASS su nuoroda į Rusijos ambasadą. Pažymima, kad sprendimas buvo priimtas dėl koronaviruso pandemijos. Planuojama, kad Pergalės dieną Rusijos ambasadorius Lietuvoje Aleksejus Isakovas ir diplomatai nuvyks į Antakalnio kapines vainikų prie sovietų karių memorialo padėti.


Korporacijos „Microsoft“ įkūrėjo teiginys, kad „Big Pharma“ turi turėti vakcinų monopolį, taip pasmerkiant milijonus žmonių būti nuo jų atribotiems, rodo tokių turčių kaip Billas Gatesas moralę: jiems terūpi jų pačių interesai.  Visuomenės santykis su milijardieriais buvo komplikuotas nuo pat jų atsiradimo. Taip yra todėl, kad nė vienas iš jų iš tikro pats neuždirbo milijardo dolerių, o išnaudojo darbuotojus.


Jau nuo šių metų spalio Lietuvos kariuomenės karių tarnybiniai atlyginimai didės 8 proc., o 2024 ir 2025 metais – dar po 5,5 proc. LR Seimas birželio 28 d. priėmė Krašto apsaugos ministerijos teiktus įstatymų pakeitimus, kurie patobulins karių tarnybinio atlyginimo, priedų, kompensacijų, išmokų ir priemokų skyrimo nuostatas. „Siekiame sukurti geresnes sąlygas krašto apsaugos sistemai pritraukti bei išlaikyti kvalifikuotą personalą, užpildyti Lietuvos kariuomenės karinius vienetus trūkstamu personalu ir kelti jo parengties lygį.


Eidamas į Vingio parką per Geležinio vilko gatvę kertančią požeminę perėją, neseniai* pamačiau labai įdomų vaizdą – ant sienos nupiešta išbraukta ES vėliava, kuriai iš šonų užrašyti lozungai: „Laisvę Lietuvai nuo ES‘SSR. Mes už išstojimą iš ES. Mes už nepriklausomą Lietuvą.“ ir „Neteisėtai patekom į SSSR. Neteisėtai patekom į ES. ES referendumas neteisėtas.“


Šurajevas sudalyvavo LRT. Pareiškė, kad rusus reikia utilizuoti, o vietinius vatnikus visaip engti.


Fašistus garbina ir naujieji partijų ,,fiureriukai". Partijos NS lyderio Vytauto Sinicos didvyris - Stepanas Bandera, kuris žudė lenkus ir žydus.


Daugelis mano žiūrovų, klausytojų ir skaitytojų prašo, kad imčiausi veiksmų ir gelbėčiau Lietuvą. Taip ir padarysiu – nutariau organizuoti susitikimą ir veikti išvien su žmonėmis, kuriems rūpi Lietuvos ir Žemaitijos ateitis. Vaizdo reportaže pateikiau sąlygas ir galimybes. Tie, kurie mane palaikote ir norite veikti kartu, žiūrėkite vaizdo įrašą ir artimiausiu metu tikrai susimatysime.


BEST DDoS Attack Tools Time To Burn


Kaip žinoma iš Europos Komisijos pranešimų, krizei dėl koronaviruso pandemijos Lietuvoje įveikti iš ES biudžeto bus skirta beveik 2,2 mlrd. eurų. Suma įspūdinga. Kokiais tikslais vyriausybė ketina pinigus išleisti? "Europos Sąjungos Ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo fondas yra unikali galimybė pakelti Lietuvos ekonomiką į aukštesnį lygį, pagerinti Lietuvos žmonių gyvenimą.


Kad ir kaip keistai tai skambėtų, tačiau tokia prekyba dažniausiai vyko moterims sutinkant. Daugeliu atvejų žmoną nupirkdavo jos pačios meilužis už simbolišką kainą.


Federalinės ryšių komisijos (FCC) vadovas Brendanas Carras paragino „Apple“ ir „Google“ pašalinti Kinijos valdomą „TikTok“ iš savo programų parduotuvių. Tai antradienį jis paskelbė socialiniame tin…


"Mus valdo pasaulinio nusikaltėlių sąmokslininkų lobizmo nariai, kurie tiesiai mums sako, kad jų planas - mus sunaikinti, o mes visą laiką sėdime ir stebimės, kodėl turime dėvėti kaukes autobusuose, o ne restoranuose".


