20min

Straipsniai skaityti per paskutines...

Trampo administracija oficialiai paskelbė mažinanti karinius kontingentus Afganistane ir Irake — per du mėnesius pirmajame liks 2 500 žmonių (vietoj dabartinių 4 000), o antrame buvimas taip pat bus sumažintas 500 (iki tų pačių 2 500). Tačiau anksčiau Trampas kalbėjo apie savo ketinimą prieš Kalėdas grąžinti visus amerikiečius iš Afganistano namo, tačiau nuo pat pradžių buvo aišku, kad tai tik žodžiai.


rezervinių valiutų, yra pasmerktas. Jo mirties galimybė buvo užprogramuota 1976 metų Jamaikos valiutų-finansų konferencijos sprendimais. Konferencija panaikino 1944 metais priimtą aukso-dolerio standartą, kuris apribojo centrinių bankų galimybes nekontroliuojamai emituoti pinigus. Pirmaisiais pokario dešimtmečiais ant JAV FRS pinigų spausdinimo staklių stovėjo „auksinis stabdis“: JAV dolerio emisijos mastą lėmė ne tik ekonomikos poreikiai, bet ir JAV aukso rezervo dydis.


Vyriausybė pritarė vakcinos nuo koronaviruso iš „Sanofi Pasteur & GSK“ įsigijimui, tačiau žinomam palangiškiui, Palangos Sveikatos mokyklos įkūrėjui, o dabar Seimo nariui (atstovauja Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungą – L.J.) Dainiui Kepeniui „kovidas“ yra „pasaulinės vaistų gamintojų mafijos sąmokslas“, o vakcina – „prievartinis dalykas“, kuris visus pavers „eksperimentiniais triušiais.


Šita boba visai kuoktelėjo, nebedirba smegeninė. Patcriotka tu @@@@@@@@@@@@ - neįprastai skambantis žodžių žaismas suprantamas panašiai kaip -  [email protected]@t-kapat tvoju mamu.


LUCIFERIN Bill Gates Foundation’s COVID-19 Vaccine is a Satanic PlotRamūnas Karbauskis iš visų žiniasklaidos pusių yra puolamas, ne dėl to, kad nugalėjo Konservatorius. Netgi ne dėl to, kad išvaikė LIETUVOS GELEŽINKELIAI šutvę. Ne dėl savo ryšių su Maskva. Aš jums dabar papasakosiu kaip viskas yra iš tiesų.


Iš valdančiųjų į opoziciją –tai skaudu. Be ironijos. Daugumai, taipgi dabartinei, derėtų suprasti šią psichologinę problemą. Bet ir opozicija neturėtų nuo pirmos dienos kerštauti už pralaimėjimą ri…


Publicistas Izraelis Šamiras rašo: „Prezidentas Trampas davė Izraeliui viską, ko jis galėjo panorėti; jis tikėjosi, kad mainais žydai atiduos jam Ameriką, kad jis valdytų dar vieną kadenciją.“ Tačiau Trampo planas žlugo. „Amerikos žydai neužkibo ant masalo“.


Karinė-politinė Ankaros veikla Užkaukazės kryptimi ir Turkijos Didžiosios nacionalinės asamblėjos sprendimas metams į į Azerbaidžaną atvežti neįvardytą skaičių turkų kariškių atrodo dviprasmiškai*. Misijos skaičių ir apimtį nustatys Turkijos prezidento administracija, ir šis sprendimas gali tapti regioninės turbulencijos katalizatoriumi. Nereikia dar kartą aiškinti, kodėl Turkijos kariškiai Azerbaidžane a priori negali atlikti taikdarių vaidmens.


