Melagingų žinių plitimo stabdytojas, „15min.lt“ žurnalistas – Vilius Petkauskas, kaip įprasta apsimelavo

Autorius: LDiena.lt Šaltinis: https://bukimevieningi.lt/mela... 2019-11-05 19:05:00, skaitė 461, komentavo 2

Melagingų žinių plitimo stabdytojas, „15min.lt“ žurnalistas – Vilius Petkauskas, kaip įprasta apsimelavo

15min.lt žurnalistas presstitutas Vilius Petkauskas

15min bendradarbiauja su „Facebook“ programa, kuria siekiama stabdyti melagingų naujienų plitimą socialiniame tinkle.

Kokia kilni misija – dirbti skundikais. Eilinį kartą, 15min.lt žurnalistas pats paskleidė tikrovės neatitinkančią informaciją. Šį kartą žurnalistas apkaltino visai niekuo dėtą asmenį, kad neva jam priklauso internetinis portalas, o pats asmuo yra minimas VSD paskelbtame Grėsmių nacionaliniam saugumui vertinime.

15min.lt  rašo:

2016 m. Valstybės saugumo departamento ir Antrojo operatyvinių tarnybų departamento (AOTD) prie Krašto apsaugos ministerijos paskelbtame Grėsmių nacionaliniam saugumui vertinime atsidūrusio tinklalapio autoriai 15min publikaciją bando pasukti sau naudinga linkme.

 Kuo ta "linkmė" yra naudinga taip vadinamo "Grėsmių nacionaliniam saugumui vertinimo" herojams - LDiena.lt3min.lt, 20min.lt, 60min.lt, 15min.online, 15min.site, 15min.website ir t.t. autoriams, o konkrečiai, aptariamo straipsnio autoriui gerb. Anonimusui, skandinavų judo-oligarchatui priklausančio masinio Lietuvos žmonių durninimo organo, pavadinimu 15min.lt, samdinys Vilius Petkauskas nenurodė...

Gal anot jo, gerb. Anonimusas nori, kad Lietuvoje būtų įteisinta pedofilija?

Kiek rodo bendra patirtis, lygiai atvirkščiai: tarp LDiena.lt ir t.t. autorių tik vienas kitas "netyčiukas" yra iškrypėliškų vakarų vertybių atstovas, kaip patsai Vilius P. Tuo tarpu absoliuti dauguma autorių atstovauja VISOS Lietuvių Tautos norą įvesti pedofilams mirties bausmę, kaip vienintelį veiksmingą būdą suvaldyti vis labiau įsisiautėjančius homopederastinius iškrypėlius nuo jų siaubingų nusikaltimų. [3min.lt replika]

L Ragauskas.PNG

15min.lt iškarpa

Nors 15min tekste kalbama apie detalesnį pedofilijos vertinimą, bei pagalbos suteikimą, L.Ragausko tinklalapis sukūrė iliustraciją, kurioje skelbiama melaginga informacija apie pedofilijos įteisinimą Lietuvoje.

Tai nėra tiesa.

VSD Grėsmių nacionaliniam saugumui vertinime nėra minimas joks L.Ragauskas. Tai visiškas melas ir tikrovės neatitinkanti informacija. Taip pat L.Ragauskui nepriklauso joks tinklapis. 15min žurnalistas Vilius Petkauskas visiškai niekuo dėtą žmogų apkaltino nebūtais dalykais.

Skaitytojams primename, kad Lietuvoje jau veikia nauji naujienų ir žinių portalai 15min.online15min.website ir 15min.site.

O mes savo ruožtu tik norime informuoti, kad šitas žurnalistu apsimetinėjantis analfabetas – Vilius Petkauskas prieš publikuodamas savo kliedesius net nebandė susisiekti su savo "demaskuojamosios" durnalistikos straipsnyje aptariamo, skandinavų judo-oligarchatui nepriklausančio, naujienų portalo valdytoju, nors kontaktinis elektroninio pašto adresas yra kiekviename LDiena.lt3min.lt, 20min.lt, 60min.lt, 15min.online, 15min.site, 15min.website ir t.t. puslapyje.

Įsivaizduokite, kokių jūs kvailysčių ir absurdų galite prisiskaityti 15min.lt durnalistikos portale, jeigu net tokiame paprastame straipsniuke praktiškai neliko NĖ VIENOS NEMELAGINGOS pastraipos! [3min.lt replika]

Ragauskas Vilius Petkauskas melas.png

15min.lt paskelbtas straipsnis yra klaidinantis ir neatitinkantis tikrovės. Tai nėra tiesa!

15min.lt darbuotojas Vilius Petukauskas nėra žurnalistas, o viso labo melagis, žmonių kvailintojas, apkalbinėtojas, gandonešis, skundikas, presstitutas ir šiaip negeras ir kvailas žmogus. Tokia yra tiesa!

Egidijus Paulauskas ir 3min.lt