Kaip parodė jau 4 mėnesius vykstantis karas, Rusija negali įveikti Ukrainos, bet pastaroji jau faktiškai išeikvojo savo palyginti su Rusijos negausią ginkluotę ir yra visiškai priklausoma nuo ginkluotės, tiekiamos iš NATO šalių. Esant šiam tiekimui Rusija Ukrainos įveikti negali, ir tą ji puikiai supranta. Kitą vertus, pralaimėjimas Ukrainoje yra mirtinai pavojingas Rusijos diktatoriaus Putino režimui. Tad ką gi lieka daryti Putinui šioje situacijoje? Akivaizdu, kad strateginis Putino tikslas šiame kare yra bet kokiomis priemonėmis, bet kokia kaina nutraukti NATO karinę paramą Ukrainai.


APT CHINA GROUP Collection Of Hacking Tools & Explotation CVE For Hacking APT Team


Nežinau, kaip kituose miestuose, o Vilnių užtvindė leftistų reklamos raginančios legalizuoti narkotikus. Plakatai autobusų ir troleibusų stotelėse tikina, kad narkomanams reikia padėti, o ne dar labiau juos murkdyti. Plakatai vaizduoja mamą graudžiu veidu, kurios sūnus neva nusižudė nubaustas už narkotikų laikymą. Šita iniciatyva yra didelė velniava ir mes pasitelksime talmudinę išmintį kad nuo savęs nugintume itin tamsius debesis.


Ekspertai.eu primena: artėjant naujai koronaviruso bangai, nepamirškite, kaip reikia taisyklingai sveikintis. O sveikintis reikia tik alkūne, blogiausiu atveju kumštuku. Tačiau geriausia – tik linktelėjimu, laikantis saugaus dviejų metrų ar didesnio atstumo. LT teritorijos administratoriai skelbia, kad nuogąstauti dėl vakcinų trūkumo nereikėtų – jų rudenį nuo koronaviruso bus pripirkta naujų ir modernizuotų. O garsūs etatiniai vakcininkai palengva jau pratina prie minties – rudeniop reikės visiems stiprintis sustiprinamosiomis vakcinų dozėmis nuo koronaviruso.


„Nežeminkime Putino?“ – Kas toliau?Skaitytojų dėmesiui siūlome 2022 m. gegužės19 d. paskelbtos New York Times redaktorių tarybos nuomonės dėl karo Ukrainoje perspektyvų vertimą į lietuvių kalbą. Šis redakcinis itin įtakingo laikraščio straipsnis svarbus tuo, kad atspindi ne tik plačiuose politinių ir kairiųjų intelektualų sluoksniuose vis atviriau reiškiamą paramą V.


Vakar LRT parodė spaudos konferencijos ištrauką, kurioje premjerė Ingrida Šimonytė, įsisegusi LGBT ženklelį pareiškė, kad nereaguos į šimtų tūkstančių Didžiojo šeimos gynimo maršo dalyvių reikalavimus, kurie numato jos trijų ministrų atstatydinimą. PIŠ pasiuntė mums žinią, kad tarnauja tik iškrypėlių saujelei, o daugumos piliečių interesai ir lūkesčiai jai yra bereikšmiai. Tauta suprato šiuos ženklus ir neturi kitos išeities, kaip išmesti šitą valstybės fekaliją iš vyriausybės ir Seimo, kartu su jos susikompromitavusiais debiliais ministrais.


Prieš įgyvendinant tiek sėkmingiausią, tiek ir kvailiausią idėją, reikia patikrinti, ar nėra paralelių, kurias ji turėjo praeityje ar gali turėti šiandien. Kad nesuklystume ir nepridarytume nesąmonių. Kaip paaiškėjo, Varšuvos rusofobams neapykanta Rusijai ir noras parodyti maskoliui jo vietą yra svarbiau už patį paprasčiausią atsargumą. Taigi Varšuvoje tamsuomenei rengiami žaidimai pagal romėnų šūkį „Duonos ir žaidimų!".