Dar nespėjo naujai išrinkti 2020 m. Seimo rinkimų nugalėtojai gerai apšilti, dar net nepatvirtinta naujoji Vyriausybė, tačiau gyventojams nusiųsta labai aiški žinutė, aktuali praktiškai visiems be išimties piliečiams. Šį žinia paprasta – už nemokamas sveikatos paslaugas reikės primokėti daugiau, negu tai buvo iki šiol. „Tai, kad Lietuvoje sveikatos apsauga turi daug bėdų, žinota dar iki koronaviruso. Kaip pagrindinė blogybė įvardijamas per menkas šios srities finansavimas. Esą jeigu jis būtų didesnis, medikai galėtų gauti didesnius atlyginimus, o pacientai – kokybiškesnes paslaugas.Brigita Burkauskaitė kviečia jaunimą per helovyną kapinėse nuversti paminklus su kryžiais


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Buvęs ilgametis Algirdo Paleckio bendražygis, žmogaus teisių aktyvistas, žurnalistas ir dabartinis „Socialistinio fronto“ pirmininkas Giedrius Grabauskas dėl persekiojimų ir bandymų jį paguldyti į …


Vakar šalia Prancūzijos nacionalinės asamblėjos (parlamento žemųjų rūmų) įvyko demonstracija prieš „visuotinio saugumo“ įstatymo projektą. Teisėsaugininkai Paryžiuje panaudojo ašarines dujas ir van…


Anonymous Message On The Worldwide Fight Against Child TraffickingKasdien suvokiame, kaip daugėja tų, kurie nori sunaikinti patį visuomenės pagrindą: natūralią šeimą, pagarbą žmogaus gyvenimui, meilę Tėvynei, švietimo ir verslo laisvę. Matome, kad valstybių vadovai ir religiniai lyderiai talkina šiai Vakarų kultūros ir jos krikščioniškos sielos savižudybei, tuo metu kai pagrindinės piliečių ir tikinčiųjų teisės yra paneigiamos vardan sveikatos apsaugos kritinės padėties, kuri vis labiau atsiskleidžia kaip priemonė įsitvirtinti nežmonišką beveidę tironiją.


Viktoras Čmilis iš karto prisipažino buvęs KGB rezervo karininkas, tačiau jo pasakojimas apie tai kirtosi su paviešintais slaptais dokumentais


Parokoukem api Žemaitiū rokonda ī mūsa susiedus. Būtom dėdlē poikē, je pasidalintumiet!


V. Kasiulevičius ragina ruoštis rudeniui: temperatūrai nukritus žemiau 8 laipsnių, virusas plis greitai - mirs milijonai zmonių


„Tautos Lakštingala“ iš tikrųjų buvo idėjiškai apsisprendusi, sąmoningai atitinkamą (t. y. tarybinę, komunistinę) poziciją priėmusi ir dėl to nei kiek ne mažiau lietuviška, nei kiek ne mažiau patriotiška, asmenybė – tai tiesa, kurios nei literatūriniai, nei akademiniai „nepriklausomosios“ Lietuvos miesčionys negali sau leisti pripažinti.Sąvokos „civilizacija“ ir „civilizuotas“ tampriai siejasi, tačiau reiškia skirtingus fenomenus. „Civilizacijos“ suprantamos kaip stabilūs sociokultūriniai transregionalinio masto sukūrimai, ir šia prasme Vakarai (Vakarų Europa + JAV) — vieni iš penkių-šešių dabarties civilizacijų. O štai sąvoka „civilizuotas“ per porą naudojimosi ja šimtmečių iš esmės kito, nemažu atstumu atsiplėšus nuo giminingos sąvokos „civilizuotas“.


Abu prezidentai pabrėžė tarpusavio konsensusą tiek vadinamosios "Rytų partnerystės" (t. y. JAV-NATO-ES imperinės ekspansijos į Ukrainą, Baltarusiją, Moldaviją ir t. t.), tiek "euroatlantinės integracijos" (t. y. NATO, JAV karių dislokavimo regione) klausimais. Lietuvos ir Lenkijos ekonominius, infrastruktūrinius ryšius, taipogi. Ir šiuo požiūriu, konsensusas neabejotinas: gi tiek Lietuva, tiek Lenkija (nors toli gražu ne lygiaverčiais pagrindais...