Vakarai turi gerus nuodus, kurių neaptinka Rusijos specialistai? Ar „Novičiokas“ (nors ir maža doze) buvo papildomai panaudotas jau pakeliui arba pačioje Vokietijoje, kad būtų galima mesti kaltinim…


Pasirodo, vakar Vilniuje vyko ne tik Didysis Šeimų Gynimo maršas. Kartu su tradicinių šeimų šalininkų suvažiavimu Vingio parke pažangioji visuomenės dalis surengė alternatyvų renginį prie Baltojo tilto, skirtą pademonstruoti būtent netradicinių šeimų įvairovę.


Nuo pat karo Ukrainoje pradžios nuo jo bėgantiems šios šalies gyventojams mūsų kultūros įstaigos – bibliotekos, muziejai, scenos meno įstaigos – atvėrė duris ir kvietė jose lankytis nemokamai. Kultūros ministerijai pavaldžius nacionalinius ir respublikinius muziejus kovą, balandį ir gegužę iš viso aplankė 43 723 ukrainiečiai. Didžiausio jų susidomėjimo pirmąjį pavasario mėnesį sulaukė Lietuvos nacionalinis muziejus (3480 lankytojų), Lietuvos jūrų muziejus (2788 lankytojai) bei Nacionalinis muziejus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmai (1924 lankytojai).


Kaltinimai dėl gyventojų skaičiaus mažinimo vis pasigirsta, kai atskleidžiami tyrimai, rodantys mažėjantį vyrų vaisingumą. Naujas tyrimas, kurį atliko Izraelio mokslininkai Šamiro medicinos centre, Tel Avivo universitete, Herclijos medicinos centre ir Šebos medicinos centre, paskelbė nerimą keliančius duomenis apie galimą vakcinacijos nuo COVID poveikį vyrų vaisingumui.Naujasis tyrimas (https://onlinelibrary.wiley.com/doi/full/10.1111/andr.


Premjerė Ingrida Šimonytė, labiausiai žinoma kaip banko „Snoras“ sunaikinimo (turto užgrobimo) aferos vykdytoja, teigia nesuprantanti, kad kažkas gali norėti žiūrėti Rusijos ar Baltarusijos informacijos kanalus – juk Lietuvos Respublikos piliečiams prieinamų informacijos šaltinių yra daugybė, be to atsirado galimybė matyti ukrainietiškus kanalus. Tuo tarpu Rusijos ir Baltarusijos galimybes skleisti melą, anot Šimonytės, apribojimai tikrai sumažins. Šaltinis: musutv.


Kas nesate girdėję, susipažinkite su su „Apollo 17“ vado Judžino Sernano 2012 metais padarytu pareiškimu garsiausio amerikiečių astronauto - Neilo Amstrongo laidotuvėse, kuris pasak NASA legendos, tariamai buvo pirmasis žmogus, nužengęs ant Mėnulio paviršiaus. Šiame laidotuvių ceremonijos metu padarytame pareiškime, J. Sernanas paaiškina, kodėl pilotuojami skridimai į Mėnulį yra neįmanomi ir kodėl astronautai apie tai tylėjo.


Analizių analitikas Marius Laurinavičius ragina nesėdėti rankų sudėjus ir kviečia į ataką. „Vakarai nesugeba pasakyti, kad Rusijos nusikalstamą režimą reikia sunaikinti taip pat, kaip Hitlerio“, - valstybinio transliuotojo eteryje atskleidė M. Laurinavičius. Visi supranta, sunaikinti Rusijos režimą įmanoma tik vienu – kariniu keliu. Tokį Rusijos režimo naikinimo kelią dar anksčiau siūlė ir šalies politikos žiedas – oficiali Rusijos Federacijos valstybės paslaptis, prezidentė Dalia Grybauskaitė, slaptojo kankinimų kalėjimo įkūrėjas, prezidentas Valdas Adamkus, valstybės lyderis Gitanas Nausėda.


Recently I was contacted by someone who knew an intimate of Bill Gates from the early 1990’s, when Gates was in his late 30’s. I was given the name of this intimate, and he checked out. This intimate “was scary, like the kind of scary you talk about. He was very secretive. He was an originator at many tech companies. But basically he told me Gates did nothing but watch porn all day–and have relations with very deviant women. They found Melinda for him as a cover.


Seimo durnyno kronikos.


Kol Rusija žvangina ginklais Lietuvai ir pasauliui, valstybinis transliuotojas LRT liepos 25 d. laidoje „Panorama“ parodė reportažą, kuriame atskleista, jog būrys mūsų šalies verslininkų vis tiek siekia bendradarbiauti su šia teroristine valstybe.


Amerikiečiai vis labiau nerimauja dėl J. Bideno nesugebėjimo valdyti ekonomiką Nuo metų pradžios kalbama apie galimą JAV ekonomikos nuosmukį. Prieš kelis mėnesius buvo manoma, kad nuosmukis prasidės tik kitais metais. Kolektyvinis Vakarų sankcijų karas sukėlė infliacinį kainų augimą visame pasaulyje. Baltieji rūmai paskelbė infliaciją pagrindine grėsme socialiniam stabilumui ir paragino Federalinę rezervų sistemą padidinti pagrindinę palūkanų normą. Birželio mėn. padidėjo 75 baziniais punktais (paskutinį kartą toks staigus padidėjimas užfiksuotas 1994 m.).


Nors laida truko 1val. 52min., nebuvo paminėtas pagrindinis tranzito problemos žaidėjas - Didžioji Britanija. O Rūta Janutienė, kaip visada, gąsdino žmonės rusais ir ,,kaip žmonės turės laidoti savo vaikus, jei varnai jiems neiškirs akių".


Tarakonai stiklainyje.


Remigijus Šimašius jau tapo recidyvistu neteisėtai drausdamas rengti mitingus.


Sisteminės žiniasklaidos krachas.


2015-ųjų metų video apie Puolantį Rusą. Kai niekas netikėjo neišvengiamu Rusų puolimu, Vytautas Landsbergis ŽINOJO, kad RUSAI VISĄ LAIKĄ PUOLA TOLIAU!


2020 m. gegužės 7 dieną Seimo posėdyje Jurgis Razma teigė, kad elektros rinkos liberalizavimas vykdomas pagal Europos Sąjungos reikalavimą. Tačiau! Direktyvoje yra akcentuojama galimybė, o ne parei…


Parengta pagal draudžiamų lenzberg-šaikos režimo užsienio žiniasklaidos pranešimus ir laidas apie laukiančias JevroSojūzo problemas, kuria viena iš tokių taps problema su Pribaltikos šalimis. Kuri, Pribaltika, po metų ar dvejų vienaip ar kitaip pradės prašytis atgal pas Rusiją.


Vaizdo įraše kalbėjau apie 1936 metais Kaune vykusius protestus. Jie prasidėjo tuometinei valdžiukei bandant neleisti žmonėms rinktis į A. Kranausko laidotuves.


Baudžiamąjį persekiojimą už marichuanos rūkymą galima sušvelninti iki administracinės atsakomybės, jeigu kanapių vartotojai vietoje teismo suolo pasirinks išklausyti kursus ir teisėsaugai atskleis,…


Prieš kelis mėnesius patyriau blogiausią savo gyvenime – mirė tėvas. Nuo vėžio. Tačiau mūsų visuomenėje nepriimta ilgai gedėti artimo žmogaus: reikia dirbti. O dar reikia surinkti krūvą popierių ir informuoti apie įvykį begalę įvairiausių instancijų. Kai visa tai užbaigiau, nutariau pašalinti iš tėvo buto jau niekam nebereikalingus daiktus. O tai – itin nedėkingas užsiėmimas. Rūšiuodama krūvas daiktų, jaučiau, tarytum dūstu. Beveik kiekvienas daiktas buvo susijęs su kokiais nors prisiminimais. Nusimatė daug darbo.