Kai kas bamba ant manęs, kai aš JAV-UK-NATO gaują vadinu, pagrįstai visu 100 % vadinu, karo nusikaltėlių gauja, tačiau tai yra tokia pati objektyvi tiesa, kaip šiandien yra Velykos ar rytoj bus antradienis. Ir aš nesu vienas, tokių yra labai daug. Vienas iš jų yra pats tikriausias amerikietis, ir jis savo karo nusikaltėliams piktų tiesos žodžių negaili. Jeigu JAV valdo debilai ir karo nusikaltėliai, tai kokie išgamos siautėja JAV kolonijose?...


Kaip iš dangaus, "nukrito" koronavirusas, kuris kaip reikiant pakoregavo žmonijos gyvenimą ir elgseną.


Who is ‘patient zero’ of COVID-19 pandemic? Here’s what we know-Bill And Melinda Gates FoundationThe first thing to take note of is the scandalous event in 2018, when the Vatican Secretary of State attended the Bilderberg meeting that year. To understand how this could happen you have to understand first of all the coup d’etat which took place in 2013, when Pope Benedict XVI read a statement about his desire to resign, but did not resign. And how the Cardinals interpreted it as a resignation to get him out of the way and open the path to Jorge Mario Bergoglio, Cardinal Archbishop of Buenas Aires, and notorious adherent of international socialism and globalism.


Jis neužima jokio ministerijos lygmens posto, tačiau turi vis daugiau ir daugiau galios svertų, kai kalba pasisuka apie Europos Sąjungą ir Brexit. Nieko nuostabaus, jog Jacobas Rees-Moggas rado sau nišą iš šioje politinėje batalijoje. Britų konservatorius Bendruomenių rūmų narys pastaruoju metu pasižymėdavo visose svarbiose politinėse kovose.  Greitų ir užtikrintų Britanijos skyrybų su ES prekės ženklu jau spėjusio tapti Rees-Moggo oponentai ir palaikytojai penktadienį susistumdė šalia renginio Bristolyje, kuriame kalbėti turėjo ir pats Rees-Moggas.


Besitęsiantys neramumai JAV didmiesčių gatvėse spėjo ne tik destabilizuoti Amerikos visuomenę, bet išprovokuoti ginčus ir lietuviškosios nesisteminės...


„Labiausiai korumpuotas žmogus pasaulio politikoje, Džordžas Sorošas, moka daugeliui politikų, jų skaičiuje tiems, kurie dabar nori šantažuoti Vengriją ir Lenkiją“, - pasakė Orbanas ir nurodė, kad „nėra nieko neįprato tame, kad galima be sąžinės platinti melą apie Vengriją, bet Sorošo pareiškimas apie tai, kad kai kuriose Vengrijos kaimo gyvenvietėse nėra slapto balsavimo, „išeina iš visų rėmų“.


Tarp būsimų ministrų žmonės pastebėjo dviprasmiškos reputacijos kandidatus, turinčius mažai patirties ne tik politinėje, bet ir profesinėje srityje. Kas sukėlė nežymų, jei ne daugiau, sumišimą. Ar Lietuvoje nėra labiau vertų kandidatų-specialistų? — Arūnai, pasiklausiau aš aistringos mūsų prezidento kalbos iš Seimo tribūnos. Tokius gražius žodžius jis tarė Ingridai Šimonytei, kurios kandidatūrą į vyriausybės vadovo postą pateikė Seimo nariams.Tačiau šių įspėjimų ir net draudimų mažiausiai paiso Seimo nariai. Socialiniame tinkle Facebook buvo platinamos nuotraukos, kaip sustoję vienas prie kito naujieji valdžios atstovai fotografavosi po priesaikos Seime. Naują darbo etapą jie šventė kabinetuose. Kvietėsi ir svečių.  Dabar Seimo nariai fotografuoja ir Facebook publikuoja savo COVID-19 testų rezultatus.


Ponas Karbauskis visiems davė laiko. Ir laukia iš naujosios Seimo daugumos pasiūlymo nuo kuriuo negalėtų atsisakyti. Tada gal ir atsisakys savo sumanymo atsisakyti Seimo nario mandato. Seimo narys Kęstutis Glaveckas išėjo iš Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos. Tačiau Seimo nario mandato neatsisakė. O partinį bilietą teks padėti. Liberalas mano, kad iš šios liberalų partijos bus pašalintas. Yra kita.


Kol geltonosios spaudos 15min fake fact checkeris ir toliau platina savo sąmokslo teorijas, kitų nuomones vadindamas sąmokslo teorijomis, bei bando jas blokuoti, kaip dalinai TEISINGAS, pasaulyje ir toliau skelbiama apie corona virusu užkrėstus testus. Arstechnica žurnalistė Beth Mole balandžio 20 dienos straipsnyje rašo: <..


Izraelis derasi su Rusija dėl vakcinos nuo COVID-19 pirkimo. Tai tapo žinoma po telefono pokalbio tarp Vladimiro Putino ir Benjamino Netanjahu. Žinia apie Izraelio valstybės susidomėjimą Rusijos plėtra netapo ypatinga sensacija. Tai įvyko prieš porą savaičių, kai pasirodė informacija, kad Jeruzalės Hadassah medicinos centras užsakė pusantro milijono "Sputnik V" dozių. Bendravimas tarp dviejų lyderių atrodo tik organiškas proceso tęsinys.


Чем больше времени проходит с момента принятия знаменитого «Закона Димы Яковлева», тем больше всплывает фактов, которые показывают противников этого закона в самом неприглядном свете.„Kokios bebūtų žmonijai šios kruopščiai sufabrikuotos pandemijos pasekmės, jau dabar galima tvirtai pasakyti, kad dvi senos geros profesijos taps sukompromituotos ir ilgam. Aš kalbu apie oficialią žurnalistiką ir oficialią mediciną. Geresnės demonstracijos apgailėtino fakto, kad abi šios veiklos sritys yra valdomos politikų, o ne autoritetingų profesionalų iki šiol nepavykdavo pateikti.


404 m. po Kristaus.    Nors Romos imperija jau šimtą metų oficialiai buvo vadinama krikščioniška valstybė, bet gladiatorių mūšių niekaip nepavyko sustabdyti. Tai buvo suvokiama, kaip Romos tapatybė ir kultūros dalis.    Geri krikščionys, matydami žudynes, tylėjo. Juk svarbu, kad jų neliečia ir leidžia ramiai garbinti Dievą. Daugelis ramino save posakiu „Kas Ciesoriaus atiduokite Ciesoriui, kas Dievo Dievui“.


Milionierius komisaras Linas Pernavas steigia elektroninį bankinį konclagerį su kastine visuomene.Milionierius Linas Pernavas teigia, kad labiausiai šešėlis yra paplitęs turgavietėse, statybose, transporte bei automobilių prekyboje, todėl jis siūlo svarstyti galimus šių verslų suvaržymus ir konfiskacijas L. Pernavas kelia klausimą, ar turgavietės, kokios veikia Lietuvoje, turėtų apskritai likti.


Recently I was contacted by someone who knew an intimate of Bill Gates from the early 1990’s, when Gates was in his late 30’s. I was given the name of this intimate, and he checked out. This intimate “was scary, like the kind of scary you talk about. He was very secretive. He was an originator at many tech companies. But basically he told me Gates did nothing but watch porn all day–and have relations with very deviant women. They found Melinda for him as a cover.


Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis teigiamai vertina tai, kad Lietuvoje gali atsirasti pagrindiniai Lenkijos prekybos tinklai, kurie kartu su vokišku "Lidl" sudarys rimtą kainų konkurenciją keturiems pagrindiniams šalies prekybos tinklams — "Maxima", "Iki", "Rimi" ir "Norfa" —  Laba diena, pone Tadeušai. Greitai jusų savaitgaliai taps tikru poilsiu. Jums nereikės šeštadieniais ir sekmadieniais važinėti į "istorinę tėvynę" pirkti pigių produktų.99 proc. medicinoje nedirbančių žmonių, net neįsivaizduoja koks rimtas ir rizikingas yra dirbtinis plaučių ventiliavimas.


Garsiai kalbama, kad 2016-ais metais valdžia panelės Dalios Grybauskaitės ir „patriarcho“ Vytauto Landsbergio iniciatyva planuoja Vilniuje pastatyti paminklą pirmajam buržuazinės Lietuvos respublikos prezidentui Antanui Smetonai. Viskas kaip ir natūralu, nes, kaip rašėme anksčiau, kokia valdžia – tokie ir paminklai, bet vis dėlto nemažai ką pasako tai, kad „demokratijos“ ir „žmogaus teisių“ lozungais žongliruoti mėgstantys šiuolaikinės buržuazinės Lietuvos valdytojai ketina statyti paminklą A. Smetonos garbei.


Rašyk protingiems – kvailiai nesupras, o protingi įsižeidę užpuls būriais. O jei durniams, tai protingi neskaitys, o idiotų prigarmės begalė. Nepatiks – nesipiktinkit, nes gal ne jums skirta. O jei taip atrodo – laikas susirūpinti. Aš apie tai, kad istorija mėgsta būtąjį dažninį. Kas buvo tragedija, pasikartoja kaip komedija. Aname griūvančiam pasaulyje jie mu...


KAM ir Karo medicinos tarnyba vykdys priverstinę vakcinaciją ir žudynes


Rašau ką pastebėjau – labai gali būti, kad internete pastaruoju metu plintantis Ukrainos Maidano 2013 m. plakatas bei šiemet Londone pasirodęs BLACK LIVES MATTER plakatas, būdami itin panašūs, turi tą patį autorių ir užsakovą. Internautai spėja, kad tai gali būti filantropas-spekuliantas Džordžas Sorošas (George Soros), neoficialiai dar vadinamas spalvotųjų revoliucijų seneliu. Jei šia versija suabejosite, į pagalbą ateis Dž. Sorošo įsteigto Atviros visuomenės fondo (Lietuvoje veikiančio kaip Atviros Lietuvos fondas) siūlomas išsamus įvadas į Maidano įvykius Ukrainoje. Jei suabejosite net tuo, kad Dž.Jūs nešat ryškų šleifąŠios valstybės-kekšės,O siela jos voliojasi purve. H. D. Toro Taip norėtųsi, kad šios grubios Henrio Deivido Toro (Thoreau) eilės būtų per ankstyvos sistemai, vadinančiai save Lietuvos respublika. Apie mūsų valstybės santykinę okupaciją rašiau prieš aštuonerius su puse metų („Karas prasideda. Okupantai, lauk!“). Okupacijos požymių atsirado gal net daugiau. Todėl šiek tiek dabarties pagyvintą straipsnį siūlau tiems, kas subrendo aštuoneriais metais. Tiems, kurie išdrįs protestuoti, priešintis naujų „sistemos virusų“ bangai. Tai nėra paprasta.


Žiniasklaidoje šmėstelėjo viena įdomi informacija. Kažkokiose džiunglėse testavo visiškai nuo žmonijos atskyrusią gentį. Ir, oplia, toje gentyje surado Koronoviruso nešiotojų.


Štai nauja patriotizmo tryda. Idėja Lietuvai. Yra netgi tokia feisbukinė grupė. Kažkas buvo įrašęs mane, bet išsirašiau ir dar uždėjau tokią varnelę, kad niekas daugiau įrašyti nebegalėtų. Ar tik nesuklydau? O jeigu Lietuvai, kuriai visko jau per akis, tik mano idėjos betrūko? Juk izoterikai sako, kad mintys kažkokiu būdu materializuojasi, gali pavirsti labai realia elektros ar kokia kita energija.


Palaikyk mus FeisbukePaveiksliukai


Video

Orai

Draugai

Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis